kovaka05 2020 szept. 14. - 10:06:27 Előzmény napraforgó
(100/140)
Nem tudom ki öltözteti ezeket, de valami förtelem! Istenes pizsamája és anyu 19.századra hajazó rettenet gönce.....Brrrrr!
kovaka05 2020 szept. 14. - 10:05:11
(99/140)
Kb. 5 percet láttam belőle, az is sok volt!
Ezt a Csobot némbert ki nyomja ennyire? Közönséges, irritáló, tudatlan, képzetlen és nagyon el van szállva magától.
Ez az egész egy nézhetetlen vacak özön pénzért.
napraforgó 2020 szept. 13. - 19:15:20
(98/140)
Istenes Bence megjelent egy mintás pizsamában, meztéllábas papuccsal a lábán.
macska78 2020 szept. 10. - 22:30:04
(97/140)
Tök jól elszórakoztatja magát a zsűri,számomra már csak ezért is nézhetetlen.ők legalább jól szórakoznak.Nem tudnának végre egy celebmentes,kornyikamentes műsort kitalálni?!
Magenta99 2020 szept. 09. - 09:07:04 Előzmény napraforgó
(96/140)
Szerintem az első évad jelmezei jobbak voltak. A Sütit pl. kifejezetten gagyinak találtam.
A hangosítással még mindig vannak gondjaim, pontosabban azt nem értem, ezeknek az idétlen zsűritagoknak miért kell ordítva rikácsolni az adott dalt, semmit nem hallani a versenyző előadásából.
Amikor a felvezető műsor ment, az egyik (talán) producer nő elmondta, mekkora gondot fordítanak a védekezésre - hőmérőzés, másfél méteres távolság betartása, kötelező szájmaszk - na ehhez képest a nézőtéren egymás hegyén-hátán az emberek, maszk senkin. Akkor most mi van?
Magenta99 2020 szept. 09. - 09:02:00 Előzmény ligetiz51
(95/140)
Bezzeg a tv2 koppintása, az mán döfi, ugye?
napraforgó 2020 szept. 07. - 04:16:42
(94/140)
Egészen szórakoztató, jó vasárnap estém volt.
A jelmezek most is nagyon jók, a nyomozók sem tengtek túl. A két nő nagyon ügyes, Adélnak jó megérzései vannak, Bea pedig igen felkészült. A két fiú csak asszisztál a lányoknak.
Szerencsére megoldották, hogy a "nyomozók" találgatásai nem nyomták el a produkciókat, ügyesebb a hangmérnökük, mint az előző évadban.

Amit furának találtam, az, hogy a közönség szorosan egymás mellett ült, ráadásul szájmaszk nélkül. Igaz, az elején mondták, hogy mindenkit csak hőmérőzve engedtek be, de tudjuk, hogy tünet nélkül is fertőzhet valaki.

Az első lelepleződött álarcos a Süti volt, akit Fluor Tomi alakitott. Őt Istenes Bence ismerte fel a járásáról, de ő nem számit, mert ő nem nyomozó, hanem a műsorvezető.
7/10
egon_von_compact 2020 szept. 06. - 19:09:59 7/10 Előzmény ligetiz51
(93/140)
nem.
1/10
ligetiz51 2020 szept. 06. - 15:48:03 1/10
(92/140)
Retek műsor, gyökér szint.
King Diamond 2020 ápr. 14. - 23:26:34
(91/140)
SPOILER IS LEHET BENNE (ANNAK, AKI MÉG NEM LÁTTA)!!!
Nagyon jó volt a műsor, végre, valami új (előre szólok, hogy én nem néztem a Sztárban sztár műsorokat, de annak a koncepciója nem is teljesen ilyen volt), nem az unásig ismételt, szimpla tehetségkutató (megjegyzem, nekem a másik álarcos műsor is tetszik, és néztem is, amíg adták). Így, utólag visszagondolva a 12 versenyzőre, le a kalappal mindenki előtt, hogy ezeket a karaktereket és a velük járó minden őrültséget bevállalták. Ennek a műsornak a fő lényege az, hogy ki tudja a leginkább megtéveszteni/félrevezetni a nyomozókat és az embereket, kit nem találnak ki, mint ahogy ez történt például az Unikornis esetében, még az elején. Valamint, hogy melyik karakter mennyire érdekes, mennyire hoz viszonylag több stílusból számokat és mennyire szórakoztató. Nekem a nyomozói csapattal nem volt különösebb gondom, Dancsó Pétert nem ismertem korábbról, nem követem a youtubereket, de szimpatikus embernek tűnik.
További néhány gondolat még:

