Téma: Albert Finney

Rahel 2009 jún. 12. - 22:16:24
(18/178)
-Ám legyen!!
-Egy Albert azért mégis csak egy Albert!!:))

-És a kupa, amire igényt tartasz?
-Nos itt mindent megtudhatsz:

http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=receptek&oldal=DBH4L99tg&helper=

-És itt is:

http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=receptek&oldal=1j15lcZXr&helper=

-Jó szórakozást, és szép álmokat!!:DD
bourne 2009 jún. 12. - 22:06:34 Előzmény Gabriella54
(17/178)
:)))) ... éppen ezen gondolkoztam ma én is ... vagy egy itt most meg nem nevezett mozimagazin, amit évek óta veszek ... elõször totál bele voltam bolondulva, h végre egy magazin, ahol úgy látják a filmeket, ahogyan én és azok a kedvencek, amik nekem ...
ma megvettem a legújabb számot és azt kellett tapasztaljam, h már unalmas azt hallani, ami az én fejemben megy ... jó lenne, ha végre lehúznának egy filmet, ami nekem nagyon tetszett ... :)))))
de ez egy kis intermezzo volt ... :)))

akkor én szilárdan hajtogatom tovább a magamét, úgy jó lesz mindenkinek :)))))))))
bourne 2009 jún. 12. - 22:03:25 Előzmény Rahel
(16/178)
mi az a Konföderációs Kupa ???? mit kell konföderálni ???? és ha már odáig vetemedek, akkor miért kell kupát osztogatni érte ???? mindegy, én az ilyeneket sose nem értettem ...

ha már éppen Poirotnál tartunk és konföderálunk, akkor elmondom, h oké, lehet a Szüssé úr jobb volt, alapjait tekintve mint Albert ... viszont ebben a közegben nem tudtam volna elképzelni Suche-t ... ehhez õ túlságosan is erõszakos lett volna ... ide kellett valaki, aki egy kicsit idétlenebb, a szó nem rossz értelmében, aki egy kicsit feloldja a feszkót, miközben meg is oldja :)))))
de igaz, Suche jó volt Poirotként ... de nekem tetszett Albert és tényleg nem tudnék elképzelni mást ebben a filmben, mint Poirot ...

arra a kupára meg üzenem, h igényt tartok ... de most komolyan ... direkt megnéztem az Idegen szavak satöbbik szótárát ...
Konföderáció : lat. 1. szövetség 2. államszövetség, az államkapcsolatoknak lazább formája, amelyben az egyes tagállamok megõrzik önállóságukat és belsõ kormányzatukat egymástól függetlenül alakítják ki ... mostan akkor kik is vannak ebben a kapcsolatban ??? és miért ? ??
pusztuljak meg ha értem ...

és akkor is jó volt Albert ... további érekezést errõl nem kívánok nyitni, ami tény, az tény :))))
Rahel 2009 jún. 12. - 19:11:11
(15/178)
-Akkor Oké, és ne búsuljál!!!

-Inkább nézzél meg egy Albert Finney-filmet, és máris jól fogod magadat érezni!!!
Gabriella54 2009 jún. 12. - 18:22:49
(14/178)
Neked ne bocsátanék meg?! Ne már :)))
Egyébként is, az egyforma ízlés nagyon unalmassá tenné a világot :)
Gabriella54 2009 jún. 12. - 18:17:02 Előzmény Gabriella54
(13/178)
Egy szóval sem mondtam, hogy "lehúztad", csak fájlalom, hogy elszaladt az idõ :)))
Rahel 2009 jún. 12. - 16:50:05
(12/178)
-"no most akkor erre mondjatok valami hasonló okosságot :))))))))"

-Számos jó foci válogatott van a világon, de ha megkérdezik, hogy melyik a legjobb, akkor kapásból rávágom, hogy az azzurik:

http://www.youtube.com/watch?v=gf529mw3_Tk&feature=player_embedded

-És most vissza a filmhez!
-Ha megkérdezik, hogy melyik Poirot a legjobb?
-Akkor rávágom, hogy természetesen David Poirot-ja!!!:DDD

