Téma: Áll az alku

taknyosorr 2006 márc. 28. - 19:04:32
(53/513)
Szerintem nem egy olyan jó mûsor és elveszi a normális filmecskék helyét amit ilyenkor szoktak nézni az emberek
Purple 2006 márc. 24. - 20:56:18
(52/513)
Szia!
Miért hasonlítod össze a két mûsort, hiszen alapjaiban különböznek. Az egyik egy kvízmûsor, amely, ha nyerni akarsz komoly szellemi felkészülést igényel, a másik egy tipikus szerencsjáték, melynek valóban semmi köze a tudáshoz. Az egyik gondolkodtat, a másik szórakoztat.( mármint a nézõket)
Ihar 2006 márc. 21. - 05:32:11
(51/513)
Szia!
Szerintem teljesen igazad van, én maradok a Vágó müsoránál, mert ott meg is kell dolgozni a pénzért+abból "csak" adózni kell nem úgy mint it.............
Lauka 2006 márc. 19. - 19:12:17
(50/513)
Csalnak, nem csalnak, szerintem a nézõk nagy részét úgyis csak az érdekli, hogy szórakoztassa õket a mûsor, és ezt meg is teszi, erre is van kitalálva ez a játék. Úgyse tudjuk meg, hogy csalnak-e vagy nem...
bebe68 2006 márc. 19. - 11:00:10
(49/513)
A 300000 ezerre és a 20000000 millióra még sosem ajánlott fel az igazgató 500000 ezret.
Annál jóval többet szokott. Például ha 1500000 -ezret felajánl akkor is tovább mennél? Én ilyen különbségre gondoltam.És szinte mindig ilyeneket utasítanak el ha megfigyeled.Ezért írtam hogy nem érdemli meg a nagyobbat.
bebe68 2006 márc. 19. - 10:49:16
(48/513)
Már bocsi de nem azt írtam hogy nem mennék oda játszani.Amíg vannak szegények akiknek élelemre sem nagyon kerül,meg vannak hajléktalanok akiknek nincs fedél a fejük felett addig fenntartom a véleményemet ha álszentnek is tartassz .Nem a vendégekre gondoltam,hanem arra aki azt a pénz kiutalja.Ha még megkellene dolgozni a pénzért/mint a Vágó mûsorban/,de nem,a semmiért több milliót kapnak.Egy pici gyerek is tud mondani egy számot.Mostmár reméllem máshogy látod a dolgot.
Adél 2006 márc. 17. - 14:45:14
(47/513)
Szerintem,nagyon jo ez a vetélkedö,nem kell tudás csak egy kis szerencse,hogy be kerülj a játékba.Hogy mikor kerülsz sorra az is szerencse kérdése.
Purple 2006 márc. 17. - 13:12:35
(46/513)
bebe68!

Te egy kicsit, nagyon álszent vagy! Ez sem kevésbé visszataszító, mint az, hogy csalnak, vagy sem a játékban.
Ket 2006 márc. 15. - 16:16:13
(45/513)
Bár szentem az is szemétség, hogy Tibi bá is bennvan még az eleje óta Bogicával együtt, és van olyan, hogy aki elõször játszik máris nyer és õ fog játszani.
Ket 2006 márc. 15. - 16:13:43
(44/513)
egyetértek bebe68-cal
szrintem sem az számít, hogy mennyit ajánl a bank, mert ez csak egy játék. És mivel az új játékban a játékosok húzzák ki a táskákat, tehát nem tudhatják ki melyiket húzzák!
Zizou fan 2006 márc. 15. - 10:06:58
(43/513)
Szerintem simán elképzelhetõ, hogy csalnak. Rengeteg lehetõségük van rá. Pl. elõre meghatározhatják, ogy ki fog játszani, és annak nem adják oda az 50 milliósat. Vagy ha elõre nem is határozzák meg ki játszik, tudják kinél mi van, és nem azt sorsolják ki. A bank igazgató is direkt kicsit ad, hogy tovább menjen...és még sorolhatnám.

