zsikla.zoltan 2011 dec. 23. - 15:18:51 Előzmény asekar12
(7/27)
A film 3-Dben vagy egyszerû 2-Dben adják.
asekar12 2011 dec. 22. - 17:26:56
(6/27)
Szereted az Alvin és a mókusokat, és testszik a folytatás szeretnéd megnézi. Jó tanács: mintha pénzt dobnál ki az ablakon.
Ez a film egy óriási csalódás volt a számomra, bár sejthettem volna mert a Shrek 4 se volt olyan nagy durranás. De
azért reménykedtem benne hogy egy kicsit jó lesz, az elõzetes alapján nekem jónak tûnt. Hát beszoptam. Nagyon rossz
volt semmi cselekmény, semmi szerkezet, a film elsõ 10 percében ott vannak a hajón, ott talán van valami, utána a
szigetre kerülnek és onnantól kezdve meghal az egész film. Egyszóval semmi története sincsen egy szigeten nyomorognak. Olyan mintha a "Celeb vagyok! Ments ki innen!" egyik adását nézném. Na, én is így éreztem. Valaki mentsen ki innen, mert nem bírtam ki ezt a más-félórást túlélõszart. Szóval a mókusok, alig csinálnak valamit a szigeten, és ráadásul minek kellett oda annak a csajszinak a karaktere. Azért jött arra a szigetre, hogy beszívva mókusokat terrorizáljon. Mint egy anorexiás Salma Hayek. Szóval mit mondhatnák: pocsék, silány csak a száraz humor van benne. Egy aranyos kis filmet jól elbasztak. Remélem a kritikusok jól lehúzzák(amit én már megtettem), mert a normális filmeket mint a Testcserét vagy a Csizmás Kandúrt szapulják aztán itt van ez: na erre érdemes írni mindenfélét. Olvassátok ezt el és gondolkodj rajta, hogy megnézed-e ha még nem tetted. Mint mondtam: pénzt kidobni az ablakon.
Alvin és a mókusok 3: 10/0
asekar12 2011 dec. 10. - 08:52:37
(5/27)
Nekem tetszik. Az öcsém odavan az Alvin és a mókusokért, valahányszor leültetem elé, tátott szájjal nézi. Biztos, hogy vele fogok elmenni a moziba megnézni.
10/10
SimonChip96 2011 nov. 23. - 14:32:20 10/10
(4/27)
Nem értem mi bajotok van a 2. résszel.annyi csak a baja,hogy nagyon rövid lett,és nincs benne minden.Kevés volt a részlet a lányokról.Annyi.Ez a 3.rész szerintem sokkal jobb lesz,mint a 2.Az elsõrõl ne beszéljünk,mert az fektette le az alapokat.De ez a film már sokkal nagyobb siker lesz.És nem csak a kölyköknek,hanem a felnõttebb egyéneknek is nézhetõ.
Rhaegar 2011 nov. 10. - 18:56:42
(3/27)
Fúú.. hát ez annyira sz@r, hogy meg se nézem.
Ford Mustang 2011 szept. 20. - 19:10:57
(1/27)
Magyar címe 'Alvin és a mókusok 3D'

Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=fC2SrhWQJk8&feature=player_embedded

Magyar szinkronos elõzetes 1080p HD - http://www.youtube.com/watch?v=WtLQYO1MNbo

<--- promokép