Téma: Apatigris

6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 13:01:09 6/10 Előzmény Magenta99
(54/594)
Jól ráéreztél, nem vagyok mai csirke. Bár én fiatal koromban sem voltam az a bulizós fajta. Az meg végképp nem jöhetett volna szóba nálam, hogy ismeretlenül összefekszem valakivel.
És örülök, hogy nem is ismerek ilyen tipusú fiatalokat, mint ezek itt a filmben.
10/10
Jozsikis 2020 ápr. 20. - 12:57:56 10/10 Előzmény Magenta99
(53/594)
Többször kifejtettük itt.
5 éve vált el a feleségétől akkor 53 éves volt Scherer Péter, szerepe szerint is ekörül lehet.
A házat nem említették mikor vették, de két 50 év körüli ember simán vehet ilyet, főleg ha örököltek is budapesti szülőktől.
Ráadásul csak most úszómester, a történet szerint valamilyen úszóbajnok volt. Akinek a szülei tudják támogatni gyerekkorától kezdve az élsportot az alapból sem egy szegény család lehet. Ráadásul most sem sima úszómester, hanem edzéseket is tart. Egy elegáns budapesti uszodában képzelheted mennyit kér egy edző a tanítványoktól.
Magenta99 2020 ápr. 20. - 12:49:01
(52/594)
Nekem az a furi ebben a sorozatban, hogy honnan telik az úszómester apucinak egy ilyen háromszintes, kertes házra Budakeszin? A berendezése is elég rendben van.
Mondjuk, az kissé meglepő, hogy összesen csak 3 szoba van egy ekkora hodályban.
Magenta99 2020 ápr. 20. - 12:47:11 Előzmény napraforgó
(51/594)
Mondjuk, úgy kifestve a legkisebb lány egyáltalán nem kiskorúnak néz ki.
Nem tudom, ismersz-e személyesen fiatalokat, de amit itt a sorozatban látsz, az egyáltalán nem túlzás, sőt.
Nem tudom, hány éves lehetsz, bocs nem akarlak megsérteni, de kissé le vagy maradva. :D
Manapság teljesen mást jelent a randizás, bulizás, szex, mint akár 20-30 évvel ezelőtt.
Magenta99 2020 ápr. 20. - 12:40:45
(50/594)
Az egyik jelenetben lehetett is látni a 27-es buszt.
10/10
Jozsikis 2020 ápr. 20. - 12:25:04 10/10 Előzmény napraforgó
(49/594)
Nem minden apakomplexusos lány ilyen, de vannak ilyenek is.
Nem tudom hány fiatalt ismersz és mennyire osztják meg veled a magánéletüket, de sok lány még durvábban cserélgeti a partnereit. Van akinek egyszerre 3-4 pasi van parkolópályán akik csettintésre ugranak, van aki meg elmegy egy szórakozóhelyre és fél óra alatt talál valakit. Nem is nehéz nekik, mert sokkal több pasi jár ilyen helyekre mint csaj így már matek szerint is könnyebb dolguk van.
És ahogy említették is korábban, az abortusz klinikák sem a 30+os korosztállyal vannak tele.
6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 11:46:50 6/10 Előzmény amira_daaa
(48/594)
Én valahogy nem hiszem, hogy minden apakomplexusos lány ismeretlenül beleveti magát egy idősebb pasi karjaiba és mielőtt tisztáznák, ki kicsoda, már le is feküdt vele.

A 17 éves Szandra 5 évig élt az anyjával Brüsszelben, aztán hazajött. Ott az apja, miért nem ővele vigasztalódik? Na nem szexuálisan, miért a szomszéd cirka 30 évvel idősebb Artúr bácsijánál keresi a boldogságot, ami mindössze néhány, az autóban lezavart aktust jelenti?
10/10
amira_daaa 2020 ápr. 20. - 11:29:33 10/10 Előzmény Jozsikis
(47/594)
a kamu személyi azért is kell hogy cigit tudjanak venni azt nem irtad hozzá, amugy egyet értek a kommenteddel. aztán meg az abortusz klinikák totál tele vannak ezek a lányok meg 20 éves korukra azt sem tudják hogy mi van. sajnos ez nagyobb réteget érint.
10/10
amira_daaa 2020 ápr. 20. - 11:27:09 10/10 Előzmény napraforgó
(46/594)
Szandi apa komplexusos a szomszéd bácsi meg szereti a fiatal pipiket, Mivel éppen kapuzárási pánikja van.
10/10
amira_daaa 2020 ápr. 20. - 11:21:32 10/10 Előzmény napraforgó
(45/594)
mondtam hogy itt lazább erkölcsök vannak mint a DÖ-ben. amugy ha ezt a szálat nem erőltetnék hogy a két kisebbik lány elég szabados életvitelt él szexuálisan, akkor a sori más hangsulyt kapna.
6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 10:57:55 6/10 Előzmény Jozsikis
(44/594)
Jog szerint 14 év fölötti személy (fiú lány egyaránt) ha akar szexelhet 18 év feletti személlyel. A jog nem tesz különbséget aközött, hogy a 17 éves lány a 19 éves barátjával fekszik le vagy a 40 éves szomszédjával.

