10/10
Haversrac 2013 nov. 05. - 12:37:54 10/10
(1753/1893)
Nem tudom sas szem vagy, de nekem Patrícia, ha nem szõke lenne etalon lenne. Õ még smink nélkül is gyönyörû ecuadori csoda:D Az, hogy alacsony kit érdekel.

Veronica is bejön csak nekem õ már túlzottan is latinos:) A sorozatban ugye minden szereplõt kisminkelnek így fehérebbnek tûnhet, mint a valóságban...Õ is volt szépségkirálynõ tudtommal pont ezt beszéltük a sorozat elején...
Veronica még talán nekem kissé vékony is én inkább azt szeretem, ha van az illetõn egy kis fogható:)

Maricela nekem bejön férfi szemmel fõleg a haja és a virgácsai, bár õ neki hatalmas szemei vannak, õ rajta is nagyon látszódik, hogy közép-amerikai...

Xoci szebb lett, mint volt, de nekem alapjáraton túl vékony:)

Alma is bejön külsõre szebb, mint az Ana Lunában, de nem etalon õ sem.

Martha is Discua típusa nekem nem jött be az õ arctónusuk kifejezetten irritált is...
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 12:37:47 7/10
(1752/1893)
Ury elég vehemensen csépelte Rogelio - mellett a levegõt.... Lehetett kátni, hogy mindig melléütöget.
9/10
LenaLena 2013 nov. 05. - 12:36:16 9/10
(1751/1893)
Almánál ez a munkamánia annyira ellenszenves. Most már teljesen õ viseli a nadrágot a munkahelyen is, meg otthon is, Jesusból meg egy nagy papucsot csináltak. Inkább ment volna gyes-re, és Jesus vezethetné a céget. Szimpatikusabb lenne. Nem elég a 2 méteres magasság, még jellemileg is férfias (mármint Alma) :)
9/10
LenaLena 2013 nov. 05. - 12:34:35 9/10
(1750/1893)
Én most még jobban megsajnáltam :( Azért az írók lehettek volna elnézõbbek is vele, bõven elég lenne a börtön Ury nélkül is neki.
10/10
Haversrac 2013 nov. 05. - 12:28:55 10/10
(1749/1893)
Rogeliot elég gyorsan elintézte Ury:OO

nem kicsit pörköltet aprított belõle mehet a kórházba...
10/10
Haversrac 2013 nov. 05. - 12:26:29 10/10
(1748/1893)
Elment az ügyészségre azt bevitték...ennyi nem volt jelenet csak már az, hogy azonnal lecsukták Fernando egykori cellatársa mellé:)

Furcsállom, hogy Malvino nincs ott Uryval viszont a másik, aki segített neki ott van:O
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 12:06:58 7/10
(1747/1893)
Ez a szerencsétlen Rogelio önként jelentkezett volna? Nem emlékszem, hogy letartóztatták volna. Vagy ezt annyira elnagyolták?, átugrották? semmi bírósági tárgyalás, ítélet, stb?
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 11:37:02 7/10
(1746/1893)
:D :D
9/10
LenaLena 2013 nov. 05. - 11:11:24 9/10
(1745/1893)
Veronica az úgynevezett "hûvös" szépség, a szereplõk közül szerintem Pato az, akiben nem lehet hibát találni. Szeretnék én olyan közel ülõ szemeket, meg tömzsi lábat, mint az övé :D
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 06:01:32 7/10
(1744/1893)
Martának sohasem volt kicsi lánya, akit szeretett. Láthattuk, hogy Martának volt egy rossz házassága, ahol a férje sokszor verte. Marta elõrehaladott terhes volt, az utolsó trimeszterben, amikor a férje úgy megverte, hogy a magzat elhalt a méhében és a nõ elvetélt (Illetõleg meg kellett szülnie a halott babát).
Az, hogy õ már nagyon várta a babát, hogy már nevet is adott neki (Ximena) nem jelenti azt, hogy valaha is gyereket nevelt volna.
A veszteségtõl megzakkant, ez még érthetõ is. Egy rabbiátus férj mellett egy nõ sokszor úgy gondolja, hogy a férje majd nem fogja többet bántani, ha gyerekük lesz. Meg hogy a gyerek feltétel nélkül szeretni fogja õt (nem úgy, mint a férj). Vagyis valamiféle kompenzációnak szánja a gyereket. Hát ez nem nagyon szokott bejönni. Még nem hallottam olyan esetet, amikor egy durva férj egy csapásra megváltozott volna, csak mert gyereke lett....
Az, hogy ezt a traumát elnyomta magában, szintén érthetõ és az is, hogy egy hasonló korban járó kedves kislány (amilyen az õ gyereke is lehetett volna) elõhozza ezt.
Azért ez a sohasem látott, hallott ikertestvér elõkerülése egy kicsit sok volt...
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 05:50:43 7/10
(1743/1893)
Fernandonak valóban az öngyilkossági kísérlete változtatta meg az életét, illetve az, hogy Jesus megmententette, kockáztatva érte a saját életét is. Discua csak elindította ezen az úton (amúgy most már semmi köze a fény gyermekeihez, ugye?) Kicsit fura, hogy egy jóval idõsebb báty próbál az öcsikéjének megfelelni, ez inkább fordítva szokott lenni, a kisebb utánozza a nagyobbat.
Nekem az egész személyisége furcsa, nagy nõcsábásznak tûnik, aki hajszolja a titkárnõket, közben még a negyvenes éveire is szûz (???!) Ez valahogy nehezen hihetõ, mert ha nincs igazi nõi kapcsolata, hát Mexikóban is van elég sok prosti...

