Téma: Alex Cross

6/10
pp13 2016 febr. 21. - 13:13:55 6/10
(36/36)
Zárójelben: nem hittem a szememnek, hogy Matthew - aki elõtte sem volt fizikailag azért puding - de milyen számokkal nehezen kifejezhetõ testzsírszázalékot szedett már itt össze?? Egy országúti kerékpárost is majdhogynem megszégyenít.
Ha már csak ezért is (nem csak),de jár neki a Big Respect!
4/10
Újvállalkozó 2015 febr. 05. - 23:42:54 4/10 Előzmény Snyd_21
(35/36)
4/10

A másik két Alex Cross-os film nyomába sem ér. Bár azok könyvbõl készültek és szerintem ez meg nem (de lehet, hogy tévedek). Matthew jól játszott benne, a vízcsöves meg a metrós jelenet is jó volt, de ezeket leszámítva kicsit uncsi volt. A fekete fõszereplõt sem tudom hol találták, nagy nulla volt. Többet nem hiszem, hogy megnézem.
lenccs 2014 nov. 13. - 22:20:24
(34/36)
ez a film ígéretesen indult, de a közepe táján kifulladt a forgatókönyvíró. egy rakat dolog homályos és kidolgozatlan maradt nekem, holott annyira elkezdték felépíteni azokat a szálakat a film elejétõl, hogy vártam volna rájuk választ, okokat, de egyszerûen csak vagdalkoztak a végén és snitt.
7/10
Murphyyy 2013 jún. 11. - 22:42:27 7/10
(32/36)
Elõször furcsa volt Matthew Foxot elmebeteg, szálkás testû, pszichopata gyilkosnak látni, de azt kell mondjam jól játszotta a szerepét, mert ennyire már rég vártam valakinek a halálát, mint neki. Nem értem a lehúzásokat, nálam 7 pontot azért ér a film, és én a fõszereplõ játékával is megvoltam elégedve. Picit ijedten ültem neki a filmnek, látva az 5.3 pontot, de kellemeset csalódtam. (SPOILER) Az utolsó percig izgultam, és vártam, hogy elkapjuk a tettest, fõleg miután szó nélkül megölte a fõszereplõ feleségét, majd a másik csajt is, felborítva ezzel mindkét fõszereplõ rendõr életét..
Snyd_21 2013 ápr. 23. - 02:56:01
(31/36)
Az ötlet és a sztori alapjában véve nem volt rossz... no de a megvalósítás az botrányosan gyenge. A rendezésnél már csak a fõszereplõ személye volt rosszabb. Én ezt a feka csókát nem láttam elõtte nagyon semmiben, de a neve mostantól elég rossz marketing lesz bármilyen filmhez... egyszerûen irritált. Fox eléggé tetszett, próbált valamit kihozni ebbõl a ramatyból, de ez a film nálam egy 3/10-es.
Fülenincsnyúl 2013 ápr. 21. - 12:27:28
(30/36)
Elég beteg film volt, többször biztos nem nézem meg. Szerintem mondjuk Matthew Fox jól hozta ezt az agresszív, elmebeteg szerepet. Bár a jóságos szamaritánus Lostos Jack doktor után furcsa volt ilyen karakterben látni. Alex Cross szerepére meg biztos mást választottam volna.
k11zoltan 2013 ápr. 14. - 22:47:20
(29/36)
Átlagos akció, csak kevés akciójelenettel.
4/10
goldmax 2013 ápr. 14. - 17:16:08 4/10 Előzmény zozoo83
(28/36)
A magasvasútig el sem jutottam,50 p-nél kuka,és addig is vakaróztam,a másnapi melón agyaltam stb.
Szóval ha ebbõl a témából mondjuk Fincher csinál egy mozit,akkor benézünk az ágy alá elalvás elõtt.
De ez a dilettáns csapat ezzel a szigetes gyerekkel egy röhej.Egy pillanatát sem tudtam komolyan venni ennek a B katos trutyinak.
Picivel van felette a Gyilkos robotklónok bosszúja 4-nek,és társainak.
Egy nagy 2-es.
4/10
zozoo83 2013 ápr. 08. - 13:45:54 4/10
(27/36)
A magasvasút jelenettel nagyon elkúrták a filmet, így lehetetlen megtervezni egy gyilkosságot szerintem.. Kb 5 mp-je volt kilõni az ajándékcsomagot amíg elszáguldott az útkeresztezõdésbe, a célpont meg pont akkor ért oda a helyszínre és szált ki az autóból.. Szinte bármennyivel is késõbb vagy hamarabb ér oda akár a vonat, akár a kocsi, máris bebukta az egész akciót, ugye ha megy valaki valahova általában korábban szokott érkezni, de minden benne van a pakliban, a forgalom is.. Nyilván õ egy profi bérgyilkos szerepét játssza, de ezt nem lehet így kiszámítani..
SpencerBarnes 2013 ápr. 07. - 10:22:10
(26/36)
NAGYON gyenge :(
Nem tom' honnan szalajtották ezt a niggert, de már eleve tõle sz*r az egész...
4/10
beo71 2013 márc. 05. - 15:05:35 4/10
(25/36)
Egész végig azon gondolkodtam : a jóllakott napközis kinézetû feka vagy a kemény akarok lenni, de csak nevetséges lettem Lost-os csávó a szarabb vagy simán a film pocsék.
SPOILER

