Téma: Angel

balbertimi 2008 júl. 17. - 09:18:19
(82/182)
Azért annyira csodáltam volna, ha ezt a sorozatot a helyén hagyják! Remélyem, azért változtattak, mert többször adják majd egy héten, és nem szüneteltetik, mert akkor kiakadok. Egész nyáron két sorozat éltet, ez meg a Boones, mert mitagadás vén tyúk létemre Boreanaz-függõ lettem...:)
jennifermesser 2008 júl. 16. - 18:03:31 Előzmény gradvolt
(81/182)
szia,engem is érdekelnének a sorozatok!
dvd-n vannak meg?
mennyiért adnád?
írjál a címemre,ha még aktuális!
angelus-1975@hotmail.com
köszi elõre is,jenny
jennifermesser 2008 júl. 16. - 17:58:34 Előzmény wish_angel
(80/182)
szia angel!
engem is érdekelnének a buffy és az angel sorozatok!
dvd-n vannak meg?
mennyiért adnád?
írjál a címemre,ha még aktuális,köszi elõre is,
angelus-1975@hotmail.com
szia,jenny
jennifermesser 2008 júl. 16. - 17:18:43 Előzmény balbertimi
(79/182)
nekem sikerült felvenni,eddig minden részt,az angel-bõl és a buffy-ból is,videókazira,ha gondolod írjál a címemre és cserélhetünk
angelus-1975@hotmail.com
további szép nyarat mindenkinet
ui: a youtube.com-on van egy csomó minden fent róluk!!!!
Újvállalkozó 2008 júl. 14. - 17:25:05
(78/182)
evadot kozbent elszamoltam,de akkor is idegesito
Újvállalkozó 2008 júl. 14. - 16:19:01
(77/182)
Miért változtatták meg Cordelia hangját???Ezt úgy utálom,ráadásul évad közben...
10/10
rockqueen 2008 júl. 14. - 09:42:04 10/10
(76/182)
A tegnapi rész, vagyis az a hoteles rész (ami késõbb a munkahelyük lesz) az egyik kedvenc részem, mert érdekes és egyszerre szép is. EGyébként az a '50-es évek feeling nagyon jól áll Davidnek.: )
balbertimi 2008 júl. 14. - 09:37:16
(75/182)
A Cool jól kitolt velem, mert vasárnap nem láttam délután, és mire beállítottam volna a videót hétfõ hajnalra, egyszerûen eltûntek az éterbõl. Nem tom, hogy az UPC-nak köszönhetem-e, vagy ráfogják a viharra, mindenesetre bosszantó, mert a neten sem jön a 2. évad, holott akkor nem lennék kitéve a nyavajás kábelszolgáltatóm kénye-kedvének. És vadhajnalban a fórum sem mûködött, már kezdem összeesküvés-elméleteket gyártani :) b.
Bhelga 2008 júl. 08. - 16:25:28
(74/182)
Szívesen!

Igaziból az iroda nem feltétlenül gonosz. Az õ feladatuk, hogy segítsék a létezõ erõket és valóra váltsák a jóslatokat! De lesz egy nagy csavar a 4. évadban! Na azt tényleg nem lövöm le :)
kaltem 2008 júl. 08. - 09:18:23 Előzmény Bhelga
(73/182)
Nagyon szépen köszönöm. :-)

A vasárnapit már szerencsére láttam, ha nem is a legelejétõl, de a legnagyobb részét igen. De ezt az ügyvédi irodát még mindig nem értem. Miért ilyen gonoszok, ill. mi a céljuk?
Bhelga 2008 júl. 07. - 12:22:20
(72/182)
Szívesen!

Bárcsak jobb hírekkel is szolgálhattam volna :((( De ha gondolod kérdezz, szívesen válaszolok, mert nagyon szeretem ezt a sorit.
Bhelga 2008 júl. 07. - 12:20:30 Előzmény kaltem
(71/182)
Szia!
Szívesen!



