Téma: Angélique

bonita1979 2014 máj. 30. - 15:52:39 Előzmény Kipi12
(9/29)
Szia!

Én is most a napokban szereztem be az utolsó kötetét.Majdnem két évembe telt mire megtudtam szerezni mind a 14 kötetét. Legalább is ennyirõl tudok.
Az antikvárium.hu oldalon szereztem a nagyját a shopline.hu és szintén vatera stb. Azt észre vettem, hogy amióta ismét elõtérbe került a film egyre nehezebben lehet rá búkani a kötetekre plusz az árakat is meg emelték.
Az elsõ kötetét vettem meg használtan 300 Ft-ért és nemrég már 1500 Ft-ért láttam.
Igen a személyiségét jobban megformálták mint a régiben.
A filmet nem tudod vagy valaki nem tudja, hogy honnan tudnám letölteni vagy megszerezni? Mivel jóval kevesebb érdeklõdést mutatnak iránta mint egy amerikai mozifilmért.
10/10
Kipi12 2014 máj. 27. - 17:53:09 10/10
(8/29)
Szia bonita1979!

Egyetértek a könyv százszor jobb, de ha tényleg ismeretlenül állsz hozzá a történethez, akkor az új szerintem elnyerné a tetszésed. Most kezdtem el olvasni a könyvet. Tényleg jobb, viszont nekem nagyon tetszik, ahogy Angelique személyiségét a vászonra viszik az új verzióban. Sokkal jobban hasonlít a könyvbeli fõszereplõnõre, mint a régi verzióban megtestesített Angelique. Egyébként a könyveket nem tudod hol lehet beszerezni? Mert darabokba "vadászom le" õket...Vatera, licit.hu stb. De az utolsó részeit és Angelique szerelme címû darabokat nem találtam eddig...
Köszönöm ezt a letöltõ oldalt!:)
Üdv,
Kipi12
bonita1979 2014 máj. 27. - 10:11:52
(7/29)
Megnéztem én is az újabbat, de nem nyerte el a tetszésem annyira, mert össze van zsúfolva a történet.Könyvben a legjobb.A régebbi film változatokban pedig csak az a baj, hogy eltér a könyvtõl és túl mesébe illõ.
Szerintem sokak tetszését elnyerné Angélique története, ha lenne valaki aki se pénzt se idõt nem sajnálna rá, hogy részletesebben de izgalmasabban meg filmesítse.
bonita1979 2014 máj. 27. - 09:58:12 Előzmény Kipi12
(6/29)
Szia!

A "http://datafilm.ucoz.hu/"oldalon megtalálod.
Jó minõségben letölthetõek.
10/10
Kipi12 2014 máj. 19. - 16:57:27 10/10 Előzmény Járgány
(5/29)
Sziasztok!

Esetleg tudjátok, hogy a régi filmeket hol lehetne beszerezni magyarul? Csak az elsõ részt találtam meg a többit nem...Vagy valamilyen linket tudtok?
Én az új verziót néztem meg elsõként, és nagyon tetszett! Hogy õszinte legyek talán jobban, mint a régi verzió.
Köszi a segítséget elõre is!:)
Járgány 2014 ápr. 14. - 09:09:02 Előzmény bonita1979
(4/29)
Nem, azt nem láttam, igazából nem is tudtam róla, de most már biztosan megnézem :-)
Saphir 2014 ápr. 13. - 15:12:06
(3/29)
A korábbi filmsorozat láttán kezdtem el olvasni a könyveket. Még anno a '90-es évek elején vetítette az MTV, azóta egyik adó sem. Már többször olvastam az összes könyvet és a filmeket is legalább évente megnézem, nem tudom megunni ezt a történetet. :)
Kíváncsi vagyok az új feldolgozásra, de attól tartok nem lesz olyan jó, mint az elõdje... de majd meglátjuk! :)
bonita1979 2014 ápr. 13. - 10:40:43 Előzmény Járgány
(2/29)
A 60-as években készült filmeket láttad már? Nekem nagyon tetszett. A könyv sorozatot most olvasom. A filmnek is meg van a maga szépsége,csak túlságosan tündérmesébe illik,de a könyv sokkal izgalmasabb és jobb.Teljesen más Angelique természete és a többi szereplõé is. Csak ajánlani tudom mindenkinek akik szeretik a történelmi kaland regényeket.
Az újabb Angelique filmre nagyon kíváncsi leszek, az elõzetes alapján jónak ígérkezik.
Járgány 2014 ápr. 08. - 15:31:03
(1/29)
A könyv jó volt, habár kb. a 6-7-ik részig olvastam csak.
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz a film...