Seven7Crown 2011 máj. 20. - 16:52:25
(595/735)
Alekosz szerintem nem alkesz,hanem simán buta.Bebizonyította azt,hogy az RTL segítségével mûködhet a beépített mesterséges intelligencia,csak kár,hogy ez idõvel ugyanúgy megszûnik,mint ahogy Aldzsernon esetében is történt.De azért remélem,hogy nem fél az egerektõl.
Shanks 2011 máj. 20. - 15:55:47
(594/735)
Azért, mert a fotókon "kicsit" (nagyon) megvannak turbózva photoshoppal...

Ez egy képszerkesztõ program, aminek segítségével csúnya nõbõl lehet szép nõt faragni.
Persze, csak a képen lesz szép a valóságban minden marad a régiben. :)
1/10
csikosi 2011 máj. 20. - 14:31:14 1/10
(593/735)
legfölsõbb szinen: 00=Klotyó
kabala 2011 máj. 20. - 13:35:51
(592/735)
De a gladiátor küzdelem, meg a felfelé tartott hüvelykujj az római.
Lazzlow 2011 máj. 20. - 13:35:39
(591/735)
Ez a mûsor annyira sz@r, hogy már jó. De tényleg. xD
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 20. - 12:20:04
(590/735)
Mitõl életszagú? Lássuk csak:
1. mert sokszor olvastam már többnejûségrõl, de nem tudtam elképzelni, ezt a gyakorlatban miképp lehetett kivitelezni. Kissé meglepett, milyen jól tûrik, jobban, mint amire számítottam. Ehhez nyilván az kell, hogy érzelmileg nem kötõdnek Alekoszhoz. Ha valódi érzelmekrõl volna szó, akkor muszáj volna abbahagyni a mûsort, Alekosz se folytatná.
2. mert ebbõl a mûsorból is látszik, milyen mágneses vonzereje van a pénznek. Nem is kell túl sok belõle, hogy némelyek bármire képesek legyenek érte. Még "bele is szeretnek" a tulajdonosába.
3. ugyan mitõl lenne jobb, ha egy "férfias jelenség és IQ bajnok" volna a fõszereplõ? Az nem volna pontosan ugyanennyire hazug? Csak nehezebb lenne észrevenni a csalást, és kevésbé volna mulatságos.

Különben nincs összezárva velük. Kevés idõt tölt bent, nem nagyon érdekli a dolog. Helyette sokat gyakorol a szintetizátorán.
"pár hét alatt mesterséges környezetben magtalálod az igazit? :D)" - ez elég gyermeteg kifogás. Mintha a "valódi életben" az emberek "megtalálnák az igazit", mintha ott nem volna rendszeres az álcázás, vetítés, hitetés, a felszínes semmi. Vagy mintha a "valódi életben" nem volnának hajlamosak az emberek arra, hogy párhuzamosan több kapcsolatot is fenntartsanak. Áááá, a "valóságban" ilyesmi soha nem fordulhat elõ, ezt csak a csatorna találja ki!
A valódi életben ez gyakran sokkal durvábban megy, mint itt. Én nem is értem, mirõl beszélsz, mintha nem tudnád. Nem tudom, miért csinálsz úgy, mintha csak ebben a mûsorban, csak ezek a nõk tettetnék magukat, és csak Alekosz csinálna majmot magából. Lehet azt állítani, hogy ezek a nõk a semmibõl bukkantak elõ, ilyen nincs is, prostitúció sincs, mert a valóságban mindenki szerelmes....az igaziba....
sealremorse 2011 máj. 20. - 11:02:10
(589/735)
Nem szoktam nézni ezt a "vmit". Unokahúgom kapcsolt oda, de elkaptam egy érdekes beszélgetést:

-Alekosz és Magdi lefeküdtek.
-Hova?

