Téma: Anna

aralk1 2006 márc. 08. - 07:07:29
(23/543)
Nem tudom, hogy technikailag milyen neveket lehet választani, de íme egy-két ötlet:
<a target=blank href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>
<a target=blank href="http://www.kebelbaratok.hu" title="www.kebelbaratok.hu">www.kebelbaratok.hu</a>
<a target=blank href="http://www.anneesgilbert.hu" title="www.anneesgilbert.hu">www.anneesgilbert.hu</a>
<a target=blank href="http://www.annefunclub.hu" title="www.annefunclub.hu">www.annefunclub.hu</a>

Nem vagyok túl kreatív ilyen téren, de hátha valakinek ezekrõl eszébe jut valami igazán jó!

Megjegyzés: még mindig én vagyok a legöregebb... :(
Rockdoll 2006 márc. 07. - 17:53:25
(22/543)
Hi mindenkinek!:)
Pár napig nem látogatpm az oldalt és máris milyen sok hozzászólás van!:))))Kolibri,azaz Réka kérdésére válaszolva,hát...én vagyok a legfiatalabb rajongó,...én 14 éves leszek júniusban.A nevem pedig Ági,és Pesti vagyok.
Légyszives adjatok tippeket,hogy mi legyen az oldal neve!?Köszike!:))Nah én megyek sziasztok!
aralk1 2006 márc. 06. - 17:32:10
(21/543)
Igazad van! Ezt az részt már majdnem elfelejtettem! Tényleg nagyon jó!

Egyébként úgy látom én vagyok itt a legöregebb... :-) :-) :-)
hallatlan 2006 márc. 06. - 16:03:33
(20/543)
Nekem ezek mellett még az tetszik, amikor Anne, Emmeline és Essie a bringát ki vissza akarják venni, és Anne bezuhan a lyukon, majd megjelenik Brooke... Na amilyen képet vág akkor Emmeline és Anne...az csúcs...
hallatlan 2006 márc. 06. - 15:56:33
(19/543)
Én Míra vagyok (hosszú í-vel... :D), 20 éves, pécsi.
aralk1 2006 márc. 06. - 06:33:13
(18/543)
Én Klára vagyok, 30 éves. Baján születtem, ott laktam sokáig, de két éve Paksra mentem férjhez, úgyhogy most itt lakom.
kolibri 2006 márc. 05. - 20:09:19
(17/543)
Nekem is pont ez a rész jutott eszembe, miután leírtam a kedvenceimet. Amikor Matthew a boltban vásárol, az nagyon jó jelenet! :-) És utána Marilla morog a barna cukor miatt! :-))) Lehet egy személyes kérdésem? Hol laktok és hány évesek vagytok? Én egri vagyok és 25, becses nevem pedig Réka. (persze nem kötelezõ válaszolni :-))
aralk1 2006 márc. 03. - 06:54:50
(16/543)
Sziasztok Rokon lelkek!

A vidám részek közül a múltkor elfelejtettem azt, amikor Mathew ruhát szeretne venni Anne-nek a boltban, de nem tudja, hogy hogyan is kérje, ezért elõször minden egyéb hülyeséget összevásárol, mint pl. gereblye (ami ugye télen nem igen van raktáron, de most éppen akad egy), fûmag, 20 font barna cukor...