-Remélem, hogy az olaszoknak fogsz szurkolni a Konföderációs kupán!!!:))
bourne 2009 jún. 12. - 16:13:55 Előzmény Gabriella54
(11/178)
most néztem meg a képeket róla ... hát nem is tudom ... bennem valahol lapul egy anti TomJones gén ... nem tudnám megmagyarázni, h miért .?! de valahogy az a történet, bármilyen feldolgozásban is láttam, mindig untatott ... ezért kérlek ne neheztelj rám, én is csak egy halandó vagyok :))))
tény és való azonban, h akkoriban jobban nézett ki, mint pölö a Bourne filmben, csak hogy stílusos legyek :))))
bourne 2009 jún. 12. - 16:11:02 Előzmény Rahel
(10/178)
ömm ömm ... most valami brutál okosat kellene mondanom, mert látom, itt bizony összecsapnak az indulatok ... de nem hagyom magam ...
én félnék kijelenteni h az Expressben nem volt olyan nagyon kiemelkedõ, mert ott aztán tele volt jobbnál-jobb színészekkel minden jelenet ... megnézheted, h bármelyik olyan filmben, ahol az egy snittre jutó A kategóriás színészek száma legalább 3, ott nincsen senki, aki annyira jó lenne ... így volt ez a G.C féle Ósen trilógiában is ... ott is vannak jó színészek, mégsem tudod egyiket sem kiemelni ... mert felesleges ... és szerintem rendezõi instrukció is lehetett, h senki ne kapjon több idõt, mint amennyire feltétlenül szükséges és senki ne játssza túl a szerepét ...
/és akkor most jön a brutál mindent feltáró nézetem /
mert hát ha van egy gyémántunk, amit belekeverünk 100 másik közé, akkor igen nehéz megtalálnunk ... de ha ez a gyémánt mocsokba és piszokba esik, ott azonnal feltûnik ....
/ez a fejemben marhára jól hangzott ám, remélem leírva sem olyan tré/

no most akkor erre mondjatok valami hasonló okosságot :))))))))
Rahel 2009 jún. 12. - 11:09:37 Előzmény bourne
(9/178)
Kedves bourne!!!

-Most már csak Te maradtál, akinek ebben az ügyben tisztára kell magát mosni!!!:DDD
Rahel 2009 jún. 12. - 11:07:57
(8/178)
Ó Jaajj!!

-Én nem az Õ zsenialitását húztam le, csak azt hiszem, hogy mint Poirot, nem alkotott maradandót!!!
-Bár a film így is jó volt!!!

-De mint Churchill, hihetetlenül jó volt!!!
Gabriella54 2009 jún. 11. - 21:11:55 Előzmény bourne
(7/178)
Atyám, hát már senki sem emlékszik a fiatal és észbontóan szexi Albert Finney-re a Tom Jones-ból?! De szomorú...hiába, így múlik el a világ dicsõsége :)
Rahel 2009 jún. 11. - 16:31:57 Előzmény bourne
(6/178)
-Én gátlástalanul kilöktem volna, mert Poirot a könyvekben nem egy vén trotyi, hanem egy kis energia bomba!!
-David Suchet meg pont ilyen!!!!

-S ha már itt tartunk, a te Poirot-od szerintem még felkelni sem tudott volna a nagy hóban, nem hogy feltámadni!!!:DDDD
bourne 2009 jún. 11. - 08:50:33 Előzmény Rahel
(5/178)
édesem, a vonat állt egész végig :)))) persze ettõl még simán kilökehtted volna a fagyos idõbe, de õ ott is feltalálta volna magát ... David Poirot-ja sokkal szigorúbb és szúrósabb volt ... Albert.é pedig olyan ldes öreguras, aki miközben pödörgeti a bajszát megoldja a legdurvább gyilkossági eseteket is ... asszem :)))
Rahel 2009 jún. 10. - 14:13:53
(4/178)
-Hát...
-Én lehet, hogy kilöktem volna a vonatból, és David Suchet-t hívtam volna gyomozni!!
-De az bizti, hogy a film tényleg jó volt, bár a könyvet nem fõzte le!!
bourne 2009 jún. 10. - 12:58:34
(3/178)
hát azért az Expressbõl botorság lenne csak úgy kivenni õt, hiszen voltak ott még színészek/színésznõk, akik legalább olyan jól játszottak mint õ ...
ezáltal a filmet nem lehet összehasonlítani az õ alakításával ... szerintem ... nekem nagyon tetszett benne, az egészen biztos ... :))))
Rahel 2009 jún. 09. - 23:42:08 Előzmény bourne
(2/178)
-És neked melyik tetszett jobban?
-A film úgy egészben, vagy csak Albert Finney alakítása mint Hercule Poirot?
bourne 2009 jún. 09. - 13:13:53
(1/178)
most néztem meg a Gyilkosság az Orient-Expressen-t ... hatalmas benne ...