nil_nocere 2007 dec. 09. - 21:47:42
(25/105)
Hogy hívják azt a csajt, aki Tracyt játssza?
kisbogáncs 2007 dec. 09. - 21:44:22
(24/105)
szerintem ez az egész pitesorozat egy nagy rakás sz*r, és mégcsak meg sem akarom indokolni :))))
Dr.Mouse 2007 dec. 09. - 20:05:50
(23/105)
Köszi noisia! ;o)
Dr.Mouse 2007 dec. 09. - 20:02:27
(22/105)
Huhh, Damien most kiállítottad magadról a bizonyítványt.. :D
Általánosítgatunk?
Középkorúak, meg, ha jól gondolom, a szüleid lehetnek.
Nem hinném, hogy az én korosztályom.
Képzeld, a nevem sem igazi, bizooony! Ugye milyen trükkös dógok vannak? ;D :D :D
Nem elég olvasni, (ha, már ezzel próbálkozol "érvelni") értelmezni is kéne az elolvasottakat, és az, amint láthatjuk - még nem megy neked. Gyakorold, ha van idõd. Megéri.
A sértegetés nem a meggyõzés eszköze.

Túltárgyaltuk, és innentõl nem szeretnék ezzel foglalkozni, hisz ez nem terápiás közösségi portál.
Mégegyszer:

Jó szórakozást! :P
Redfield 2007 dec. 09. - 19:32:50
(21/105)
Talán kissé erõsen fogalmazott, de ha nem akarod, nem kell megfogadni a "tanácsát", szerintem annak szánhatta. + léteznek jó romantikus filmek is.
damien 2007 dec. 09. - 19:25:36
(20/105)
látom kimaradt az összefüggõ szöveg értelmezése általánosban. nem azzal van bajom, hogy megmondja a véleményét, hanem azzal, hogy úgy teszi ezt, ne merjétek megnézni ezt a filmet...
damien 2007 dec. 09. - 19:23:31
(19/105)
hogy honnan vettem? a középkorú nõk kedvencei a romantikus filmek. nem akarok beszólni, írd le a véleményed, de azt ne akard már megmondani, hogy milyen filmet nézzek és mikor.
noisia 2007 dec. 09. - 19:22:28
(18/105)
ha már itt megy a személyeskedés akkor sztem damien...elég primitiven kezeled a témát..az elsö benyomás az h dr mouse és közted evoluciós külömbség van!egy forumnak a lényege a véleménynyilvánítás ha valami szar akkor mér mondaná az ember h jó?sztem ennyi
damien 2007 dec. 09. - 19:21:57
(17/105)
jajj, annyira tudtam, hogy valaki majd jól megmondja, hogy olvasni kellene. a számomra értékes könyveket már rég kiolvastam, így számomra a kikapcsolódás ezen formája kiesett. amúgy sem nézem heti pár óránál többet a "színvonalas magyar mûsorokat" a tv-ben, köszönhetõ a "fantasztikus" szinkronoknak.
Dr.Mouse 2007 dec. 09. - 19:03:34
(16/105)
Mint már az elõbb is hangsúlyoztam, latin betûkkel leírva;
NEM RANGSOROLTAM, MELY STÍLUST TARTOM "JOBB"NAK.
Nem olvastad el?
Te nem lennél jó PR-osa eme filmnek, ha azt nézzük mely célcsoport szereti, mert vagdalkozol.. (Love story?...)
Ember, ezt honnan vetted? :D :D
Én nem személyeskedtem, nem megbántani akartalak, de Te úgy tûnik csak arra gyúrsz, hogy "jól beszólj".
De semmi probléma, csak tudod, ettõl eszmecsere az eszmecsere.. szubjektív véleményeink ütköztetése.
Persze durva indulatok nélkül.
Nem vagyunk egyformák, szerencsére.
Mint ahogy már az elõbb is írtam:
Szép estét - Neked is, és jó szórakozást! :oP :o)
apca 2007 dec. 09. - 19:02:04
(15/105)
Nem csak a romantikus nyálcsorgás az egyedüli választási lehetõség.