Megható, sírós "kedvenc" jeleneteim:
1. Mathew halála
2. Anne megmenti Diana húgának az életét
3. Gilbert nagyon beteg, és Anne elmegy hozzá odaadni a könyvet
....
és természetesen a 4. rész végén a csók a hídon...
kolibri 2006 márc. 02. - 17:33:45
(15/543)
Bocs, kétszer küldtem el, mert azt hittem, hogy elõször nem sikerült! :-)))
kolibri 2006 márc. 02. - 17:32:07
(14/543)
Olyan jó volt olvasgatni a kedvenc jeleneteiteket, mert ahogy eszembe jutottak, nevetnem kellett! Nekem a vidámak közül a tehénkergetõs a kedvencem, szerintem oltári! A sírósak közül Matthew halála a legszomorúbb, a legjobb pedig a vége Gilberttel. De azt is nagyon bírom, mikor Anne idézeteket mond, pl. "Éjre éj és napra nap egy bûvös hálót rázogat néki hogyha ott marad, hol Camelotra lát" (vagy valami ilyesmi). :-)
kolibri 2006 márc. 02. - 17:23:31
(13/543)
Olyan jó volt olvasgatni a kedvenc jeleneteiteket, mert ahogy eszembe jutott, máris nevetnem kellett. Az én kedvenc vidám jelenetem a tehénkergetés a sárban, szerintem oltári! A sírós részek közül a legszomorúbb, amikor Matthew meghal, a legjobb pedig a vége Gilberttel. De szeretem azt is, amikor Anne idézeteket mond: "Éjre éj és napra nap, egy bûvös hálót rázogat. Míg titkos hang súg átkokat néki hogyha ott marad, hol Camelotra lát" vagy valami ilyesmi. :-)
Rockdoll 2006 márc. 02. - 16:13:23
(12/543)
Hi mindenkinek!
Nekem is ezek a kedvenc részeim a filmbõl.A sírós rész az amikor Matthew meghal,...szegény,pedig olyan aranyos öreg bácsi volt,Annenek még csini ruhát is vesz,meg gyöngysort.A másik ahol örömkönnyek folytak az arcomom amikor Gill és Anne az utolsó részben végre megtalálják egymást...az még romantikus is.A másik romantikus amikor Anne végre beadja a derekát Gillnek és csókolóznak a hídon!
Szval amint említettem csinálok majd egy oldalt,valószínüleg ez lesz a címe:<a target=blank href="http://www.anne.gportal.hu" title="www.anne.gportal.hu">www.anne.gportal.hu</a> vagy legyen más?Mondjatok légyszí ötleteket!Köszi!Olyan jó,hogy ennyi "Rokon lelket "találtam,ahogy Anne mondaná!:-)Nah jó én megyek,puszi mindenkinek!
aralk1 2006 márc. 02. - 07:40:08
(11/543)
Sziasztok!

Tegnap írtam a Mokép-nak e-mailt, hogy tervezik-e kiadni DVD-n az Anne-t. Lehet, hogy nem a Mokép az illetékes, de több Magyar Televízióban régebben futott filmet kiadtak már. Hátha.... Várom a választ! Ha nem reagálnak, újra írok nekik!!!

Szeretnén tudni Nektek mi a kedvenc részetek az Anne-bõl.
Íme néhány az én nagy "vidám" kedvenceimbõl:
1. Anne széttöri Gilbert fején a palatáblát miután Gilbert "Répá"-nak nevezte õt
2. Anne bocsánatkérése Rachel Lynde-tõl miután "hájas vén pletykafészek"-nek nevezte Ms Lynde-t
3. Anne csónakja elsüllyed, és a híd lábába kapaszkodva felfedezi, hogy éppen Gilbert jön felé csónakkal
4. Anne és Diana kergetik a tehenet, és mindketten elesnek a sárban
5. Anne - miután leesett Moody-ék nyárikonyhájának tetejérõl, majd beleesik egy régi kútba - egyedül marad az erdõben, és a félelemtõl elájul
6. Ms Stacy éppen bekapni készül egy kanál pudingot, amibe korábban belefulladt egy egér, mert Anne elfelejtette letakarni, és rékiabál a tanárnõre: "Ne egye meg Ms Stacy!"
7. Anne megkérdezi Kathleen Brooke igazgatónõt, hogy eljön-e vele a nyárra a Prince Edward Island-re, a "Zöld oromba". Kathleen azt válaszolja, hogy "Mit szólna hozzá, ha igent mondanék?", erre a válasz "Az, hogy ez az értelem elsõ halovány szikrája, amit Magánál tapasztaltam!..."

Egyelõre ennyit, majd legközelebb, ha érdekel Titeket, leírom a kevésbé vidám, megírkató, megható kedvenceimet is.

