1/10
krisz75 2010 jún. 29. - 10:55:32 1/10
(248/728)
de igen, még Butterfly1986 is hangot szokott adni a nemtetszésének, márc 19-ei hozzászólása egy másik fórumon:

"A Titanic speciel életem legunalmasabb filmélménye volt:)) Soha nem szerettem. Se a nyálas Leot, se semmit belõle:)"

a szálka és a gerenda tipikus esete...

(az alkonyat filmek egyébként sz*rok, csak hogy valami témába illõ is legyen itt)

üdv:)
klauuudi 2010 jún. 29. - 10:32:02
(247/728)
hogy lehet neten foglalni??? nem tudja vki?:D:D:D
1/10
krisz75 2010 jún. 29. - 09:45:14 1/10
(246/728)
Kedves Butterfly1986,

Kérlek, amennyiben egy olyan fórumra vagy kíváncsi, ahol mindenki szereti ezt a sorozatot, látogass el egy rajongói oldalra. Ez NEM egy ilyen oldal. Ez egy olyan fórum, ahol bárki megírhatja a véleményét, akár pozítívat, akár negatívat.

Kérlek továbbá, tartózkodj az olyan kifejezésektõl, hogy "suttyó", "szánalmas élet" és hasonlók, mert az ilyen dobálózásoknak itt semmi értelme nincsen. (Ennyi erõvel én is mondhatnám, hogy szánalmas az életed, ha ennyire kiakadsz azon, hogy vannak olyan emberek, akik szerint ez a sorozat egy nagy rakás sz*r. De inkább most nem mondom. Az ilyenek nem erre a fórumra valóak. Nem is ismersz itt senkit sem, ezért sem tehetsz ilyen kijelentéseket. Zárójel bezárva.) Nekem nem fáj, hogy Te szereted ezt a sorozatot, és hogy ennyire nagy rajongó vagy, de Te is barátkozz meg a gondolattal, hogy sokaknak meg egyáltalán nem tetszik. Kérlek, ezeket fogadd el.

És ennek semmi köze nincs semmilyen "gyûlölködéshez", "irigységhez", "utálathoz" és hasonlókhoz. De egyszerûen ami sz*r, az sz*r. Ezen nincs mit ragozni.

És még csak vitatkozni sem érdemes errõl (de ezt is írtam már), mert úgysem tudsz senkit sem meggyõzni a nézeteidrõl, és én sem akarok senkit sem meggyõzni az enyémekrõl.

Az ilyen hozzászólásoktól pedig, amit pl. Te is írtál, egyesek meg egyenesen VÉRszemet kapnak, de lehet, hogy még vámpírfogakat is növesztenek:)

Üdv.
abertura 2010 jún. 29. - 09:22:34
(245/728)
Mert te semmit se utálsz és sose adtál hangot nemtetszésednek. Azért érdemes átgondolni, mielõtt írsz, hogy valóban igaz e. Sokaknak már negédes ez az egész hype, ami a twilight körül forog. Nem csodálom, hogy a fõszereplõ színész is azt mondta, hogy unja a sikongató lányokat maga körül. Attól függetlenül egy esélyt adok a filmnek, hátha szórakoztató, de nem leszek az, aki sírva és torkaszakadtából fogom kikapni a jegyárus kezébõl a jegyet, hogy berohanhassak megnézni.

