Téma: Alelnök

MoniLostris 2021 aug. 22. - 21:38:04
(30/30)
Volt a filmben egy bevillano kép egy halott párról egy kocsiban . Egy rendőr injekciós tűt tart a nő nyakához. Ez gondolom valamilyen megtörtént esetre utalt.. Tudja valaki, hogy konkrétan mire?
Noire 2021 ápr. 23. - 10:35:33 Előzmény Hozzászóló János
(29/30)
Csak türelem ! Már készül a Gyurcsány film. Imádni fogod :-PPPPP
1/10
Hozzászóló János 2021 márc. 06. - 17:07:34 1/10
(28/30)
Kb. fél óráig bírtam nézni. Addigra már annyira besokaltam a liberális propagandától, hogy feladtam.
Nagy1A 2021 márc. 05. - 22:47:55
(27/30)
OFF!! Mindíg öröm olvasni a hszeket, de ez a gyöngyszemek közé tartozik, amikor egy "drkotasz" nicknevűt keményen ledorongolnak, hogy.........."fogalmad nincs mi az hogy szatíra. szatíra pl a tanú"........
drkotásznak............. példaként a Tanút hozzák fel, mint jó szatírát...............hmmmm
biffco 2020 dec. 27. - 16:49:54
(26/30)
kedvencem a fürdördöszobajelenet valamiért:) az a kimért lassu fogalmazás miközben a száját lögyböli (jó , két lögybölés között):D:D sztem az a jelenet hatalmas, bár tény hogy kissé vontatott film
3/10
pihes 2020 dec. 07. - 15:13:55 3/10
(25/30)
Saját saram, mikor megadom mindig az újabb esélyt az ilyen filmeknek. Másrészről, el lehet benne mélyülni.
Egyszerűen nem bírtam jól!

3/10
8/10
issti 2020 dec. 03. - 23:40:46 8/10
(24/30)
Véresen komoly témáról régen láttam ilyen pazar humorral fűszerezett életrajzi jellegű filmet.
Aki egy kicsit tájékozott az elmúlt 50 év történelmében, annak nagyon érdekes lehet a politikát művelők aljasságát így egyben látni. Nekem nagyon tetszett.
7/10
sexykex 2020 nov. 22. - 16:18:17 7/10
(23/30)
Egy furcsa ugribugri film ez. Időnként elszakad a kópia és ugrunk egyet az időben. Adam McKay jumper-ol egyet velünk, vagy inkább Cheneyvel. Ha csak részben igaz ez a történet, akkor Dick Cheney hatalmas politikus volt, no persze a legundorítóbb fajtából.
Amúgy nem fér a fejembe ez az ország. Mióta az eszemet tudom, úgy kábé Kennedy óta talán Obama volt az egyetlen többé-kevésbé normális elnökük. Elképzelhető persze, hogy vicc az egész film, de azért elég sok igazságot összegereblyézett a mindenes rendező. Érdekes, hogy ott ettől senki sem esik hanyatt és nem billen fel a libikókájuk, amire most éppen Joe Biden ült fel, Trumppal szemben.
5/10
itsme1 2020 nov. 20. - 12:58:28 5/10
(22/30)
Ha elemeire bontom a filmet, mint alkotás, minden eleme profi munka. Még a témája is érdekelt, mégis három részletben tudtam csak megnézni, folyton elaludtam rajta.
drkotasz 2020 aug. 25. - 01:57:51 Előzmény tesz-vesz
(21/30)
Sajnálom, hogy nincs barátnőd. Keress egy lányt, aki elvisel ideig óráig, addig se foglalkozol velem.
3/10
tesz-vesz 2020 aug. 24. - 21:43:38 3/10 Előzmény drkotasz
(20/30)
próbálok egy kis értelmet kicsiholni belőled de nem megy.
offtopic
drkotasz 2020 aug. 20. - 23:48:58 Előzmény tesz-vesz
(19/30)
Fordulj orvoshoz.
offtopic
drkotasz 2020 aug. 13. - 13:46:18 Előzmény tesz-vesz
(18/30)
Vessző, tudod. Nagybetű? Pont a rövidítésnél? Ragok használata. Az tanítónénid egyest adna erre? :) Te világos :) Amúgy, nem értem mitől vagy ennyire frusztrált, hogy válaszolsz?!
3/10
offtopic
tesz-vesz 2020 aug. 12. - 22:23:31 3/10 Előzmény drkotasz
(17/30)
a szellemi szintedről beszéltem, nem a biológiáról. nem ismered a vészhelyzet c sorozatot? milyen helyesírtási hiba te sötét ?
offtopic
drkotasz 2020 aug. 11. - 23:28:52 Előzmény tesz-vesz
(16/30)
Ha a humorod is olyan jó, mint a helyesírásod akkor én külön örülök. Mint 56 éves kölyök :)
3/10
tesz-vesz 2020 aug. 11. - 22:41:53 3/10 Előzmény drkotasz
(15/30)
nagyon jó humorom van, pont ezért tartom ezt a filmet kritikán alulinak. te még nálam is rossz ember lehetsz ha végigröhögöd a kommentem, nyugodj meg gyermekem. fogalmad nincs mi az hogy szatíra. szatíra pl a tanú, vagy sztálin halála című. azok zseniálisak kölyök.
drkotasz 2020 jún. 18. - 00:35:25 Előzmény tesz-vesz
(14/30)
Röhejes olvasni a hozzászólásodat. Te egy nagyon rossz ember lehetsz. Legalábbis Karinthy szerint. A humortalan ember bármíly gaztettre képes. Mivel ez egy szatíra, ezért végig röhögtem okfejtésed :)
3/10
tesz-vesz 2020 ápr. 25. - 11:00:53 3/10 Előzmény zetevar
(13/30)
és akkor mi mindent kezel még felületesen? mondom én hogy a készítők személyiségét is mutatja a film elejei f*ckozás.
3/10
tesz-vesz 2020 ápr. 25. - 10:52:27 3/10
(12/30)
borzalmas film, kezdjük ott, hogy milyen stílus az, ha már a filmkészítők a film elején fuck-oznak a szövegben, milyen nyegle pimaszkodás ez? hogy kib*szottul mindent megpróbáltak az információszerzésben, nincs tartásuk, azt hiszik csak ők dolgoznak keményen?
van benn egy-két jó poén, de kínszenvedés végignézni,
Bale hozza a sötét nagyurat, ugyanazt a karaktert, mint Russel Crowe a sorozatában a Fox vezérét, de Dick nem ilyen volt.
valahogy itt is ez van, mint a Fair Game-ban (Államtrükkök), az elszámoltatás csak filmekben történik, nem a bíróságokon, Valeria Plame neve itt is elhangzik kutyafuttában és amatőr módon, a CIA-ügynök akit nyilvánosságra hoznak a férje miatt, ez azért sokkal jobb film: https://port.hu/adatlap/film/tv/allamtrukkok-fair-game/movie-115468

