bree-gee 2008 márc. 10. - 23:13:11
(4/24)
Nekem mindig a Légy c. film jut eszembe róla.Ahogy most is.Úgy látszik ez mély nyomot hagyott bennem:)
Ezüstliliom 2008 márc. 10. - 23:09:24
(3/24)
Jeff Goldblum gyönyörû?:DDD Na, ez jó poén volt.:) De már csak miatta is kíváncsi voltam a filmre, és tényleg jó.
Most megyek, és megnézem, mikben is játszott még, mert nagyon ismerõs az arca, de nem tudom hova tenni. (Megesik ez velem olykor... De rémlik, hogy negatív szereplõként láttam.)
10/10
Novalis 2008 márc. 10. - 21:22:34 10/10
(2/24)
Goldblum miatt még egy vacak sorozatot is érdemes nézni, de ez - legalábbis az elsõ rész alapján - egy nagyon jó sorozatnak ígérkezik.

Megnéztem az elsõ részt, és nagyon tetszett. Sajnos nem az a kategória, ami valaha is olyan népszerû lesz, mint a tucatsorozatok. Ezen gondolkozni kell, nem adják készen az ember fejébe azt, hogy épp mi történik, kicsit agyalni kell rajta. Az a hasonlat jutott eszembe, hogy olyan, mint egy vers - a sorok között is kell tudni olvasni ahhoz, hogy érthetõ legyen a történet. Csak sajnos a legtöbbeknek ez már túl fárasztó. A többség azt szereti, ha amit néz, az kikapcsolja az agyát, aztán már észre sem veszi, és üveges tekintettel ül a TV elõtt, és az sem tûnik fel, ha elcsöppen a nyála a félig tátott szájából. Egy ilyen jellegû történetnél nem lehet így ülni, különben nem értik meg, mirõl van szó, aztán azt mondják, hogy sz*r volt, és ezt nem nézik meg többet.

Jeff Goldblum hozza a formát, és persze ugyanolyan gyönyörû, mint mindig :p
Elképesztõ az arcjátéka, végre nem egy fapofa színész, akinek egyetlen arca van, ha vígjátékban, ha drámában szerepel.
friendsfan 2008 márc. 10. - 19:30:51
(1/24)
Nem rövid hanem elkaszált, mintahogy a Raines is, csak 8 rész, de Goldblum miatt érdemes...