Téma: Áll az alku

petra 2006 márc. 06. - 20:01:06
(33/513)
Kedves Mindenki!

Csak egy picit logikusan gondolja végig mindenki ezt a játékot... kérem:)
Ki az az ember, aki felvállalná, hogy akár naponta 50milkát dobjon ki az ablakon.
A mai világban, amikor ma már minden távirányítóval mûködik!
Azt az összeget nyomják bele a táskába, amit a diri akar.
Ezt s mûsort sem szórakoztatónak, semizgalmasnak nem mondanám.
Unalmas, mert mindig ugyan az a vége.
Vagy, ha már sokáig nem nyertek rajta nagyobb összeget, akkor valakit kivûlasztanak, és az megkaphatja.

Azt ne hidje senki, hogy ennek amûsornak van köze a szerencséhez! Itt minden nagyon tudatos!

Jó bambulást mindenkinek, aki erre kapcsol.
Petra
Purple 2006 febr. 27. - 19:55:07
(32/513)
Kapcsolódva a 15-i adáshoz. Valaki egyszer azt mondta, hogy mindegy, hogy mit beszélnek róla, csak beszéljenek az a lényeg. Itt is ez volt a lényeg szerintem. A reklám!!!! Én eddig is néztem és ezután is ha tehetem nézni fogom. Nem rágom tövig a körmemimet, izguljon az aki játszik, nekem egy könnyed, néha vidám esti kikapcsolódás.
nulla 2006 febr. 17. - 20:07:14
(31/513)
maga tudta jól hogy a játékosnál van a 10.000.000 és ezért ajánlott 4milliót neki hogy elfogadja, bezzeg amikor 50millio akkor... inkább megyek innen
tosakati 2006 febr. 17. - 07:41:25
(30/513)
Engem is nagyon felháborított a 15-i adás végkifejlete. Eddig is az volt a véleményem, hogy a "Tisztelt" igazgató úr tisztában van a táska tartalmát illetõen, most ez számomra megerõsítést nyert. Ez vajon tisztességes?
A másik dolog: ha egy hölgy kerül játékba miért adakozóbb? Ez a srác a kezdetektõl ott van, ami nem jelenti, azt, hogy vele kivételezni kell, de legalább megérdemelte volna ugyanazt az esélyt, mint a késõbb érkezettek, vagy a bájosan mosolygó hölgyek.
Száz szónak is egy a vége, azt hiszem a mûsor régi változata sokkal tiszteségessebb volt, s ezzel a szerdai húzással sok nézõt veszített a mûsor. Tuti, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezután inkább a Barátok közt mûsorát választja. Pá, Igazgató Úr, pá Áll az alku - pontosabban nem áll az alku!
Üdv, Katka
jakab 2006 febr. 17. - 00:23:46
(29/513)
pety felvetéseire 1-2 logikusnak tûnõ válasz (nem tény, csak 1 lehetséges alternatíva):

1. Valószínûleg itt is mint a valóságshow-knál a licence-ben benne van, hogy milyen pszichológiai adottságú/küllemû emberek kellenek.

2. Ez konkrétan benne volt valamelyik riportmûsorban; hogy õk választanak a mûsor elõtt.

3. Akinek a táskájában relatíve kicsi összeg van. Így teljesen kontrollálható, hogy ne nyerjenek minden nap 10milliót. Tönkre is menne a TV2 :) Elvégre õk sem a Máltai Szeretetszolgálat.

Amúgy a játék akkor lenne hiteles, ha számozatlan táskával játszanának, és az emberek lennének megszámozva...

