Téma: Apatigris

offtopic
janderka 2023 márc. 15. - 21:48:00 Előzmény amiraa_daaa
(555/595)
Nebazzzz. Csináltak abból a szarból egy második évadot is? Ó, egek ura, ne hagyj el!
offtopic
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 21:45:01 Előzmény janderka
(554/595)
azaz csak az első évad amikor a Mucsi uj fogakat kapott, most a második évadot forgatták egyszerre ezzel ( ugye késő tavasz és nyár) Apatigrisben soha sincsen amúgy tél ha megfigyeled :D
offtopic
janderka 2023 márc. 15. - 21:38:15 Előzmény amiraa_daaa
(553/595)
Jaaaa, hát az néztük. Ki is veséztük :))) De akkor az ezzel együtt forgott? Ahhoz képest már rég leadták.
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 21:38:01 Előzmény guess.who
(552/595)
Glória Péter spoiler megfejtés mert

tuti hogy terhes mert az ajánlóban ami a köveetkező részhez tartozik ott volt az ultrahang, ráadásul szegény Vivi nem tud teherbe esni neki egy elég pofáncsapás hogy kb már mindenki terhes a sorozatban, Szandikánál vártam hogy teherbe ejti a Kornél tesoja de arra még kell várni egy évadot szerintem


amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 21:36:15 Előzmény guess.who
(551/595)
Egyetértek veled abban hogy

minek gyereket Glóriának és Péternek, idősebb lesz Lujzi az unoka mint a nagynéni vagy nagybátyja, oké való életben van ilyen de itt tényleg gáz

ekkora baromságot kár volt. Én is bíztam benne hogy Glóriának búcsút intünk és végre jöhet valami uj barinő -jelölt főleg úgy hogy Glória kikosarazta Pétert holott az inkább gesztus volt és az összetartozásukat jelentette volna.

Kár hogy Péter karaktere nem jár piacra vagy egyedül nyaralni vagy bármit ott ismerkedhetett volna
offtopic
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 21:32:55 Előzmény janderka
(550/595)
a PEPE-t forgatta abban van a DÖ-s Lehel is. Dunanál forgatják/forgatták vidéken, második évadot egyszerre ezzel. Pepénél első évad eléggé "fura" úgy egynek elmegy egy üveg borral ( Mucsi Zoltánnal Lehellel, meg Kornél is abban volt főszereplő ). https://tv2play.hu/pepe/videok De semmi extrát ne várjál tőle.
janderka 2023 márc. 15. - 21:28:20 Előzmény amiraa_daaa
(549/595)
Medveczky mit forgatott a TV2-nek?
janderka 2023 márc. 15. - 21:26:46
(548/595)
Semmivel se volt jobb vagy rosszabb, mint a korábbi 8. Konstans közepes.
Für és Scherer nagyjelenetéért viszont tényleg megérte végignézni. A többi szót nem érdemel.
offtopic
guess.who 2023 márc. 15. - 21:02:37 Előzmény janderka
(547/595)
Túl sokat azért ne várj ettől sem. Lesz benne Für Anikó (remek!, bár ő nem is tud más lenni :) ), illetve lesz megint Szandikás nyűglődés (és most nincs annyira szénné szolizva, ellenben Walters Lilire alig lehet néha ráismerni), meg Laurás kínlódás (az előző részeket újrajátsszák, bár most nem harap szegény gyerek senkit). De a legrosszabb, hogy mikor végre azt hihettük, hogy Glóriát kiírják a hülye gyerekével együtt, kiderül, hogy pampapamparampam!

