Téma: Álom.net

Legna 2010 jan. 28. - 08:45:38
(138/438)
Ez a film, (vagy mi) egy szót érdemel: 'szar'.

Elõttem már kifejtették ezt, de a lényeget azért összefoglaltam:D
Rahel 2010 jan. 27. - 18:43:18
(137/438)
-Szar ez így is úgy is, és a koppintás nagyon keserûvé teszi még pluszban!!:((
1/10
Semprini 2010 jan. 27. - 18:30:19 1/10
(136/438)
Egyáltalán minek akarunk mi amcsi filmeket utánozni? Világok választanak el tõlük MINDEN téren, elsõsorban mentalitásban, nameg persze életszínvonalban. Szóval bárminemû ilyesmi próbálkozás eleve hamvába holt lehet csak, értelmetlen már a forgatókönyvvel is kísérletezni, amikor meg a kész irományról már eleve ordít, hogy ebbõl csak valami irtózatosan nagy kalap sz@rt lehet csinálni film címszó alatt, akkor az egészet be kéne tenni egy iratmegsemmisítõbe. Mindannyiunk érdekében.
Léteznek jó magyar filmek, de azok pont attól olyan jók, mert jellegzetesen magyarok, nem akarunk benne másnak látszani, pláne nem amcsi tiniknek...
Rahel 2010 jan. 27. - 18:24:18
(135/438)
-Hát ez ritka rossz film volt!!:((
-Annyira erõltetett ahogy le akarják utánozni az "amcsi" tini filmeket, hogy az már fáj!!:((
1/10
ChaNel '09 2010 jan. 23. - 18:49:09 1/10
(134/438)
Elhiszem hogy tetszett (13!) évesen. Remélem nem fogsz megsértõdni, de lehet hogy úgy 5-10 év múlva meg el sem tudod majd képzelni, hogy nézhetted meg... ..de az is lehet, hogy akkor is tetszene fog még:)

Elvégre is az ember sztem arra a (kevés számú) filmre adja meg a maxos 10 pontját, amit bármikor mindig szívesen megnéz és évtizedek múlva is ugyanúgy értékelni fogja, mint amikor elõször látta.
10/10
repasikrisztike97 2010 jan. 23. - 18:37:30 10/10
(133/438)
Nekem tetszett a film.10/10
1/10
kukec 2010 jan. 22. - 00:47:39 1/10
(132/438)
Jó ötlet^^, nem értem hogy lehetett egy ilyen filmet megcsinálni..
1/10
kukec 2010 jan. 18. - 01:58:25 1/10
(131/438)
Ezt a filmet nem mertem megnézni, egyszerûen SZAR!
1/10
kazsagx 2010 jan. 17. - 23:26:35 1/10 Előzmény Andyka0622
(130/438)
hát ...ha neked ez kikapcsolódás volt akkor az a Te dolgod , de szerintem és sokak szerint egy borzalom volt , és ne hasonlítsuk össze az amerikai filmeket ezzel a gagyisággal a Pite, Cool-túra és még sorolhatnám fényévekkel jobbak mint ez a fos , és ezen még nevetni se lehetett max kínomban !!! :-) De ízlések és pofonok ! :D
offtopic
Dhalia 2010 jan. 17. - 17:11:51 Előzmény ernesztin
(129/438)
éééés igen, komolyan kérdeztem.. most már nagyon kíváncsi vagyok, h kik ezek a szánalmas kis kancsók (már elnézést...)
Citromfû 2010 jan. 15. - 19:07:27
(128/438)
A film nagyon összedobott, nyálgiccs tákolmány, mely annyira semmitmondó, hogy elvesztegettem az idõmet vele. Oké, az ember kíváncsi a filmre, de hogy az annyira színvonalatlan?!? A fõszereplõt játszó Labancz Lilla tényleg ennyire kezdõ vagy a szerepe ilyen?
Nos, az uncsi, amerikai tömegfilm klisék teljesen agyonszedik a film alapját. És ez a pompon lány dolog akkora baromság, mely aláássa végleg a színvonalat. Magyarországon nincsen ilyen iskola, amely ennyire amerikai lenne, pláne, hogy a gazdasági helyzetre tekintettel vagyunk: még a gazdag emberek csemetéi sem járnak luxuskocsival suliba,( ami olyan High School Musical-es, hogy az fáj).
Dilizenével megspékelt, tingli-tangli film, mely csõnadrágos, edzõcipõs, szõrmekapucnis kabátos, vasalt hajú ,festett hajú, sminkes, tömeglány kis csitriknek készült. Tisztelet a kivételnek.
Ez a véleményem.
1/10
Holdraforgoo 2010 jan. 15. - 10:04:09 1/10
(127/438)
Nem lett volna olyan rossz, de ez a Labancz Lilla nagyon nem szimpi... ráadásul a filmben állandóan melltartóban meg bugyiban szaladgál. Hát kit érdekel?? Egyébként ha a történetet nézzük, akkor számomra az lett volna a happy end, ha ez a csaj bebukik, de nagyon... mivel, hogy az életben is az ilyen nyavajgós pi**ák sokszor megérdemelnék, hogy végre valami ne sikerüljön nekik...aztán hátha tanulnának belõle.
1/10
offtopic
ernesztin 2010 jan. 13. - 17:42:32 1/10 Előzmény Dhalia
(126/438)
Te most vicceltél, vagy komolyan gondoltad, amit írsz? :))
offtopic
Dhalia 2010 jan. 12. - 19:42:53
(125/438)
tudom, hogy "ultra gázcsi" vok, hogy ezt kérdezem, de nem tudja vki, hogy ki az a borzasztó együttes a trailerben? *nagyon szégyelli magát mert nem tudja* XD
1/10
awxdful1 2010 jan. 11. - 22:01:53 1/10 Előzmény Andyka0622
(124/438)
"Ezt a filmet mindenki szidja, de érdekes...egyik amerikai filmet sem ér ennyi fujjogás, pedig a fele a minõsíthetetlen jelzõ alá tehetõ...tény, hogy az Álom.net egyfajta amerikai film másolás "majmolás", ahogyan ti fogalmaztok...de miért ne csinálhatnának ilyen filmet a magyarok? Miért csak az amerikaiaknak lehet?
Ez egy könnyed, kikapcsolódásra szolgáló tinifilm."