Amúgy a mûsorból, ha valaki ki akar lépni, akkor csak annyit kell tennie, hogy megbeszéli a többiekkel, hogy mindenki rossz választ nyomjon az elején így biztos õ fog játszani :)
értelem 2006 febr. 16. - 13:44:49
(28/513)
hali!
igen....a tegnap botrányos volt...dehát én nem is vártam mást...nem szoktam nézni, de lábaztatásra odaültem elé, pont a végére...ha az emberek nézik, akármit be lehet adni nekik...ha az emberek megveszik mért ne...??? valószínû aki itt hozzászól az is nézi, pedig még ennyi idõt is kár rápazarolni..csak a Gundit sajnálom, aki maga is néhe unja, és érzi, hogy hülyét csinál magából.
PáPá
pety 2006 febr. 16. - 12:56:46
(27/513)
Megszólítás!
Azért nem írom, hogy szerkesztõség mert nem hiszem hogy olvassák ezt az oldalt vagy egyáltalán érdekli õket ez az egész(mármint a mûsor készítõit).
Eddig három problémát láttam:
1.:Nem tudja az egyszerû nézõ, hogyan történik a sorsolás a 21-be(az elõzõ verziónál ez nyilvános volt, a 200-ba kerülés meg nem érdekelte nagyon a nézõt).
2.:Nem tudom(inkább ezt írom félreérthetõség miatt), hogy hogyan válasszák ki a táskákat a 21-ek, mivel ez sem nyílvános.
3.:Nem tudom, mit mérlegel a számítógép(?) amikor választ a 21-bõl.

Nem tetszett 2006-tól az új mûsor, de ez az én véleményem.Kezdtem megbarátkozni a tudattal, hogy ez nem játék hanem szórakoztató mûsor, mivel szórakoztatott ez is akárcsak az elõzõ.Tehát a célját nálam elérte.
A 02.15-i adás viszont már olyan kérdéseket vetett fel bennem, amire nem hiszem hogy válaszolni tudna valaki.Valószínûnek tartom, hogy az volt a cél, hogy felháborodást kiváltva az emberekbõl ingyen médiatámogatottságot kapjon, szóbeszéd tárgyává tegye a mûsort a mindennapokban.Így kerülve be olyan háztartásokba is, ahol eddig nem nézték.
Viszont minden csoda három napig tart, és utána újra ki lehetne kezdeni a játékosok jóhiszemûségét, akik még ott sem tudják hagyni a mûsort hiszen a szerzõdésük még erre az esetre is kiterjed )pénzbüntetés szerintem).
Egy valamit elértek nálam és ezért hálás vagyok önöknek készítõk, bár nem hiszem hogy ez lett volna a tegnapi adás célja!
Vettem egy könyvet és olvasni fogok a mûsor nézése helyett még át sem kapcsolok máshová.Remélem mások is így gondolkodnak majd, hiszen így legalább segítek a könyvesboltosoknak is és nem hülyeségekre fizetem ki a kábeltévé díjat.
Ha esetleg visszaállítják a régi rendszert(ilyeneket fogok hallani a mûsorról valami csoda folytán) akkor sem fogom nézni, mivel a tegnapi mûsorban látottak végérvényesen megkérdõjelezték számomra a mûsor hitelességét.
Tisztelettel: pety
lacibaa 2006 febr. 16. - 08:57:18
(26/513)
(Most már NEM)Tisztelt cím! Áll az alku!

Hát nagyon felháborodtam a 2006. 02. 15-i adáson.
Mi nézõk leülünk SZÓRAKOZNI a TV elé, közben drukkolunk a játékosoknak, - akik már személyes ismerõsinkké válnak, - hogy bekerüljenek a játékba és NYERJENEK!
Nem szappanoperát nézünk, hogy sírjunk, féljünk, hanem élvezzük Gundel és a játékosok szimpatikus viselkesését és DRUKKOLUNK.

De így kicseszni szegény játékossal, (és velünk) mint szerdán - hát ez felháborított.
Miért nem 100 e Ft-ot kínált fel a bank??? Az eredmény ugyanez lett volna.
Annak a játékosnak, aki már nagyon sokszor mûködött közre a mûsor sikeréért, ilyen összeget felajánlani.....???
Hát megvallom, azt gondoltam, hogy a játékosok egyöntetûen felállnak és azt mondják - na menjetek a f....sz - ba és otthagyják a studiót.

Nem ragozom.

NEM NÉZEM TÖBBET ezt mûsort, ahogy szappanoperákat sem nézek.

Remélem Gundel Takács Gábort látom még más mûsorban.