há'lehethogyterhes?! Megjegyzem: felháborítóan ostoba az a forgatókönyvíró, aki ezt az untig ismert és feltűnően ócska klisét tudta csak kitalálni! Mert ugye nem két tiniről, hanem két, elég sokat megélt, elég felnőtt emberről van szó. Akik eszerint semmiféle védekezést nem ismernek (pedig kettejüknek van összesen NÉGY gyerekük!), csak úgy "csinálják" a dolgokat, aztán valahogy majd lesz... És ez a butaliba Glória is csak jóóóó sokára kezd el gondolkodni azon, hogy hát talán AZÉRT késik, mert... Legközelebb lehetne azt is húzni, hogy Glóriának és Péternek a hűtőn, íróasztalon, fürdőkád szélén, meg mindenhol kis sárga, öntapadós cetlik vannak felírva, hogy "hozzál kenyeret!", meg "indítsd el a mosógépet!", meg "lélegezz!" - mert ezek nélkül teljesen cselekvésre képtelenek és önállótlanok lennének.

janderka 2023 márc. 15. - 20:32:31
(546/595)
máris eltel egy hét? na, akkor megyek és letöltöm valahonnét gyorsan. úgyis olyan uncsi ez az "ünnepi" kínálat.
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 19:52:37
(545/595)
9. rész szerintem az évad legjobb része.

a Für Anikó és Laura anya lánya sztori nagyon működik. Kicsit lazább volt a mai rész de volt benne "dráma " is


Szandi ugye kivételesen pofára esik a tüzoltofiuval, vagyis hiába erőlködik az ágyát megosztja vele és kb ennyi



Szandi nagyon megöredegett-kiöregedett a szerepéből, valahogy nem látom a karakterfejlődést mert az hogy szerelmes lenne az egy dolog, de a karaktere csak szerelmes és nem fejlődik, lakást akar amit nem is tudni hogy tartaná el.

Für Anikó is ugye ugyanúgy pofára esik , mint a lánya.

Pétert megértem, hogy csalódott az egész házasságban, és Glóriát szereti inkább, Für Aniko azért eléggé undok volt vele és ugye el is költözött tőle.



Viviről és Kornélról semmi hír még videó sincsen, vagy Skype hivás, semmi információ róluk, úgy hogy Szandi kavarni akar Kornél tesojával.

Laura, problémái nagyon életszerűnek, ő például nagyon sokat fejlődött de szerintem sem az a megoldás, hogy USAba utazzon a férjéhez aki csak úgy hopp elhagyta. ( oké tudjuk hogy párhuzamosan forgatta a tv2 soriját és nem tudott itt is lenni)

Lujzit négy kislány játssza de persze semmi baj ezzel csak néha nagyobb néha kisebb :D

Péter meg :D

Glóriától apa lesz :D

ez akkora hülyeség szerintem, ennél azért kreatívabban is egymás felé lehetne őket terelni Glóriával, de pont igy? 10 részes az évad szóval elvileg jövő héten kiderül minden. De ahogy a sztori van, szerintem lesz 4. évad, elég jól bekavarták a szálakat.


amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 19:34:26 Előzmény janderka
(544/595)
a 9.részben is baromi jó, most ő viszi el a hátán a sorozatot :D kb
offtopic
guess.who 2023 márc. 09. - 17:30:12 Előzmény janderka
(543/595)
Für Anikó kérdés és kétely nélkül mindig csodálatos.
Ráadásul én (szinkron)hang-fétisiszta vagyok, és hát egy Sandra Bullockot el sem tudnék képzelni máshogy, kizárólag az ő hangjával...
janderka 2023 márc. 09. - 09:39:51 Előzmény guess.who
(542/595)
Akármilyen döccenős is a dramaturgia, a tegnapi részben Für nagyon jól játszott! Minden mozdulata, gesztusa, mimikája ottvolt!
offtopic
guess.who 2023 márc. 09. - 06:16:59
(541/595)
Für Anikó Péterünknek:
"a friss párkapcsolat már csak ilyen" - mondja ezt úgy, hogy az évad elején az derült ki: már vagy két éve együtt van Glóriával az úszómester.
"amióta összeköltöztetek, olyan keveset beszélgetünk" - ez meg főként azért vicces, mert az első két évad éppen arról szólt, hogy lehetőleg egyáltalán NEM beszélnek egymással, kizárólag a lányaikon keresztül üzengettek...