Rogelio pálfordulása sokkal érthetetlenebb, õ egész fiatal korától benne leledzett a bûnben, sok-sok éve voltak piszkos üzletei, határokon átnyúló machinációi (Ury Petrovsky, Nick Donovan), sõt neke Alma apja is elég gyanús volt sokáig. Hogy õt Veronica elmebaja változtatta meg? Alig tudom elhinni. Miért nem rúgta ki a kezdetek kezdetén? Miért nem tetette el láb alól, mint ahogy másokat? Némi fenyegetés, zsarolás nála is belefért volna. Ehelyett vicces és kedves figurává szelidult, aki szánja-bánja bûneit (mint egy rosszcsont gyerek), és meg akar javulni....

Figyelembe véve, hogy ez egy szappanopera, illetõleg telenovella (biztos erre a vicces fajtára is van már külön név), kis fenntartásokkal ezeket mind el lehet fogadni. Láttunk ennél sokkal rosszabb telenovellákat is.
7/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 05:32:35 7/10
(1742/1893)
Szerintem Veronica a legszebb nõ a sorozatban. Szép az arca, a haja, és nagyon jó az alakja, karcsúak, és hibátlanok a lábai. Pech, hogy ilyen negatív szerepet kapott.

Patricia nem szép, csak helyes. Nem olyan szép az arca, a szemei pedig nagyon közel ülnek egymáshoz. De mókás grimaszokat tud vágni. Nem elég magas, nagy (szabályosnál nagyobb) a feneke, rövidek a lábai és ezen a magassarkú cipõ sem segít. A combjai rövidek és tömzsik, ennek ellenére én csinosnak mondanám. A színészi képességei jók, el tudja hitetni, hogy szép nõ, pedig nem az.
De a szabályos szépség nem mindig vonzó! Patricia nem szabályos szépség, de vonzó nõ!

Alma szabályos szépség, magas, karcsú, jó lábakkal, karcsú csípõvel (na ettõl persze nincs elég gömbölyû feneke), szép az arca, a haja, de szegénykém unalmas, nincs meg benne az a szikra...

Discua (Ninel Conde) agyon van plasztikázva, mindenhol töltöttek bele, ahol csak lehetett. A cicije, a feneke (ez utóbbi jócskán túl van töltve). Ránézésre azt hittem, hogy ez egy 40 éves nõ, pedig csak a harmincas évei közepén van. Na erre mondják, hogy a kevesebb több. Vagyis kevesebb plasztika, több természetesség kellene...

Xochitl (Kika Edgar) sokkal szebb nõ lenne, ha lehetne. Mert itt nagyon el van csúfítva szegény, még most a végén sem tudott eléggé kibontakozni. És most jönnek az ötösikrek, talán még hordót is csinálnak belõle.

Maricela átlagos, de Jessicának csodás alakja van. Az arca nem annyira szép, az elég "négeres" maradt, egy görbe orral.
Aidának meg alig van szerepe, nem is látjuk, csak titkárnõi egyenruhában. Az alakja jó, arca szép, de semmi különös, szép hosszú haj, na ilyen van még más ezer. Itt nem tudott kitûnni semmivel. Csinoska, de ennyi.
10/10
Haversrac 2013 nov. 05. - 00:12:17 10/10
(1741/1893)
Szerintem teljesen jól megoldották azt, hogy pl Martha pszichológusként bedilizett miért ne történhetne ilyen?

Veronica pedig a sorozat elején se volt komplett az állandó tisztaságmániájával és már akkor látszott, hogy nem boldog Elias mellett...

És valahol már akkor is cselszövõ volt, csak akkor még valamennyire normális és reménykedett abban titkon, hogy visszaszerezheti Jesúst...

