yoshimoto 2021 júl. 16. - 10:07:38 Előzmény frenchbullie
(15/15)
あなたは傲慢な嫌いな人です
offtopic
capt.nemo 2021 jún. 20. - 14:26:56 Előzmény frenchbullie
(14/15)
úgy fest, te azt pont annyira nem tudod megítélni, ki mennyire műveletlen, mint azt hogy szép.. : D szeva
frenchbullie 2021 jún. 20. - 13:52:55 Előzmény capt.nemo
(13/15)
Off Az a szomorú, ha valaki műveletlen. A szánalmas pedig, ha tenni sem akar ellene. További szép napot!
frenchbullie 2021 jún. 20. - 13:47:25
(12/15)
I don't give a f...ck what you told me. :-))) Thanks:-))
offtopic
capt.nemo 2021 jún. 20. - 13:44:53
(11/15)
jól teszed. elvégre annyira szánalmas tud lenni, mikor az érveléstechnika végül kimerül a helyesírásba kötekedéssel.. : D
frenchbullie 2021 jún. 20. - 12:58:47
(10/15)
Off Talán gyáva vagyok:-), de menekülőre fogom, ha olyan hozzászólásokkal találkozom, amelyek a magyar nyelvet "silányítják le", a helyesírást figyelmen kívül hagyva:-( Az anyanyelvem megérdemli, hogy tisztelettel, helyesen használjam. Bár mindenki így gondolná! További szép napot!
capt.nemo 2021 jún. 20. - 10:15:55 Előzmény frenchbullie
(9/15)
ha az ember úgy értelmezné a szépség stb. fogalmat ahogy ti, akkor kb. értelmezhetetlen volna és elvesztené a jelentését. de lehet ez valami új trend ahol a minden minőséget és normát igyekeznek összezavarni és lesilányítani, ízlés (vagy inkább ízlésficam) dolgára hivatkozva.
frenchbullie 2021 jún. 20. - 06:01:17 Előzmény capt.nemo
(8/15)
Üdv! Szerintem az én hozzászólásomban nem szerepelt a ronda kifejezés, ergo csak tovább szőttük a beszélgetés fonalát, nekemvanigazam véleményére reflektálva. Ebben azért egyetértünk, ugye?:-) A nicknevem pl. azért az, ami, mert sokáig tenyésztettem francia bulldogot, és aki a fajtát rondának látja, az szerintem vak, vagy nem látott még ronda kutyát, vagy csak simán rosszindulatú és irigy:-) Hobby célból vannak kopasz tengerimalacaim, szerintem nagyon szépek, és karakteresek... S ahogy az első hozzászólásomban említettem, Rossy de Palma-t pl. kedvelem, és szépnek látom. Nem vagyok nekemvanigazam, de szerintem nem kellene személyeskedni, mert ő sem tette, csupán toleránsnak lenni némiképp kendőzetlen véleményével is. Én pedig továbbra is kitartok amellett, hogy nekem nem Ms. Taylor-Joy a favoritom sem a külső, sem a színészi kvalitás szempontjából, s mivel ez nem egy rajongói oldal, a nem kedvező vélemény is elfér itt, úgy vélem:-)
capt.nemo 2021 jún. 19. - 19:31:11 Előzmény frenchbullie
(7/15)
bármennyire szubjektív is a szépség, annyira sosem lehet az, hogy ATJ a csúnya/ronda kategóriába essen. aki ezt állítja vagy vak, vagy nem látott még ronda nőt, vagy csak simán rosszindulatú és irigy. semmi baj nincs a csajjal, a szépsége eredeti egyedi és karakteres, de persze nem kell hogy mindenkinek tetszék ez, csak akkor mondja ezt hogy neki nem jön be, ahelyett hogy kategorikusan lerondázza.
frenchbullie 2021 jún. 19. - 01:49:21 Előzmény nekemvanigazam
(6/15)
Üdv! Ennyire sarkosan nem fogalmaznék:-), inkább azt mondanám, hogy a szépség szubjektív, és számomra sem Ms. Taylor-Joy testesíti meg a fogalmat, ráadásul más színésznők játékát kedvelem. Napokban próbálkoztam meg A babaház úrnője című minisorozattal...
Spoiler
Amikor a férjjelölt megjegyezte, hogy a menyasszonykát alakító Anya milyen szép... Igyekeztem annak látni, de hiába. Viszont nem sokkal később kiderült, hogy a férj más aspektusból szemléli az élet dolgait, így véleménye nem releváns:-))

Egyébként Ruth Wilson és Rossy de Palma filmjeit kedvelem, pedig ők sem a femme fatal-típushoz tartoznak.
offtopic
Kaposi Viktor 2021 jún. 17. - 22:09:09 Előzmény nekemvanigazam
(5/15)
Nem mindig neked van igazad.
nekemvanigazam 2021 ápr. 16. - 03:20:12
(4/15)
Rosszul vagyok ettől a nőtől. Nagyon ellenszenves és csúnya. A Széttörve c. filmben láttam, a többi szereplőhöz képest olyan volt, mint egy mutáns.
zsfabian 2021 jan. 04. - 13:08:47
(3/15)
Amit az "A vezércsel"-ben alakított, Oscar díj járna érte. Veri a legtöbb hájpolt hollywoodi színészt.
örZSEH 2020 nov. 16. - 17:26:01
(2/15)
Gyönyörű nő és nem mellesleg nagyon tehetséges is!
plokmi 2020 nov. 08. - 20:31:33
(1/15)
A boszorkányban láttam először. A film is nagyon jó és ő is jó volt benne. A Morganban, és A vezércselben szintén. Különleges a szépsége és még tehetséges is. Ezek után meg kell nézzem minden filmjét.