A film végén a két idegesítõ rendõr úgy évõdik és röhögcsél, mintha nem is õk veszítették volna el a szeretteiket.

SPOILER vége

A film gyenge, a többi is rossz.3/10.
Az egyetlen jó dolog : Néha azt hiszem ( fõleg, amikor hallom 10-20 millió dollárt kap egy színész )hogy a színészkedés nem nagy dolog, de Matthew Fox erõltettet, silány alakítása láttán felrémlett, mennyire tévedésben vagyok.Ez a kis szálkás pöcs felidézte jó pár sikerült pszihó képét ( Robert De Niro, Javier Bardem, Michael Schonaerts )amiket most újra elõkapok és élvezettel végig nézem õket, ez után a fájdalom után.
R4bbit 2013 jan. 01. - 21:52:02
(24/36)
Nekem a film elsõ fele bejött: szépen alakult a dráma, aztán egyszerre átcsapott az egész egy sablonos bosszútörténetté... Sokkal hitelesebb lett volna, ha egy törvényszéki pszichológus marad a kaptafánál és nem nyers erõszakkal igyekszik megoldani a problémáját... Matthew Fox brutális pszichopatája viszont nagyon rendben volt...
Efti1 2012 dec. 16. - 20:15:31 Előzmény jmisi31
(23/36)
Ez alapján a logika alapján mindent meg kell enni annak aki nem szakács???
kybuck 2012 nov. 19. - 12:45:44
(22/36)
Tényleg egy bizonyos ismeretlen Tyler Perryvel akarnak arra rávenni, hogy drága pénzecskémet egy vele készült filmre költsem?! Ez ugye vicc? Matthew Foxot már ismerjük a Lostból, de hogy õ legyen az egyetlen ismert szereplõ az azért még nagyon sovány. A címszereplõ is ismerõs lehet, de õt már nem játszotta el kétszer is Morgan Freeman? Talán vele csalogatóbb lett volna a film, nemzetközileg mindenképp, vagy ha õ nem is ért rá éppen, egy nevesebb színésszel akkor is jobban ment volna, mondjuk Denzel Washingtonnal, lévén õ a pozitív fõhõs. Egyszóval ez a film is untig elég lesz DVD-s megnézésre egy ráérõs estén.
Dius 2012 nov. 15. - 19:21:46 Előzmény benkewood
(21/36)
Szerintem nem a szadista mivoltja a legnagyobb gyengéje a filmnek... én nem bírom az erõszakot, de ezt még valahogy letoltam, - becsukott szemmel-füllel persze a "szaftosabb részeknél". :)
Egy kissé már sablonos krimi, ahol a jó zsaru minden tud, mindet érez, - és a film csak párszor ugrott át alapvetõ emberi érzéseket, amelyek nélkül olyan össze-vissza csapongó lett... Nem kiszámítható minden részlete, de azért a végét lehet tudni, amelyet aztán sikerült is olyan jól összecsapni, hogy végképp rossz szájízzel jöttem ki a filmrõl.
Egyetlen pozitívum a szadista szerepét játszó Matthew Fox, aki tényleg nagyon átalakult a szerep kedvéért. Pedig a Lost alatt sokszor beindított valamit... :), - de itt nyoma sincs a jófiúnak, tökre hhihetõ, hogy egy gonosz állat.