Hááááát, azért fontos dolgok történtek.
Szegény Lindsey :))) válságba került! Egy vak bérgyilkosnõ volt az ügyfele, akit felmentetett a bíróságon, annak ellenére, hogy kirázta a hideg a nõtõl. Megtudta, hogy a W&H azért hozatta ide a nõt, hogy megöljön három gyereket. Erre besokkkkalt és elment Angyalkához és szövetkezett vele. Édes volt és vicces (mindkettõ :) - és tulajdonképpen innentõl fogva kemény ellenfelek lesznek :)
Az a lényeg, hogy becsempészte Angelt a W&H-hoz (Gunn is segített - mert ügye az ügyvédi irodában van vámpír detektor :))) - egy démon) Gunn bevitt egy vámpírt az elõtérbe, így Angyalka nyugodtan betörhetett. Ellopott egy csomó adathordozót és egy TEKERCSET!!!!!!!!!! - ez fontos
Közben jöttek a gondolatolvasók és Lindsey nem tudott kijönni. Naa ez megint morbidan vicces jelenet, hiszen nem Lindseyt lövik fejbe, bár a kollégája vére az arcán landolt. Lindsey "csak" válságban van és "csak" Angyalkával szövetekezett, míg a kollégája egy másik ügyvédi irodával tárgyalt és el akart vinni ügyfeleket.
Lindseyt elengedik, Angyalkával megmentik a gyerekeket, Wesley el kezdi fordítani a tekercset.
Persze Lindsey szépen visszamegy, Holland pedig elmondja neki, hogy bátornak tartja és Lindseyé lehet az irodája. :))))
Lindsey pedig dönt ... és innentõl fogva ellenségek, a tekercsben pedig benne van Angel jövõje és szerepe, mint ahogy a W&H szerepe is!!!
Persza Wes idõnként össze meg vissza fordítgat majd és félreért dolgokat, de innen indulnak a jóslatok! Ebben már van utalás a végkifejletre, bár itt azért még optimista a kép!!!

Vasárnapi rész is kell???
kaltem 2008 júl. 06. - 20:28:50
(70/182)
Üdv!

Köszi a válaszokat.

Sajna a szombatit sem láttam. Remélem semmi fontosról sem maradtam le.
Bhelga 2008 júl. 06. - 20:12:26
(69/182)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!
TÉNYLEG CSAK AZ OLVASSA EL, AKIT ÉRDEKEL, HOGY MI A SORI VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





A végére (5.22) nem sok fõszereplõ marad (bár szerencsére legtöbbjük az 5. évadban, leginkább az utolsó részben hal meg), a maradék pedig feláll és egy csataüvöltéssel megindul a démonok felé ... és vége ...

Az én megítélésem szerint: hülye Joss ... hogy lehet így abbahagyni :((((

Na persze én egyébként is haraxom Jossra, hiszen az én kedvenc szereplõmet is kinyírja! "Good night, folks!" :(((

Ha még csak most nézed, akkor ennél mélyebbre nem megyek bele!
Bhelga 2008 jún. 28. - 17:24:58 Előzmény kaltem
(68/182)
Én kedvelem Faith-et, annak ellenére, hogy kicsit tényleg zakkant, egybékén nem volt mindig az, csak nem tudott a szabályok szerint játszani, úgyhogy kicsit kiesett a lába alól a talaj és végül tényleg a fekete oldalt választja.

A W&H ügyvédei emberek, de a szerzõdésük nem szûnik meg a halálukkal :D:D:D:D:D

Nem akarom lelõni a poénokat, de mire a 4. évadhoz év a sori, már nem is lesz annyira egyértelmû, hogy hol is állnak!!
Bhelga 2008 jún. 28. - 17:18:11 Előzmény kymara
(67/182)
Azért van olyan filmje, amiben nem énekel (sajnos :P)
Bhelga 2008 jún. 28. - 17:13:12 Előzmény kymara
(66/182)
SPOILER

Igen, gonosz lesz, de azért szerethetõ.
Na jóó az én véleményen nem mérvadó, hiszen bírom a rosszfiúkat, még Dextert is csíííípem és elfogult vagyok Chrissel, tök mindegy mit csinál nekem tetszik ;)
Lindsey McDonald - így hívják a sorozatban.
Néha azért próbál jó lenni - próbál - de nem megy majd neki :):)
jennifermesser 2008 jún. 27. - 17:55:31 Előzmény kymara
(65/182)
igen õ az az ügyvéd aki mindenáron el akarja kapni ANGEL-t,nagyon pikkel szegényre,õk fogadták fel eliza dusku-t,hogy ölje meg!
ha kellenek valakinek az eddig leadott részek az ANGEL-bõl és a BUFFY-ból nekem megvannak(kazin),az írjon a címemre
jennifer.messer@hotmail.com
és ha valaki szeretne dolgozni otthonról egy kicsit,az is írhat ide,további jó nyarat mindenkinek!
PS: HAVE A NICE DAY!!!!
balbertimi 2008 jún. 27. - 14:16:04 Előzmény kaltem
(64/182)
Faith egy másik vadász, aki a Buffy 3. évadában tûnik fel. Kissé zakkant csaj, de nem a szíve mélyéig gonosz, és ezért vállal eléggé öngyilkos dolgokat. Érdemes miatta a Buffy-t is nézned, ráadásul szerintem épp a 3. a legjobb évad.
kaltem 2008 jún. 23. - 09:00:43
(63/182)
Helló!

Sajna a vasárnapiból csak részletet láttam. Ki az a Faith, és miért akarja megölni Angelt, ill. kik azok a Wolfram és Hart? Valami gonoszokból álló ügyvédi iroda, de mi a céljük?