omama2 2021 nov. 02. - 18:12:22 Előzmény napraforgó
(140/140)
Egyetértek, a produkciók teljesen elvesznek a 4 nyomozó elviselhetetlen viselkedése mellett. A két nő üvöltözik, produkálja magát, beleénekel az előadásba, rázzák magukat és mutogatják a ruháikat. Fluor előlépett ügyeletes szépfiúnak, pedig hát ??????? Na jól van a külsejéről senki sem tehet. Szóval az egész műsor agyon van csapva !!
Lamia Black 2021 okt. 21. - 16:55:32
(139/140)
Háttér műsorként megy nálunk. De baromi idegesítő, hogy a régieket sehol se lehet megnézni... tök jó, hogy van a Telekom előfizetéshez rtl most regisztráció, de ott csak a leleplezés utáni műsort lehet megnézni. Nooormális?
6/10
nikato 2021 okt. 18. - 20:42:37 6/10
(138/140)
Ez az évad tényleg nem jó, egyáltalán kik ezek a maszk mögött? "Nemazalány", "Lofti Begi" kik ezek??!! Még csak halvány lila gőzöm sincs! A zsűri is sz.r, valóban!
1/10
Béla bá' 2021 okt. 17. - 19:16:45 1/10
(137/140)
Ezek tényleg képesek ezt a sz r t vasárnap este hétről hétre leadni?!?! Egy riportban láttam a műsorból részletet, meg néha ahogy kapcsolgatok ide találok, de tényleg nem értem: Ki / kik képesek ezt a kritikán aluli erőltetett giccsparádét akár csak 2 reklámblokk közt is nézni?! Tényleg ennyire igénytelen a magyar, vagy csak ezt tolják a pofánkba?! Érdekel ez valakit, akinek 80 felett van az iq-ja?! Segítsetek megfejteni a kérdést! Pozitív és negatív vélemény is érdekel, csak nyugodtan! Véleményem: ez egy fhooos!!!
6/10
nikato 2021 szept. 13. - 11:11:46 6/10
(136/140)
Csak az a baj, hogy az előadásokba végig belebeszélnek.
1/10
nappalitv 2021 szept. 07. - 15:48:05 1/10
(135/140)
kicsit fentebb a port ezt írja: "magyar szórakoztató műsor, III / 1. rész, 0 perc"
NULLA PERC :)
1/10
nappalitv 2021 szept. 07. - 15:47:06 1/10
(134/140)
Szuperkártya hehe :) Lefordítom. van még 4 "tartalék" akik közül egy ott ücsörög és amikor meg van írva a forgatókönyvben (szerződésben) akkor "lecserélik" vele az egyik majmot. Azért lehet csak 1 műsorban 1 kártyát, mert csak 1 tartalék majom van felkészítve akinek persze pöpec produkció áll bevetésre tök véletlenül. így nem is kell minden műsorra pótmajom, csak 4 adásra. Ugye ezt sem eszi meg senki? Fullkamu az egész itt is. Melyik lesz a bencéné és a balázska vajon? Amit viszont megteszek tippmixen, hogy tótgagyi, majolika, jocika itt biztosan nem lesz. És a részeg autóstohl se kell tartani, de berényi miki se lesz. exbariközös és éjellanappalbudapestes várható. Bárány jóska tájékáról is esélyes valaki.
6/10
nikato 2021 szept. 06. - 18:03:59 6/10
(133/140)
Nekem kellemes csalódás volt tavaly ez a műsor, sajnálom, hogy nem lehet visszanézni a régieket, már csak előfizetéssel (azt nem fogok). Mostani is jó lesz biztos.
A jelmezek/jelmeztervezők előtt le a kalappal!
Szerintem Fluor és Zsófi nem kéne a zsűribe, Szandit és Ervint kifejezetten kedvelem. Viszont nem szeretném, ha a Fluor+Zsófi kamu romantika lenne a téma mindig, vagy, ha Szandi folyton előhozná, hogy a Bogdán Csabi a legjobb férj a világon. Adél nincs benne az viszont jó, úgy tud nyávogni, hogy felér egy középkori kínzóeszközzel.
1/10
Béla bá' 2021 szept. 05. - 20:18:09 1/10
(132/140)
ez egy f o o s ami tele van ripaccsal! zsűri, fellépők, műsorvezetők, mind erőltetett ripacskodásban izzadnak meg. Igaz, a másik csatornán a tóth lyányka parádéja se jobb! Aki ilyeneket néz (vagy egyik, vagy másik csatornán), az méltó a minimálbérre, ne akarjon többet az Élettől
Zeynep 2021 szept. 03. - 22:47:20
(131/140)
Örültem a műsornak, akárcsak az elmúlt évadnak is.
Az egész zsűrit lecserélték. Pedig nem volt gondom a tagokkal. Igaz Csobot Adél személye igen megosztó volt. És valóban sokat évődtek Bencével, szó se róla. Sebestyén Balázst mindig is kedveltem, és úgyszintén a mindig őszinte és nyílt Hargitai Beát is. Aki a két ország közötti ingázást már nem vállalta, tartva az újabb járvány miatti tortúráktól. Sajnálom.

