Téma: Apatigris

offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 12:28:07
(375/595)
Most meg a már-nem-annyira-Nora-nyakláncos Jensen Thomas Anders(en)ről beszélgettek Artúróval, szóval kétségtelen, hogy a magaskultúrában is penge lett az elmúlt másfél évben. Nem csoda: nyilván akadémikusok és filozófusok járnak hozzá tömött sorokban körmöztetni... :)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 12:15:21 Előzmény luci87
(374/595)
Nem a smink: az első évadban NAGYON erősen volt sminkelve (zöld haj, fekete panda-szemek stb.), mégis sokkal fiatalosabb volt - mostanra meg eltelt egy év a valóságban és szűk 2 a sztoriban, ő meg vagy húsz évvel látszik idősebbnek. A haja is öregíti, de sajnos nem csak az.

RRRRujder Vivi, Hujber Ferenc úgynevezett színészhez -hálistennek!- semmi köze. :)
A DÖ-ben (is) amúgy nekem tetszett, az utolsó részekben Tomikával (és Kristóffal) a liftes jelenetük volt a csúcs. Szokás szerint oltári baromság volt a karakterére megírni azt a drogügyletes szálat, pár körmöst ki lehetett volna osztani annak, aki kitalálta.
offtopic
luci87 2021 ápr. 19. - 08:36:03 Előzmény guess.who
(373/595)
Igen, van igazságod több mindenben is..Szandrának nagyon kiélt a feje, az erős smink tenné?Bár nekem Hujder Vivi a Tóth Jánosban, Korhatáros szerelemben és még a D.Ö ben is ellneszenves volt,itt más nem a vampot, aférfifalót játssza,sokkal szimpibb...a testvéreinél legalábbis..:)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 08:07:59 Előzmény napraforgó
(372/595)
Mennyi bajotok van szegényekkel! :) Ha esetleg mindenhonnan kiutáljátok őket és ezért nem tudnak hová menni, én befogadom valamelyiküket. Most inkább Laurát, mert Nóri cigizése kiverte a biztosítékot. Szandrának a hirtelen öregedését legalább most már értem: ezt teszi az erős dohányzás a fiatal nőkkel.
(Egyébként feltűnő volt a Szandra-Anett közös jelenetben, hogy bár elvileg egyidős egyetemista tizenévesek, Szandra vagy egy húszassal idősebbnek néz ki: egy erősen lelakott negyvenes.)

Ami viszont szerintem irtózatosan gagyi és vérlázító húzás volt: műkörmös Kittike az első évadban még egy kétszavas tőmondatokban beszélő, ostoba liba volt - most meg Anaximandroszt idéz Nietzsche interpretációjában fejből?! Nekem erről az Üvegtigris 3 ikonikus jelenete jutott eszembe, Kamarás Iván (az igazi Artúr) interpretációjában: itt mindenki hülye?!
https://www.youtube.com/watch?v=_axvIddxc6Y
offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 07:57:18 Előzmény napraforgó
(371/595)
Vivike a következő részben felmond, szóval megoldódik.
Csak éppen ez is irtó logikátlan és ordítóan túljátszott: ha a főnök valóban gyomrozná az új marketingesét (vagy milyen pozit adtak neki?), akkor éppen hogy igyekezne titokban tartani, nem fogdosná értekezleten, nem állna mögé a fénymásolónál letolt gatyával stb.
Az viszont nem hangzott el az előző részben, hogy Vivi miért/mennyiért vállalja ezt az idióta (és számára mindenképp ROSSZUL végződő) szerepet? Mert felteszem: szobrászunk sem úgy képzelte, hogy hozomra játssza el a szeretőjét...

