Téma: Áll az alku

Zsuzsanna 2006 jan. 16. - 20:03:57
(13/513)
Valamennyit javult a játék, már nem olyan idegesítõk a játékosok "incselkedõ" hozzászólásai, hálistennek keveset szólna hozzá. Kivéve a középsõ langaléta, kb. 2 m-es leányzót, akitõl mindíg ideges vagyok. Remélem nem készül színésznek, mert nagyon tehetségtelen.
A játékvezetõ hatásvadász keringései az elõtérben, amikor az úristennek se akarja megmondani az összeget, amit a bank igazgató ajánlott, még mindíg idegesítõ.
Hatásnak elég lenne, ha egy tábla hol jobbról, hol balról, hol fentrõl, lentrõl valamilyen hanghatással la képbe ereszkedne,vagy hasonló, vagy egy túlvilági hang bemondaná az összeget, de ez a rosszul sikerült hatásvadász idõhúzás nem jó ötlet.
bornyak 2006 jan. 13. - 16:31:50
(12/513)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. Az új Áll az alku meg sem közelíti a régit. Sajnálom, hogy megváltoztatták. A régi sokkal jobb lett.
Syd 2006 jan. 10. - 18:46:53
(11/513)
Nekem is jobban tetszett a heti egyszeri változat, érdekesebb volt, mint ez. Mi lenne, ha a vezetõk önkritikát gyakorolnának és visszaállítanák az eredeti állapotába a mûsort?
Amúgy Gundel Takács Gábor nagyon jól vezeti a mûsort, nekem régi nagy kedvencem, a kézigálán beszéltem vele pár szót, nagyon közvetlen és aranyos volt, éppen olyan, mint amilyennek látszik.
torp11 2006 jan. 10. - 10:26:25
(10/513)
Egyetértek!!!
Gagyi az egesz!
napkelte31 2006 jan. 09. - 05:10:09
(9/513)
A jót nem szabad silányítani. Volt egy SIKERES mûsor, ami biztosan kimagasló nézõszámot hozott! Nincs magyarázat a bevezetett változásokra. Amit a "játékosok" " produkálnak" közönséges. A játékvezetõt sajnálom. Ezen a mûsoron még az Õ tehetsége sem tud változtatni. Nem hiszem hogy hosszútávon a "vetélkedõ"???, vagy nicsoda, kiállja az idõk próbáját.
értelem 2006 jan. 08. - 20:12:00
(8/513)
ÍGY MÁR NEM ÁLL AZ ALKU!!!
értelem 2006 jan. 08. - 20:10:29
(7/513)
ha sikerül néha olyant adniok, amivel otthon is lehet játszani gondolkova,nem erõszak, értelmes ember van a képernyõn... miért cserélik le egy gagyi, átlag alatti, tartalmatlan hülyeségre????????MIÉRT?
Forlanita 2006 jan. 07. - 20:10:28
(6/513)
Szerintem is hihetetlenül gyenge lett, a játékosok "jópofa" megnyilvánulásai pedig egyszerûen nagyon irritálnak.
Bugyborék 2006 jan. 07. - 16:09:17
(5/513)
Egyetértek minden elõttem szólóval. Naggyon gáz lett az új mûsor..Színvonaltalan, nincsenek kérdések, unalmas, bárgyú, szóval GAGY!! Remélem ezeket a megjegyzéseket olvassák a készítõk is. Gundelt imádom, okos, értelmes, jópofa fickónak tartom, kár, hogy ehhez a szarhoz kell neki asszisztálnia.
Zsuzsanna 2006 jan. 06. - 13:24:02
(4/513)
Valóban. A padló úgy néz ki, mint valamikor a vidéki szórakozóhelyek, ahol a padlót olajos homokkal, vagy fürészporral? tisztították.
A bõröndök meg, mint a gyerekjátékokban a papundekliból és mûbõrbõl készült bõröndök.
A játékosok jópofiskodásai meg idegesítõk és hamisak,nevetni nem lehet rajtuk.
Ki a fene szervezte így át ezt a jó mûsort?
Gratula a hülyeségekhez. Így lehet tönkretenni egy jó mûsort és lejáratni egy tehetséges mûsorvezetõt.
x-tro 2006 jan. 06. - 11:41:06
(3/513)
Gundel Takácsot le kellene tiltani a képernyõrõl, egyszerûen irritáló.
gcsaba 2006 jan. 05. - 19:43:10
(2/513)
Azt hittem az "igazgató úr" komolyan gondolja ma a vacsorameghívást. De nem volt ennyi spiritusz a mûsor szerkesztõiben... Kár...
Zsuzsanna 2006 jan. 05. - 12:09:18
(1/513)
Kár volt megváltoztatni azt, ami jó volt.Az eredeti, heti l mûsor érdekes volt, drukkolni lehetett, ki lesz a gyõztes.
A jelenlegi, napi fél órás mûsor elveszítette azt, amiért nagyon sok embert a képernyõ elé ültetett.
Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi mûsort akárki is elvezethetné, ehhez nem kell értelmes ember. Márpedig a Gundel Takács Gábor intelligens, jó humorú és a mûsorhoz olyan pluszt adott, ami a napi fél órába nem fér bele, kínlódás az egész.
Leállították a Jakubcsek Gabi mûsorát, ami fantasztikusan jó volt, talán csak 1 %-kal maradt le az RTL-es Legyen Ön is milliomostól.
De vígasztalódtunk a Gundel Takács Gábor mûsorával, aki fantasztikusan jól vezette a heti egy mûsort.
A jelenlegi siralmas és nem a Gundel T.Gábor tehet róla, de meg fog bukni, mert nem érdekel sokakat.