offtopic
bourne 2009 máj. 06. - 17:58:30
(23/43)
az isteni, akarom mondani ördögi lenne, mert akkor nem kell elmennem zsírleszívásra ... azt a pénzt is a bulira költhetem akkor ... :))))
offtopic
pozsizsuzsi 2009 máj. 06. - 13:57:02
(22/43)
(Akkor ez olyasmi, mint Richard Gere fürdõkádja). :D
pozsizsuzsi 2009 máj. 06. - 10:42:17 Előzmény Sicur
(21/43)
Öööö. Nem vetted észre. 3-mal lejjebb.
pozsizsuzsi 2009 máj. 06. - 10:41:17 Előzmény Sicur
(20/43)
Arra gondoltam, amit írtam, szerzõkkel, címmel. Nem értem a kérdést.
10/10
Sicur 2009 máj. 06. - 08:46:43 10/10 Előzmény pozsizsuzsi
(19/43)
melyikre gondolsz? biztosan a Da Vinci kódra... lehet, hogy lopás, bár én ezt nem merném iylen biztosan állítani mint te... ez is nagyon jó könyv, de ott van még a Digitális erõd vagy a Megtévesztés foka, amik szintén nagyon nagyon jók. én egyiket se tudtam letenni.
offtopic
bourne 2009 máj. 06. - 08:08:35
(18/43)
simán ... szeretem, ha minnél többen vagyunk :)))) ... csak nem tudom, h ennyien elférünk-e majd a Pokol tornácán, ha esetleg úgy hozza a dolog ??:))))
pozsizsuzsi 2009 máj. 05. - 16:57:27
(17/43)
Michael BAIGENT - Richard LEIGH - Henry LINCOLN

AZ ABBÉ TITKA: SZENT GRÁL, SZENT VÉR
Lelle 2009 máj. 05. - 15:55:53 Előzmény pozsizsuzsi
(16/43)
Mit lopott el? Engem érdekelne:)
Nem tudom, nekem tetszett... Szeretem az olyan könyveket, aminek van némi valóságalapja, de nagyrészt kitaláció. De szerintem hagyjuk Dan Brownt, szegénynek nem sok köze van Rowlinghoz:P
pozsizsuzsi 2009 máj. 05. - 12:37:08 Előzmény tombenko
(15/43)
Dan Brown könyve 1 nagy lopás.
offtopic
bourne 2009 máj. 05. - 12:28:48
(14/43)
hohó ... Te vagy az én emberem ... akarom mondani boszorkányom vagy mi :))) ... jó kis ördögûzés lesz ...
én mondjuk egy kicsit többet kérek belõle, h tuti legyen az érzés, de szerintem egy üveg akkor elég lesz ...

kanapét is tudok szerezni ... sõt van ördögfejes paplanom is --- vihetem ??:))))
tombenko 2009 máj. 04. - 19:09:32
(13/43)
Csak annyit kérnék: Ne etessétek a trollokat! Meggyõzni úgysem tudjátok, ahhoz túlságosan beszûkült és betokosodott, a véleményeteket meg személye elleni támadásnak veszi.
Egyébiránt pedig: Dan Brown könyvébe belekezdtem, de valahogy nem gyõzött meg. A Harry Potter sorozat viszont jó, érdekes. Érdekes egyébiránt, csak az ilyet találják meg ezek a töketlen birkák...
bourne 2009 máj. 04. - 17:13:20
(12/43)
tuti ötlet ... viszek akkor valami töményet ... csak hogy jól üssön ...
a pogi pedig jó sós legyen, mert úgy szeretem ...