A másik érthetetlen: mit keresett "Kristóf" az értekezleten? Eddig csak a pincében pasziánszozni láttuk, mint valami beosztott segéddolgozó, mi köze volt a "nagyok" megbeszéléséhez? Nem találtak statisztát? :)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 07:51:36 Előzmény napraforgó
(370/595)
Persze, a való életben így kellene lennie, Gáborkának fel is út, le is út. De ha így lenne, akkor Laura nem tudna hazaköltözni, hogy megint ott legyenek, ahol a második évad elkezdődött. Ezek azok a drááááámai túúúúlzások, amik annyira idegesítően túlírtak voltak például a DÖ-ben is, amikor óriási hülyeségekkel indokolták meg a következő kisebb hülyeségeket.
(Nem akarom mondani, hogy ez már a gagyizás kezdete, de nagyon abba az irányba rohan az egész.)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 19. - 07:49:07 Előzmény janderka
(369/595)
Igen, az akart lenni, bár feltűnően hasonlított Ónodi Eszterhez az erősen blőrözött nő - én legalábbis első körben simán azt hittem, hogy az lesz a nagy lebukás Péter előtt, hogy az állítólagosan "kihűlt" házasság mégsem hűlt ki annyira... :)
6/10
napraforgó 2021 ápr. 19. - 07:17:04 6/10 Előzmény luci87
(368/595)
Az igaz, szerintem Vivi is elég lapos, Laura még laposabb. Még Szandrának van némi alakja. De ez a Nóra, ez igazán ronda szegény. A comjai olyan soványak és ha összezárja a csontos térdeit, akkor is átmehet egy ökrös szekér köztük. A feje meg hát..... egy lónak szebb az arca.
Küzdjünk az elhizás ellen, oké, de azért ez az anorexiás csontkollekció mégis túlzás.
luci87 2021 ápr. 19. - 06:12:45 Előzmény napraforgó
(367/595)
Valószínű csak hirtelen felindulásból ment haza, nem örökre... Tudja ő is, hogy a lakás az övé, most csak haragbol húzott el. Ha odakerul a sor, biztos kiteszi a férje szüret majd, jogosan.
luci87 2021 ápr. 19. - 06:10:46 Előzmény napraforgó
(366/595)
Mit eszik a csontkollekcion? Hát ezt én se értem, de a fiúk biztos tudják, itt is van rajongoja.. :) Szerintem ilyen az ízlése...... , hiszen a neje se egy bögyös csaj, hosszu hattyunyaka van csupán, bár az arca bajosabb..
6/10
napraforgó 2021 ápr. 19. - 04:03:06 6/10
(365/595)
Szandrát nem tudom sajnálni, nagyon is hajlamos a rosszra. Bűnhődjön csak. És nagyon jó lenne, ha bemártaná Anettet és annak a lánynak a szülei is szembesülnének azzal, micsoda aljas kis ribanc a lányuk.
Anett nagyon fifikás. Habár készitett sok szelfit, amin ő is ott van a kifosztott pasikkal, de csak a Szandrás képeket küldte el mindenkinek. És Szandra volt olyan naiv, hogy ő nem készitett képeket a "barátnőjéről", hogy neki is legyen valami a kezében.
Vélhetőleg kimászik valahogy a gödörből és megússza némi felfüggesztettel, hisz a többi pasi nem tett ellene feljelentést, de egy életre tanulság lesz neki.

Nem tudom, manapság is kicsapják-e az egyetemről azt, aki ellen büntető eljárás indult, mint az én fiatalkoromban? Mert őt is és Anettet is el kéne távolitani, ilyen emberek ne legyenek diplomás értelmiségiek.

