Téma: Alias

redhotchilip 2006 aug. 29. - 12:12:23
(22/242)
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy az 5. évad 13-17. részéhez honnan tudok magyar feliratot szerezni?
A segítséget elõre is köszi!
Quantumleap 2006 aug. 25. - 19:51:30
(21/242)
6.-7. évad! Na neeee! Ez biztos csak kacsa. Remélem. Mint a Vissza a jövõbe iV.
Anitafromcork 2006 aug. 12. - 03:21:05
(20/242)
SZia

Meg mielott lattam volna volna az 5.et az alias laprol sikerult eljutnom egy oldalra es ott irtak rola,hogy talan ez ev vagy jovo ev elejen kezdik a 6.forgatast,es ogy alairtak a 7 seasson ra.De az oldalt azota sem talalom.De azert bizom benne hogy lesz folytatas.Talan ha megjelenik az 5.seasson dvdn lesz rajta valami a 6.al kapcsolatban,de ennek meg semmi hire.Nalunk meg lehet kapni Alias magazint,bar nem neztem mikori de a mult hete meg lattam kirakva.De holnap megnezem mert kivancsiva tettel.
10/10
sydney20 2006 aug. 10. - 07:47:03 10/10 Előzmény Anitafromcork
(19/242)
Szia! Hol olvastad h hozzáfogtak a 6. szériához??? Ugyanis mióta elkezdõdtek anno az 5. széria forgatásai attól hangos az Alias-szal kapocsolatos hírek hada, hogy a sorozatnak nem lesz több évada. Emiatt lett csupán 17 részes az utolsó évad. És a legutolsó rész végén is köszönetet mondanak az alkotóknak, vmit az Alias Magazine-ra sem lehet már elõfizetni.
Ha tudsz vmi bõvebbett errõl a 6.&7. széria dologról, írdmeg légyszi honnan jutottál ehhez az infóhoz.
Anitafromcork 2006 júl. 29. - 05:41:11 Előzmény martino
(18/242)
Udv mindenkinek.martino leirnad hogy a nevezett oldalon hogyan jutottal el az 5.evad dvdjehez?nagon erdekele mert nekem megvan az 1-2-3-4 eredetiben,diszdobozban.igaz magyar felirat nelkul de 2es regioba.az 5. is megvan mind a 17 resz de divx.ezert szeretnem ha teljes lenne a sorozat.egyebkentvarhatoaelkezdtek a 6.forgatasat es alairtak a 7.et is.
udv anita
Balu11 2006 jún. 01. - 13:14:26 Előzmény Riuci
(17/242)
Az utsó részt is hamarabb kezdték.........csak a rklám utáni részt láttam........:(
Még jó, hogy már egyszer láttam, amikor elõször adták.
Ez a kedvenc sorozatom.
nincs meg véletlénül valakinek az összes rész........
meg szeretném szerezni, de csak angolul van dvd-n.
Riuci 2006 máj. 27. - 10:35:53
(16/242)
Igen, volt. Csakhogy az újságban 1.40 volt, a port szerint 1.50-kor, a valóság pedik, kb. 1 óra. Én is csak azért láttam, mert mást néztem és véletlen odakopcsoltam és már ment. a multkor is Így volt, hogy jóval hamarabb kezdték, és az újság szerinti adások is össze-vissza idõpontban voltak leadva. Szivatás.
liza 2006 máj. 27. - 07:43:03
(15/242)
Sziasztok!

Volt tegnap este Alias?Ha igen, mikor???Beállítottam a videót, de valami tök mást adtak abban az idõpontban.
Bru 2006 máj. 27. - 00:06:13
(14/242)
Úgy tûnik h a Touchstone Television produkcióknak (aka. ABC) egynes az útjuk az AXN-ig. :) Tessék gondolni a LOST-os RTL kontra AXN mizériára ami sztem az ALIAS esetén is be fog közetkezni. Én már csak arra várok amikor a TV2-rõl is leveszik végleg a Született feleségeket. :D (Ami már lehet h megtörtént?? :D Nem úgy hallottam.) Szóval ha magyarul szeretnétek nézni az ALIAS-t a 3. évadjától akkor szerintem az AXN lesz a nyerõ, ami úgy sacc fél évet jelent míg addig eljutnak, ha minden héten szépen betartva sugározzák.
A türelem rózsát, a torrnet meg friss részeket teremm!! :DDD
666 2006 máj. 26. - 20:52:43
(13/242)
Úgy néz ki, ma megint eljutunk odáig, hogy Sidney Hongkongban tér magához, két év elteltével, de jövõ hét pénteken (a text szerint) nem lesz Alias az RTL-en. Tudja valaki, hogy folytatják-e, és ha igen, akkor mikor? Az Axn-en várható, hogy minden (eddig megvett és szinkronizált) évadot leadnak??
Riuci 2006 máj. 26. - 20:04:14
(12/242)
Tudja valaki, hogy nálunk mikor folytatják a sorozatot?
pattycica 2006 máj. 24. - 11:19:24
(11/242)
sajna igen, de asszem terveznek vmi spin-off-ot is
Bru 2006 máj. 20. - 12:32:26
(10/242)
Azt valóban igaz hogy az 5. évad (aminek asszem Hétfõn vége) az utccsó évad?? :(((
martino 2006 ápr. 02. - 20:47:41 Előzmény Aliasanna
(9/242)
Megrendelhetõ, <a target=blank href="http://www.alias-tv.com" title="www.alias-tv.com">www.alias-tv.com</a> honlapról el tudsz jutni a kívánt oldalra, de VIGYÁZZ regio 1 , és van rajta hungarian felirat, szinte hihetetlen nem? Sajnos nekem nincs meg, csak meg tudtam nézni.(Hála Istennek)
martino
10/10
Aliasanna 2006 márc. 16. - 19:40:17 10/10 Előzmény martino
(8/242)
Szia Mindenkinek!!!

