Nene242 2010 júl. 01. - 10:00:16
(308/728)
naná h benne van ;)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 01. - 09:56:31
(307/728)
jajjdejóneked.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 01. - 09:55:32
(306/728)
Na most már kíváncsi vagyok... valamelyik késõi elõadásra majd talán még a héten benevezek... (csak egy apró kérdés: a sátoros jelenet benne van?)
matuschkapista 2010 júl. 01. - 09:54:55
(305/728)
A fogorvosom ma végzi el a mûtétet: meghosszabítja a szemfogaimat és csatornát fúr beléjük. Ezután én is különleges srác leszek, míg valaki egy fakeresztet ár nem tol a mellkasomon.
10/10
Solona 2010 júl. 01. - 09:48:47 10/10
(304/728)
Egyet értek Veled teljes mértékben :)
A 2. rész, nekem sem tetszett igazán, de sztem ez a rész jó lett. Én is félek kicsit a 4. miatt, de így hogy 2 rész lesz, sztem minden fontos dolog bekerülhet. Még Emett poénjai is :) (ami meglepõ, hogy ebben a részben is elég sok poén volt)
Marcipáncica_ 2010 júl. 01. - 09:48:07
(303/728)
jaj, még valami ami az írásodhoz passzol: az általam ismert pasik nem utálják az alkonyatot. van akinek tetszik, van akinek nemigazán (fõleg mert unalmasnak tartja), de nem utálják. (a mozikban is meglepõen sok fiú van...persze lehet hogy csak kiváncsiak.) az utálkozást leginkább az interneten látom, ami szerintem nem igazán csak a filmnek szól hanem inkább az azt övezõ hisztériának... :D
10/10
Solona 2010 júl. 01. - 09:45:35 10/10
(302/728)
Nem akarok belefolyni itt vitázásba, de azért nem értelek, ne haragudj. A hozzászólásod alapján láttad mind a három részt. Ha már az elsõ sem tetszett, minek nézted meg a többit? Nem tom, engem, ha nem érdekel egy film, akkor nem ülök be rá. Ennyi.

Szerintem klassz volt. Eddig a legjobb a filmek közül szerintem (mármint az Alkonyatból). Szerintem nagyjából minden benne volt, ami fontos, meglepõdtem, mennyi "mesét" bele tudtak rakni úgy, hogy ne legyen zsúfolt. Szép volt a látvány, a zene. Teljesen el tudtam merülni a filmben, ami elég ritka, úgyhogy nálam nyert, mondjon bárki bármit.
Marcipáncica_ 2010 júl. 01. - 09:44:36
(301/728)
szerintem meg nem kell annyira sokat bele magyarázni ebbe. a lányok (minden lány, még a felnõtt nõk is) szeretik különlegesnek érezni magukat. szerintem itt csupán arról van szó, hogy adott egy teljesen átlagos hétköznapi lány, akire végre felfigyel valaki, és rádöbbenti hogy õ igenis különleges... :)
ez sok romantikára szomjazó léleknek támaszt ad. még ha csak mese is.
nekem az elsõ rész hangulata nagyon bejött. a zenék, a történet, egy kedves elvarázsoló mese volt. a második nem tetszett, a 3.-at még gnem láttam. a 4.-tõl meg (a könyv alapján) eléggé félek hogy rossz lesz... de hát ez van. a filmet övezõ hisztéria sem tesz jót ennek az egésznek. ezért is van hogy egyre több emberben kelt visszatetszést a Twilight-sorozat.
morden2 2010 júl. 01. - 09:36:38
(300/728)
Sokat gondolkodtam a könyv/film sikerén, hogy miben rejlik, nem nagyon jöttem rá, csak egy érdekes dologra: a srácok a filmben különlegesek, valami hatalmas dolgot viszen véghez, míg a lány egy sima átlagos lány akinek semmi dolga nincs csak hogy szép legyen és csapódhasson a különleges srácokhoz, lehet ez a titka, ezért tudják a lányok beleélni magukat nagyon és a pasik ( többnyire) ezért utálják az alkonyatot...
(eszem ágában sincs senkit megsérteni, vagy szexista dumát levágni, csak egy meglátásomat közöltem)
1/10
krisz75 2010 júl. 01. - 09:33:03 1/10
(299/728)
és de. ettõl rosszabb ember lesz. rosszabb színész meg már nem lehet. az fizikailag lehetetlen:)
1/10
krisz75 2010 júl. 01. - 09:30:34 1/10
(298/728)
Te meg gannamari, ne védd ezt a gennyzsákot azzal, hogy "Talán ha felnõ, bölcsebb lesz õ is." megnéztem a wikin, hány éves. 24. ennyi idõsen már illene felnõnie a pöcsfejnek.

