1/10
Vídia. 2019 okt. 01. - 17:58:02 1/10 Előzmény Kit Fisto
(7/7)
ez a hang rémisztő, ráadásul hadarnak.a gyártónak fogalma sincs arról,h mennyi kárt okoz vele..a gyerekek 1/5-e már így is hadar, amit az idősebb felnőttek már nem tudnak követni, ami még inkább eltávolítja egymástól a generációkat..szóval a gyártót ütném szeneslapáttal
Kit Fisto 2018 ápr. 02. - 19:34:06
(6/7)
Néhányszor belefutottam már kapcsolgatáskor, most leírom, mi zavar benne: a magasra emelt beszédhang! Ez valami szörnyű, alig érteni mit mondanak, pláne hogy még hadarnak is. Annak idején a Chip és Dale is hasonlóan beszélt, de ők nem ilyen magas hangon, az teljesen érthető maradt. Vagy a Kacsamesékben a kiskacsák, még az is rendben volt. De ez teljesen rossz, nagyon elvan túlozva!
zombeee 2017 aug. 15. - 21:38:47
(5/7)
A régi arcok jobban tetszettek, kár hogy azt a sorozatot nem adják. Egy újraszinkronizálást én se bánnék, az csapnivaló volt. De akkor, a 90-es évek elején senkit sem érdekelt, örültünk hogy van élet a Mézgán és Disney-meséken túl.
Ami a mostaniba tetszik: Britanny. Az ilyen \"csajokat\" gyerekként se bírtam, most legalább megkapta a magáét: k*rvát csináltak belõle, és jól áll neki! :)
robicsek2 2016 okt. 24. - 12:43:47 Előzmény Danine
(4/7)
Ugyanígy gondolom én is, aztán majd csodálkoznak, ha kis lurkók elkezdenek beszélni a kocsikhoz stb-hez :)
1/10
Danine 2016 okt. 06. - 14:44:15 1/10
(3/7)
Szerintem igen gyengére sikerült. Miért kell manapság a rajzfilmekbe(vagy animációs), antropomorf állat szereplõket vagy (mint itt) ember-állat hibridekre emlékeztetõ szereplõket betenni? Hát itt tart a szellemi színvonal? (Ugyanez a véleményem a beszélõ élettelen tárgyakról is... nonszensz)
EMSz 2016 márc. 28. - 18:27:21
(2/7)
Theodore magyar hangja, Moser Károly mesél a sorozathoz készült két szinkron felvételérõl:
https://www.youtube.com/watch?v=oM8vDzM9QDQ
robicsek2 2016 márc. 17. - 22:24:13
(1/7)
Egy ujabb kihagyott helyzet az M2 részérõl.
Oké hogy így legalább eljut ez a sorozat ahhoz is akinek nincsen Nick csatornája. igaz ezt megteszik a letöltõs oldalak is. Na de a lényeg, szerintem sokkal nagyobb dobás lett volna ha a régi sorozatot tûzte volna mûsorra.

Még az se zavart volna ha esetleg elvesztek volna a szinkronok és ezért új szinkront kapott volna.