Téma: Ah In Yoo

10/10
szakire 2017 okt. 24. - 14:59:17 10/10
(1429/1509)
Jól mondod! Ez a fekete lista egyenlõre valóban inkább dicsõséget hozott némelyiknek. Legalább is többen így fogják fel inkább. Persze ezt kivonatosan hoztam, a terjedelmesebb kifejtés nélkül. Örülök, hogy figyelem felkeltõ volt, annak is szántam.
Viszont ennek mélyebb az értelme.
Több is van mögötte.
Politizálni, ezt kifejteni lehet, de még itthon, nálunk sem nagyon szoktam, nem is érdemes. Nem is értek hozzá. Helyesebben nem is akarok. :)

Az adománynál is így tettem. Amirõl írtam az csak a külföldi rajongók adománya volt. A koreai rajongók több mint 10 millió Wont gyûjtöttek össze és YAI Studio Concete cége 50-50 %-ban osztotta szét a Gyermek Leukémiás Alapítvány és a SC Ifjúsági Mûvészeti Alapítvány között. Eddig 11 gyermek kezelését tudták finanszírozni. Rendszeresek a véradások is. A másik alapítvány pedig tehetséges fiatalokat segít folyamatosan.
A Studio Concrete cége folyamatosan szervez gyermekbazár néven adománygyûjtõ programokat, amiken összegyûjtött pénzbõl támogatja ezt a két alapítványt.
Ezt már sok éve csinálja YAI.
Követendõ példa lenne ez nálunk is.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 24. - 11:46:14
(1428/1509)
Ennek nagyon örülök.
Feltételezem, hoyg ezek a szociálisan érzékeny népek, mostantól fogva vagyonkájuk jelentõs részét arra fordítják, hogy a meglehetõsen lyukacsos koreai szociális hálót szorgalmasan betapasztgassák.
és most már nem zsákrizsekkel, ami az adományozónak többet hoz, mint amennyit profitál belõle az, akinek adják.

Ez a feketelistának nevezett voltaképpeni dicsõségtábla nagyban elõsegítheti pl. a szöuli szegénynegyedek felszámolását,
a busani hajléktalanok tartós pályára állítását,
és hálistennek, eljött az ideje, hogy a tehetséges koreai fiatalok tanulásának és elõmenetelének immáron többé ne vessen gátat a pénz hiánya.

Hiszen a szociálisan érzékeny integetõk bevételeinek tetemes százalékát fogják felajánlani ezek után a fejlõdésre.
Mert a szociálisan érccéken ember, szívén viseli azok sorsát, akik az általa reklámozott termékeket veszik, akik az õ fõszereplésével készült filmekre jegyet váltanak és akik õt érdeklõdésükkel a felszínen tartják. Mert ha ezt nem teszi, akkor viszont szociálisan nem érzékeny, ezért csak pofázik.
tehát hiteltelen.

Ezért kíváncsian várom a néppel együtt érzõ, szociálisan is érzékeny sztárok effektív hozzájárulását a valódi, sajnos, ma nagyon sokszor még csak pénzzel megváltható, tartós fejlõdéshez.
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:35:43 10/10
(1427/1509)
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:34:34 10/10
(1426/1509)
Yoo Ah In rajongói 12 országból szerte a világon ünnepelte a születésnapját, amikor a születésnapján mintegy 6 millió Won-ot adományozott a The Beautiful Foundation-nak. A Yoo Ah In szurkolói klubja október 6-án meglátogatta Yoo Ah In-t a "Burning" forgatási helyszínén, és átadta neki az adományozás igazolását születésnapi ajándékként.
Az alapot a The Beautiful Foundation fogja használni, hogy támogassa az egyetemi hallgatók tandíját. A Yoo Ah In rajongói 2013 óta adományoznak a The Beautiful Foundation-nak, és a felhalmozott alapok száma eddig elérte a 33 millió ₩-ot .
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:24:53 10/10
(1425/1509)
Egy próbát azért megér....