Bocsi, ha nem mindent idéztem szó szerint, de azért igyekeztem!!!
hallatlan 2006 febr. 26. - 15:24:55
(10/543)
Van némi anyagom, ha kell akár segítek is.
Én is akartam régebben egy raj. oldalt, csak egyedül nem volt merszem belevágni...

itt egy topic:<a target=blank href="http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126350&amp;la=45559215" title="http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126350&amp;la=45559215">forum.index.hu</a> csak halott... de fel lehetne éleszteni...
aralk1 2006 febr. 25. - 09:26:59
(9/543)
A rajongói oldal szerintem is jó ötlet!
Nem tudom tudjátok-e, de a Váratlan Utazás c. sorozatnak, amint szintén Kevin Sullivan rendezett, van már egy magyar oldala: <a target=blank href="http://www.avonlea.hu" title="www.avonlea.hu">www.avonlea.hu</a>
Itt olvashattok az írónõrõl, Lucy Maud Montgomeryrõl, és van egy-két infó az Anne-rõl is!!!
És képzeljétek, még utazást is terveztek a Prince Edward Island-re, bár most már nem találtam errõl információt az oldalon.
kolibri 2006 febr. 22. - 18:22:44
(8/543)
Szia Rockdoll! Ez a rajongói oldal tök jó ötlet! Nézegettem a <a target=blank href="http://www.anne3.com-ot" title="www.anne3.com-ot">www.anne3.com-ot</a>, és nagyon érdekes dolgok vannak rajta! Egy csomó nyelven van ilyen oldal, csak sajnos magyar nincs. Pedig szerintem nagyon sokan szerették ezt a sorozatot! Támogatom az ötletedet! Egyébként nekem is az 1-4. rész volt a jobb, de a 4-5 is tetszett. :-)
Rockdoll 2006 febr. 22. - 16:10:16
(7/543)
Hali,jó kis témát indítottunk!Szerintem az 5.6. rész is szuper,és azért más a hangulata,mert ott már Anne szval már egy komoly nõ és kész.Nekem még lövetem sincs,hogy hol vegyem meg e dvd-ét.Olyan igazságtalan,hogy nálunk nem lehet még kapni,De csodák mindig is léteztek...Utána járok és ,ha megtudok valamit azonnal írok!:)Amúgy fogok csinálni egy Anne rajongói oldalt,ha kész lesz megadom a címét és látogassatok az oldalra!
hallatlan 2006 febr. 20. - 17:01:01
(6/543)
Igen, én is fel szeretném venni DVD-re. Kérdeztem is az MTV-t, hogy leadják-e, de nem méltattak válaszra... :(
Az 5-6. nekem sem igazán tetszik, de a vége jó...amikor énekelnek és megpillantja Gil-t. Na az a pillanat csúcs.
aralk1 2006 febr. 20. - 10:19:35
(5/543)
Szisztok!
Én is Anne (e-vel!!!) rajongó vagyok, ez a kedvenc filmem. Nekem is videón van meg, már számtalanszor megnéztük a húgommal. (Persze a kellõ helyeken még mindig elbõgjük magunkat!)
Arra várunk, hogy megjelenjen DVD-n, vagy leadják a tv-ben és felvehessem DVD-re! (A férjemnek van valami DVD-felvevõje, úgyhogy számomra ez is jó megoldás lenne.)
Egyébként szerintem az elsõ 4 rész az igazi, az 5-6. nekem egyáltalán nem tetszett, teljesen más a hangulata mint az elsõ négynek, úgyhogy én az Anne-t továbbra is egy 4 részes sorozatnak tartom.
Egyébként örülük, hogy mások is rajonganak a sorozatért, ritka manapság az ilyen kedves, szellemes, erõszakmentes film!
kolibri 2006 febr. 18. - 14:30:59
(4/543)
Sziasztok! Én is rajongok ezért a sorozatért! De sajnos nekem is csak videókazin van meg. Ha kiadnák DVD-n, tuti megvenném! Ha tudtok valami infót, honnan lehetne megszerezni, légyszi írjatok!