jó kis muri lesz az biztos
Lelle 2009 máj. 03. - 13:50:13 Előzmény moruloidea
(11/43)
Lehet, hogy nem olvastad a szöveget, amit az elsõ hozzászóló belinkelt, én viszont eléggé felháborodtam rajta, mert úgy állítja be a HP-t, mintha a vallásosság ellen szólna, és erkölcstelen lenne, meg arra buzdítana, hogy te is varázsolj, pedig ugye a boszorkányság a Biblia szerint a sátánt szolgálja, vagy mi... Pedig szerintem igenis vannak benne erkölcsi tanítások, és nagy igazságok, még ha kissé fekete-fehér is az egész:)
Dan Brownt pedig ugyanígy megvádolták, hogy amit ír, az milyen erkölcstelen, meg tiltakoztak is ellene, de szerintem Brown csak néhány valóságalapra létrehozott egy kis mesét, és ezt igazán nem kéne ennyire komolyan venni. Ha jól emlékszem, még tüntettek is a könyvei ellen:)
Lelle 2009 máj. 03. - 13:46:10
(10/43)
Okés:D
10/10
Sicur 2009 máj. 03. - 12:47:33 10/10
(9/43)
áhhhh. nincs még egy ilyen nõ világon!
moruloidea 2009 máj. 02. - 19:34:37
(8/43)
hogy jön a vallásosság és dan brown a potterhez és rowlinghoz?
Szilva89 2009 máj. 02. - 17:37:00
(7/43)
Õszintén szólva, amit mostanság az egyház mûvel, már az önmagában is elég undorító, fõleg mióta ez a XIV. Benedek pápa van a trónuson.
Ezek, meg hogy károsak lennének (Dan Brown könyvei, Harry Potter kötetek), nem hiszem, hát arra biztos, aki elvakultan vallásos, bár valószínû azzal sincs minden rendben.
Ezek könyvek, Harry Potter üzenete sem az, hogy tanuljunk varázsolni, és üldözzük az embereket, fõleg a katolikusokat :D!
És, hogy Dan Brown mit hisz és állít, szíve joga. Olvastam eddig minden könyvét, nem bírtam letenni és izgalmas, és érdekes bele gondolni abba, amit állít, még akkor is, ha csak fikció. De szeretnék mindenkit emlékeztetni, h nincsenek meg evangéliumok, vannak elveszett dolgok a vallásban és nem tudni mindent. Csak azért, mert a Biblia leír vmit, még nem úgy van v. volt.
Én spec. félig zsidó is vagyok és engem nem sértet a könyv :D:D:D, ennyit errõl!
Jah igen, és a dokumentum filmre már nagyon kíváncsi vagyok!
Lelle 2009 máj. 02. - 15:10:36
(6/43)
Jézusom XD Ugye ezt nem gondolják komolyan? Néhány ilyen "túlvallásos" embertõl kiráz a hideg. Nem hiszem el, hogy tényleg ezt gondolják. Egyszerûen túlreagálják az egészet. Szerintem egyáltalán nem úgy van, ahogy írja, de lehet, hogy õt Isten vezérli a helyes úton... Már nem azért (és ha nem csal emlékezetem, ezt pont Dan Brown írta), de a Bibliát nem a mennyországból küldték faxon. Emberek írták, és azok tudvalevõleg szeretik a mesét 8és ezzel senkit nem akarok megsérteni). Jahj, most kiakadtam... Viszont kíváncsi vagyok a filmre. Ha esetleg valaki vállakozna, belõlem is ki lehet ûzni az ördögöt;D
offtopic
bourne 2009 máj. 02. - 08:28:42
(5/43)
akkor kalandra fel és kárhozzunk el ... úgyis olyan uncsi lesz ez a szombat :)))))

annyira nem akarnám mutogatni magam, mert van egy titkos HP tetkóm ... ha azt meglátják szerintem valami ultra brutál kúrára is elküldenek :)))))
offtopic
bourne 2009 ápr. 29. - 13:10:46
(4/43)
jááááájjjj ... máris megjelentek piros foltok a testemen ... jó ég ... de remélem varázspálcát nem adsz a kezembe és a talárt sem kell felvennem ... a filmeket meg sem nézzük majd ??? :)))) pedig az lenne az igazi csapás :))))))