Sajnos nem közelíti meg a Mónika-showt, de esti mókának nem rossz:)
1/10
offtopic
meszag 2011 máj. 20. - 06:55:02 1/10 Előzmény Haversrac
(588/735)
talán nem emlékszel a kezdetekre - mind brazil volt, aztán mások is rákaptak a jó üzletre, ami minõségben igen silány, de profitot igen jól termel :(
1/10
offtopic
meszag 2011 máj. 20. - 06:40:08 1/10 Előzmény lilahagyma
(587/735)
MItõl lenne életszagú, hogy egy nem épp férfias jelenség, ráadásul nem is egy IQ bajnok össze van zárva mit tudom én hány nõvel, akik érte mind odavannak? :D Fatális tévedés, hogy õk nem "viselkednek" (pózolnak, színészkednek, hazudnak) a kamerák miatt. Egyáltalán a mûsor ötlete is agyatlanság, kifacsart lehetetlen helyzet (egyik nõben sincs büszkeség?, pár hét alatt mesterséges környezetben magtalálod az igazit? :D)
Természetesen a hsz-ek közt is van furcsa, elrugaszkodott. Továbbra is érthetetlen számomra, hogy ilyen igénytelen vacakság sok embernek szórakoztató, esetleg a kukkolás lenne élmény???
Buta embernél nem keresnék sokat a felszín alatt (Alekosz), hazudik, pózol, hiszi, hogy ez nem látható. Csak nehogy tragédia legyen ebbõl is, ha felébred, és rájön, hogy teljesen nevetségessé tette magát, vagy nem akar felébredni, mint BB Évi, hogy az élet nem ilyen, az nem a VV, amit "él".
A többi mûsorral kapcsolatos megjegyzéseidet is másképp látom, ill. részletekbe nem tudok belemenni, mert nem nézem, de nem ér annyit az egész mûsor, hogy ezt ragozzam.
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 20. - 01:10:57
(586/735)
Nézd, a lélektan régesrég túlvan azon a szinten, hogy az alkoholistát az árokban fekvõ, öntudatlan, magát lehányt disznóval azonosítsa. Hogy kényszeres ivó, azt több jelbõl is gondolom (bár nem mindig néztem a mûsort)
- szinte folyvást pohárral a kezében láttam. Persze mindig "véletlenül" akkor kapta el a kamera...
- a karácsonyi videóüzenet után csak azt jegyezte meg, hogy észrevette, otthon megitták a pálinkáját
- a tragikus pálinkafõzési kísérlet
- a disznóvágáskor negyed óra alatt benyakaltak egy egész üveg páleszt, és hányásig folytatták
- Évát képes volt a sárga földig lehordani azért, mert megitta az utolsó korty vörösborát. Senkit nem zavartak a villában Éva ivási szokásai - csak kizárólag õt. A pia tehát számára olyan kincs, aminek minden cseppjét számon kell tartania. Sajnos teljesen biztos, hogy Évával a piálás miatt barátkoztak össze, nagyon hasonló családból származnak, mindkettejük szülei kocsmát mûködtettek a házukban.

Amit valaki fontosnak tart, arról nem feledkezik el. Alekosz megfeledkezett a rend- és tisztaságmániájáról, cipõstül hevert az ágyon; megfeledkezett a jólvasalt ingeirõl, és képes volt egy szál gatyában meglocsolni a lányokat; de az ivásról soha nem feledkezett meg. Az, hogy valaki pár napot kibír pia nélkül, még nem jelenti azt, hogy tartósan képes nélkülözni. Olivér és Szandika képesek voltak sokáig nélkülözni a szexet, de végül mindketten feladták a játékot, mert nem bírták tovább. Egy darabig lehet türtõztetni azt, ami nagyon fontos, de a végtelenségig nem. Aki nem alkoholista, az bármeddig képes nélkülözni, nem lesz hiányérzete. Aki viszont kifejezi, hogy ez az egyetlen feltétele annak, hogy felvállalja a következõ mûsort, az egyértelmûvé teszi, hogy számára mi a legfontosabb az életben. Akár látszik a viselkedésén, akár nem, akkor is függ tõle, a rabja.
Ez pedig a wiki szócikke: http://hu.wikipedia.org/wiki/Alkoholizmus
10/10
Haversrac 2011 máj. 20. - 00:35:32 10/10
(585/735)
ha ez igaz is lenne, akkor sincs még abban a stádiumban, hogy alkoholista. Amikor volt a katonahét illetve elõtte majd 2 hétig alkohol tilalom (volt olyan hét is) akkor simán kibírta nem volt agresszív nem voltak elvonási tünetei sem. Szereti a jó italokat mi ebben a gáz? Rengeteg ember próbálja magát jól érezni az ital társaságában, de ettõl még senki se alkoholista (ennyi erõvel a fél ország az lenne.) A villában általában lassan kortyolgatta az italt nem pedig vedelte, mint ahogyan a legtöbb igazi alkoholista teszi ( kivétel talán amikor megnyerte a fõdíjat akkor utána rögtön nekiállt, dehát felfokozott állapotban volt)

és pl akkor lenne alkoholista, ha a mûsorban is 100%-ban ittas állapotban lenne. Ezen a görög esten nem sok ital volt látható egyszer koccintott Barbarával és kész most is józan volt.

