Téma: Álomcsapda

offtopic
Charles Foster Kane 2010 júl. 31. - 09:41:41
(96/156)
Az egyik részben a "visszaesett nézettség miatt lecsökkentik a költségvetést", és csak flash animációra futja. Az akkor bejönne neked. :D
offtopic
pozsizsuzsi 2010 júl. 31. - 09:27:28
(95/156)
Csak nem az én reciprok ízlésem szerint. :DD
offtopic
Charles Foster Kane 2010 júl. 31. - 09:26:06
(94/156)
Pedig jobb a graf, mint a SP-ban. :D
offtopic
pozsizsuzsi 2010 júl. 31. - 09:09:15
(93/156)
Nem, azt nem szoktam nézni, idegesít a grafikája. :)
offtopic
Charles Foster Kane 2010 júl. 31. - 09:05:59
(92/156)
Még szerencse, hogy van net. :) A FamilyGuy Stand by Me feldolgozását láttad? Én imádom. "Elindultak egy holtest felkeresésére, de végül, amit megtaláltak, az önmaguk volt....


És persze egy hulla is."
AvatáR Gil Maerth 2010 júl. 31. - 08:37:44
(91/156)
hát amikor meghallottam a sötét és gonosz böfögéseket, már elkezdtem érezni valamit.
De amikor démoni kezek nyulkáltak belülrõl a palkó hasába, tudtam:

EZ FRANKÓN NEM AZ ÉN MOZIM ! :(

ez a nagyon-nagyon-nagyon kemény emberkéknek való
(Chuck Norris ivadékai,ûrgárdisták, hasonlók,)
akik puskagolyót ersznek,lávában fürdenek, stb.

És miért kell mindig a hasat felhasználni az Alien-eknek?
Elég brutális lenne a mellkason vagy a fejen át is.

nincs elég gondja, baja az emberiségnek? :(

a készítõknek javaslom a sötét ceremoniális emberáldozatos rítusok helyett.......... :


kezdenek sakkozni............

focizni............

kártyázni..........

menjenek a természetbe............

kerítsenek egy barátnõt (lehetõleg ne az enyémet)..............

simogassanak állatokat (lehetõleg ne Alien-eket).................

BÁRMIT !

Mert így nem sok jövõt jósolok nekik :(
pozsizsuzsi 2010 júl. 31. - 07:43:08
(90/156)
King visszatérõ témája a gyermekkori barátság, ami szövetséggé kovácsolódik egy meghatározó élmény hatására, errõl szól az Az is, és legtisztábban az Állj mellém, a legeslegjobb filmadaptáció, amit sajnos nemigen vetítenek.
7/10
pneklara 2010 júl. 31. - 07:04:12 7/10
(89/156)
Kifogott rajtam ez a film, nagyon nehezen akadtam rá a vezérfonalra, amire aztán felfûztem - utólag - a történetet, vetítés után jóval is töprengve az eseményeken. Olyan volt, mint egy zsák puzzle darab: külön-külön is szépek, jók, de a kép nem akar összeállni. Volt már egy hasonló film mostanában, ahol a régi társak összejárnak évenként, s egy fiatalkori cselekvés meghatározza felnõtt gondolkodásukat, s évente egyszer õszinték lesznek önmagukhoz is. De az nem sci fi volt.
Ebben volt aztán minden, ami hihetetlen. De végig tudtam nézni, bár mikor láttam, hogy S. King írta, nem sok jóra/szépre számítottam.
pöttömjuliska 2010 júl. 31. - 01:16:20
(88/156)
Hmm hát ambivalens érzelmek keringenek bennem...egyrészt csatlakozom az elõttem szólókhoz: én se erre számítottam, pedig ha a sztorit nézzük, SK-nél ez teljesen belefér,(jó pár könyvét olvastam-ezt nem) de valahogy ez a filmes megvalósítás nagyon elcsúszott, a végét mintha "kissé" összecsapták volna, és valóban, nem egy olyan vonás van a történetben, ami egyáltalán nem egyértelmû, vagy ki sem derül, hogy az most miért és hogy. Másrészt viszont nem volt ez olyan rossz,a többi hasonló témájú, ill. mûfajú SK-adaptációhoz képest mérve meg végképp nem, valljuk be, ennél jóval siralmasabbak is vannak.Érdekesnek mindenképp mondható, egyszer nézhetõ, Sizemore és Freeman neve jó garancia, de a többi színész is remek volt. Kasdannak ellenben lehet a forgatókönyvírásnál kellett volna maradnia. Az úgy is nagyon bejött neki.
5/10
Ford Mustang 2010 júl. 30. - 23:50:59
(87/156)
Elég érdekes film volt, az eleje még jó volt, de aztán kezdett durvulni a helyzet. Hát, õszintén megszólva egészen másra számítottam.
yannfan 2010 júl. 30. - 23:03:15
(86/156)
Pár hete ment Film+-on egy S.King film, asszem Kárhozottak volt a címe...fél óra után, mikor egy hallucinációban megjelenik a meztelen, nyálkás, rózsaszín ördög, átkapcsoltunk másra...ezt a filmet pedig véletlenül kezdtük el nézni, de ha tudom, hogy S.King, akkor be sem kapcsoltam volna...
Mindenesetre ha valaki szereti az ilyen filmeket, akkor azért nézhetõ, de ha nem bírja a nyálkás és véres dolgokat, inkább hanyagolja. Nekem még most is kavarog a gyomrom tõle...
Viszont szerintem elég gáz, hogy nem volt kinn legalább a 16-os karika. Ezért be lehetne perelni a Viasat3-ot(...tudom, este 11 van, de ez ma már nem számít, pláne hogy minden kiskölyöknek saját TV-je van...)
port_boy 2010 júl. 30. - 22:49:49 Előzmény Cirip
(85/156)
Ugyanaz a vörös hajú pasi játszott benne, mint ebben. :)
1/10
oncogito 2010 júl. 30. - 22:36:16 1/10
(84/156)
Szerintem egyszerûen gusztustalan.
Nem thriller, hanem horror.
borkasztik 2010 júl. 30. - 21:18:56
(83/156)
A legjobb Stephen King film nálam a Halálsoron és a nemrégen készült Köd film! ... Még a Rózsa vére is jó bár most hírtelen nem emlékszem hogy azt is Stpehen King regényébõl dolgozták e fel de szerintem igen!


