Téma: Agymenõk

10/10
Lelani 2019 febr. 20. - 17:33:04 10/10
(479/539)
Szerintem mostani világ kultúrában és a poénok elégedettségre való igények nagyon különböznek . (Már fontos hogy obszcén legyen vagy vér folyjon mindenüt. Mármint kinél hol kezdődik a jó poén).
Nálam itt ahogy ez a sorozat hozza magával . Nagyon jól el szórakozóm rajta .
Robzombi 2019 febr. 19. - 09:53:27 Előzmény Kit Fisto
(478/539)
Volt egy olyan rész amikor ezt a poént már elölték. legalábbis amikor Bernadett valaminek nagyon örült, és amikor ezt magas hangon mondta a szomszéd kutya elkezdett vonyítani :)
1/10
Eddyboy 2019 febr. 19. - 08:37:15 1/10 Előzmény Kit Fisto
(477/539)
Offtopic

Rossz válasz... hát így jártam.
De, egyszer , még jó régen, néztem belőle tán 5 percet...
Hááát... nagyon nem tett jó benyomást, az biztos.
Azóta kapcsolom el a tévéket, ha csak meglátom ezeket a ne mondjam meg miket.

Ha megmondanám a frankót, akkor megint jönne a seldon szintű, 1 neuronos , dettó "zseni" moderátor, és kapnék egy újabb ejnye-bejnyét.

Nem baj, legalább addig sem dolgozom, amíg ezeket leírom, olvasom, stb.
Hasznosan töltöm a "munkaidőt"...netezéssel és egyebekkel.
Akkor már megérte...
Robzombi 2019 febr. 17. - 21:02:59 Előzmény Kit Fisto
(476/539)
HMM Nem tudom én nem láttam annyiszor alsógatyában (igaz nem is akarom) A legelső részben ez egy poén forrása volt, és ott Leonard is gatyában volt. A Magamutogató, felhajtást kedvelős magukat másokra ráerőszakoló stb melegeket , én se szeretem, de meglátásom szerint rajta ez ebben a sorozatban kevésbé érződik. Ha nem olvastam volna utána nem is tudnám. Sőt én még azt is értékeltem nála hogy ennek ellenére mégis elcsattant egykét "hetero" csók közte és AMI között. Ha nem tudtam volna hogy meleg inkább egy baciktól rettegő Aszexuális embernek néztem volna :) Amugy Ammi-vel mi történt hogy ekkora darab lett ? Nem volt sose sovány, de most. Ismét terhes ? Mármint maga színésznő.
Kit Fisto 2019 febr. 17. - 20:40:50
(475/539)
Bernadette és Sheldon arról beszélgetnek, hogy mivel bántották őket gyerekkorukban.
Bernadette:

Velem a bátyáim héliumot lélegeztettek. Próbáltam segítségért kiáltani.. de csak a kutya hallotta.


:D
Kit Fisto 2019 febr. 17. - 18:30:35
(474/539)
Leonard virágot akar rendelni Pennynek. Felhív egy virágboltot és megkérdezi:
Mennyibe kerül száz darab hosszú szárú rózsa?
Meghallgatja a választ, majd így szól:

Tényleg? És mennyi lenne három?


:D
Kit Fisto 2019 febr. 17. - 18:25:33
(473/539)
Sz. Péter február 04. 19:55:54 : Addig jó, hogy nem akar tanítani.
Eddyboy február 05. 09:16:35 : Teljesen rossz válasz. Sheldon elméleti fizikus két doktori címmel,, a húrelméletet kutatja. Zseninek tartják. Rendkívüli memóriája miatt mindenre emlékszik, amit valaha látott, hallott, vagy olvasott. Így amiket írtál, csak azt igazolják, hogy nem nézed a sorozatot.

Az oka az, hogy nem akar tanítani, mert nem hajlandó megosztani másokkal a tudását, amit ő elért. Úgy gondolja, tanulják meg ők is maguktól. Hogy is képzelheti bárki, hogy ő megosztja a tudását másokkal, pláne nála kevésbé okos diákokkal..? Ezért fortyant fel a javaslatra. :) Ugyan már, el kell fogadni, hogy ő ilyen, mert a zsenik furcsák. Én inkább viccesnek tartom a hülyeségeit. Amit nem bírok benne, az inkább az őt alakító Jim Parsons jelleméből ered, aki köztudottan homoszexuális. A sorozatban túl gyakran látható alsónadrágban, és ha énekel, mindig visítás is lesz benne, ami szintén jellemző az.. ilyenekre. Ezt a kettőt nem bírom benne, az alsóban szaladgálást, és a visító hangot. De ezeket leszámítva remekül alakítja Sheldont! Azért én sem csak ezt kedvelem, tudnám egy darabig sorolni a jó sitcomokat. De mostanában nem adnak a CC-on semmi mást, ami jó lenne, csak animációs sorozatokat. SP, FG, BB.
offtopic
Robzombi 2019 febr. 06. - 12:53:35
(472/539)
Ezt a moderálást meg lehetne oldani úgy hogy még azelőtt el tudja olvasni az akinek címezték mielőtt moderálják ?
Vagy legalább a mailban kapott levélbe bele rakhatnák. Mert így nincs sok értelme egy ilyen levélnek. mire megnézném , már nem lehet.
Robzombi 2019 febr. 05. - 16:44:31 Előzmény Robzombi
(471/539)
Pardon Ricsi
Robzombi 2019 febr. 05. - 16:42:45 Előzmény vino-et-veritas
(470/539)
Szeretem, de tudni kell mikor kell abba hagyni.
1/10
Eddyboy 2019 febr. 05. - 09:31:17 1/10 Előzmény Robzombi
(469/539)
OFFTOPIC

Szerintem nem...

