kymara 2008 máj. 23. - 21:32:23
(12/72)
Imád gokardozni. Versenyeken is részt vett.
Xéniii 2008 máj. 19. - 21:28:12
(11/72)
Csakhogy itt is meglegyen:)

Na szóval ezt a cikket/hozzászólást Alex írta a Moonlight-tal kapcsolatban. Persze az eredeti cikk angolul van, de ezt ha jól tudom kevice fordította le, akinek nagyon köszönöm:)

"Kedves barátaim, családom és csodálatos, csodálatos Moonlight rajongók!

Nos, hol is kezdjem...?

A döntés, hogy törlik a MOONLIGHT-ot, az én MOONLIGHT-omat, a mi MOONLIGHT-unkat ugyanolyan sokkoló és szívettépõ meglepetés volt nekem, mint nektek.

Tényleg, még mindig nem tudom, hol kezdjem.

Itt ülök a gépem elõtt, még mindig bágyadtan immáron 24 órája, mióta megkaptam a hírt, hogy a csatorna nem kért több évadot a sorozatból. A show, amit mindnyájan ismerünk és annyira szeretünk... és ez annyira fáj, hogy el sem tudom mondani.

Mióta megkaptam A HÍVÁST, nem olvastam semmit a neten vagy bárhol máshol, nem követtem a fórum hozzászólásokat, nem olvastam hivatalos közleményeket és nem telefonálgattam körbe információkért.

"Miért nem harcoltok a saját showtokért?" - hallom a kiáltásotokat!!

Az igazság az kedves barátaim, hogy SOHASEM HAGYTAM ABBA a harcot érte. Az elejétõl kezdve harcoltam, mikor azt mondták, hogy nem én vagyok a megfelelõ ember a szerepre, amikor bizonyítanom kellett magamnak és mindenkinek a teszt felvételeken, amikor új csapatot állítottunk össze, amikor 5 különnbözõ show runner hagyta ott a stábot és velük együtt 5 különbözõ mûvészi elképzelés, amikor a forgatókönyvírók sztrájkja miatt elvettek tõlünk 5 egész epizódot... és még sorolhatnám.

De mindezek mellett, nagyon büszke vagyok arra, hogy azt mondhatom, sosem törtem meg és hagytam, hogy valaki más jöjjön és azt csináljon a MOONLIGHT-tal, amit akar. És végig az út alatt, ha szükségem volt egy kis szünetre, és tényleg szükségem lett volna, akkor úgy gondoltam, nem tehetem meg... nos, mert ilyen a természetem.

Ez minden, amit most mondani tudok, és most szükségem van egy kis idõre, amíg feldolgozom a történteket és megemésztem, hogy mi is történt és tovább lépek.

Õszintén nem tudom, hogy mit mondjak.

Azt fogom mondani, akárhogyis, soha, de soha az életemben nem tapasztaltam még ilyen magas szintû támogatást emberektõl, mint tõletek srácok, akik olvassátok ezeket a sorokat, akik "szeretetükkel életben tartottátok ezt a show-t".

Nagyon hálás vagyok mindannyiótoknak. Rendkívül büszke vagyok arra, hogy itt dolgozhattam. És nagyon nagyon sajnálom, hogy elvesztettem egy részemet, a MOONLIGHT-ot.

Szeretettel,

Alex O’Loughlin"


És én is nagyon sajnálom :'(
Xéniii 2008 máj. 19. - 21:23:47
(10/72)
ohh ez az a kép amiért odavagyok *.*
ildicike 2008 máj. 19. - 20:57:41
(9/72)
Nah hozok ide is képet... Lehet olvadozni... :P :D
Xéniii 2008 máj. 17. - 14:10:23
(8/72)
http://www.thepetitionsite.com/1/renewmoonlightcbs

rajongók tessék aláírni a petíciót hogy megmentsük a sorit!!!!
Xéniii 2008 máj. 17. - 13:45:00
(7/72)
és és vége a sorozatnak :'(
Xéniii 2008 máj. 16. - 16:01:59
(6/72)
:) láttam

csak hogy róla is legyenek képek:)
bree-gee 2008 máj. 16. - 15:58:42
(5/72)
:) Már nem is most..
Xéniii 2008 máj. 16. - 15:27:10
(4/72)
Én nézem:) és terveztem ezt a témát indítani de látom megelõztél sebaj:))

Imádom ezt a sorozatot és remélem lesz 2.évadja a rossz híresztelésekkel ellentétben. Úgy tudom ma dönt a CW hogy átveszi e a sorozatot...nagyon remélem hogy igen mert ha nem akkor brühühü:(
bree-gee 2008 ápr. 20. - 23:53:37 Előzmény kymara
(3/72)
Hát, mit tagadjam, igen:)
kymara 2008 ápr. 18. - 15:32:19
(2/72)
Én még nem néztem a filmet, de ahogy látom te elég szépen rákattantál a vámpíros filmekre és srácokra.
bree-gee 2008 ápr. 18. - 15:28:01
(1/72)
Hajjal jobb, mint ezen a Portos kopasz képen:)
Õ a Moonlight vámpírja.Nézi valaki a Mooonlight-ot?Vélemény?