9/10
mro26 2010 aug. 05. - 17:07:14 9/10
(303/383)
Ez a film szerintem jól sikerült, mert több véres jelenet volt benne mint az elsõben, csak tényleg túl sötét de ha beállítod a tévét vagy monitort úgy már egész jó. Ha kihagyták volna a tini-szálat akkor szerintem sokkal több elismerést kapott volna. Engem szórakoztat ez a film, nem olya mint az Alien hogy feszültségben nézem, de ez egy külön ág az Alien- és Predator filmektõl, sztem az AVP filmeken inkább az akción mint a komolyságon és történeten van a hangsúly, elvégre két faj küzdelmérõl van szó, nem kell mély-lelki dolgokkal foglalkozni vagy feszültségben tartani az embert. Ha így nézzük a filmet akkor nagyon jó, ha valaki komolyra vágyik az ne ezt nézze hanem az Alien sorozatot;)
Sirius111 2010 júl. 02. - 19:23:11
(302/383)
Talán elfelejtették levenni a kamerákról a csomagoló fóliát...:PP
Bár ez senkinek nem tûnt fel a 2 hónapos forgatás alatt??? Hmmm. XD
Sirius111 2010 júl. 02. - 14:38:41
(301/383)
Lehet, hogy csak nekem van túl alacsonyan az izlésem, de ez a film szerintem rettentõ jó...én imádom a "kis" Xenomorphokat könyvben is és filmen is....de nekem az elsõ rész ( 8. utas )nemigen jött be....az is sötét volt végig...bár az idegesítõ sötétség...itt azért kissé más a helyzet...az erdõben félhomály van este meg szakad az esõ ettõl csökken a látótávolság...aztán elmegy az áram....szerintem ez a valóságban is így van, de lehet, hogy csak én jártam ilyen helyeken...
A másik felének meg az nem tetszik, hogy ez most kutyélien vagy predélien...szerintem egy sci-fiben amiben idegenek lófrálnak össze vissza kissé hülyeség ezen leállni vitatkozni...ha nem fogadod el nem is fogod megérteni...ennyi...
Jah és még annyit, hogy én megnéztem már pár "ZS" kategóriás film+ os horror??? filmet..pl halálos kitérõ 1-34....texasi lánfûrészes baromság 1-22... stb..de ettõl a filmtõl kirázott a hideg...amikor pl a szülészeten lófrál Preddy bácsi, hát az szerintem kissé brutális..
1/10
idõjós1010 2010 máj. 29. - 21:23:07 1/10
(300/383)
Ritka gagyi, összecsapott, s egyszerû.
Az elsõ részt tényleg korrektnek tartottam de ezt............
Christian29 2010 máj. 24. - 23:37:57 Előzmény bencimackó
(299/383)
Nem kellet sokat költeni ebben a filmben a világításra...
Azért über frankó volt, hogy a film 95%-a sötétben zajlott... dark movie pfff
kybuck 2010 máj. 23. - 03:07:06
(298/383)
Most Antal Nimródon a világ szeme, hogy vissza tudja e hozni az agyhalottá züllesztett ûrszörnyek franchise-át, legalábbis Predator vonalon. Az elsõ Predator után mindjárt zuhanni kezdet a színvonal: a második rész valahogy nem sikerült jóra, a többirõl meg ne is beszéljünk!
bencimackó 2010 máj. 06. - 19:19:20
(297/383)
az alien egy fasszentos film volt
a predator egy fasszentos film volt
ebbõl pedig eljutottak ide. Hát gratulálok
bencimackó 2010 máj. 06. - 19:17:03
(296/383)
na végre! az avp1 után azt hittem ez már nem lehet rosszabb! és tévedtem! hát gratulálok a készítõknek. adtak nekik egy valag pénzt ezek csináltak belõle egy tömény gyönyör filmet... így kell elbaszni kismillió dollárt.
Zsákos ember 2010 ápr. 17. - 20:51:08
(295/383)
Sajnos láttam,az AVP 1.részét is... :P
Zsákos ember 2010 ápr. 17. - 10:29:29
(294/383)
Az nem volt kutyaalien !
Zsákos ember 2010 ápr. 17. - 00:09:27
(293/383)
A két rendezõ-testvért Colin és Greg Strause-ot tarkólövéssel ki kellene végezni ,de csak a debil Paul W.S. Anderson után !
...és hogy a túróba fejlõdött ki a Ragadozóból egy Predalien ? A könyvben vagy a képregényben kitenyésztik klónozással !!!
De itt hogy ?! :(
2008 2010 márc. 04. - 20:11:45 Előzmény atryl
(292/383)
hát én megnéztem.. mondhatom, hogy AvP fan vagyok de ez a 2. rész kritikán aluli. Egyszerûen egy zsák f0s.

Az elsõ rész sem volt valami nagy durranás. Az is inkább a nullához áll közelebb mint a 10-hez, de az még úgy ahogy nézhetõ. Nagy kompromisszumokkal.

De ez ? Kutyaszar. A franchise megcsúfolása..

Az Alien és Predátor filmekkel nem lehet egy lapon említeni ezt a két Avp filmet. Egyszerûen a nyomukba nem ér. Pedig én imádom ezt az univerzumot, de ezt még így sem tudom elfogadni.