Persze, ezt én is pontosan tudom, inkább csak meglepődtem ezen a szabados viselkedésen, ezen a nem is tudom min, mert morálnak nem nevezhető.
Ez az apa elvileg nagy szeretettel és odafigyeléssel nevelte a lányait, ehhez képest a két kisebb gyakorlatilag lotyó.
10/10
amira_daaa 2020 ápr. 20. - 10:37:47 10/10 Előzmény napraforgó
(43/594)
ha azt irom hogy mai magyar valóság, tudnék irni egy durvább verziot is ennek de azt látom már az RTL irostáb nem merte meglépni. Szerintem elég idegen most igy a sorozat.
10/10
Jozsikis 2020 ápr. 20. - 10:30:24 10/10 Előzmény napraforgó
(42/594)
Teljesen mindegy, hogy minek nevezzük, jogilag semmi elítélendő nem történt.

https://mandiner.hu/cikk/20130808_lejjebb_vittek_a_buntetlen_szex_korhatarat

Jog szerint 14 év fölötti személy (fiú lány egyaránt) ha akar szexelhet 18 év feletti személlyel. A jog nem tesz különbséget aközött, hogy a 17 éves lány a 19 éves barátjával fekszik le vagy a 40 éves szomszédjával. “Beleegyezési korhatárra” keress rá. Artúr bácsi akkor követett volna el bűncselekményt, ha a lány 14 év alatti lett volna, de mivel gimnazista ezért kizárt, hogy 14 alatti legyen.

Azon meg komolyan van aki meglepődik, hogy beengednek egy 17 körüli lányt egy éjszakai szórakozóhelyre? Mikor jártatok utoljára szórakozóhelyen? Tele szokott lenni 14-15 éves lányokkal/fiúkkal. Vagy kamuszemélyivel mennek be, vagy abszolút nem is nézik a portánál. Sok helyen meg 16 a korhatár, tehát lehet simán csak besétált és senkit nem zavart.
A másik amin nem értem a meglepődést az a középső lány egyéjszakás kalandja. Ne csináljunk már úgy mintha ilyen nem létezne. Még kultúrált is volt, hogy hazavitte a srácot nem a szórakozóhely wc-jében intézték (vagy kocsiban mint a húga).
Ez a sorozat meg teljesen jól bemutatja azokat a fiatalokat akik szórakozni járnak. Egyetemista az oké, de egyetemen se arról szól minden, hogy 0-24-be tanulnak és semmi buli. A legnagyobb egyetemi bulik amúgy is hétköznap szoktak lenni, hétvégén laposabb, mert a kollégisták jó egy része hazamegy már csütörtök/pénteken.
10/10
amira_daaa 2020 ápr. 20. - 10:18:19 10/10 Előzmény Joe Exotic
(41/594)
ha lenne a résznek etikai tanulsága, hogy például odafigyelek rá, hogy a lányom nem egy idősebb """macso""" ágyában köt ki. és lenne valami morál, hogy nem ez a kislány meg belemegy. De nem irhatom hogy van uj a nap alatt mert anno mikor még én is javában kiskoru voltam akkor nálam is voltak probálkozások felnőtt férfiaktól, de mégse realizálodtak. De volt nekem is a környezetemben ilyen aki ezt megtette és inkább hencegett vele. Meg hát nem utolso hogy gazdag hapsival kettyinteni azt hiszi mindenki hogy az egyenlő a házassággal és azért nem igy van. Nem vagyok benne biztos hogy be fogják ( főként főmüsoridőben) a sorozatot mutatni.
janderka 2020 ápr. 20. - 09:18:30
(40/594)
Na rátaláltam én is a letölthetőségére.
Nekem olyan kis limonádé. Egyelőre többet nem ér számomra. De lehet hogy bele kéne mélyednem jobban???
A csajok viszont jók.
6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 08:16:54 6/10
(39/594)
A legkisebb lányon kiakadtam. Eleve hogy engedhették be egy éjszakai szórakozóhelyre, ott nem néznek személyit? Aztán az a keresetlen felajánlkozás egy apjakorú pasinak, ráadásulegy autóban való szexeléshez, hát, nem is tudok mit mondani.
Már a középső lány, Laura is eléggé megdöbbentett, bár ő már egyetemista, de ő is az első találkozáson lefeküdt egy vadidegen fiatalemberrel. Kicsit javit a képen, hogy ők továbbra is találkoznak, talán még szerelem is lesz a dologból, na de akkor is.
A legidősebb a legnormálisabb, beki legalább van valamennyi erkölcsi tartása és nem fekszik össze Kornéllal, a főnökével, akinél úgy tűnik, hogy a mindenkori pultoslány a szeretője.
6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 04:31:25 6/10
(38/594)
Nekem nem annyira tetszik, hogy a sorozat eddig szinte nem is szólt másról, csak arról, hogy fiatalok, idősebbek, még idősebbek hol és hogyan buliznak súlyos tizezrekért, hétköznap és hétvégén, iskolaidőben, egyetem mellett, munka mellett.

