sipka 2009 márc. 17. - 16:19:00
(263/383)
Na, és itt?
Bár a szócsatát is nevezhetjük "Aliens vs. Predator" helyzetnek... Szóval igazad van :)
sipka 2009 márc. 17. - 15:50:29
(262/383)
A bizonyítékokat lezáró utolsó képen ismét együtt szórakoznak, amint egy sárga labdát ütögetnek egymás aurája felé... S mily boldogok :) Szinte visszazuhantak a gyerekkorba, amely igazán irigylésre méltó XDD
sipka 2009 márc. 17. - 15:42:58
(261/383)
A második fotón a biliárd nevezetû ügyességi játékot mûvelik a lehetõ legkényelmesebb módon, (cigaretta felhõ, egy jó hideg sör, és a fülbemászó muzsika társaságában), amely szintén kizárja azon tényt, hogy bármi konfliktus állna fönt a két agresszív személy között :)
sipka 2009 márc. 17. - 15:37:17
(260/383)
Ezek a lények átvertek minket!! Az egész egymás elleni csatározás csak színjátszás volt az emberiség elõtt!!! A Predatorok és az Aliensek nem is ellenségek, hanem barátok :)
S hogy bizonyítsam állításomat, leközlök néhány leleplezõ fényképet, amin a szoros összetartás letagadhatatlan jelei láthatóak.

Például itt van mindjárt egy kellemes szellemi párbaj, amelyben nincsenek fájdalmas megmozdulások, vagy levált végtagok, hanem csupán sakkbábuk tologatása, ami azt sugallja a képet nézegetõ szempároknak, hogy ezek az idegenek (bizony) kedvelik egymást :)
PredatorQueen 2009 febr. 23. - 18:54:39 Előzmény fenrir
(259/383)
Jah... me mindíg csak ott, magyarprszágon meg semmi se történik, amire rálehetne fogni hogy vezsélyes (mármint így a filmekbõl megítélve)
1/10
fenrir 2009 jan. 16. - 15:47:08 1/10
(258/383)
ha az az ûrhajó, vagy mentõkabin, vagy akármi nem amcsiban esik le(de hát hol máshol..), egész jó film lehetett volna belõle :)
madcows 2008 dec. 26. - 02:19:14
(257/383)
eleve rosszul kozelititek meg a filmet, ez nem alien film, meg csak nem is predator film, ez alien vs predator film, aki ismeri a kepregenyeket, az tudja ertekelni, aki alien filmkent kezeli, egyertelmuen csalodik, aki ismeri az avp-t, az altalaban nem hordja le, es a testverek egy avp filmet tettek le az asztalra, ami koveti a kepregenyt, aki alien filmet akar, az varja a tervezett otodik alien filmet, en is ezt fogom tenni :)
1/10
idõjós1010 2008 dec. 06. - 23:36:47 1/10
(256/383)
Elfelejted hogy ez az AVP2, és nem az Alien valamely részének a folytatása. Az Alienek lerohanhatták volna a földet, oké, és mégis hogy jöttek volna hozzá a Predátorok?
Továbbá az AVP 1. részét csak valami hasonképpen lehetett folytatni. Ugyanis azzal lett vége, hogy megtámadta a ragadozókat ûrhajójukon a kis alien. Le kellett hogy zuhanjanak valahol........................
mbalazs1 2008 dec. 06. - 21:13:53
(255/383)
Az Los Angeles volt és 1 db predator, én pedig arra gondoltam h az Alien 4 könyvekben az alienek már lerohanták a földet. Ezt ki lehetett volna hozni igénytelen gyilkolászás helyett...
Mert ez az amitõl Ripley mindig is félt és meghalt...
1/10
idõjós1010 2008 dec. 06. - 21:10:48 1/10
(254/383)
"Amcsi kisvárost rettegésben tartanak a szörnyek"
Pont mint a Ragadozó 2, nem gondolod?
Igaz az a film nem kis,hanem NAGYvárosban játszódott.
No de lényegében ugyan az.
Viszont sokkal jobban sikerült mint az A.V.P folytatása valóban. Az elsõ része viszont jól sikerült.
mbalazs1 2008 dec. 06. - 20:55:57
(253/383)
Régóta nagy rajongója vagyok az aliens és predator filmeknek. Kiskoromban az összes filmet+könyvet megnéztem, olvastam, késõbb a Pc-s játékot végigtoltam. Az Alien4-ben nagyon vártam a föld lerohanását, de a film más utat választott. Az AvP1 pedig a hazánkban már vagy jó 15 éve megjelent AvP: Préda könyvet dolgozta fel mai környezetben az antarktiszon. Az AvP-et bár szidták sokan, de nekem tetszett. Nem akart nagy dolgot, de nézhatõ film volt!