Egy szerda esti mozinak elment, olyan 6/10 körül van nálam.
benkewood 2012 nov. 14. - 14:06:21
(20/36)
a film felénél elhagytam a mozitermet. nem ilyen beteg, szadista filmre számítottam... :-((
Mr. D 2012 nov. 13. - 21:51:57 Előzmény jmisi31
(19/36)
Jajj de szeretem az ilyen idióta hozzászólásokat!
1: Ha azt akarod, hogy ne vegyék el a kedved a filmtõl, akkor ne olvasgass fórumokat, fõleg ne egy olyan filmét, amit a nagy többség rossznak vél, mert nem én vagyok az egyetlen. Az oldalon nem azért van fórum, hogy csak jókat írjunk egy filmrõl. Mellesleg ha valaki meg szeretné nézni a filmet, akkor nem az én kommentem miatt fogja kihagyni. ;) Kivéve ha õ is sejti hogy rossz a film.
2: Sosem értékelek filmet úgy, hogy nem láttam. Nagyon hülye dolognak tartom, még akkor is, ha az elõzetes jelek már sejtetik, hogy nem jó.
3: Mondtam én, hogy bajom van a rendezõvel, a forgatókönyvíróval, vagy a színészekkel? A Halálos iramban vagy a xXx pörgõs kis akciófilmek. Egy szóval sem mondtam, hogy bajom lenne Rob Cohennel, de ez a filmje nem lett jó. Ennyi. Tyler Perry nálunk nem túl ismert még, vele nem voltak elõzetes elvárásaim, de a játéka nem tetszett ebben a filmben. A többiek dettó. Matthew Fox pl. kimondottan tetszett a Lost-ban, Rachel Nichols is a G.I. Joe-ban, és így tovább.
4: Én nem vagyok sem színész, sem rendezõ, sem forgatókönyvíró. Talán te az vagy? Ilyen hülyeséget leírni, istenem... neked talán minden film tetszik a világon? Mert ezek szerint csak annak nem tetszhet egy film, aki színész, rendezõ vagy forgatókönyvíró? :D Menjek Amerikába szerencsét próbálni, hát ez nagyon nagy!
Felvilágosítalak, hogy a fórum lényege a vélemények megosztása, ha neked tetszik a film, akkor írd le, hogy mi tetszik benne, ehhez ugyanúgy megvan a jogod, mint nekem ahhoz, hogy leírjam, miért nem tetszik. Ha alpári stílusban írtam volna le a véleményemet, még megérteném, hogy belém kötsz, de így nem értem, hogy ennek mi értelme volt...
jmisi31 2012 nov. 13. - 14:48:00 Előzmény Mr. D
(18/36)
Én még nem láttam a filmet, de szöget ütött a fejembe, amit írtál... fájt is rendesen :P

Viccet félretéve nem értelek... bajod van a filmmel, a rendezõvel, a színészekkel, mindennel!!!
Akkor mért nézted meg?! Láttad egyáltalán?!
Megértem, hogy ez az oldal a vélemények megosztása végett jött létre, de ne vedd már el a kedvét másnak a film megtekintésétõl, mikor még csak most adják moziba!!!

Annyit még, ha te jobb színész, író, rendezõ vagy, akkor menj Amerikába szerencsét próbálni...
Black Adam 2012 nov. 11. - 19:00:05
(17/36)
Kellemes film. Fox nagyon átalakult. Õ volt a legjobb, szadista állat, jót alakított.