Dorka karaktere meg iszik, mint a kefekötő és még csak nem is érzékeli, hogy bajban van. A főhős meg, Labanc Péter nemigen akarja sem leállitani, sem otthagyni, hisz évek óta nem volt nője, akit megdönthetne.
Miközben a korábbi egy leánygyermek helyett hirtelen hárommal kellene foglalkoznia, törődnie, hisz mind a háromnak valamilyen fokon zűrös az élete. Ehelyett súlyosbitó körülménynek a nyakukra költözteti a kirúgott alkesz barátnőjét. Hogy fogja birni anyagilag a nő hatalmas szomját? Hisz ez a nő egy nap alatt megiszik annyit, mint más egy hónap alatt.
6/10
napraforgó 2020 ápr. 20. - 04:21:45 6/10 Előzmény Jozsikis
(37/594)
Rosszul tudod. 18 éves korig mindenki kiskorú, ezen belül 14 éves kor alatt gyermekkorú. Szandra elvileg 17 éves gimnazista, igy mindenképp kiskorú.
És egy jó 45 éves pasi egy gyereklánnyal, még ha az akárhogy ki is van festve, azért mégiscsak túlzás. "Artúr bácsinak" van egyébként nője, az is túl fiatal hozzá, de a 25 évével mégiscsak felnőtt, nem úgy, mint ez a szomszéd kislány, akit látott felnőni, és akinek a születésekor is már felnőtt volt.
10/10
Jozsikis 2020 ápr. 20. - 02:05:12 10/10 Előzmény Joe Exotic
(36/594)
Már elnézést de milyen kiskorú lányról beszélsz? Szerepe szerint gimnazista, gimnáziumba meg jellemzően 14-15 éves korában kerül az ember. Nem tudom említették-e a sorozatban de 16-18 év körül lehet. Tehát ha 16 éves is akkor sem kis hanem fiatalkorú. Nagy különbség, mert fiatalkorúként ha akar szexelhet idősebb pasival.
Egyébként nem volt egy elrugaszkodott jelenet. Gazdag, sármos 40-es férfi egy szórakozóhelyen, persze hogy ragadnak rá a fiatal csajok.

(Michl Júlia egyébként a valóságban 29 éves, meglepően fiatalos, jól hozza a gimnazista csaj szerepét.)
Joe Exotic 2020 ápr. 20. - 01:32:26
(35/594)
ez a harmadik rész mi akart lenni? a Kamarás-kiskorú lány szexjelenetnél kellett volna leállítani, de sajnos végignéztem. elvileg vígjátékként reklámozták, de az egész egy barátok közt színvonalat súrol az érdektelen párkapcsolati szenvedésekkel. poén nincs. vagy tán azon nevetni kéne, hogy Gryllus karaktere állandóan iszik? persze ez mellet ő is egy jól menő üzletasszony. már nem csodálom, hogy lekerült a műsorról ez a borzalom.