Téma: Ah In Yoo

Lili49 2014 okt. 14. - 18:24:12 Előzmény szakire
(229/1509)
Sziasztok!

Ez a film emlékeim szerint meg van, de valamiért nem néztem meg.

Köszi Szaki!!
Még csak azt olvastam el, amit tegnap írtál.
Jó, hogy többet tudunk róla. Úgy tûnik nagyon nyitott, extrovertált személyiségû fiú.
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 18:21:27 10/10
(228/1509)
Yoo Ahin mesélte még 2009-ben: "Volt egy ex-barátnõm, mindkettõnknek tüzes a személyisége. Egyszer, elkezdtünk vitatkozni valami triviális dolgon és végül harc lett egy 8 sávos körút közepén, elvesztettem az eszem, darabokra téptem a ruhámat, ami rajtam volt."
Egyszer az egyik barátja születésnapi ajándéknak megrendelt számára 1000 db öngyújtót, amire belevésette "Prince Uhm Hong Shiknek, legjobb barátomnak". Otthon még mindig van neki egy csomó belõle!
2011 októberben szerezte meg a jogosítványát.
Szeret pop dalokat énekelni a tükör elõtt.
Nagyon szereti a divatot, fashionista Koreában, õt tartják számon, mint divatdiktátort.
Nincs divat koordinátorja, maga öltözik minden eseményre.
2014-ben elkezdte saját maga Nohant "Love City" és a "New Kidz" al-márkájú pólók tervezését, ami most nagy sláger Koreában, sok ember és híresség viseli különbözõ alkalmakra.
Szereti viselni a fehér és a fekete színû ruhákat egyaránt.
Általában nem szokta kidobni a régi dolgait, addig viseli/használja õket, amíg azok teljesen elhasználódnak.
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 18:02:43 10/10
(227/1509)
Bocs az még késõbb jön, hihi....
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 18:01:34 10/10
(226/1509)
Siorka most nagyon figyelj. :)))
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 18:00:51 10/10
(225/1509)
2011 áprilisában a Launch My Life volt az elsõ (és utolsó?) valóság show amiben részt vett.
A Frederic Malle Dominique Ropion Carnal Flower parfüm reklámembere.
Szereti a "Fornasetti lakberendezés és otthon illata" terméket.
Szereti a Törpöket, otthon van neki egy Törp gyûjtemény.
Van otthoni könyvtára. Õ egy lelkes olvasó, az egyik kedvenc szerzõje Andre Gide, és olvassa Slavoj ®i¾ek könyveit is.
Szereti a csokoládé fagylaltot, (nahát!!!)és különösen szereti a Haagen-Dazs Dulce de Leche ízét, és a Chup-a-Chup nyalókát.
Szereti az édességet annyira, hogy van egy olyan magas szekrénye, mint õ és töltve van édességgel!
Néha elmegy éjszaka, hogy kiadja a stresszt.
Szereti a karaoket, táncot és ivást, gyakran jár koncertekre, és õ nem tagadja, hogy dohányzik [bár ez egy rossz szokás].
Kedvenc bora Dom Perignon és Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc .
Õ hallgat indie zenét, de még mindig szeret hallgatni Tablo / Epic magas és Akdong zenész. (ezt meghagytam így :D)
Elõször 20 éves korában nézett felnõtt filmet (R-rated film) volt, ez egy a francia film volt. :::DDDD
Szereti nézni Jimmy Kimmel Live - Celebrity Read Mean Tweets mûsort.
k.sior 2014 okt. 14. - 17:58:43
(224/1509)
Ó, és még fõz is... kész fõnyeremény egy-egy koreai színész. :)))
Ezen a videón is nagyon aranyos. :)
k.sior 2014 okt. 14. - 17:51:47
(223/1509)
Igen, olyan kis szimpi arca van és pozitív a kisugárzása, nem csodálkozom azon, ha kiterjedt barátikörrel rendelkezik. Olyan lehet, mint egy mágnes, vonzza az embert.