Elõször is van az ALIAS DVDn magyar felirat?
Martino...neked +van az ALIAS DVDn?ha szépen +kérlek nem vagy hajlandó 1üzletre?
Légyszi írj nekem 1 mailt..aliasanna@freemail.hu!
Tom Cruise fanok:Tom felkérte J.J. Abramset az Mission:Impossible 3.részének forgatására...azok után,h J.J. átnyújtott neki 1-1 díszdobozos ALIAS DVDt....Tom az összes addigi széria összes epjét +nézte és azóta õ is nagy ALIAS rajongó!!!!!Spec ez nem annyira friss hír,de gondoltam jól jöhet:)!!!!
Nektek melyik a kedvenc részetek az eddig látott szériákból?
Nos...az számomra is fura,h Victor Garbert itt nem tüntetik fel....de inkább nem mondok semmit!!!!
Remélem hamarosan láthatjuk az ALIAS 3.szériáját az RTL klubon!!!!Addig élvezzük az ismétlést,figyeljük Sydney eddigi kalandjait!!!!
Na,én nem fárasztok tovább senkit!!
Sziasztok...
Annamari
martino 2006 febr. 15. - 19:32:32
(7/242)
Üdv Minden Alias-fannak!

<a target=blank href="http://www.alias-tv.com/" title="http://www.alias-tv.com/">www.alias-tv.com</a>

Remélem sejtitek, hogy mi a fenti cím...
Még egy kis bemutatót is meg lehet sasolni...

Sikerrel végig néztem mind az 5 évadot, na nem itt a "kulturmagyar-bigbráderes-valóvilágos" mediakukában, hanem eredeti dobozosban (USA regio). Aki nem érti az ánglius nyelvezetet igen sokféle fordításban lévõ felirat közül is válogathat, köztük a MAGYAR-ral is.

A sorozat nekem nagyon tetszett.!

Szinte kuriózum, hogy a Jack Bristow személyét alakító igencsak kiválló színész nevét itt nem közlik, bizonyosan amolyan mellékszereplõ, mint mondjuk az egyik kukás.
(Victor Garber)

Quentin Tarantino rajongóknak: az egyik részben -Pandora's Box- (két epizód) Õ is szerepelt, megjegyzem Q.T. kedvenc sorozata, ingyen vállalta a fellépést.

Különben, miért is nem forgalmazzák ezt a sorozatot Magyarországon????? Tudja valaki a választ?????

martino
Rózsa 2006 febr. 12. - 15:38:28
(6/242)
Segítsetek, nem láthattam múlt hétfõn a befejezõ részt az AXN-en, csak pár mondatban írjátok le nekem az eseményeket! Köszi!!!!!!
milka 2006 febr. 01. - 21:09:49
(5/242)
:( én kb. 10 perece fogtam fel, hogy nincs tovább Alias… ilyen nincs… tegnap az ideg szétvágott a TV elõtt, esemény esemény hátán :) erre ma… túlzás… de tényleg sokkolt, hogy az Alias helyett az Országutak õrangyalát sikerült felvenni videjóra :)
Azért nyugtatom magam, hogy van élet az Alias nélkül is ;o)
[nekem még „új” ez a sorozat, de láttam régen, hogy ment az eRTéeL klábon, viszont akkor nem fogott meg]
666 2006 febr. 01. - 17:14:22
(4/242)
Én abban reménykedem, hogy nem csak azért kezdték el megint vetíteni az
RTL-en mert nem volt mivel kitölteni a mûsoridõt, hanem mert a köv. évadot is megvették, és az elõzményeket is meg akarják mutatni azoknak, akik korábban nem nézték... Persze ez csak álom!! 1ébként én úgy tudom, hogy sikeres volt Magyarországon, úgyhogy nem értem hogy eddig miért nem vették meg a többi évadot!!!
Ancsababa 2006 febr. 01. - 14:37:34
(3/242)
Igen, ez asszem az elsõ évad volt, sõt biztos. Mo-on eddig összesen 2 évad ment le, a 2. uccsó része volt az a bizonyos "felébredõs". Egyébként már 5 évad van... Jó lenne ha nálunk is levetítenék a többit...
Egyébként én innen linkeltem a hivatalos honlapra, onnan tudtam meg amit tudok... csak az persze angol.
Óóóóóóó de imádooom!!! Asszem ezentúl péntekenként hajnalig fent leszek, hogy lássam. Kár hogy az AXN-en vége, legalább normális idõben adták.
(Hmm... micsoda kisregény... :D)