A többi film amit a regénybõl csináltak eléggé vontatott stílusú szokott lenni! (legalábbis nálam)

Mondjuk a könyveit se nagyon szeretem tisztelet a kivételnek egy két mûvei! Elismerem a tehetségét és tényleg amikor hátborzongató részhez érek azt mesterien eltalálja a könyvben de a könnveik többsége amiket olvastam is elég lassan indul be és vontatottak azok is(nem csak filmen)!

Jó mondjuk nem sok könyveit olvastam csak párat a mûvei közül.. de nagyon sok olyan van amibe még csak belekezdtem pár hónapja és még mindig csak annál a résznél ott tartok vagy néha néha olvasgatok bele.. egyszerûen nem köt le és hosszú unalmas részeknél tartok vagy nem tudom.. Pedig ha egy könyv nekem izgalmas és kellõen érdekesnek találom a történetét símán elmegy 500-600 oldal sõt több is akár 1,5-2 nap alatt! Pedig a horror történeteket imádom is :D
Cirip 2010 júl. 30. - 20:57:20
(82/156)
Szerintem a Duan TV-n "A Pék" címû film is nagoyn jó, érdemes megnézni!
offtopic
neugassaman 2010 júl. 30. - 18:37:02
(81/156)
"Szerintem Stephen King írásaiból általában nagyon rossz filmek születnek"
???
Melyek azok amik a "nagyon rossz" kategoriák Nálad?
7/10
vedder 2010 júl. 30. - 17:32:34 7/10
(80/156)
Szerintem Stephen King írásaiból általában nagyon rossz filmek születnek, de ez kivétel. Ez egy jó film, nem értem miért húzzák le olyan sokan.
7/10
sültkrumpli 2010 júl. 30. - 12:28:11 7/10
(79/156)
Ahogy elnézem a mai kínálatot: csak egy, a Piszkos 12, ami jobb film, de azt meg már láttam párszor. Ezt is láttam már,úgyhogy maradnak a sorozatok...:(
7/10
sültkrumpli 2010 júl. 30. - 12:26:08 7/10
(78/156)
Szerintem nem rossz.
5/10
zerrik08 2010 júl. 24. - 17:21:01 5/10
(77/156)
régen láttam, szerintem sza*!