És valahol nála is indokolt az, hogy pszichopatát csináltak belõle hisz alapból egy sérült, elferdült érzelem világgal rendelkezett. Egyedül Valentina volt neki biztos pont, de a terrorjával és a pofonokkal elvesztette õt is. Igazából ez az egy szépség hiba van. Nem nagyon láttam nõi fõgonoszt úgy, hogy volt egy kicsi lánya, akit egykoron szeretett is...
10/10
Haversrac 2013 nov. 05. - 00:05:51 10/10
(1740/1893)
azért Fernando szép fokozatosan javult meg plusz nála indokolt is volt, mert majdnem öngyilkos lett, de Jesús megmentette és onnantól, hogy barátok lettek rádöbbent arra mi is fontos neki az életben sõt a saját hibáit is belátta miszerint minden áron csak az öccsének akart megfelelni ez miatt élete sem volt túl sok. Akkoriban Discua jelentette számára az egyetlen vigaszt és már akkor elkezdett változni mikor a fény szülöttjei közt újjászületett xD õ elõtte pedig csak hajszolta a titkárnõket, de egyikkel sem tudott lefeküdni...

Rogelionál picit hirtelen pálfordulásnak érzem ezen változásokat. Ugyan voltak neki momentumai a sorozat közepén is, mikor Fernando ellen követett el dolgokat és akkor belegondolt, hogy nem bánik a bátyjával kegyesen. Patríciát folyton megalázta majd egyszer amikor nyaraltak Acapulcóban és mielõtt a fotós lekapta õket azelõtt Rogelio aggódott Pati egészsége miatt (kleptománia) és ott is õszinte volt. Veronica ellenében Domitilát is megvédte plusz attól is, hogy felmondjon. Ezek voltak a jelei, de nála szerintem a fordulópont az volt amikor Veronica folyamatosan kiidegelte. Mivel látta, hogy nem tudja semmi áron elválasztani Jesúsékat közben Valentina is a csínyeivel valójában üzent és tanulságokat terjesztett Rog felé szépen lassan elkezdett változni és belátta, hogy semmit nem ér az élete a kétes üzletekbõl szerzett pénzzel...
10/10
Haversrac 2013 nov. 04. - 23:54:45 10/10
(1739/1893)
Olyan jól játszik a pali és az utóbbi idõben annyira vicces karakterré nõtte ki magát, hogy kajak én is megsajnáltam:DDD

mondjuk tegyük hozzá az elején amikor elviselhetetlen volt és ártott Jesúséknak akkor is pazarul játszott és a kedvenceim közt volt. Elég nagy színész tehetség rendkívül színes a paletta, ha mimikáról van szó és mivel fiatal sokszor fogjuk õt látni sorozatokban...Sorozatot mindenesetre õ vitte a hátán mindvégig zseniálisan játszott és a karaktere az egyik legjobb volt, végig izgalmakat hordozott és talán fog is hordozni még...

Kíváncsi leszek Ury Petrovszky mit fog csinálni vele a börtönben:)
10/10
Haversrac 2013 nov. 04. - 23:51:25 10/10
(1738/1893)
pár epizódban szerepelt õ volt Alma cellatársa a börtönben és a Kis Kuvik névre hallgatott asszem úgy került be, hogy eltette láb alól a gyerekei mostohaapját:)

Most úgy tûnik Alma pár napos ismerettség után elég nagyot fog segíteni egykori cellatársán. Anyagi segítséget fog adni gyermekeinek...és talán az úgyvédúr segítségével hamarabb szabadulhat...
malvinkicska 2013 nov. 04. - 20:04:15
(1737/1893)
Milibindi jobb lenne ha Fernando is ki állna és elmondaná mi van õ egy közismert színész evvel fel kell vállalni dolgokat nem vagyok egy más életébe turkálós valaki ez csak azért is foglalkoztat sok helyen lehetett olvasni a saját neméhez vonzódik vannak színész óriások és azok is meg osztják a rajongóival amennyi ránk tartozik a herceg gyerekének a keresztelõje is fenn van a világ hálón akkor mirõl beszélünk õ egy sorozat sztár ennyivel tartozna a rajongóinak mert lassan az õ csillaga is leáldozóba pedig meg jegyzem én szeretem az alakítását mondhatom rajongója vagyok.
10/10
Milibindi 2013 nov. 04. - 19:57:57 10/10
(1736/1893)
Itt a cikk! Én csak fordítóval tudtam olvasni, de a lényege, hogy tagadja a viszonyt.http://www.televisa.com/noticias-espectaculos/654714/colunga-niega-romance-con-blanca-soto/
9/10
LenaLena 2013 nov. 04. - 19:49:05 9/10
(1735/1893)
Majd kíváncsi leszek rá 10 év múlva. Gaby 40 éves, és mikor ennyi idõs volt, mint Alma, még õ is normálisan nézett ki. Most tényleg nagyon ronda szegény- de hát magának csinálta.
10/10
Milibindi 2013 nov. 04. - 19:29:12 10/10
(1734/1893)
Fernando tagadja a viszonyukat! Persze nála nem lehet tudni..