- Szerintem a döntőben a Robot-Krokodil-Kutya hármasnak kellett volna szerepelnie, mert ők hárman voltak a legérdekesebb, legszórakoztatóbb karakterek.
- A műsort a Robotnak kellett/illett volna megnyerni, mert az előbb említett hármasból szerintem ő volt a legsokoldalúbb, egyáltalán nem gondoltam volna Nagy Ervinről, hogy így tud énekelni, táncolni. Valamint, le a kalappal előtte, hogy a Guns 'n Roses dalt is úgy el tudta nyomni, ahogy, a hangja szinte ugyanolyan volt, mint Axl Rose-é. A zsűri is rajta gondolkodott a legtöbbet, ha jól emlékszem, egyszer-kétszer szóba került már Nagy Ervin neve korábbi adásokban vele kapcsolatban, de aztán mindig elmentek egy másik irányba, például Hevesi Tamás, stb.
- Az megint csak nagyon érdekes, hogy a Krokodil eddig mindig csont nélkül jutott tovább, elvileg ugye ugyanezen stúdióközönség szavazatai alapján (az első adást leszámítva, ahol a zsűri juttatta tovább); legyőzte már korábbi adások párbajain a Robotot és a Nyuszit is (akkor is ugyanezen stúdióközönség szavazott rá, és juttatta tovább); valahogy, most mégis csak a harmadik helyen végzett...mindenképp érdekes, az előbb leírtakat nézve. Egyébként, hozzá kapcsolódóan is már egy ideje ott volt a kalapban Árpa Attila neve a nyomozóknál is, de végső tippeknek keveset mondták.
- Számomra az egész műsor talán legjobb és legteátrálisabb előadását egyértelműen a Kutya nyújtotta, amikor a Legnagyobb showman című film Never Enough számát elénekelte. Megemelem a kalapom Józan László előtt, hogy ezt a baromi nehéz számot így el tudta énekelni, és az, aki azt írja, hogy mű meghatódás, meg ilyenek, nézze meg a filmet és az abban látható és hallható eredeti előadást, én ott sem bírtam ki könnyek nélkül; és a Kutya előadásában sem. Szerintem ő is az egyik olyan karakter volt, akit nehéz lehetett kitalálni a tv-nézőknek, mert lehet, hogy Józan Lászlót sokan megismerték a Barátok köztből (mint én is), de szerintem nagyon kevesen tudják, hogy ő színházi/színpadi színész is, és hogy ilyen szinten tud énekelni. Nyilván, a nyomozóknak ebben a tekintetben jóval könnyebb dolguk volt, főleg úgy, hogy Csobot Adél dolgozott is vele együtt, meg Sebestyén Balázs is látta már nem egy színdarabban.
- A Nyuszi nyerte meg végül, akire a három döntőbe jutott karakter közül talán a legkevésbé lehetett számítani. Szerintem mind a Robot, mind pedig a Krokodil, de a Kutya is színesebb, érdekesebb karakter volt a Nyuszinál. A nyomozók őt már adásokkal korábban megfejtették, ha jól emlékszem akkor, mikor elhangzott az egyik kisfilmjében, hogy zenekara van, meg turnézik, stb. Azóta, szinte mindig volt a nyomozók közül olyan, aki mondta Gallusz Nikit, mint végső tippet rá, a fináléban meg hárman is őt mondták végül.
Én nem mondok semmi húsvéttal kapcsolatos konteót, de az azért érdekes, a már fentebb leírtak fényében, hogy az "underdog" karakter lesz végül a győztes, miközben a vele még döntőbe jutott másik két karakter szinte végig jobb/érdekesebb/szórakoztatóbb/egyedibb volt nála, az egész műsor folyamán.
- Még szót ejtenék az Unikornisról. Őt szerintem túl hamar ejtették ki, szintén az egyik legegyedibb, legszórakoztatóbb karakter volt, abból a két számból, amit énekelt (a Turandot-opera és a Queen-szám), fogalma nem volt senkinek, hogy ő ki lehet; és nagyon kíváncsi lettem volna, hogy ahogy haladunk előre az adásokban, milyen jellegű dalokat hozott volna még Kökény Attila. Az volt a baj nála, hogy a Queen-számot szándékosan ilyen magasan énekelte, amivel sajnos elvitte a nyomozókat a Vásáry André-vonalra, és ezért ejtették őt is, mert erről jobban meg voltak győződve.

Viszont le a kalappal a készítők előtt, megnéztem a 15 perces kulisszák mögött kisfilmet is az RTL moston, nagyon élvezetes volt azt is végignézni. Várom a második évadot, ami remélhetőleg el is fog készülni és lesz folytatása ennek a műsornak! Addig pedig talán jön egy új Konyhafőnök évad. :)
10/10
wolfy83 2020 ápr. 12. - 22:40:36 10/10
(90/140)
Várom a 2ik évadot
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 12. - 18:34:05 Előzmény ncsaba50
(89/140)
Színvonalat..????
offtopic
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 12. - 16:51:02
(88/140)
A bemutatóban láttam Adél haját. Aki ért hozzá, mivel lett ennyire göndör? Nekem a szivacsos hajcsavaró vált be, a tulipános, aminek a végé az elejébe kell dugni, nem tudom jobban leírni. Köszi előre is, aki válaszol.
1/10
ncsaba50 2020 ápr. 11. - 15:11:31 1/10 Előzmény napraforgó
(87/140)
Tökéletesen igaza van!
1/10
ncsaba50 2020 ápr. 11. - 15:09:27 1/10
(86/140)
Ezt a feltűnési viszketegségben szenvedő Csobot csajt miért nem rúgják ki. Jelentősen csökkenti a színvonalat.
napraforgó 2020 márc. 30. - 03:59:56 Előzmény Loca
(85/140)
Hol olvastad azt, hogy én azt állitottam, hogy szar? Figyelj már oda, kinek mit irsz.
Ja, egyébként meg semmi közöd hozzá, ki miért nézi.
Loca 2020 márc. 29. - 22:26:53 Előzmény Magenta99
(84/140)
Nekem nagyon tetszik a műsor es te miert nezed
Loca 2020 márc. 29. - 22:25:19 Előzmény napraforgó
(83/140)
Jovo vasarnap lesz a elodonto es azutani vasarnal lesz a donto es en szeretem nezni akor miert nezed ha szar neked
filoszemitabéluska 2020 márc. 29. - 20:12:54 Előzmény napraforgó
(82/140)
Köszi az infót! Most már tudom, hogy azért szembesülök olyan gyakran ezzel a kultúrszeméttel, mert több csatorna (helyesebben kloáka) is sugároz hasonló műsort, visszataszító celebekkel megspékelve.
10/10
nanorobot 2020 márc. 29. - 20:11:17 10/10
(81/140)
Bereczki Zoli a robot.