Azonban, ha ennek a dilettáns filmnek az alkotói a kezembe kerülnének személyesen hasítanám ketté õket...
Sikerült az Aliens filmekbõl B-horrort generálni. Ekkora bárgyú filmet, beszélõ viszonyban nincs a filmek mondnivalójával. Jó nem egy nietzsche, de azért némi tartalom is volt benne. Gondoljunk csak az Aliens 1-2-re legalább!
Erre agyatlan gyilkolászások: csecsemõ, terhes nõk, szõke tinilányt szögezzünk a falra hû de vicces; "amcsi kisvárost rettegésben tartanak a szörnyek" 100* elõjött klisénél jóval több potenciál van a filmben!
Ennyi!
3/10
Blacksheep36 2008 dec. 06. - 12:01:39 3/10
(252/383)
Hát én nem tudom milyen filmet néztem mer a képek közül egyikre se emléxem belõle , de a címe ez volt és ... Hát õszintén a filmet úgy írnám le , hogy azt láttam , hogy a sötétben öli az 1ik sz*r a másik sz*rt meg az embereket ... És végig üvöltés meg hrr hrr de én nem láttam semmit csak villogó fényeket ... Még tegnap este akartam megnézni õszintén elaludtam a felénél ,szóval most délelõtt néztem ... És egyszerûen szokásos szlogenek meg hülyeségek ... A végén ez ,hogy "A világ nincs még felkészülve erre a technikára" ... Hát jót nevettem ezen a filmen... Aki szereti , ha jószágok ölik egymást a sötétben és unalmas meg nevetséges a film az mindenképp nézze meg , de másoknak nem ajánlom ...

Szerintem 10/3
sandros5000 2008 aug. 18. - 19:51:11
(251/383)
Nos az én véleményem is egyezik az elõttem szólók többségével, pedig nekem is bejöttek az Alien filmek és a Predator filmek, sõt szerintem a Pred 2 klasszisokkal jobb mint ez.
Többen feszegették a történet dolgot, hát itt az nincs, és hogy többi sem egy nagy eresztés. Itt szerintem ellent mondanék, az AVP2 kiszámítható, de többiben van érdekes fordulat vagy story.
Szerintem: Pred 1, hogy nem gyilkol fegyvertelent, Schwarzi csapdái, szerintem ezt senki tudta volna megmondani az elején, a karekterek Carl Weathers, az indián, és disznó vicces ürge, ahogy leamortizálják a dzsungelt, a sár ahogy Swarzie kihasználja. C W halála szerintem nagyon jó jelenet.
Pred 2: a karekterek, a terhes zsarut nem bántja, Sam Neil figurája és Danny boy, a metrós jelenet nagyon jó és hogy a végén üldözi, és a csattanó a végén...
Alien 1: sajna arra már nem nagyon emlékszem de maga az egész...
Alien 2: Lance Henriksen robot figurája, az örök katona Michael Biehn, ahogy menekülnek elõlük, az egész katonai akció, és végig izgalmas, a végén ahogy kidobja a szörnyet az ûrhajóból, mind egy kis plussz....
Alien 3: börtönös, börtönlakók figurája, a buta fegyõr, ahogy a végén az ajtókkal szórakozva elkapják az alient.A börtönös feeling egy az egyben átjön és jó szövegek is vannak, és S W halála. - fordulat, csattanó
Alien 4: nekem az is bejött, Winona, Ron Pearlman figurája, a tolószékes srác, ott a story már nem az igazi, de még mindig jobb...
Konklúzió jobb színészek, kidolgozottabb karekterek, és érdekes fordulatos story.
AVP2 pozitívuma, nekem az egy nem tetszett annyirra a küzdelmeket kivéve, de ez a 2 szar után az elsõ nagyott nõtt a szememben.
AVP2 idegesítõ tinédzserek, akiknek a halálát az ember kívánja, iszonyatos párbeszédek, és terhes részért simán szájba rugnám az írót, régen volt egy határ amit nem léptek át, ma már semmi sem szent, undorító és durva jelenet. Sötét és nem látni semmit.
A rendezõknek pedig ahogy edzõm mondaná, fogjátok a meg a sarkatokat, és akkorát rúgni beléjük hogy LA határáig meg sem állnának és vissza sem engedném õket....
bocsi hogy hosszú voltam, de az összes hsz-t elolvastam és így felgyülemlett bennem...
6/10
Zajac 2008 aug. 14. - 18:59:49 6/10
(250/383)
Egyszer meg lehet nézni,de többet aszem nekem nem adott ez a film.
10/10
TEXAS 2008 aug. 11. - 20:15:49 10/10
(249/383)
offtopic:Szerintem amúgy teljesen nézõpont kérdése kinek mi a jó film. Minden filmben vannak olyanok akik azt mondják de jó meg akik azt de sz*r. Tömören fogalmazva. Persze az se mindegy h melyikbõl mennyi van(%).
10/10
TEXAS 2008 aug. 11. - 20:09:48 10/10
(248/383)
offtopic Hát ha nem írod oda a szöveg végére vagy aljára h Paul ki sem találom h teírtad. XD
lemezek01 2008 aug. 05. - 14:16:00
(247/383)
Na jó mondjuk velencét azt látogatják így is
lemezek01 2008 aug. 05. - 14:15:10
(246/383)
Hát na ja :-) Talán meg kéne filmesíteni azt is. Tuti megnõne az idegenforgalma a falunak,és az országnak
leopard26 2008 aug. 05. - 14:02:53 Előzmény lemezek01
(245/383)
Ja!Képzelj el egy ilyan filmet amiben godzilla kimászik a Velencei tóból és megtámadja Kiscsiripusztát:)
lemezek01 2008 aug. 04. - 23:25:55
(244/383)
Akkor is pont a kisváros miadt tûnik csöppet B kategóriásnak egy amúgy nagy film

Na már bocs hogy beleszólok,csak gondoltam hozzáteszek még én is egy lapáttal :-)