Téma: Apa ég!

10/10
Meklód fia 2012 okt. 18. - 19:30:05 10/10
(40/100)
Az év filmje! Legalábbis vígjáték kategóriában.
6/10
beo71 2012 okt. 15. - 16:17:13 6/10
(39/100)
A szokásos Adam Sandler adag.
Infantilis, vállalhatatlan baromság, de néha úgy röhögsz, hogy kifolyik a szemed!A Sandler utálóknak annyit(bár lehet nem érdemes, mert meg sem nézik)szerintem ez egy fokkal jobb a Jack és Jillnél, olyan Nagyfiúk szint.6/10.
istymix 2012 okt. 14. - 16:26:41
(38/100)
az elsõ 30 perc utoljára a Terhes társaság címû film volt ennyire idegesítõ és frusztráló poénok a filmben, de aztán jöttek a tipikus Adam Sandler logikátlan poénok azon tudtam röhögni szerintem kisit érdekes volt de megérte nézni
Crissyke 2012 okt. 14. - 11:45:00
(37/100)
Milo Ventimiglia karakterét nem Jack-nek hívják, hanem Chad-nek, ahogy Leighton Meester sem Christina, hanem Jamie..
10/10
Outblast 2012 okt. 13. - 19:37:29 10/10
(36/100)
Nekem bejött a film. egész heti meló után péntek esti kikapcsolódásnak bõven jó volt. nekem bejöttek a poénok és mivel láttam a bemutatót így cseppet sem csalódtam a filmben. Nekem bejön Adam Sandler alpári poénokkal tûzdelt filmje, bár moziba nem mennék azért miatta :)
2/10
csanyi82 2012 okt. 12. - 20:22:58 2/10
(35/100)
Ezt fél óráig lehet kb. élvezni, aztán az ember rádöbben, hogy ugyanaz a lerágott csont, mint Sandler millió eddigi filmjében...A fõhõs prosztó poénokkal lesz ünnepelt valaki (rejtély, hogy miért), aztán rájön, hogy ezzel elnyomja a fiát, pedig nagyon szereti. A végére mindenki hepi, beüt a boldogság.
Azért nem írtam, hogy SPOILER, mivel nem láttam a filmet, de így is ki tudom következtetni. Sajnos. 2 pont.
1/10
harmadikbé 2012 okt. 12. - 14:42:29 1/10
(34/100)
Amúgy a sok álszent polgár tényleg pukkad. Csak nagyjából percenként huszonhétszer. Az már egy szentnek is sok.
1/10
harmadikbé 2012 okt. 12. - 14:39:35 1/10
(33/100)
Elõször is - a kritika nem jelenti azt, hogy én jobb filmet, vagy BÁRMILYEN filmet is tudnék csinálni. A filmesek dolga, hogy csináljanak valamit, nekünk meg az, hogy reagáljunk, Isten bocsá'
Nos amúgy, ha nem pacsáltam volna el 690 forintot tegnap, mert azt hittem, Adam Sandler nem ilyen alpári, akkor nem is nagyon írnék ide. De végignéztem, mert magyar vagyok - kifizettem, magassarkúban voltam, meg mindig ott motoszkál - hátha csak idáig sz*r...
Nos senki kedvét nem szeretném elvenni - de, valójában szeretném! - úgyhogy *SPOILER*: ha valaki azt akarja végignézni, hogy egy hányásos esküvõi ruháról kóstolgatja a menyasszony - persze puszta kíváncsiságból - a spermát, tegye. Csak tudja, mire vállalkozik. Nem vígjáték, hanem az összes gusztustalanság egy tatyóba öntve, ahol hiába akad valami értelmezhetõ is, tutira nem akarnék belenyúlni, hogy megkeressem.
Carlo Abarth 2012 okt. 12. - 00:54:22
(32/100)
Csak annyi hogy ez itt kérem szépen hibás
Leighton Meester (Christina)
Leighton Meester (Jamie)
Sz. Péter 2012 okt. 11. - 22:48:52
(31/100)
Hatalmas zenéket válogattak össze a filmbe.
Legnagyobb jelenetnél (kis srác a színpadon):