a másik ahogy már íták is, hogy Izrael a legnagyobb mértékben volt Irak ellen:

"Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy az izraeli titkosszolgálat emberei voltak azok, akik átnyújtották Washingtonnak az Irak tömegpusztító fegyvereiről szóló jelentéseket (amiket aztán a megszállás után nem találtak meg). Később egy nyugalmazott izraeli tábornok a következőképpen kommentálta mindezt: „az izraeli titkosszolgálat teljes mellszélességgel kiállt az amerikai és a brit titkosszolgálat mellett, amikor hamis képet mutattak Irak katonai erejéről.”
„Kötelességünk hadjáratot folytatni Szaddám Huszein uralma ellen” – mondta Simon Peresz a riportereknek 2002 szeptemberében.

Gideon Levy újságíró akkoriban megjegyezte, hogy „Izrael az egyetlen olyan ország a Nyugaton, ahol a vezetők őszintén támogatják a háborút, és ahol semmilyen más vélemény nem hangzik el.” Izrael végül már annyira buzgóvá vált, hogy amerikai szövetségesének fel kellett szólítania arra, hogy csillapodjon le, máskülönben úgy tűnhet majd, hogy a háború Izrael érdekében folyik. Az Egyesült Államokban a háború mozgatórugóját egy kis létszámú, neokonzervatív csoport adta, amelynek tagjai közül sokan álltak kapcsolatban a Likuddal. A hadjárat érdekében természetesen a lobbi fő szervezetei is felemelték hangjukat. „Amikor Bush elnök megkísérelte bejelenteni… az iraki háborút – írta a Forward című lap – Amerika legfontosabb zsidó szervezetei egyként sorakoztak fel védelmére. A szervezetek vezetői minden állításukban Szaddám Huszein rezsimjének és tömegpusztító fegyverei felszámolásának fontosságát hangsúlyozták.” reméljük jó forrás: https://demokrata.hu/velemeny/az-izraeli-lobbi-6-58095/

ef 2020 febr. 28. - 16:11:14
(11/30)
A film alapvetően jó, de azért megint megpróbálták Izraelt mosdatni, hogy nem támogatta Irak megtámadását, mivel destabilizálná a régiót, miközben elsők között uszít most a térség másik állama, Irán ellen is.