Szóval az, hogy lepotonzták, annak biztos oka volt...a sok fan meg felszokta húzni a pontokat...és .... ? Az arra jó, hogy ha valaki keres egy filmet és olyan oldalra téved segítHET a döntésben, hogy megéri e kikölcsönözni.
Butterfly1986 2010 jún. 29. - 00:08:00
(244/728)
Gondolom az ilyen suttyók miatt van annyi ponton amennyin. Akiknek nincs jobb elfoglaltságuk és programjuk, mint az, hogy lepontozzák. Csupán irigységbõl, utálatból és fene tudja még milyen bájos emberi tulajdonságuk miatt. Mindez mit sem ér, hiszen úgyis messze meg fogja haladni a bevétel azt, amennyibõl készült a film. Felmerül a kérdés, hogy akkor mi a fenének ennyit foglalkozni ezzel olyannak, akit cseppet sem érdekel? Változtatni semmit nem tud azon, hogy valaki megnézi-e avagy sem. Maximum szánalmas életét lendíti fel ezzel gondolván, hogy micsoda muri. Elárulom: nem az... Szerintem inkább gyerekes és sajnálatraméltó, aki ennyit foglalkozik olyan dologgal, ami nem érdekli és nem szereti. Annyi minden más van a világon, számtalan könyv, amit el lehet olvasni. Számtalan film, amit meg lehet nézni. Miért azon kell csámcsogni meg gyûlölködni, amit más szeret? Sosem fogom tudni felfogni... Ezzel mi lesz jobb? Az önértékelésetek netán? Ettõl jobb emberek vagytok, mint azok, akik szeretik a Twilight-ot? Tévedés...
offtopic
Cressida Beau Pre 2010 jún. 28. - 19:50:29
(243/728)
Nyugi, megy le. ; D 3,3-nál tart.
nyenye 2010 jún. 28. - 15:51:05
(242/728)
Megdöbbentem,hogy IMBD-n 3,7...rendkívül magasnak találom! :-)
2/10
Arkagyin 2010 jún. 28. - 14:15:05 2/10
(241/728)
Dehogy :D
Nyuszilány72 2010 jún. 28. - 13:57:43 Előzmény Arkagyin
(240/728)
Azért ne utálj meg:-(
MosFet 2010 jún. 28. - 13:47:35
(239/728)
Úgy hogy már két hete le lehet tölteni a filmet XVID-ben és egész jó minõségben, és a függõknek ez is megfelel, mert képtelenek kivárni a filmet jó minõségben DVD-n, vagy Bluray-n ha már moziba el se mennek, mert ugye annyit nem ér meg az általuk imádott film, hogy kifizessenek érte 2000ft-t... szóval nagyon sokan látták már ezen ok miatt! Nem a vakvilágba szavaznak az emberek!
Patty10 2010 jún. 28. - 12:43:23
(238/728)
A film értékelése: 8,3/10 (181 szavazat) Milyen jó hogy ennyien látták már a filmet mikor még csak szerdán lesz a premier. ;)
Amúgy énis várom az Eclipset meg szeretem a Twilight-sagat (mondjuk a New Moon nem hatott meg különösebben.) De könyörgöm hogyan tudtok értékelni egy filmet, amit még NEM IS LÁTTATOK ?!
egytokeletesember 2010 jún. 28. - 08:31:41
(237/728)
felületesen igen, a hasonlóság pedig az, hogy Paris egy jó parti. ha a dolgok úgy mennének, ahogy kell, akkor Júlia hozzámenne, mert biztonságos, jóképû. az egész newmoon-eclipse arról szól, hogy Jacob ezt mind tudja nyújtani, Bella mégis Edwardot választja, mert belé SZERELMES. Ahogy Júlia is Rómeót választja, aki a szülei szemével akár veszélyes vámpír is lehetne, tekintve a Paris és közte lévõ mindennemû különbséget.
2/10
Arkagyin 2010 jún. 27. - 22:21:43 2/10
(236/728)
Köszi, nem kell. Már válaszoltak helyetted.
matuschkapista 2010 jún. 27. - 22:01:12
(235/728)
A Paris-os szál csak annyi, hogy hozzá szerették volna Júliát adni a szülei.
Nyuszilány72 2010 jún. 27. - 21:52:27
(234/728)
Ó, egy nõnek soha nem elég a romantikából:-) Tessen megjegyezni a majdani házasévekre is.
Nem látod rosszul, mert szerintem is szerelmes kicsit belé,de mégis a "nagy Õ" számára z Edward. A könyvet nem olvastad gondolom, ott egyébként jobban átjön az egész és érthetõbb is, de a Rómeóban is van egy ilyen szál, le volt vezetve a könyvben ez szintén.(Paris - os szál). Rég olvastam a Rómeó és Júliát, de most gyorsan azt is elolvasom és referálok neked.
2/10
Arkagyin 2010 jún. 27. - 21:46:44 2/10
(233/728)
Na ja, csak itt a probléma. Szeretem én is a romantikus filmeket, de ez azért már túlzás.
Itt nem csak Edward-ba szerelmes Bella, hanem Jacob-ba is. Vagy én láttam rosszul? Rómeó és Júlia átirat XD Akkor mit keres ott a harmadik szereplõ? Tudtom szerint a Rómeó és Júliában nem volt egy másik, akik közül választania kellett volna Júliának.
Nyuszilány72 2010 jún. 27. - 21:41:12
(232/728)
Jah, hogy így gondolod! No jó, az írónõ be akarta mutatni a szerelmet a lehetségességeken túl is:)
Igaz a tesóm már az Avatar-os szerelmi száltól is kivolt:-)
matuschkapista 2010 jún. 27. - 20:58:24
(231/728)
De azért Te is és a Gisele Bündchen is nõk vagytok és nem pl. zombik.
Nyuszilány72 2010 jún. 27. - 20:36:14
(230/728)
Mondom, h nem értik a férfiak. Nem a fogakról meg a vérrõl van szó. A szerelemrõl van szó, és a Bella az Edwardba szerelmes.
Ha te szerelmes vagy, nem indokolod meg hogy miért, és nem tudod tudatosan, hogy miért. Persze, hogy szebb itt a farkasfiú, A Gisele Bundchen is szebb mint én, oszt mégis engem vett el az uram.
matuschkapista 2010 jún. 27. - 20:27:18
(229/728)
De azért nem jellemzõ, hogy tinilányok beleszeressenek a farkasba, mert az olyan "rosszfiú"? Tényleg ellenállhatatlanul vonzó a kissé túlméretes szemfog és vérszegénység? Leonard Whiting a Romeo és Julia-ból nem elég vonzó, mert csülköt reggelizik és nem vért?