http://www.youtube.com/watch?v=pieI3ctfMfM
pillangókisasszony 2012 okt. 08. - 18:53:23
(30/100)
Megpróbáltam megnézni,de sajnos megint egy tipikus Adam Sandler film.Persze,az ember tudja nagyjából mire számíthat,ha Adam Sandlerrõl van szó,mégis bíztam benne hogy ez másabb film lesz.De baromi unalmas.Ugyan azok a poénok,mint a többi filmjében.40 perc után kikapcsoltam.
maukaar 2012 okt. 08. - 13:19:32
(29/100)
Nem vészes, laza bulihuligános ökörködés. Aki többet vár ennél, az felejtse el, aki meg mások véleménye alapján ítél meg valamit, az nemnormális. A sok álszent polgár meg pukkad ahogy szokott. A legutóbbi Jack és Jill kínlódáshoz képest sokkal jobb.
1/10
11messi87 2012 okt. 06. - 01:44:06 1/10
(28/100)
Értékrendet akartam írni, csak késõ volt.. ahogy most is. Mindegy, ez a múvi BOTRÁNY!
1/10
11messi87 2012 okt. 05. - 00:29:23 1/10
(27/100)
Akinek tetszett ez a film, annak baj van az erkölcsi érzékével. Undorító, gusztustalan, borzalmas, ízléstelen visszataszító förtelem. Ez film? Édes Istenem...
2/10
aratóné 2012 szept. 10. - 21:12:47 2/10
(26/100)
Ez egyszerûen borzalmas volt. Öncélú primitív trágárkodás, mint amikor az 5 éves kisgyerek azon élvezkedik, hogy ismételgeti, hogy fütyi meg punci.
Nincs senki aki megnézne egy filmet, mielõtt a mozikba kerülne?
offtopic
Bigpapa 2012 szept. 10. - 18:53:15
(25/100)
Kezdem ott,hogy a filmet nem láttam,de meg sem nézem.Az oka...,kell egyáltalán? :))) Sandler az utóbbi pár filmben olyan gusztustalan,hogy nálam kiverte a biztosítékot. De mitõl is lehetne ez jó film?
John Morris, Sean Anders nem rendezõk. Zeneszerzõ,forgatókönyvíró,producer.Nekem ez lefordítva= Fogorvos vagyok baszod,de ha kell kioperálom a vakbeled,csinálok egy szívkoszorúér mûtétet és ha még kell, egy csípõprotézist is kicserélek.
Aki rendezõ,az 100%-ig arra koncentrál.Tanul elõzõ hibáiból.Dennis Dugan,aki a Jack és Jill filmet rendezte legutóbb,jó pár filmben együtt dolgozott Sandlerrel, ezért sem értem,egy 46-os születésû rendezõ,aki olyan filmeket jegyez,mint a Talpig Zûrben,Beverly Hills-i nindzsa, Férj és férj,stb,az hogy vállalhat el egy olyan trágyát,mint az a film?
Sandler elvállal minden szart,sõt.Ha nincs szar,majd összeproducerkedik egy ocsmány gusztustalanságot.A Jack és Jillben adtam neki 15 perc esélyt.Ennek a bemutató alapján sem adok már,mert alpári,amit nem akarok látni.

Sandler ott tart,ahol Eddie Murphy.Szar rendezõkkel,még szarabb forgatókönyvekre bólint rá.Ma már nem kasszasiker a neve.Egyiknek sem.Online megnézem õket,ha nincs jobb helyettük,de de fáj a szívem mindekttõ színészért,mert amíg jó filmekben voltak,addig a maguk mûfajában a toppon voltak.
Ágiiicaaa 2012 szept. 01. - 21:05:09 Előzmény Gyõzedelmes Kismackó
(24/100)
Teljesen mértékben igazad van! :) Nekem is nagyon tetszett a film. :DD Vicces volt. :DD
Bear99 2012 aug. 22. - 00:13:12 Előzmény Gyõzedelmes Kismackó
(23/100)
Az a baj, hogy Sandler túlment a szórakoztatás határán.
Közönséges, obszcén, és míg egy 50 elsõ randinál elment az a pár nem túl humoros giccses jelenet, a többi filmje totális csõd.
A legutóbb a fiamnak nem mertem megmutatni valamelyik filmjét, mert minden kockájában szex, durva, obszcén szavak...
Nem vagyok prûd, de jellemzi az embert, amit alkot. Apja hozta haza, azt hitte, jó lesz családi mozinak... elõbb vele nézettem meg.. és jól tettem.
Megjegyzem, mûvészfilm rajongó sem vagyok, de akkor inkább az, mint ez a semmitmondó trágárság.
1/10
bluebird 2012 aug. 19. - 06:15:12 1/10 Előzmény kybuck
(22/100)
Az 5 percenként átlag 3 morbidság (egy WC –humor korszakos óvodás szintjén is alulteljesítõ örökös hányás, fosás, hugyozás, maszturbálás stb.) leginkább megríkatott volta, ha nem azon kezdek el totózni, hogy milyen szívós, népbutító kultúrpolitika kellett ahhoz hogy kitermelõdjön egy réteg, akinek tetszik ez a talán az esküvõi klisék elleni polgárpukkasztásnak szánt, de végtelen silány baromság. Továbbá ki az megfelelõ pozícióban, aki eldönti, hogy minderre ma Magyarországon szinkrondíjat fog fizetni és forgalmazni fogja. NAGYON SZOMORÚ!
kybuck 2012 aug. 17. - 20:07:39 Előzmény Gyõzedelmes Kismackó
(21/100)
A "mûvészfilmes" érv bizonyítja a primitívséget, hogy csak oda akarnak az ilyenek mondani a saját igénytelen filmjeik érdekében, mert jobb nem jut (nem is juthat) eszükbe! Nekik üzenem, hogy nem csak mûvészfilmek és primitív, idióta vigjátékok vannak a filmmûvészetben, hanem megannyi más mûfajú, jobb-rosszabb film is, ezek a filmek viszont rosszak, primitívek, tetszik vagy sem, aki pedig védelmébe veszi õket, csak a saját igénytelenségérõl tesz tanúbizonyságot!