Téma: Alisa

offtopic
Arus50 2017 dec. 30. - 16:50:30 Előzmény Eerika
(25/25)
Erzsébet Molnár 2017 dec. 11. - 12:36:21 Előzmény Eerika
(24/25)
Erika, azt a számot keresem én is ezerrel, de nem találok rá :-( Ha sikerül kiderítened, kérlek írd meg itt, hogy ki énekli és mi a dal címe! :-)
Eerika 2017 nov. 28. - 19:19:54 Előzmény azsuzska
(23/25)
Igazad van, ez tényleg a lényeg! Köszi:)
Eerika 2017 nov. 22. - 19:27:58 Előzmény Cafee.
(22/25)
Köszi, ez is nagyon tetszik, de nem ez. Egy nõ énekel és kifejezetten érzelgõs szám amikor mindenki épp a szerelemre gondol. Már két részben is elõfordult. Nyomaszt, hogy nem jut eszembe, pedig tudom, hogy ismerem, de nem ugrik be!
offtopic
ildimix 2017 nov. 17. - 18:00:24
(21/25)
Nagyon sajnálom Liliánát remélem mostmár hamar kiszabadulnak. Oscar lebukhatna már végre és lehetne vége a sorozatnak.
azsuzska 2017 nov. 02. - 20:30:37
(20/25)
Szerintem elég ezt megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=A3dLZ8NZoLM
bár nincs szinkron, és felirat sem.
Cafee. 2017 nov. 01. - 12:16:42
(19/25)
Ez?
https://www.youtube.com/watch?v=E_7-gzBdI8o
Paolo - Scappa Con Me / Scappa Ora ( Alisa - Folge deinem Herzen)


Egyébként egyre idegesitõbb a sorozat, néha belenézek és még mindig Oscar és Alisa ex-barátja csinál hülyét mindenkibõl és ezt azért tehetik meg, mert mindenki a saját kis önzõ ügyeivel van elfoglalva.
Eerika 2017 okt. 31. - 17:47:16
(18/25)
A mai részben megint ment egy szám, amikor Alisa telefonál, Christiant is mutatják. Tudja valaki? Gyönyörû szám!
Eerika 2017 okt. 30. - 19:44:43
(17/25)
Igen, ezt én is olvastam, de addig... Engem már kicsit idegesít ez a nagyfokú naivság, valakinek már le kéne, hogy essen a tantusz h ki mozgatja a szálakat. Oliver, Oscar hülyét csinál mindenkibõl, bár Christian alapból is az. Alisából is már kezd elegem lenni. Aztán majd az évad utolsó 2-3 részében megoldanak mindent. Szóval már nem aggaszt, ha nem érek haza 5-re, amikor kezdõdik a sorozat. Jobb lett volna, ha max. 100 rész lenne, de az pörgõsebb.
iriszke1 2017 okt. 30. - 18:28:44
(16/25)
Ezt találtam a mûsorvízión:
\" Ez ugyanis nem egy rövidke sorozat, hanem egy német szappanopera, amelybõl bár két évad készült, de azok összesen 370 részt fednek le. Az elsõ szezon fõszereplõje a címben is megjelenõ Alisa. Az õ története viszont \"csak\" 240 epizódon keresztül tart, a folytatásban majd más lesz a középpontban.\"

Szerintem Alisaból ennyi bõven elég lesz. Nem igaz?
zyro 2017 okt. 22. - 12:45:09
(15/25)
Én is így vagyok, elég uncsi, sok az üresjárat, tó mutogatása, meg a bogarak a virágokon, Oscar lassan sorozatgyilkos lesz,Oliver borzasztóan idegesítõ, fura hogy mindig õ gyõz, Cristián elég pipogya, de azért nézem, kíváncsi vagyok mi lesz, ugyan hány részes? vagy ezt is félbe hagyják mint a Szerelmes Anna c. német filmet? --na majd kiderül!
Eerika 2017 szept. 26. - 18:02:52
(14/25)
Most néztem meg a 172. részt és volt benne egy nagyon szép szám, amit amúgy ismerek, de nem jut eszembe h ki énekli és mi a címe. Megõrjít! Tudja valaki?
Egyébként Jonastól nekem is égnek áll a hajam, de rövidesen lecsillapodik, úgy olvastam. Rájöhetne már valaki h Oscar miket csinál, de ilyen naív bandát még nem láttam. Egy kicsit gyanakodhatnának már. Christian meg akkor sem venné észre, ha az orra elõtt történne. Szeretem a sorozatot, de idegesítenek bizonyos szereplõk, események. Meg húzzák, mint a rétestésztát, gyorsíthatnának már kicsit.
offtopic
ildimix 2017 szept. 03. - 10:29:52
(13/25)
Végre kiderült Liliána Jonas és Alisa anyja. Tamarát megértem, hogy nem akarta a mûtétet nemrég veszítette el az apját. Betti már nem harsánykodik annyira 1 fokkal jobban elviselem mint eddig bár nekem Mona hiányzik.