Azt meg sehogy sem értem, hogy Gábor mit eszik azon a szerencsétlen csontkollekción, a Nórin, akinek még a frizurája is egy rettenet. Nem is beszélve a szinművészetnek mondott borzalomról.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 19. - 03:53:18 6/10
(364/595)
Vivit nagyon zavarja Dénes látványos nyomulása, azért ezt le kéne állitania. pont elég, ha a kolléganői gyanakszanak, ennyire látványos bizonyitékokat nem kéne produkálniuk.
Nem lepődnék meg, ha jönne Apatigris és nekiesne a korábbi barátjának.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 19. - 03:51:05 6/10
(363/595)
Nem értem Laurát, miért ő költözött haza az apjához? A lakást az anyja vette neki (remélhetőleg az ő nevére is iratta), igy Gábornak kell mennie. Ha nem bir a farkával, hát menjen, Nórihoz, vagy ahová
akar. Az nem úgy van, hogy ő félrejár, aztán meg Laura lakásában búslakodik a felesége, meg a gyereke után. Búslakodjon valahol máshol. Fiatal férfi, biztos élnek még a szülei, menjen haza a gyerekszobájába és ott töprenkedjen, mit veszitett.
janderka 2021 ápr. 19. - 00:24:51 Előzmény guess.who
(362/595)
Fél szemmel néztem csak a mait, de mit fotózott oly lelkesen Péter a lépcsőházban? Glória mukija mással smárolt?
A jelenetpróbás csók a padon és a lebukás viszont szerintem jól volt megcsinálva - és ott W.L. is jól nézett ki.
6/10
zazee 2021 ápr. 18. - 22:52:27 6/10
(361/595)
Vivi és a meleg főnökének kollégák előtti megjátszott "műrománca" nagyon idétlen, béna és túlnyomott!
offtopic
guess.who 2021 ápr. 18. - 21:30:45 Előzmény luci87
(360/595)
Viszont egyre kiszámíthatóbb és klisésebb. Most például Laura IS megismételte az első évadot és hazaköltözik. Már csak anyu hiányzik a lakásból, hiszen a Tigrisnek sem jön össze a Glória...
luci87 2021 ápr. 18. - 20:50:28
(359/595)
Ez jó kis rész volt, kezd izgi lenni, és a jövő heti is jónak ígérkezik...
offtopic
guess.who 2021 ápr. 18. - 13:57:40
(358/595)
Hát ez igen szuper, hogy most már Szandimandiék is elkezdtek dohányozni!

Amit viszont egyre kevésbé értek: márkajelzést SOHA nem lehet látni sehol, tehát nem valami dohánygyár próbál illegálisan reklámozni ezzel az aljas módszerrel. Vagy mégis: ha magát a dohányzást népszerűsítik... De ez az adott dohánygyárnak nem annyira jó, mert a konkurenciát is népszerűsíti vele. Érthetetlen.
De főleg az, hogy 2021-ben van még épeszű ember, aki egy ilyet meg mer lépni? Mi lesz a következő? A képernyőn a szimpatikus főhős intravénásan tolja magának a cuccot, majd utána hosszú percekig jól érzi magát, hogy a nézőben tudatosuljon, hogy ez milyen királyság?
offtopic
guess.who 2021 ápr. 16. - 08:59:13
(357/595)
Ettől még fura a dolog. Gáborunk szereti a feleségét (akiért annyit harcolt, sőt: gyereket is csinált neki), de ha jön egy kósza Walters Lili, akkor minden további nélkül térdre esik előtte?!

Jó, Walters Liliért lehet, hogy én is, de ez most mellékes, ráadásul én a néző vagyok, tehát megtehetek bármit büntetlenül gondolatban, ráadásul nekem S. Sára nem is a feleségem. :)


És mindezek mellé még hazudozik is az asszonynak, mint egy huszonéves házasság után a házisárkánynak - pedig az az asszony nem csak csinos, szép és okos, de láthatóan kifejezetten megértő is, szóval összesítve: ez a Gábor egy marha, ha a tökéletes biztos NŐt otthagyja egy tökéletlen, bizonytalan bakfisért.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 15. - 17:45:49
(356/595)
Aztán valahogy mégis az a vége, hogy bármi történik ezekkel a színészekkel, azt bulizásba és iszogatásba fojtják.

Különben nem teljesen értettem (vagy csak nem figyeltem): a korábbi részt úgy fejezték be, hogy Gábor hajnalban hazaért részegen a felvételi utáni buliból. Aztán ebben a részben MEGINT hazaért hajnalban részegen egy bulizás után, de ez egy egészen MÁS hazaérkezés volt. Az asszonynak meg fel sem tűnt, hogy már sosincs otthon a férje és egyedül van a gyerekkel éjjel-nappal?