Téma: Anyegin

Thonuzaba 2006 dec. 26. - 15:17:53
(6/126)
Szép, szép, de ha azért a részletekre egy kicsit jobban ügyelhettek volna (amikor pl. Tatjana a levelét írja kicsit illúzióromboló, hogy nem ciril betûket kanyarít a papirra)
lepke18 2006 dec. 26. - 00:03:47
(5/126)
Nagyon tetszett nekem is, bár még nem olvastam, de fogom:)
nekem az kellene,hogy amikor Tatjana levele után beszél Anyeginnel, akkor Anyegin vmi olyasmit mond,hogy Valójában nem vágyom rá, hogy megmentsenek onmagamtól. Hogy van ez pontosan meg mit mond rá Tatjana? Ha vki tudja vagy mondjuk meg van neki a film léccilécci...:)
Newcastle United 2006 dec. 19. - 09:58:24
(4/126)
Még a bemutató évében láttam, nagyon tetszett. Ralph Fiennes nagyon jó választás volt a címszerepre. Egyetértek az elõttem szólóval, hogy a mû olvasása nélkül is nagyszerûen élvezhetõ a film, de azért nem árt Puskint is elõvenni. Legalább ekkora élmény lesz.
Huma 2006 dec. 18. - 19:27:38
(3/126)
Igen! Nagyon jó film, igényesnek mondható. Sokszor megnéztem már, és most sem hagyom ki.
x-tro 2006 dec. 18. - 14:49:40
(2/126)
Egyetértek az elõttem szólóval. Nekem is tetszett, bár szerintem az alapmû ismerete nélkül is élvezhetõ, bár a klasszikusokat nem árt ismerni...:)

Van a filmen valami feslett, realizmusba hajló 'lepedék' amely azonban itt nem illúzióromboló, hanem éppenhogy igazzá tevõ... Érdekes, ügyes munka ez a Fiennes-családi Puskin-hakni...
magyar krokodil 2006 dec. 18. - 14:37:59
(1/126)
remélem sokan hozzászólnak majd a filmhez. ez az alkotás tökéletes kivétel a silány minõségû "megfilmesített irodalmi mûvek sorában". tényleg érdemes megnézni, szerintem felejthetetlen élmény. de fontos, hogy elolvassuk elõtte a mûvet, akkor fogjuk igazán értékelni a képkockákat.
Lakatos Mónika - Romanimo
2019. november 12., 19:30 Lakatos Mónika - Romanimo

Évszázados roma balladák és ritmusos pergetők a Müpában.

Jegyvásárlás