Ez egy forgatáson elkapott pillanat.
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:22:10 10/10
(1424/1509)
Sok fotót rak fel az Instagramra, de sajnos onnan nem tudok semmit leszedni. :)

Viszont csinált egy saját videót jártában-keltében a rajongók nagy örömére. :) Így az Õ szemével láthatjuk kicsit a várost, a tájat.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=121&v=QxdNJ3BWC3I
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:18:49 10/10
(1423/1509)
Friss:
A koreai Nemzeti Hírszerzõ Szolgálat (NIS) online színpadi kampányokat tett a színészek ellen, csak azért, mert véleményt nyilvánított, amely különbözik a jobboldali kormánytól. Nemrégiben megjelent a hírhedt híresség feketelista, amelybe beletartoztak az igazgatók, színészek, énekesek és különbözõ szórakoztatók. Ennek eredményeként a veterán színészek, Moon Seung Gun és Kim Yeo Jin bepereli a hírhedt feketelistában részt vevõ kormányzati oldalakat.
A munkacsoport azt mondta, hogy jelenleg hat fõ esetet vizsgál, köztük a Busan Nemzetközi Filmfesztiválon (BIFF) beavatkozó hatóságoknak szóló állításokat egy politikai szempontból érzékeny dokumentumfilm átvilágítására vonatkozóan.
A feketelistán kívül, a szeptember 14-i ügyészség szerint Park Geun Hye elnöke még a Gwanghwamun gyertyafényes gyûlések alkalmával még mindig fekete listákat hozott létre tavaly. Készítettek egy új feketelistát, és ezt a "Leftist Celebrities Ranking 19" -nek hívták. Részt vettek azok is, akik részt vettek a gyûléseken, például színészek / színésznõk, Yoo Ah In , Jung Woo Sung és Kim Yoo Jung . A Ha Ji Won is szerepel.
Teljes "Leftist Hírességek Ranglista 19" Feketelista:
1. Kim Je Dong
2. Yoo Ah
3. Kim Mi Hwa
4. Jung Woo Sung
5. San E
6. Jeon Kwonban
7. Yoon Jong Shin
8. Kim Gura
9. Kim Yeo Jin
10. Cha In Pyo
11. Cheetah
12. Heo Ji Woong
13. Ahn Ji Hwan
14. Lee Eun Mi
15. Lee Seung Hwan
16. Seo Yi Suk
17. Park Myung Soo
18. Ha Ji Won
19. Kim Yoo Jung
10/10
szakire 2017 okt. 24. - 11:10:20 10/10
(1422/1509)
Sziasztok!

YAI-n már gõzerõvel forgatja új filmjét.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 21:46:47 10/10
(1421/1509)
A film több szempontból már most nagy várakozásnak van kitéve.

1. Jövõre májusban lesz a premierje és a 2018-as Cannes Film Fesztiválon is be lesz mutatva.

2. Ez a film lesz az elsõ 65 mm-es Koreában is. Mit jelent a 65 mm-es film? A helyszín szerint a 65 mm (70 mm-es Ultra Panavision formátum) is nagyobb felbontású formátum és kétszer akkora, mint egy szabványos 35 mm-es nyomtatás. Nem csak egy élesebb, sokkal részletesebb képet kapsz, de a surround hangzás bonyolultsága is hallható. A 70 mm-esek hihetetlen részletességet is lehetõvé tesznek.

3. YAI-nak ez lesz az elsõ ágyas/meztelen, szexuális szerepe.
Itt lesz még érdekesebb a 65 mm-es felbontású film. :::DDDD A film intenzív szexuális természetûnek tûnik. Hogy tudunk majd mindezekkel megbirkózni? Készítsük fel szegény szívüket a meglepetésekre! :D
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 21:29:18 10/10
(1420/1509)
A Lee Chang Dong igazgatója szeptember 5-én hivatalosan is megerõsítette Yoo Ah In fõszerepét mint "Jong Soo" a "Burning" címû új filmben, amelyet nyolc év utánvégre megvalósít . A filmet szeptemberben elkezdik forgatni.
A "Burning" olyan három fiatalal foglalkozik, akik a maga módján élnek: Jong Soo, Ben és Haemi, és a közöttük rejlõ titokzatos események. Yoo Ah In a filmben a tiszta és érzékeny Jong Soo alakítja, aki megpróbálja megoldani a szeretett nõt körülvevõ rejtélyt.
A karakterét a Secret Love Affair zongorista fiújához hasonlítják, tehát ízig-vérig jófiút fog alakítani.

Ez az elsõ közös munkájuk.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 21:15:43 10/10
(1419/1509)
Szabadon jött-ment a városban, mit sem törõdve azzal, hogy megnézik, fotózzák. Élte a hétköznapi emberek életét - szabadon. Persze örömködve minden közösségi oldalra fölrakták az elkapott pillanatokat. Ez egy csöppet sem zavarja és szerintem így teszi helyesen, ha ilyen természetesen viselkedik.

