10/10
LLaus 2008 szept. 07. - 17:59:57 10/10 Előzmény Körte123
(57/137)
csak videót tudok ajánlani,ahol néha kitudod venni kb hogy csinálták a filmet:D
http://www.youtube.com/watch?v=s8WMsRFRwbw

http://www.youtube.com/watch?v=saDpmOYMYW4&feature=related
:ezen pedig látod hogy amig nem vágták össze a filmet addig egy másik vörös hajú csaj colt Lindsay párja:D:)
Körte123 2008 aug. 24. - 15:19:53
(56/137)
Nagyon aranyos film volt!
Kerestem a két nevet az ikerpár mellett, de csak egy van (Lindsay) Egyszerûen nem akartam elhinni, hogy egyedül játsza el a két kislányt. Mondjuk utólag kicsit gyanús volt, hogy annyira egyformák, így már érthetõ :) Mert azért az Olsen ikrek se 110%-ig ugyanúgy néznek ki.
Kerestem valami háttérinfót a film készítésérõl, de nem találtam. Pedig nagyon érdekelne, hogy hogy ment a forgatás, hogyan oldották meg egy kislánnyal a kettõt. Számomra ez egy technikai csoda!
Ha van véletlenül valakinek errõl egy cikke, vagy tud webcímet, feltétlenül küldje el kérem :)
Üdv
Körte
10/10
susan88 2008 aug. 24. - 11:12:15 10/10
(55/137)
Nagyon jó modern két Lotti:)
Szeretem Dennis Quaidet:)
Igazi családi vígjáték.Minden tetszett benne.
MsAnnie 2008 aug. 23. - 01:29:37
(54/137)
Én még csak most láttam ezt a filmet, de nagyon tetszett.
Igazi családi film!
Kár h igy elzülött ez a lány is...
D. Fazekas Zsolt 2008 aug. 09. - 21:08:34
(53/137)
Szeretem ezt a filmet, de mióta Lohan ilyen botrányos életet él, kicsit másként nézek rá...
Airotkiv17 2008 aug. 09. - 20:59:52
(52/137)
Egy párszor már láttam ezt a filmet de sztem jó!Persze egy idõ után lehet hogy unalmas is lesz de...jó film!!!
BLM 2008 aug. 09. - 20:59:29
(51/137)
Ezt a filmet nagyon régen láttam egy MALÉV gépen, útban Amerika felé. Teljesen be voltam sz..va. Nem is emlékszem rá, mert csak magammal voltam elfoglalva. Most nagyon jó újra nézni. Nem rossz kis film.
Daderth 2008 aug. 09. - 20:24:46
(50/137)
...ám rájöttem, hogy ezt a filmet nem tudom megunni.
Bodzaviraglany 2008 aug. 09. - 20:01:52
(49/137)
Ez nem az Olsen ikrek filmjének a koppintása! Egyszer volt hol nem volt egy Két Lotti nevû könyv...:-)))
Erich Kastner írta. :-)
Mermaid 2008 aug. 09. - 19:59:19 Előzmény Bukti
(48/137)
Ez tisztára olyan mint a Két Lotti
offtopic
BonFire 2008 aug. 09. - 19:15:47
(47/137)
Kedves üzemeltetõk!

Tessék már nekem elárulni, hogy miért nem lehet azt a szót leírni ezen az oldalon, hogy "basszus"? Kíváncsi vagyok, hogy a baritont, az altot, a tenort és a szopránt le szabad-e írni, és ha igen, miért pont a basszus a kivétel?

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ez a szó, mára már egy másik szót helyettesít a köznyelvben. De nem szabad elfelejteni, hogy azért mondunk és írunk "basszust", hogy a vulgárisabb formát mellõzhessük. Így, okafogyottá válik, minden olyan álságos dolog, hogy a szó egyetlen betûjét kicsillagozza az automatika. Ez már csak azért is álságos (akár a televízióban a hang kinémítása), mivel attól még mindenki tudja, hogy milyen szó szerepelt a szövegben. Ha pedig azért teszünk így, hogy a kisgyerekek ne tanulhassák el, akkor elsõsorban a saját szánkra kell féket raknunk, ugyanis a gyerek az ilyen trágár szavakat leghamarabb a saját szüleitõl tanulja el. Ezért hívják a nyelvet anyanyelvnek, nem pedig tévényelvnek, vagy újságnyelvnek.