Az Amerikai pite, vagy a Cool túra valóban egy könnyed, kikapcsolódásra szolgáló tinifilm, de abban legalább színészek játszanak, ezt egy ovis színjátszó csoport is elõ tudta volna adni, ezen filmnek nem nevezhetõ valamit csak felidegesítettem magam, hogy hogy lehet ilyen sz*rt levetíteni...
MerDer 2010 jan. 10. - 18:49:40
(123/438)
most ahogy végig néztem a filmet...már nem is olyan szörnyû csk egy kicsit...nagyon kú**áknak vannak beállítva:S am jó lenne jó film^.^
6Réka1 2010 jan. 10. - 18:22:26 Előzmény Andyka0622
(122/438)
Hát, azért be kell vallani van valami igazság, abban amit írtál... De nem minden.. Én egyáltalán nem bírom Steiner Kristófot, Labancz Lilláról pedig a film megnézéséig nem alkottam véleményt. Azért néztem meg, mert kíváncsi voltam mit hozott össze Kristófka, Lillára meg kíváncsi voltam, de ez most mellékes. Én azért buktam ki ezen a majmoláson, mert egy magyar film nem ilyen. Az amrikaiaktól pedig már megszoktuk az ilyet. És még az is, (igaz ez csak az én ízlésem) nem annyira szeretem az olyan filmet, ahol minden szép és jó lesz. A bálkirálynõválasztástól kirázott a hideg, amikor Regina lett. És amikor megbocsájtott neki Márk.
1/10
Semprini 2010 jan. 10. - 18:01:34 1/10 Előzmény Andyka0622
(121/438)
Öröm ilyen teljesen objektív, elfogulatlan, megalapozott véleményt olvasni. Reviczky és Rékasi biztosan nagyon örülnének a "kicsit gyakorlatlan színész"-minõsítésnek, Labancz Lillát viszont egyszerûen fényévek választják el még a rossz színész fogalmától is. Semmi keresnivalója a kamera vagy színpad köztelében. :-P
10/10
Andyka0622 2010 jan. 09. - 21:50:11 10/10
(120/438)
Ezt a filmet mindenki szidja, de érdekes...egyik amerikai filmet sem ér ennyi fujjogás, pedig a fele a minõsíthetetlen jelzõ alá tehetõ...tény, hogy az Álom.net egyfajta amerikai film másolás "majmolás", ahogyan ti fogalmaztok...de miért ne csinálhatnának ilyen filmet a magyarok? Miért csak az amerikaiaknak lehet? Tény, hogy jobb lett volna, ha nem Miss Hungarysokkal, hanem valódi színészekkel lett volna megcsinálva, de ettõl talán csak még kedvesebbek a szereplõk. Magyarországon egyenlõre ennek a filmnek a fele csak álom (mint a pompom csapat) de sajnos, vagy nem sajnos az alap sztori nagyon is valóságos...a rivalizálás, a viselkedések...igenis jó, hogy készült egy ilyen film is...
A másik meg, akik a szitkozódó kritikákat írták, azoknak a 60%-a a szereplõket szidja, namost ahhoz, hogy ide kritikát írjatok látni kellett a filmet (mert alaptalanul nem ítélkezünk, ugye?!), de aki utálja Labancz Lillát, vagy akárki mást (netán a forgatókönyv író Steiner Kristófot), az mégis miért nézte végig ezt a filmet? Hiszen az elõzetesbõl kiderül, hogy kik szerepelnek benne. Emberek, nem kell álszenteskedni, hogy milyen borzalom, meg, hogy a magyarok csak erre képesek, meg, hogy az alja népnek ez kell...erre semmi szükség. Ez egy könnyed, kikapcsolódásra szolgáló tinifilm. Vagy nézzük jókedvûen, vagy válasszunk külföldi mûvészfilmeket!
És, akkor a végére egy kis személyes vélemény a filmrõl (bár, lehet én vagyok az elsõ aki ilyet ír) szerintem igenis egy kedves, aranyos, akár többször is nézhetõ filmecske, kicsit gyakorlatlan színészekkel... :)
2/10
boss65 2010 jan. 07. - 08:46:16 2/10
(119/438)
Csak az a baj, hogy nem a szinkornhangok játszottak, hanem megint csak szinkronizáltak. A pomponos csajt aki a végén jól megjárja, meg leég mindenki elõtt, pl.: Csondor Kata szinkronizálja...szerintem ez a leggázabb a filmben.
Magyar "színészeket" átszinkronizálnak, és a szinkronok, jóformán fel sincsenek tüntetve.
Egyébként a film, ritka fostos :D