A szósz park, femili gáj, árcsör, firka villa, hogy ne éld az életed, brikölberri...ezek a tutik.

Mondjuk még a Rik és Morti...az is sokkal jobb ezeknél az agyatlan "menőknél", de a fentebb írtaknál gyengébb.
1/10
Eddyboy 2019 febr. 05. - 09:16:35 1/10 Előzmény Kit Fisto
(468/539)
Csak tippelek, mert nem szoktam nézni ezt a "sorozatot".

És 39 éves, független, szingli, diplomás embereként nem fogok ilyen 1 neuronos, dedós lökötteket nézni.

Én arra tippelek, hogy seldonnak annyi esze sincs, mint egy marék lepkének.
A többinek se, de ez most mindegy.
És seldonka nem tudna mit tanítani, mert ő maga sem tud semmit.
És ezt így akarja elkendőzni, elködösíteni...


Sz. Péter 2019 febr. 04. - 19:55:54 Előzmény Kit Fisto
(467/539)
Nem akar tanítani.
Mivel egy orbitális s.ggfej, aki mások munkáját semmibe nézi, holott pont ő az aki semmi hasznosat nem csinált már évek óta.
Robzombi 2019 febr. 04. - 17:29:18 Előzmény Eddyboy
(466/539)
Szerintem magasan veri a legtöbb Comedy-s sorit.
Kit Fisto 2019 febr. 04. - 09:20:49 Előzmény Eddyboy
(465/539)
Szerinted miért akadt ki Sheldon az előző hsz-ben közzétett kis jelenetben? Miért reagált így az ajánlatra? Érdekelne a véleményed!
Kit Fisto 2019 febr. 04. - 09:13:41
(464/539)
Sheldont elő akarják léptetni professzorrá, de attól kezdve tanítania is kéne. Ezt Janine Davis HR-es közli Sheldonnal.
Sheldon: Tehát kitalálták, hogy előléptetnek, többet fizetnek, és cserébe átadhatom a tudásom a diákoknak..?
Davis: Igen.
Sheldon: Maguk mind betegek!
:D
1/10
Eddyboy 2019 jan. 05. - 13:55:46 1/10
(463/539)
Offtopic

Van ez így...
Vagy így jártam...

Annyira nem is bánnám, csak ne menne napközben, meg este, meg hétvégén is órákon át ez a 6 egysejtű óriáscsecsemő, idétlen dedós balfék, stb.

Amúgy jó a komedi centrál, vannak belevaló sorozatok is.

Hmmm...
Csak ezt tán, ennyit vetíteni nem kéne...

No, de biztos megy a zsebbe zsuga, magyar módira, és ezért van ez is.
Sz. Péter 2019 jan. 05. - 13:08:38 Előzmény Eddyboy
(462/539)
Egy szót nem értettél meg abból amit írtam.
1/10
Eddyboy 2019 jan. 05. - 13:03:30 1/10
(461/539)
Offtopic

Ugye-ugye...

Szobrod úgyse lesz, utcát úgyse fognak elnevezni rólad, stb.
Ilyen, hogy fizetés emelés, előrejutás, előléptetés, megbecsülés, elismerés, stb. meg pláne soha nem lesz.

Ezeket lehet várni...
Ezek csak a képzelet szüleményei...
Vagy nagyobb szájöns fiksönök, mint a csillagok háborúja...

Ha meg valaki csókos, protekciós , vagy a főnök(ök) (kis)haverja, rokona, stb. akkor minden az ölébe pottyan, és semmit, de tényleg semmit nem kell tenniük érte.
Ahogy az összes magyar munkahelyen, az összes főnök, semmit se csinál.

Ha ők így, akkor én miért szakadnék bele a munkába???
Há dehogy fogok...
Egy nagy...ne mondjam meg mit...

Hidd el, lassan 39 évesen, minden, ne mondjam meg milyen, magyar munkahelyen, csakis ezt tapasztaltam, tapasztalom...és fogom is.

Ja, és a multi is...természetesen ilyen.

Szóval nem kell fölöslegesen ugrálni, csicskulni, stb., és olyan dolgokba energiát fektetni, ami soha nem fog megtérülni, vagy sosem lesz, bármilyen eredménye is.
1/10
Eddyboy 2019 jan. 05. - 10:41:25 1/10
(460/539)
Offtopic

Jajajj...látom fájdalmas az igazság...
Nem baj, szokjad egy kicsit...

Miért tanuljak, tanultam volna másokért?
Miért trógeroljak azért, hogy másokat gazdagítsak?
Akkor is ennyit kapok, ha csak növelem a létszámot.
Hát akkor meg minek ugráljak?
Eszembe sincs...

Ugyanazért a "fizetésért" a lehető legkevesebbet trógerolni.
Senki, soha nem fogja meghálálni, megfizetni, értékelni, stb.
A balekok, meg a verebek úgyis megcsinálják, mert hisznek a mikulásban, meg a Jézuskában,
és abban, hogy "fizetés" emelést, meg előléptetést, megbecsülést, és hasonló szájöns fiksönöket fognak kapni.
Aham...há hogyne...

És legyen az munka, meg régen a dedóban a házi feladat...stb.
Hót felesleges...
Az embert inkább az unalom ölje meg, mint a munka.

A lustaság fél egészség, de én teljesen egészséges szeretnék lenni.

Amúgy meg nálam rend van, és tisztaság, stb.
Na, azt pölö magamért csinálom, és van látszatja, meg értelme, stb.