Szóval, visszatérve az eredeti témára, szeretném, ha az említett szót felszabadítanák a cenzúra alól, mert egyáltalán nincs vulgáris vonzata, sõt, kimondottan egy vulgáris kifejezés helyett terjedt el. Hadd ne kelljen már körülírni ezt a szót is! Mit is találhatnánk ki helyette? Mondjuk a "szubkontrától az egyvonásosig" kifejezés helyettesíthetné? Megfontolandó!
BonFire 2008 aug. 09. - 18:57:01
(46/137)
Nem azért a két forintért, az Olsen lányokat lehet szeretni, vagy nem szeretni, de az már mégiscsak sok, hogy egy forgatókönyv író még azt a fáradtságot sem veszi magának, hogy egyetlen önálló gondolatot a papírra vessen. Ezt az iker-szitut millióféleképpen fel lehet jól használni (lásd az Olsen-filmeket), de ez egy az egyben az egyik filmjük témájának a koppintása, és még nem is csinálnak titkot belõle.

Jók ezek a kis könnyû vígjátékok, de azért annyira nem véresen komoly a témájuk, hogy remake-eket kéne belõle csinálni. Mégsem egy világmegváltó sztori. Ilyet ellopni egyenlõ azzal a minimalista lopással, amikor valaki feltör egy fészert, aztán elviszi a 20 éve lejárt szavatosságú poroltót, meg a csorba kapát, meg legombolyít 20 méter drótkerítést. A lopási kár 200 forint, a rongálás meg 20 000. Vagy a minimalista telefonbetyár, aki ugyan felhív téged, hogy szívasson, de arra már nincs fantáziája, hogy bármi is eszébe jusson, és bele sem szól a kagylóba! Siralmas!

Basszus, annyi jó helyzetet lehet ebbõl a szituból kihozni, csak egyeseknek a gondolkodás fárasztó tevékenység, még akkor is, ha ebbõl él. Pedig hát nem kötelezõ forgatókönyv-írónak lenni. Aztán meg csodálkozik, hogy a szkriptje nem kell a kutyának sem! Sõt, az ilyen van annyira önérzetes, hogy ha senki sem veszi meg a szkriptjét, akkor kinevezi magát rendezõnek, meg producernek, és nekiáll egymaga megcsinálni a filmet. Ezzel nincs is baj, más is szokott ilyesmiket csinálni, csak nem feltétlenül akarja megmutatni másoknak is.
1/10
akorsos 2008 aug. 09. - 17:35:16 1/10 Előzmény leopard26
(45/137)
Megint egy amerikai hulladék...
leopard26 2008 aug. 09. - 15:27:16
(44/137)
A szerény kislányból mekkora p***a lett vaze
caminante 2008 aug. 09. - 15:23:49 Előzmény Bigpapa
(43/137)
Jesszusom, könyörgöm, legalább ne add nekik a tippeket! Hetente két világvégénél többet még én sem bírok elviselni! :)
1/10
X0 2008 aug. 09. - 15:11:14 1/10 Előzmény Daderth
(42/137)
Felmerül bennem a kérdés, hogy aki számára ez aranyos film, az vajon látta-e az eredetit? Ingyen megkaphatja tõlem. 1 MBIT/s-en 100 perc alatt le lehet tölteni! Televízióból VHS-re felvéve, utólagosan digitalizálva, 1 CD. Magyarul sose adták ki, nincs is magyarországi forgalmazója, kiadója. Akinek kell, írjon személyes üzenetet nekem (akkor e-mailben szól nekem a port.hu, hogy jött egy személyes üzenetem). Még most a vetítés elõtt megnézheti az eredetit.
Daderth 2008 aug. 07. - 20:02:05 Előzmény Bigpapa
(41/137)
Ja hupsz, ezt nem tudtam :]
10/10
Aaronniee 2008 aug. 06. - 13:06:41 10/10 Előzmény Tapika
(40/137)
Tapika:

Velem anyám tesója megcsinálta ezt a trükköt, leforgattunk egy videót, és két helyen voltam egyszerre. A videó végén kinyírtam magam, úgy h villámokat szórtam... csak le kellett videózni, h egyszer itt állok, egyszer meg azt, h amott, és a két videót összevágta... jah és Lindsay Lohan szentem jó színész és jó csaj !!!
Bigpapa 2008 aug. 06. - 10:15:53 Előzmény Daderth
(39/137)
Nicsak, ki beszél? -t nem adta le az RTL pár hete. Az ORTT akkor szüntette be az RTL adását,így akkor elmarad. Ezért adta le most az RTL.
Amúgy abban igazad van, hogy mindegyik tv újabban sokat ismétel. Én a halálos iramban-tól vagyok kiakadva. Mindig úgy reklámozzák be,mint ha valami világújdonság lenne. Kíváncsi vagyok, az Armageddont mikor adják le megint? :)))))))))

Amúgy aranyos film ez. Mondjuk most jobban érdekel a Lohan,mint ebben a filmben :))))))))))))))
Tapika 2008 aug. 05. - 17:44:56
(38/137)
aranyos kis film liny jó benne csak azt nem értem hogy lehet belõle 2 egy helyen. hát , hollywood nem semmi