Nagyon tetszik, hogy pl. a vidéki tájszólását még annak ellenére sem feledte el és használja is, hogy ikonná vált. De ezt csak úgy kiemeltem, mert anblokk bejön a személyes varázsa. :)
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 17:42:34 10/10
(222/1509)
Ígéretet tett, hogy a Twitteren énekel egy dalt, ha a Punch c. film nézettsége eléri a a 3 milliót. Kiderült, hogy a film nézettsége elérte az 5,3 millió. Így a Twitteren elõadta ezt a karácsonyi dalt.

https://www.youtube.com/watch?v=aoui3tkcmeA

Arra is ígéretet tett, hogy meztelenre fog levetkõzni, ha a Puncs és az Erõs, mint a vas eléri a 10 millió vetítést. Valamint elénekel egy SNSD dalt, ha a Fashion King nézettsége 20 %-ot eléri. Kár, hogy nem így történt. ::DDD


Õ jól fõzi a koreai ételeket, különösen a Galbi jjim (párolt borda), baeksook (csirke leves), de több mindent a maga számára. Fõzés közben szeret jó cukorkákat enni. :D
2013. szeptemberében a Running Man mûsorban megnyerte a fõzõcsatát.
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 17:25:04 10/10
(221/1509)
Siorka köszi a videót, annyira cukorpofa itt is. Engem folyamatosan lenyûgöz az, hogy mint magánember ilyen. Az, hogy keményen dolgozik az számunkra nem meglepõ, mert ott vannak a többi kedvenceink is akik szintén így élnek. Ahinnek fontos maradt a "civil" élete és nagyon jó barátok veszik õt körül, akik mindig ott vannak mellette és ez nagy erõt adhat neki. Jó, ha mindig minden körülmények között számíthat az õt körülvevõ emberekre, akik (biztos vagyok benne) az Õ személyisége miatt soha nem hagyják cserbe. Ez persze kölcsönös lehet.

Most akkor folytatom, mert még van infó bõven. :)
10/10
szakire 2014 okt. 14. - 17:15:07 10/10 Előzmény bori3
(220/1509)
Sziasztok!
Én is így láttam ezt már elõzõekben, de az, hogy az ember elkezd valaki miatt beleásni a dolgokba az nem tudatos. Nálam sem így történt. Kb. 2 éve jelöltem meg pár oldalt a fb-on Róla. Persze van rajongói és mint kiderült hivatalos oldalak és folyamatosan jöttek a hírek. Annyira aktív Õ maga is ezeken az oldalakon és ontja a friss híreket. Így jött az ötlet, hogy a tehetségén túl az információ áradatok miatt is megérdemli, hogy itt legyen egy Róla szóló topik, hogy jobban megismerhessük.
k.sior 2014 okt. 14. - 10:36:52 Előzmény szakire
(219/1509)
Várom a folytatást. :)
k.sior 2014 okt. 14. - 10:33:49
(218/1509)
https://www.youtube.com/watch?v=w5JJI1O1Rbo

Hoztam én is egy reklámot, még múlt héten jött velem szembe, csak most értem ide vele. :)

A zuhanysapis gesztusai és mimikája... visszacsévéltem párszor, annyira jó! :)
k.sior 2014 okt. 14. - 10:29:53 Előzmény szakire
(217/1509)
Sziasztok!

Szaki, ámulok! Mennyi infó, kész enciklopédia lettél Ain-ból. :))) Köszönet!!!

Ezen infók alapján csak még szimpatikusabb lett a srác! Úgy tûnik, hogy sikerült a földön maradnia a nagy sikerei ellenére. Ezek szerint Õ sem túl magas, pedig tök nyúlánknak tûnik a képernyõn.
bori3 2014 okt. 14. - 08:38:56
(216/1509)
Hú Szaki, ez jó mulatság, férfi munka volt!! - mennyi mindent megtudunk róla... köszönet :)))
Úgy kb. kezdem "érezni" a fickó karakterét, impulzív és sokoldalú tehetség lehet... van mit kiaknáznia magából :)))
:)
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 23:24:43 10/10
(215/1509)
Még nincs vége, de majd holnap folytatom. :)

Jóéjt szép álmokat.
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 23:23:52 10/10
(214/1509)
Három élelmiszer nélkül nem tud élni: tteokbokki (fûszeres koreai rizs sütemény), csirke láb, és a tej.

Amire a legtöbb pénzt költi: az alkohol, a cigaretta, élelmiszer és elektronikai eszközök.
Van neki egy iPhone és 2 másik mobiltelefon, de alig használja, 300 szabad sms-bõl, csak kb 50-et. Úgy véli, hogy nem az a fickó aki gyakran beszél telefonon. :D De mindig magával hordozza mind a 3-at, az egyikben tárol 300 kapcsolatot, a másikon 20-at, a harmadikon a legközelebbi barátai számát és soha nem kapcsolja ki egyiket sem.

