csabap 2010 ápr. 14. - 15:39:34
(7/7)
A Radnóti beli elõadás kapható DVD-n.Ez is vígasz,:))
Gabriella54 2010 ápr. 13. - 11:45:32 Előzmény egy normális ember
(6/7)
Max egy disznóölõ késsel :)
Megnézném én Zalaegerszegen is, csak ne lenne olyan messze :(
offtopic
egy normális ember 2010 ápr. 12. - 21:04:22 Előzmény Gabriella54
(5/7)
Jó, én meg úgy értelmeztem az üzeneted, hogy semmilyen helyszín (ergo se színház se semmi.....) nincs megjelölve. Erre írtam. Nem akartam megbántani a lelki világodat. :D
offtopic
Gabriella54 2010 márc. 09. - 20:06:24
(4/7)
Bocs, de egy budapestinek nem biztos, hogy nyilvánvaló: a Hevesi Sándor Színház Zalaegerszegen van :) Az adatlapon ugyanis csak a színház neve van feltüntetve...
egy normális ember 2010 márc. 09. - 18:55:47 Előzmény Gabriella54
(3/7)
A helyszín meg volt jelölve, de végülis mindegy, legalább le tudtad írni a véleményedet. :)
Gabriella54 2009 jan. 05. - 13:10:24
(2/7)
Mivel nem jelöltetek meg helyszínt, itt kell dicsérnem a nyíregyháziak elõadását is!
Óriási, frenetikus, dõltünk a röhögéstõl! Petneházy Attila Lucrezio-ja a színjátszás magasiskolája, Puskás Tivadar Giovanni-ja méltó párja: alakításuk mesteri, sodró lendületû, mindezek ellenére mindvégig mértéktartó, egyáltalán nem megy el a ripacskodás irányába! Egyed Attila don Tomao-ja se piskóta! A nõi vonal is remek, Horváth Margit, Szabó Márta és Kuthy Patrícia brillíroznak! A dolognak egyetlen szépséghibája van: elvileg ma este adják utoljára :(((
egy normális ember 2008 júl. 05. - 12:10:43
(1/7)
Jujujujujúúúúúúúúúúúúúúj!!!!!!!!! :D:D:D
MINDENKINEK MEG KELL NÉZNI!!!!!! MARHA JÓÓÓ!!!!!!!!!
Kiss Ernõ, Deák Gábor, Szakály Aurél, Hertelendy Attila, Tisza Anita és Lõrincz Nikolett egyszerûen felejthetetlenek!
És persze a többiek is nagyon jók.
HALÁLRA RÖHÖGTEM MAGAM!! Szeptemberben újra megnézem. :)