bebe68: Ha nekem bent lenne a 300.000 és a 20.000.000, a bank meg adna 500 ezret, valahogy én is tovább mennék, hiába nagy pénz az a fél millió.
bebe68 2006 márc. 15. - 00:30:24 Előzmény matekOS
(42/513)
Kicsit mûvi az egész.Úgy dobálóznak a pénzzel,mintha mindegyõjük milliomos lenne.Eléggé irritál a dolog.Illik rájuk a mondás: aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli.Ha nem fogadnak el egy nagyobb összeget, drukkolok, hogy veszítsék el a kicsit is.Hát nincs igazam?
matekOS 2006 márc. 10. - 07:58:44
(41/513)
Hat igen az elso verziohoz kepest tenyleg lehet csalni ha akarnak. Nem tudni hogy sorsol a "gep"
Persze konkretan nem tudom van vagy se cheat benne.
Zsuzsanna 2006 márc. 09. - 10:54:59
(40/513)
Pontosítanék: véleményem szerint elõre meghatározott volt, hogy a véletlenszerûen kijelöltnek beállított játékos - de valójában elõre meghatározott - táskájában mennyi pénz legyen.
Zsuzsanna 2006 márc. 09. - 10:49:28
(39/513)
Mindkét véleménnyel egyetértek. Az ember örüljön, bármennyit is nyer.De az is igaz, hogy ha az embernek egyszer az életében lehetõsége van nyernie valamennyit, akkor világos, hogy mérgelõdik, hogy miért csak loo ezret nyert, amikor egyetlen egyszer lehetett volna akkora szerencséje, hogy ötven milliót nyerjen.
Mert ilyen az ember.
De a játék végén azért általában örülnek akármekkora összegnek is, ha az loo ezer, vagy annál több.
Én viszont most annak örülök, hogy ez a bohóc nõszemély tegnap végre kiment a játékból.
Azt azért feltenném a mûsorszerkesztõknek, hogy ugye nem kell sajnálni õt, mert végrehajtók jártak nála. Nem egy spórolós anyuci,akit sajnálni kéne. Hiszen most is állandóan buliznak nála a játéktársak, nem a perselybe gyûjtenek.
De miután a játék teljes tisztaságában nem hiszek, gondolom elõre eltervezett volt az egész, mármint, hogy mennyi legyen a táskájában. Szeretném az anyagi gondjaim megoldását tõlem is így átvállalná aTV2.
matekOS 2006 márc. 08. - 21:10:20
(38/513)
Na mar megint irok amugy nem tettem volna DE ma volt a kedvencen és megneztem hatha irt valaki valamit :)
kedves "csiz" akkor ne vegyel lottot stb
(nem szemelyes bantas de errol szol par szaz ft es nyerhettsz pl. 2 milliardot nem kell hozza felsorolmi 4 magyar nobeldijjast stb)
miert fontos a sok penz (akar itt akar az osszes tobbi jatekban legyen az barmilyen) az adja a nezetseget ill. a lényegét MEGVALTOZTATJA AZ EGESZ ELETET A JATEKOSNAK foleg ha valoszinuleg csak 1 lehetõsége van a tv elott!!!
soha tobbe nem tesznek fel 1 kerdest amire ha jol valaszol tippel nyerhet 10 20 40 milliot
vagy ha jol valaszt taskat akar 50 milliot nyerhet.
ez a lenyeg TRAGEDIA / dicsoseg
sikerul megnyernie megall vagy se
ezert nezi
(ha csak kialna xy es kiirnak a gep kisorsolt valahany ezer ft-ot a kutya se nezne
Bocs megint hosszu lett
matekOS
csiz 2006 márc. 08. - 13:42:47
(37/513)
sziasztok!

Nekem a leginkább az nem tetszik ebben a müsorban, hogy az emberek azon sirnak, hogy pl. "csak" 600.000 Ft-ot nyernek és nem 50milliot! Most gondoljatok bele! Ti nem örülnétek akár csak 100.000 Ft-nak is, amiért semmit az ég világon nem kellett tenni, csak bemenni egy studioba és jópofizni egy sort? Se az eszed, se a képességeid, semmi nem kell hozzá! Csak ugy hozzádvágják! Mert ilyen ingyen jött pénznek én akkor is örülnék, ha az csak pár ezer és nem 50millio! És szerintem vagyunk igy még páran, akik nem sirnánk azon, h miért csak ennyi, hanem örülnénk annak, hogy az is van!
Miért ilyen kapzsi mindenki? Miért az a fontos, hogy mennyi lehetne? Miért nem tudnak örülni az emberek annak, ami van! Hiszen mondom, azt is úgy kapják, hogy SEMMIT nem tettek érte!

Bocs ha hosszúra nyúltam, de engem ez bosszant! :)

Üdv mindenkinek!
Purple 2006 márc. 08. - 11:51:06
(36/513)
Húha! :-)
matekOS 2006 márc. 08. - 08:20:09
(35/513)
Ez az elso hozzaszolasom
en szeretem a mûsort 2 dolog miatt
1 Gundi poenjai
2. (nickbol kovetkeztetheto)
Azt IS szoktam nezni "mi az a kockazat amit egy jatekos bevallal"
Termeszetesen matekos szempontbol
(azaz nem szamolva hogy az adott embernek sok/keves az a penz amit nyerhet felajanlanak)
alltalaban rosszul merik fel a helyzetet
tul koran allnak meg/ vagy tul keson)
bar sose jelentkeztem az elozore se DE arra is meg volt a stratégiam NEKEM itthon
meg egy dolog nem kell csalni benne a matek resze a bankot segiti :( (leszámitva azt az esetet ha mindenki vegig jatszana elobb utobb az 50mill lenne a taskaban)
nehezebb nagyobb lovet nyerni mint az elsoben mert NEM 1esevel nyitnak a vege fele
Bocs hogy hosszu lett

matekOS
Purple 2006 márc. 07. - 20:24:46
(34/513)
Petra!

Azért látom, hogy te is szorgalmas nézõje vagy a "játéknak", éppen ezért látod jól a dolgokat. Azt én is megfigyeltem, hogy az "Igazgató Úr", tudja, hogy mit rejtenek a táskák. A következõket figyelmet meg: Ha a játékos táskájában kis összeg szerepel, vagy tárgynyeremény, akkor az ajánlata mindig olyan kis összeg, hogy véletlenül se fogadja el a játékos és addig játszon amíg ki nem szúrják a szemét egy kis apróval. Amennyiben a táska nagy összeget tartalmaz, úgy igyekszik annyit ajánlani, hogy azt a nagy összeget ne kelljen kifizetni, de a játékos úgy érezze, hogy: "de jól jártam már megint"! Persze, hogy semmi köze a szerencséhez!

Jó bambulást neked is!