A tech. hozzáértését, és a Twitterre Park Min Young tanította. :)

Nem igazán használ készpénzt, csak bankkártyát, és elõfordult, hogy egyszer nem tudták kifizetni a taxi viteldíjat. Nyilvánosan bocsánatot kért a taxisofõrtõl a Twitteren.

A hírességek közül nincs sok barátja, kivéve a színésznõ Jung Yumi , akibe szerelmes volt 20-as évei elején. Leginkább ápolja kapcsolatát a barátaival. 
Szinte csodálja a színpadi színésznõ és egykori Fin.Kl tag: Ock Joo Hyun, gyakran megy színházi elõadására.
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 23:02:04 10/10
(213/1509)
1. Az elsõ mozifilmje a Boys Of Tomorrow (2007). Ezért a szerepért megkapta az elsõ "Legjobb új színész" díját.
A koreaiak elnevezték "a lázadó ember"-nek, akinek "szexi agya" van. :::))))
Arról ismert, aki nem hajlandó vállalni a szerepet, mint egy gazdag és tökéletes fiatal chaebol. Ezért visszautasította a Boys Over Flowers drámában az egyik karaktert a 4 fõszerep közül.

Elbóbiskolt kétszer a Sungkyunkwan Botrány és Jang Ok Jung, Live in szerelem drámák forgatása közben. : D

Ismeretes, hogy az egyik leginkább szókimondó és artikulált színész Koreában, aki beszél a politikáról és társadalmi kérdésekrõl nyíltan a Twitteren. 2012-ben a független fél DUP képviselõ Hold Jae In és ex-jelölt Ahn Cheol Soo válaszolt Yoo Ah politikai tweetjére, mondván, hogy meghallgatta, amit mondott, és tudomásul vette.

Õ 4 alkalommal nyerte el a "Legjobb új színész" díjat pályafutása során, úgy látták mindig friss teljesítményt nyújtott : D
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 22:45:18 10/10
(212/1509)
Az elsõ színészi fellépése egy TV dráma volt Banolim (Sharp) Go Ara-val, (mint "Ah Oppa"), 2004. január 17-én, ami nagyon magas minõsítést kapott. A film forgatásának kezdetén sokat szenvedett a vidéki tájszólása miatt, amit sikerült nagyon sok gyakorlással kijavítania.
Most felváltva beszéli a Daegu (satoori) és a Szöul környéki nyelvjárást. Amikor a családjával és a barátaival beszél átvált a satoori akcentusra.
A Banolim adása alatt az elsõ fan clubja elérte a 300.000 fõs taglétszámot.
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 22:35:13 10/10
(211/1509)
Elsõ TV debütálása 2003-ban volt, ahol egy kekszet reklámozott:

https://www.youtube.com/watch?v=u7SVd8QQud0

majd 2005-ben megjelent Jang Geun Sukkal SNSD Sooyoung a Skoolook CF reklámfilmben, (amit már elõbb hoztam. :::)))

Valamint a To 발자국 (Footprints).

https://www.youtube.com/watch?v=gF3g_A7V-5I
10/10
szakire 2014 okt. 13. - 22:24:35 10/10
(210/1509)
Az elsõ iroda akivel aláírt egy 8 éves exkluzív szerzõdést 2005 augusztusában a Star-K Entertainment. Csatlakozott Song Hye Kyo és Kang Dong Won at MHT 2014 elején.
Tanult mûvészetek szakon Konkuk Egyetemen és a Dun Gook Egyetemen, de soha nem fogjuk megtudni, mikor végzõs: p
Elég korán elkezdett naplót és verseket írni és néha rövid esszéket, napjainkig írja az õ mini-hompy-t (személyes blog).

Úgy tûnt, Kang Ho Dong Yashimanman mûsorban 2009-ben, és elmondta egyik versét, amit írt.

https://www.youtube.com/watch?v=uGgiMd2X0tA

Írásai megjelentek bizonyos magazinokban, mint Arena Homme, Bazaar, Elle, Dazed & Confused, 10Asia, Z-Zin, és még sok más.