sipka 2007 nov. 08. - 18:16:47
(3/83)
Itt pedig egy harmadik!!! :)
sipka 2007 nov. 08. - 18:16:09
(2/83)
Itt egy másik karakter plakát!!!
sipka 2007 nov. 08. - 18:13:51
(1/83)
Bár már az "Alvin és a mókusok kalandja a farkasemberrel" nevezetû fórumhelyre már beszúrtam néhány plakátot, a december 20.-án nálunk is bemutatott "Alvin és a mókusok" címû (3D-s) alkotásról, de gondoltam ide is írok pár szót, mivel akkoriban mikor még közzétettem azokat a képeket, még nem létezett ez a topic. Tehát ez egy viszonylag népszerû (mondjuk nekem baromira "bejövõs") rajzfilm sorozatnak a filmre adaptálása. Bár nem tudom, hogy mennyire sikeredet jóra ez az adaptáció, de azért remélhetõleg nem lesz olyan rossz, mint például a "Garfield".... Az sajnálatos módon elég középszerû alkotás lett :( De most rátérve az "Alvin és a mókusok"-ra... Nagyon király, ahogy ezzel a furcsa héliumos hanghordozással beszélnek, illetve énekelnek!! :) Bár biztosra veszem, hogy nem nézzem meg a filmet csak a hangjuk miatt.... Kivárom a kritikákat, és ha legalább egy közepes értékelést kap, akkor rögvest irány a mozi!!! :)

(Amúgy elég fura, hogy 19 éves létemre, komálom az "Alvin és a mókusok"-at.... Nem vagyok teljesen normális!!!! :DDD