Walters Lilcsi megkérdi az egyre szenesebbé szolizott Szandimandit:
"mikor találkoztok legközelebb" - miközben ott ülnek a tűzoltó lakásában, ahol amúgy Szandika is lakik, tehát folyamatosan együtt van a tűzoltóval.
Különben hogy lehet tűzoltó egy ilyen derékfájós ember?

Viszont el kell ismernem, hogy Laura Lujzikás-harapgálós magánszáma, amikor leszidta a lányát, az nagyon jól és végre viccesen volt megírva! :)

luci87 2023 márc. 03. - 20:09:11
(540/595)
Irritalo gyerek Gloria fia...Nehez dolguk lesz igy egymassal...Mondjuk Peter lanya Szandi hasonlo...
lowercarb 2023 márc. 02. - 14:30:07
(539/595)
ez a 3. széria sajnos nagyon lapos :(
offtopic
guess.who 2023 márc. 02. - 07:33:11 Előzmény janderka
(538/595)
No igen: amikor összeér a valóság és a fikció. Vagyis a fikciós fikció és a fikciós valóság. Vagy valami ilyesmi. :)
offtopic
janderka 2023 márc. 01. - 21:25:48 Előzmény guess.who
(537/595)
Azt én már a múltkor is átugrottam, amikor paláverezett a bölcsiben. Szegény pénztároscsaj is hogy kiakadt rajta a bíróságon :))) Igen-igen. Nem holmi fogászati asszisztens. Vagy csak mellékesen. Főállásban ugyanis a Lidliben kasszás :)
https://www.youtube.com/watch?v=EHrUlaquUI8
offtopic
guess.who 2023 márc. 01. - 21:06:10 Előzmény janderka
(536/595)
Mondjuk most egy kicsit elindult a Péter-Glória műkapcsolat a szétesés felé, ahogy jósoltad korábban: elkezdett látszani, hogy semmi közös nincs bennük.
Bár az továbbra is érthetetlen, hogy ha ugye az előző évad óta eltelt 2 év, akkor hogyhogy ennyi idő alatt nem voltak kettesben sehol? Hogyhogy nem tudta Lóri azt sem, hogy Péter horgászik, és hogy ő utálja a dobozban mászkáló kukacokat? Hogyhogy a gyerkőc két év londoni kommunikációs (hahaha!) szak alatt egyszer sem volt otthon? Nyáron is bejárt az egyetemre? És hogy tudta most egyik napról a másikra felszámolni a londoni életét (gondolom, dolgozott is ott) annyira, hogy egy hátizsákkal bármikor két óra alatt hazajöjjön végleg?

(Az már tényleg csak hab a tortán, hogy szerintem a készítők sem tudnak túl sok olyan fiatalt mutatni, akik évek múltán hipp-hopp végleg hazaköltöznének. Én nagyjából egyetlen olyan embert sem ismerek, aki így tenne, sőt: ha van családtagja itthon, igyekszik azokat is kivinni magához inkább.)



Azt láttad amúgy, hogy mit firkált a táblára Szandimandi? Mert nagyon takarta végig, ráadásul el sem lehetett olvasni a macskakaparását. És komolyan ő annyira profi, hogy azt a pasit szerzi meg, amelyiket akarja? Hát arról szól ez az egész évad, hogy még ezt a vacak kis tűzoltócskát sem tudja elcsábítani... :)

Nemtom, Laurát is túltolták már nagyon, és láthatóan arra játszanak, hogy csak ilyen teljesen irreális, 1-2 órás gyerekfelügyeletet írjanak neki, hiszen ha lenne egy stabil, állandó megoldás (mint ahogy mondjuk pármilliárd ember meg tudja oldani normálisan ezt a világon), akkor nem lenne műkonfliktus és nem hisztizhetne a bölcsődében, hogy bepereli őket, mert megfertőzték a gyerekét...