Viszlát Gábor!!

lacibá
éva101 2006 febr. 15. - 20:39:49
(25/513)
Tisztelt Szerkesztõség!
Ez életem elsõ hozzászólása egy mûsorhoz, de annyira felháborított a mai " Áll az Alku" címû mûsor, hogy képtelen voltam elhallgatni a véleményemet.
Az Igazgató Úr mai ajánlatai háborítottak fel.
Ezek az ajánlatok kimondottan nyitásra ösztönöztek, ami nem is baj, de az utolsó ajánlat szégyenletes volt. Pláne ha az elõzõ napok hasonló szituációit tekintjük.
Talán nem kellene azt a bizonyos jó nézettséget, ilyen lépésekkel lerontani.
A családom és Magan nevében, így gondolkodunk.
Reméljük, hogy ilyen esetekkel, nem veszik el kedvünket a mûsortól, amit egyébként olyan szívesen nézünk.
Tisztelettel,
éva101
Palcso 2006 febr. 15. - 20:39:40
(24/513)
Érdekes, hogy ha a bank jár jól a táska cseréval akkor minden esetben felajánlja, de ha a játékos akkor egyszer sem....
matzera 2006 febr. 15. - 20:18:44
(23/513)
Kedves Gundel Úr!
Igaz, ön nem tehet róla, mert csak ugrál ahogy mondják, de egy nagy csalás az egész mûsoruk.
A mai akció egy kicsit büdös volt, és -mivelhogy jelzek nekik- erre a Szerencsejáték RT is fel fog figyelni....

Sok szerencsét!

Na meg a Közjegyzõjük is citerázhat egy kicsit...
nulla 2006 febr. 15. - 20:14:56 Előzmény Zsuzsanna
(22/513)
Úgy látszik az ogazgató úr 50.000.000-ót már nem tudja elosztani fejben ketté. nemtudom tud-e 100.000-ig számolni?
Zsuzsanna 2006 febr. 14. - 19:44:01
(21/513)
Kedves Gundel Úr!
Már megint ez a szörnyûséges Zora, meg az õ "csinos" udvarlója volt a képen. A hideg rázott tõlük.
Jó lenne már végre mellõzni az ilyen betéteket.
simondi 2006 febr. 14. - 18:29:25
(20/513)
Sziasztok!
Szerintem ez az Áll az alku sokkal jobb mint az elõzõ! Ez sokkal hangulatossabb és jobb! :)
Cupp:Dia
pleskomark 2006 febr. 13. - 05:46:42
(19/513)
nem jóóóóóóóóóóóó!!!!
pleskomark 2006 febr. 13. - 05:45:47
(18/513)
egy frászt!!!!!!!
az elõzõ sokkal jobb :))
szerintem a többiek utálnak!!!!!!!:)))))
2/10
ligam 2006 febr. 10. - 21:34:08 2/10
(17/513)
Szerintem meg igenis jót tett a mûsornak ez az újítás. Nekem tetszik az új ötlet!
Eltekintve attól,hogy azok a megjátszott szituációk télleg eléggé silányak és álszentek. Egyébként a játékos válogatáson van is egy kérdés hogy te mit adnál elõ a mûsorban (ezért volt már tánc,meg ének meg koktélozás...) Ez tapasztalat.
Na meg az hogy 50 millióval játszanak,ami valójában 25 (,na meg abból még a majdnem 40% nyereményadó) az egy elég durva átverés!!
ramcsa11 2006 febr. 08. - 14:59:04 Előzmény Zsuzsanna
(16/513)
Mi volt a jobb?
A régi Áll az Alku, vagy a mostani.
Az elõzõben 200 ember játszott, most csak 21. Szerintem jobb az új.
Mercur 2006 febr. 02. - 19:46:22
(15/513)
Sziasztok!
Én csak addig nézem amíg Bogi játszik benne!
Nagyon aranyos lány. :)
Zsuzsanna 2006 jan. 20. - 15:25:59
(14/513)
Tegnap este a fõpénztáros leányzó döbbenetes volt. Elõször is sugárzott róla a butaság, elszomorító, hogy ki merte betenni ilyen beosztásba. A másik, hogy,ha ilyen idegbeteg,gyermeteg módon pénzéhes valaki, az nem való TV-képernyõre. Törölték volna az egész mûsort, vagy legalábbis cserélték volna le a lányt, mert fájdalmas volt nézni a félhülye viselkedését. Közben sajnálta is az ember, mert olyan volt, mint aki nem teljesen normális.
Eddig is borzasztó színvonal alatti volt az új változat, de ezzel a lánnyal negatív csúcsot javított.