Nem tudom, hallotál-e már róla, de valamikor kitalálták a KÖNYVet. Pl. azt is lehet nézni, sõt olvasni is. (már aki megtanult persze, meg meg is érti, amit a betûk mondanak neki.)
damien 2007 dec. 09. - 18:49:12
(14/105)
attól, mert ócska kacat, még lehet rajta nevetni. pl amikor a törpék ellen játszanak, vagy az ivóverseny alatt. ha nem tetszik, akkor inkább keresd elõ a love storyt vagy valamelyik richard geer-es nyálcsorgást és nézd azt...
Dr.Mouse 2007 dec. 09. - 18:34:18
(13/105)
Relax Kedves Damien.. :o)
Én nem mondtam, hogy melyik mûfaj a jobb, vagy rosszabb pl. a romantikust SEM, és a dokumentumot SEM említettem.
Sõt, vannak eszméletlen jó vígjátékok. Csak a humor akkor üt igazán, ha van benne némi észjáték,intellektuális asszociáció, amitõl többedszerre is élményt nyújt, és vinnyogva rázkódhatunk a röhögéstõl.
Ez, meg itt egy fórum, ahol a tényleges véleményemet írom le, mé' baj? ;o)
A film sajna tényleg ócska vásári kacat.
SZERINTEM.
(Amúgy nem tûnt fel, mennyire torzul az értékrendünk? És bizony minden kulturális áramlatnak (is) jelentõs szerepe van az ilyesmiben... Még az ilyen volumenû alkotásnak is.)

Aztán meg - mindenki azt néz, amit akar! ;oD
damien 2007 dec. 09. - 18:10:49
(12/105)
most komolyan, hogy jössz ahhoz, hogy bárkinek megmondd, mit nézzen? maximum leírhatod, hogy szerinted szutyok film és kész. arra nem gondolsz, hogy nem mindenkinek a dokumentumfilm a kedvenc kategóriája? szerintem sem 10/10 a film, de nézhetõ kategóriába tartozik. sokkal inkább ez, mint a romantikus filmek...
Dr.Mouse 2007 dec. 09. - 17:53:35
(11/105)
Ühh! Agyhalál, vagy amit akartok.. :oD

Hogy tud bárki ilyen ostobaságokat nézni???
Ilyen fost még nem csinált a filmipar, és emlékszem, tizenévesen sem bírt lekötni az ilyen tartalmatlan - és bizony minden igazi humort, poént nélkülözõ "mû".. Jó ÉG!!!!
A magyar ember régebben, nem röhögött ilyenen mielõtt a buta tini-vígjáték, mint "mûfaj" megszületett és beáramlott a sok mûanyag, századrangú amcsi kacattal..
Merthogy, már eleve árnyaltabb humorérzékünk volt, csak szörnyû amerikanizálódási d-evolúciónk közben eldeformálódott... Ez kb. olyan vicces, mint a bohócok a cirkuszban. (Vagy, mint a Sas-kabaré.. fúúj)
"Fúúapáám, meztelen nõcik, meg szexuális "utalások".. Ez ám az igeeen!" (nanemáá)
Szerintem nézzetek mást, fõleg, ha már láttátok is.
Ne butuljatok, szükség lehet még az agyatokra.

Igényes szórakozást, szép estét Mindenkinek! :o)
Sztike88 2007 dec. 09. - 17:15:04
(10/105)
Nekem ez is nagyon tetszik!!!Nagyon jókat lehet rajta röhögni!:):)
A 6.-at én sem láttam!!!
Az igaz hogy Stifler nélkül nem az igazi!!!DE nagyon jóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!
olijaja 2007 dec. 09. - 11:29:49 Előzmény damien
(9/105)
Ez egy egyszerû, egyszer nézhetõ film. Lerágott csont, de ilyen filmek is kellenek. Megvan a célközönsége, lehet rajta röhögni...ennyi!
damien 2007 dec. 07. - 15:15:33
(8/105)
részben igazat adok nektek, viszont részben nem. hogy miért? ha megnézitek az elsõ 2-3 rész célközönségét, akkor láthatjátok, hogy nem a 30-40 éves "komolyabb" gondolkodású embereknek készült. ez egy tini vígjáték, bár én is túl vagyok a 20-on, mégis tudtam élvezni mind az 5 részt(a 6-kat még nem láttam). az is igaz azonban, hogy stifler nélkül nem az igazi. de ez van. aki akarja megnézi, aki nem, az meg nem. ja és nem tudom miért lenne erõltetett/ciki a karib tenger kalózai 2-3. szerintem mindhárom rész tökéletes, mint a gyûrûk uránál. a 3 rész alkot egy teljes történetet, áll össze egy egésszé, ami nagyon is jó dolog szerintem.
zszoltan 2007 dec. 07. - 15:06:39
(7/105)
Szerintem inkább az alkotókra célzott. Reméljük, nem talált. :) Tudom, hogy értünk még azt is bevállalná, hogy leüli. De szerintem felesleges. Egyszerûen nem nézzük meg, és kész.
kriszana 2007 dec. 07. - 13:45:33
(6/105)
ezért megölnéd magad?
kár lenne :)