Hol van ez a film egy Alien:Bolygó Neve halálhoz vagy egy Ragadozó 1-hez képest ? Sehol.. mélyen lent a kerti pottyantós gödrében.
Peppo 2010 febr. 05. - 22:14:56 Előzmény GörögNecsi
(291/383)
Hát igen. Atomrobbanást élethûen kevés filmben csináltak meg. Itt sem sikerült. Na persze ha ez lett volna a legnagyobb baj...

A városlakók élete tök felesleges egy ilyen filmben, csak a drága trükkök kiváltására jó, meg hogy szétund magad egy akciófilmen. De legalább az idegesítõ szereplõk nagy részét megzabálták az idegenek. A Predalien mitõl lett csíragyáros, az nem derült ki.

Nem kellett volna erõltetni ezt az AvP dolgot. Könyvben jó volt, játékban zseniális, de a filmek el lettek kúrva. Mindkettõ. A második még jobban, pedig azt a csorba kiköszörülésére szánták. Hát nem jött össze.

10/2
miskah 2010 jan. 19. - 22:10:48
(290/383)
"A kormány nem hazudik"
atryl 2010 jan. 12. - 07:21:27
(289/383)
Utánaolvastam a filmnek, rengeteg negatív kritikát láttam, íme az enyém. Szerintem egy alien/predator rajongónak alapmû a film, sok újdonságot láthattunk, és rengeteg akciót, pár észrevehetõ bakit leszámítva 8/10 a pontozásom.

*SPOILER INNENTÕL*

Pro: Az az igazság, hogy összességében a film nekem (a kritikákat olvasva) pozitív csalódás volt, felkészültem a legrosszabbra, de nem volt olyan vészes. Az akció szerintem nagyon a helyén volt, baromi jól mozogtak az idegenek, és a predator sem úgy nézett ki, mint egy maskarába bújt gumifigura. Szerintem a brutalitás hozzátartozik, nem hiszem, hogy a fröcsis cuppis halálok el lettek volna túlozva. Így ölnek az idegenek, és így öl a ragadozó. Plusz pont jár azért, mert nem vittek bele csöpögõs happy endet (csaj meg srác megmenekül együtt meg apuka meg blabla), nem. Aki az útjukba akad kegyetlenül lemészárolják.

Kontra: Tényleg sötét az egész film, de megfelelõ gammával mindent rendesen látni lehet, ha nagyon akarja az ember. A predalienes tojásrakós cucc nekem kicsit sok volt, sehol nem olvastam azt, hogy õk ilyen királynõszerûségek a tojás-fázist meg mellõzik. Úgy tudtam, hogy õk csak nagyobbak, erõsebbek és gyorsabbak mint az emberbõl kikelt társaik, ez meg itt adta a keresztap...anyát (állj elém fiam nehogy már rámlõjön ez a predator). Azt én is észrevettem, hogy az elsõ alien filmben (8. utas a halál) kb fél nap eltelt (vagy több) mire az elsõ idegen kikelt, bár lehet hogy a bolygón töltött sok-sok év lelassította, de itt 1-2 óra alatt 1 predalien és 2 arcmászó kiírtotta az egész várost.

*SPOILER*

Nekem tetszett srácok, aki szereti a sorozatot mindenképp nézze meg :)
e1990 2010 jan. 01. - 16:41:55
(288/383)
Régóta meg akartam már nézni a második részt, jó nagyot kellett csalódnom. A film elsõ fele mintha két különbözõ filmbõl lett volna összevágva: egy hegyi kisváros unalmas mindennapjai és egy gyengített alien kiadás. Az egész film arra lett kihegyezve, hogy minnél undorítóbb, gusztustalanabb dolgokat lásson a nézõ. Ha ilyet akarok, megnézek valami huszadrangú horrorfilmet, én a harcért és akcióért lettem volna rá kiváncsi.

****SPOILER****
Ki a francot érdekel egy megnyúzott tetem(még most sem értem, hogy mi értelme volt, ha esetleg valaki felvilágosítana...), a csaj kettévágott testébõl kiömlõ belek és egyéb trutyik? Vagy rögtön az elején egy leváló alkar...

És tényleg piszokgyorsan (szinte már zavaróan gyorsan) kifejlõdnek.

És még egy észrevétel: a predalien tényleg csak a nõkbe tette a petéket/tojásokat/akármiket?

****SPOILER VÉGE****

Összességében, ha nem ismerném az elõzõ részeket, azt mondanám, hogy tûrhetõ, de így messze elmaradt a többi résztõl.
7/10
GörögNecsi 2009 dec. 22. - 15:43:48 7/10
(287/383)
Hát nem is tudom :D
Megnéztem mert marhára kiváncsi voltam a folytatásra!
Az eleje izgalmasan indult de aztán...
Kit érdekel az idióta ismerkedésük a fiataloknak, tudtommal nem Beverly Hills 9210 et nézünk :D
Az idegenek legalább nem számítógéppel lettek megcsinálva...
A Predalient eltalálták bár nem sok vizet zavar!
Aztán a robbanása végén, hát nem egy szép látvány méghozzá azért mert nem illik bele a képbe!Ha robban valami fõleg atom akkor az nem így néz ki...
10/7
colin.com 2009 nov. 06. - 22:15:10
(286/383)
az elso resz nagyn jo de ez egy rakas szar
detox 2009 nov. 06. - 17:25:51
(285/383)
remélem antal nimród gatyába rázza ezt a fost :P
1/10
idõjós1010 2009 nov. 02. - 16:08:09 1/10
(284/383)
Hát akkor talán nekem is HD-ben kellene megnéznem.