Téma: Arany-tó

locsogó 2019 febr. 21. - 09:13:16
(7/7)
Most akadtam rá ismét erre a topicra :)
Azóta persze megnéztem a 2001-es filmet is, abban is kiváló színészek alakítottak, de nekem a liebling az 1981-es, Fonda-Hepburn páros maradt :)
Ghanima 2011 ápr. 25. - 21:32:35 Előzmény locsogó
(6/7)
Én is a címen csudálkodtam, emlékeztem rá, hogy Fondáékkal :-) volt ilyen címen régen egy film. No, mondok, tán megint magyar címadás?! Erre kiderül, hogy új feldolgozás... megnézem, ebben sem gyenge a szereposztás... Kíváncsian várom!

Vajon Sam Robards Jason Robards rokona? :-o Jó-jó... megyek guglizni... :-)) Ahha... és igen! :-) Szegény "kölök"... sosem egyszerû, hát még két ilyen szülõ (és egy nagyszülõ mellett/után.
greghouse 2011 jan. 23. - 15:37:07 Előzmény locsogó
(5/7)
Az nem vitás. Tudvalevõ, hogy a Fonda apa-lánya páros ebben a(z) eredeti filmben állt össze elõször, mert mint a filmben, nem beszéltek egymással korábban.
Kathreen Hepburn utolsó filmszerepe volt.

Tehet nekem bárki bármit (Tisztelet a remake szinészeknek és filmkészítõknek) a Fonda - Fonda - Hepburn triót sohasem múlhatja felül senki.

Legalább is , amíg én élek.
gh
locsogó 2010 júl. 25. - 14:06:47 Előzmény locsogó
(4/7)
hát, nekem az 1981-es film sokkal jobban tetszett:-)
locsogó 2010 júl. 24. - 13:45:39 Előzmény bolyka68
(3/7)
szörfölgetek a különbözõ mûsorok között és ráakadtam az Arany-tóra... megörültem neki, rég láttam...
meglepõdéssel tapasztaltam a szereposztást... nézem, hogy mikor készült a film... 2001...
én egy 20 évvel az elõtti, 1981-ben készült Arany-tóra emlékszem, ahol a férfi fõszereplõ Henry Fonda, a nõi fõszereplõ Katharina Hepburn...
a történet ugyanaz...
kíváncsian várom vajh milyen lesz ez az új feldolgozás:-))
bolyka68 2010 márc. 30. - 23:00:48 Előzmény kismanok2@t-online.hu
(2/7)
Julie Andrewst szeretem, Kati nagyi értékelése meg kedvet csinált a filmhez, úgyhogy "nagyszombaton" megnézem...( akkor adják újra),vagy felveszem nyugisabb idõben történõ filmnézéshez.
10/10
kismanok2@t-online.hu 2010 febr. 28. - 13:19:55 10/10
(1/7)
Nekem nagyon tetszett a film, mivel nagyon életszerû.Az
ember mire megöregszik kicsit szenilis és rigolyás lesz.
Mind a két fõszereplõ nagyon jó, az idõs férj barátsága
a kisfiúval nagyon megható, mivel már õ is kissé gyereke-
sen viselkedik.A két fõszereplõt jó újra együtt látni,
mivel nagyon jól passzolnak egymáshoz, van köztük valami
természetes vonzalom.

Bpest.2010.02.28. Kati nagyi