Júliusban elment a Battleship Island premierjére a moziba. Ezt megtette Song Jeng Ki miatt is, aki egy nyilatkozatában azt mondta, hogy már nagyon irigyelte Ahint a jó mozifilmjeiért. Amúgy pedig Ryu Seung Wan a film rendezõje is közeli barátja, aki a film végén a stáblistán köszönetet mondott YAInak is. Ezt tette azért, mert Ahin kávékocsit küldött a film készítésének idején a stábnak.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:56:32 10/10
(1418/1509)
Csapattagokkal bulizni a Studio Concrete udvarán. :)
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:55:15 10/10
(1417/1509)
.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:54:43 10/10
(1416/1509)
.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:54:13 10/10
(1415/1509)
.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:52:57 10/10
(1414/1509)
Azért fellelhetõ Ahin kollekciójának darabjai is.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:51:52 10/10
(1413/1509)
.
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:51:00 10/10
(1412/1509)
Kíváncsi is voltam, hogy milyen ez a stílus, amit Ahin meg akart mutatni.

Pár foktó:
10/10
szakire 2017 szept. 18. - 20:43:51 10/10
(1411/1509)
A nyár eltelt, sokáig csak a régi cikkek és fotók voltak YAI-ról. Majd megjöttek a júliusi-augusztusi hírek. :)
Fõ irány a Studio Concrete-ban történtek voltak.
Az új kollekciója, amirõl már beszámoltam, kapható volt július elejétõl, Szöulban, Hong Kongban, de Kínában és Japánban is.

Majd az Instagramon egy napfelkelte fotót küldött, gondolom Õ készítette. Azzal a szöveggel, hogy "Minden nap felkel a nap." - pozitív hozzáállást és a reményt tükrözi.
(ez nem fog most megjelenni, mert nem sikerül áthoznom.)

Majd egész augusztus hónapban egy újabb kiállítás volt a Stidio Concrete-ben. Egy koreai-amerikai belsõépítész Jang Hosuk New-Yorki lakását rekonstruálták.
A kiállítás ideje alatt a Studio Concrete kiállítótere átalakul Jang jelenlegi otthona térévé. Valójában a Jang lakásából származó bútorokat és berendezéseket a Studio Concrete-ben hozták létre, hogy újraépítse a lakóépületben lévõ New York-i lakást. A lakás Big-Apple hangulatának megragadása érdekében a stúdió padlóját újratelepítették, falakat és utcai lámpákat és utcai táblákat telepítettek, hogy megfeleljenek a New York-i hangulatnak. Jang nappalija felújításra kerül a földszinten, míg hálószobája a második emeleten található. Hamarosan megnyílik egy kis pop-up bolt. A teremben étkezõasztalok, élelmiszerboltok, strandtörölközõk, párnák és egyéb tárgyak lesznek, amelyeket a stúdió a Studio Concrete-szel együttmûködve, valamint a tengerentúlon vásárolt tárgyakat is tartalmaz; a végeredmény egy jóhiszemû életstílustárgy, amelyet JANG saját maga választott ki és szerkesztett. A boltban is kapható lesz a LE LABO parfümökben és gyertyákban készített finom illata, melyeket a Studio Concrete és a JANG HOSUK választottak.
Az elmúlt tíz évben New Yorkban élõ Jang Hosuk karrierjét Koreában kezdte a Yoo Ah In házának belsõépítészeként. A Sport Chosun interjújában azt mondja:
Egy évig Koreában voltam, és a Yoo Ah In otthona belsõ stílusát csináltam. Nagyon érdekli a belsõ tér és az életmód, ezért természetesen megismertük ízlésünket. Néhány évvel ezelõtt, a stílusom sokkal modernabb, mint most. A designer márkáinak bútorai és tartozékai megegyeznek és stílusosak [erre a kiállításra]. Amikor megpillantotta New York-i lakásom stílusát, megvásárolta az összes bútoromat. Szóval, áthelyeztem az egész házat [a Jang lakásából származó bútorokat és berendezési tárgyakat a Studio Concrete-be vitték, hogy újépítésû lakást találjanak a New York-i lakóházban.] Aztán visszamentem New Yorkba üres testtel, és új házba költöztem (nevetni).
10/10
szakire 2017 aug. 09. - 14:14:01 10/10
(1410/1509)
Már jól benne vagyunk az augusztusban és ha már megtaláltam ezt a fotót, pótolom. :)))

Egy kis frissítõ Ahinnal. :)