Oszkar és a lánya 1 igazi szarkavaró jól kipaterolnak mindenkit a cégbõl. Bár carónak van 1 kis lelkiismeret furdalása de a pénzért mindent megtesz.

Kíváncsi leszek mikor derül ki, hogy nem Oscar Dana gyerekének apja hanem Jonas?

Nekem Jonas erõszakos viselkedése nem tetszik ha a nõ megmondta vége minek fut utána? Találhatna magának 1 normálisabb független nõt.

Kár, hogy nem nagyon írtok a fórumra gondolom kevesen nézitek. Én is csak a netrõl nézem vissza a sorozatot mert korai az idõpont.
offtopic
ildimix 2017 aug. 20. - 09:11:03
(12/25)
Ezt a Bettit ki nem állhatom a harsány röhögésével és viselkedésével. Remélem keveset fog szerepelni a következõ részekben. Jonasz túl erõszakos Danával szemben mit gondol ez a ficsur majd pont õ kell ennek a luxushoz szokott nõnek.

Én azt sajnálom, hogy ennyire elhúzzák a sorozatot elég lett volna belõle 140 rész minek még 100 részt levetíteni? Nem tudtam, hogy van a sorozatnak folytatása az mirõl szól?

Én azon csodálkozom, hogy abbamaradt liliánánál a lánya keresése bár most nagyon el van foglalva a cég ügyeivel.

Szeretem a sorozatot de ennyi rész azért már túlzás.
marianna58 2017 aug. 04. - 01:56:08 Előzmény Cafee.
(11/25)
Elvesztette a szüleit, és szerelmes Christiánba.
Cafee. 2017 júl. 25. - 08:54:41 Előzmény marianna58
(10/25)
Sztem leirtam, amikor az edesanyjat kereste nagyon tapintatlan volt a neveloanyjaval, apjaval, nem erdekelte masok problemaja, egyebkent nekem nem szimpatikus, ugy nez Christianra mindig ajultan, mintha bedrogozott volna, meregeti a szemét alulrol felfele pislogva, mikozben majdnem ramaszik, szegeny Christian hogy nem veszi eszre... Nekem az sem tetszik, h annyira ki van festve alul szalankent a szempillaja / Christiannak is, ugy nez ki, minta sirt volna vagy most jott volna ki a vizbol/. Egyebkent szep szemei vannak a szinesznonek, de szerintem Ellen nagysagrendekkel szebb, raadasul,jobb szineszno is.
Cafee. 2017 júl. 25. - 08:33:30 Előzmény ildimix
(9/25)
Ennek a sorozatnak volt egy folytatasa Hanna cimen, nem tudom azt megvettek e.
Nem kell annyira sajnalni a dokit, nem Alisa az egyetlen no a vilagon.:)
offtopic
ildimix 2017 júl. 19. - 08:16:52
(8/25)
Sziasztok!

Nekem tetszik a sorozat mondhatom a kedvenc sorozatom. A fórumon nagyon rosszakat írnak róla de azok ne nézzék ha annyira nem tetszik nekik.

Az orvost sajnálom, mert nyilvánvaló, hogy Alisa és Krisztian össze fognak házasodni.

Mona az olasz nõ jól kilépett a sorozatból.

Nem tudja valaki ha vége lesz a sorozatnak mit fognak adni helyette? Remélem nem valami ismétlõ sorozatot.
marianna58 2017 júl. 13. - 23:05:30 Előzmény Cafee.
(7/25)
Miért elviselhetetlen?
Cafee. 2017 jún. 28. - 09:51:43
(6/25)
Kivancsi vagyok, kinek mikor tunik fel mennyire egoista es elviselhetetlen ez a tesztaarcu Alisa, legalabb annyira idegesito, mint Oscar felfele torekvo idiota lanya, Caro, mindegy, milyen okbol, de ugyanaz a viselkedesi minta: letaposni mindenki mas erdekeit, erzelmeit, csak a sajat celjai fontosak, amit mindenkinek meg kellene erteni.
Oscar default gonosz, elvetemult, Elen a jogaszno szep es hatarozott, ugyes, persze aljas, Ludwig szimpatikus 'jot akartam' tipus es felesege a megtestesult josag.