Igazán ittas állapotban talán amikor Andreával volt, akkor történt, de akkor Andrea is ivott bõven és engedtek a vágyaknak...

Nem biztos, hogy állításaidban nincs igazság (vagy nem lesz), mert nem vagy még mindig jós, de kicsit ismét túlzó amiket írsz...
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 23:43:56 10/10
(584/735)
Hát jó lenne, de akkor ne csak nézd a mûsort, LÁSD is!
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 19. - 22:48:23
(583/735)
Én a mûsorról írok. Te mirõl?
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 22:41:28 10/10
(582/735)
Ez baromi nagy túlzás...de igazándiból, miért kell ezen hosszasan kéjelegnetek, tényleg nincs nagyobb örömötök?

Az én véleményem az, hogy Alekosz bizony nem alkoholista, egy alkoholista nem bírja ki, h heti legalább 4napig ne igyon, ami igencsak soxor fordult elõ a villában.

Nem tudtok meggyõzni a túlzásokkal telitûzdelt hsz-eitekkel valótlanságokról.
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 22:37:22 10/10
(581/735)
1hsz-emet törölték ki drága:)

Tudod mi jutott eszembe? Ez a topic Alekosz feleséget keres topic, nem pedig "Azért gyûlölöm Alekoszt, mert..." topic
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 19. - 22:26:45 Előzmény Pista15
(580/735)
Sajnálom, hogy sok hsz-edet kitörölték, így már nem tudom, pontosan melyik beírásodról jutott eszembe, hogy nekem Alekosszal az a bajom, hogy alkoholista. Vagyis szenvedélybeteg. És minden szenvedélybetegre igaz, hogy elsõsorban, minden más elõtt a drogja érdekli. Ettõl még lehet szerethetõ, vicces, tehetséges, nagyszerû ember, akibe könnyû beleszeretni - de bárki, aki elhatározza, hogy leszoktatja az illetõt, csalódni fog. Csak akkor szokik le, ha saját maga akarja. Minden egyéb próbálkozás meddõ. Alekosz, mielõtt elkezdõdött volna a mûsor, azt kérdezte Olivértõl:
- Lesz elég pálinka? Annyi, amennyit akarunk? Akkor benne vagyok.
Az elsõ randiját rögtön egy borpincébe szervezték, ahol szabadon lehet inni. Amikor már csak Andi maradt ott, mellé ült, és ezt mondta:
- Tudod, mi a legszebb az egészben?
- Mi?
- Hogy most koccinthatunk.

Nem néztem mindegyik adást, de lefogadom, hogy mindegyik csajjal piált, egyetlen randiról sem hiányozhatott az alkohol (lehetõleg tömény). Azért tölt feltûnõen kevés idõt a lányokkal, szerintem, mert jobban szeret Olivérrel iddogálni, semmint csajozni.

Ez az ember párkapcsolati szempontból reménytelen. És nem a görbe háta vagy az iskolázatlansága miatt, hanem az alkoholizmusáért. Ez az õ igazi valósága, és ehhez NEM ENGED KÖZEL SENKIT. Kizárólag kurvát (diszkrét prostit) választhat, neki más lehetõsége nincs, mert a valódi lényét muszáj megvédenie. Egy normál párkapcsolatban az alkoholizmusnak pusztulnia kéne, a párját kéne minden másnál fontosabbnak tartania, de jelenleg ez nem megy.

Ettõl persze lehet kedvelni, színes, kreatív, tehetséges, vicces fickónak tartani. De annak is érdekes, aki nincs tõle elájulva. Magyarországon százezrek piálnak intenzíven, õ az egyik közülük.
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 21:25:25 10/10 Előzmény kabala
(579/735)
vagy nem, mert állítják, h nem láttak egyet sem
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 21:25:02 10/10 Előzmény Szilu32
(578/735)
én hallottam h 10millát
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 21:24:41 10/10 Előzmény Joe Hallenbeck
(577/735)
minek mentek volna oda?
10/10
Pista15 2011 máj. 19. - 21:24:22 10/10
(576/735)
mert az is