Most valószínű, hogy a két barát Bence és Fluor Tomi fognak ökörködni egymással, és a Szabó Zsófi és Fluor Tomi között beharangozott románc lesz a főcsapás iránya, szerintem. Nagy Ervint tartják az ügyeletes szépfiúnak a férfi színészek között. Nekem nem jött be eddig, de nincs gondom vele. Szandi, mint " korelnök ", nekem mindig "sok" volt. Legyen valaki temperamentumos, de nekem Szandi inkább egy túlmozgásos, nyomulós, magamutogatós, sokszor álságosnak tűnő volt (lásd, ahogy vonul a folyosón a hosszú ruhájában és pózol az amatőr fotósnak is). És láttam őt mostanában több beszélgetős műsorban, szóhoz nem jutott mellette senki. Jobban örültem volna, ha más ül a zsűriben helyette.

Istenes Bence a műsorvezető, borzalmas!
És a legborzasztóbb, hogy Ő ezt nem tudja! Vagy nem is akarja tudomásul venni! Sebestyén Balázzsal, kedvenc műsorvezetők voltak. Már egy beszélgetős műsorban előzőleg láttam ezzel a hajjal, de gondoltam a műsorra emberi kinézete lesz. De nem! Annyira nem áll jól ez az átalakulás, hogy bizisten szint antipatikus is lett a srác. Már a humor sem úgy jön át tőle, mint régen.
Node, majd meglátjuk! Jó szórakozást Mindenkinek, aki nézi a műsort!
10/10
marisál 2021 szept. 03. - 20:20:23 10/10
(130/140)
Nagyon várom milyen lesz, de az előzetes bemutatóból rémisztő látvány Bence átalakulása, szörnyen néz ki ezzel a nem is tudom milyen színű hajjal, se szőke, se ősz. Saját öregapja lett! Gratulálok annak, aki kitalálta! Inkább arra kellett volna kötelezni Bencét, hogy a pocakját dolgozza le! Mégis csak egy fiatalember, és műsorvezető! Neki a saját hajszíne és egy kicsit hosszabb hajviselet áll jól, nem ez a felnyírt csutka öregapám fej!
6/10
nikato 2020 dec. 07. - 12:06:31 6/10
(129/140)
Adél nem elég, hogy nyávog, de ez a hálóing, becsavart hajakkal?! A szomszéd előtt nem mutatkoznék így, nem a képernyőn!!!
Amúgy a Zebra csinálta a legjobban a műsort, a Röfi rejtőzködött a legjobban (vicces volt és megleplő, hogy ki volt), a Banánnak jó volt a hangja, de Őt már elsőre megmondtam, hogy ki, mert a hangszíne az apjáéra hasonlított.
fricsi01 2020 dec. 06. - 19:04:20
(128/140)
és mielőtt valaki azt mondaná, h hát de ez szórakoztató műsor.... ez??????????????? gagyi pancs (sosem látott valódi jó szórakoztató műsort)
fricsi01 2020 dec. 06. - 19:00:43 Előzmény Convoy22
(127/140)
Kételkedem, hogy a nézőnek szól. a résztvevők zsebének alapos kitömése, amivel csak butítás járhat karonfogva, érték ( !!! ), na az nem. elképzelted a nézőközönségét?
1/10
wologya 2020 nov. 30. - 14:52:10 1/10
(126/140)
Most komolya, ki nézi ezt a sz.rt???
9/10
AzErzsike 2020 nov. 22. - 19:46:24 9/10
(125/140)
Kabát már megint hülye. Szerintem ahol van oda azért hívják hogy legyen kin röhögni. Mikor veszi már észre?
krisztiiiiina 2020 nov. 21. - 20:41:44
(124/140)

:)


napraforgó 2020 nov. 10. - 18:00:18
(123/140)
Ez a baj, mert ha a maszkák éneklése, táncikálása lenne a műsor, amit egy-két szellemes mondattal kommentálna a zsűri (bárhogy is nevezik magukat), a műsorvezető meg csak bekonferálná a következő számot, még jó is lenne.

De borzasztóan eltévesztették az arányokat, mert a műsoridó jó kétharmada valóban a 4 + 1 idióta nyihogása és mellettük elsikkadnak a produkciók.
Gyanitom, hogy a 4 + 1 idióta többet keres, mint az álarcos celebek, hát ezért produkálják magukat.
Pedig én, a néző jobban dijaznám, ha csendben lennének és hagynák érvényesülni az álarcosokat.
2/10
Edoardo 2020 nov. 10. - 16:28:39 2/10
(122/140)
Alapvetően ötletes a koncepció, de a struktúráltsága nagyon gyenge:

- A nettó 130 perc végtelen hosszú, és rendkívül kevés az énekes rész.

- A zsűri találgatása inkább idegesítő, mint a figyelmet megragadó.

- A "sztárok" inkább csak celebek - vannak, akik nincsennek is köztudatban.

- Hiányzik a profizmus - főleg a véleményezés, visszajelzés során.

- Kevés az igazán értékes előadó. Nagyon.

- Vontatott - pörgős műsorvezetséssel, fele időt rászánva talán leülnének az emberek elé...
napraforgó 2020 nov. 09. - 13:36:50
(121/140)
Néztem Bencét, a stylistja nyilván a Drága örökösökből vette az ötletet, hogy melegitőbe öltöztették a műsorvezetőt. Tiszta Subicz János, csak kanárisárgában.
Volt már rajta pizsama, női szabadiő ruha, most suhogós, csak rendes ruha nem volt rajta sohasem.
Végül is, minek is öltözne ki rendesen, hisz ez a műsor sem egy rendes, igazi szórakoztatóműsor.