üdv.
1/10
krisz75 2010 júl. 01. - 09:28:10 1/10
(297/728)
köszi Eperbaba, hogy ezt a nyilatkozatot leírtad, most már ezt a patiszont is rühellem, nem csak a filmeket:)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 01. - 09:21:22
(296/728)
Hát ha ez a véleménye akkor mi van?
Csak azt mondhatja hogy Bp milyen gyönyörû?
Ettõl még nem lesz sem rosszabb színész sem rosszabb ember.
10/10
gannamari 2010 júl. 01. - 09:02:12 10/10
(295/728)
Tégy úgy.
10/10
gannamari 2010 júl. 01. - 08:39:07 10/10
(294/728)
nem láttam ezt a nyilatkozatot, de hogy is mondjam csak...Aki Budapesten él, és azt mondja, még egyszer sem sétált összeszorult gyomorral az utcán, vagy érezte azt, h na, abba az utcába egyedül be nem megyek, vagy nem képedt el a mérhetetlen mennyiségû kátyún, koszon, kutyaszaron és szeméten...az enyhén szólva elfogult. És kikre gondolt, h túl sokat képzelnek, hát talán pont az ilyen emberekre.

Persze ez nem mentesíti az alól, hogy hülye mert egy valamire való felnõtt, érett gondolkodású színész/zenész belátja, h minden alkalommal azt kell hazudni (marketing szempontból) hogy Budapest gyönyörû, nagyon élveztem a forgatást/koncertet, kár hogy kevés szabad idõm maradt itt, mert az emberek igazán kedvesek.
Sablonszöveg, de hajlamosak vagyunk elhinni, mert sok része igaz. igaz? ;)
Talán ha felnõ, bölcsebb lesz õ is.
10/10
gannamari 2010 júl. 01. - 08:29:19 10/10
(293/728)
Nagyon jó volt a film.
Nem tudom, aki fanyalog, annak mi nem jött be. szerintem éppen jó volt a romantika-akció arány.
Tulajdonképpen, csak a 3. film miatt megéri megnézni mind a három filmet annak, aki még nem látta. Habár a kettõn nehéz túljutni, de megéri...mert be kell látni, az gyenge volt, de ez a film túltesz az elsõn is simán.
A könyvtõl való eltérések sem zavarók, csak pergõbb lesz tõle a film, bár van egy jelenet ami nekem is hiányzott

****spoiler**** (ha valaki még nem ismerné az egész sztorit)
Mikor bella szakít jackobbal, és edward vigasztalja ezért. Ez igazán gyönyörû jelenet, és mindkét szereplõ jellemrajzához sokat tesz...bár az azt hiszem végkép leverte volna a biztosítékot a férfi nézõknél.
***spoiler vége***

Apropó férfi nézõk. Tegnap este Az Allee mozijában több férfi volt mint nõ :O na jó, volt 2 pasi, aki párba jött, az nyilván nem számít, de a többiek, 4-5 fõs csoportokban...fanyalogni jöttek? vagy csajozni? ki tudja...mindenesetre fura volt. De végig nézték :)
Brigi87 2010 júl. 01. - 00:31:54
(292/728)
Ma ismét megnéztük a filmet. Így, hogy nem figyeltem már arra, hogy miben térnek el a könyvtõl, élveztem minden percét. Be kell látnom, ez eddig a 3 film közül a legjobb.
Sok kedvenc részem van benne. Jók benne a poénok, tök jók a csatajelenetek (bár el bírnám nézni õket tovább is), izgalmas, eseménydús. Ahogy a könyv is.
Bár 1-2 dolgot hiányoltam belõle, de sosem lehet mindenkinek megfelelni.:)
10/10
midnightsong17 2010 jún. 30. - 23:44:04 10/10
(291/728)
ez jól hangzik!

én talán szombaton jutok el a moziba!:D

ami Victoriát illeti, én már a trailerben sem bírtam....
10/10
midnightsong17 2010 jún. 30. - 23:40:14 10/10 Előzmény caroline79
(290/728)
hogy olvastam-e azokat?
kérlek szépen itt sorakoznak kemény kikötésben a polcomon, és mindegyiket több alkalommal is elolvastam már!
sõt én a könyveket picit jobban is szeretem, mint a filmeket.
de tudod mit?higyjél amit akarsz nem izgat.

és mindenki nyugodtan írja le a véleményét, csak kicsit visszafogottabban.;)

részemrõl itt a vita lezárva.
Sorel 2010 jún. 30. - 23:34:15
(289/728)
Ma este megnéztem. Jó volt, de volt hiányérzetem a film után. Az új Viktória iszonyat gyenge.
A zene teljesen lapos.
A visszaemlékezések rövidek, olyan mintha össze lenne csapva.
Olvastam a könyveket, ebbõl a szempontból nagyon jól megcsinálták a filmet, egyáltalán nem csalódtam. Több volt a humor, és a filmben is nagyon feküdtek. Az akció jelenetek is ütõsek voltak, csak így elsõ megnézésre volt ami iszonyat közelrõl volt véve, így nem jött ki rajta annyira a lendület. Legalábbis én így éreztem.

De ez a rész is arra a sorsa jut, amire az elõzõ kettõ. Többször is meg fogom nézni az biztos :)

Mindenkinek jó szórakozást kívánok hozzá, aki még nem látta. Megéri megnézni.