Téma: Argo 2

boom49 2015 máj. 10. - 12:47:51 Előzmény Sz Peter
(63/163)
Hé, én a post elõtt 2 nappal olvastam (manapság nem gyakran járok ide, mert nem unatkozok annyit).
És én legalább kiírtam.
10/10
black_eagle 2015 máj. 10. - 09:26:38 10/10 Előzmény Bigpapa
(62/163)
Biztos a "kiszabott" fejéhez nyomtak egy stukkert és barátaival együtt kínvallatás céljából a moziba zárták õket!
Más magyarázat nincs az emberi hülyeségre. Én sem ülök be olyan filmre, ami biztosan ne,m fog tetszeni, az igazi oltári nagy butaság meg az, hogy (többed magával) még "hangot" is adnak egy nyilvános fórumon. Vagy leíratták velük.
8/10
beo71 2015 máj. 09. - 14:09:19 8/10
(61/163)
Szuper szórakozás a magyar embernek magyar emberektõl és éppen ez benne a jó !Magyar aggyal igazán humoros,szórakoztató és még társadalom kritika is fellelhetõ, az elsõ méltó utóda.8/10. Árpa Attila szívét, lelkét beletette, a színészek is mindent beleadtak, legyünk hálásak, hogy 150 amcsi cucc mellett, néha magyar filmre is beülhetünk.
offtopic
Sz Peter 2015 máj. 08. - 21:21:17
(60/163)
Nem kapkodtad el.
boom49 2015 máj. 08. - 17:22:31
(59/163)
RIP Psycho!
Király István Attila 2015 máj. 08. - 12:27:55
(58/163)
Akinek meg nem tetszett a film,minek nézte meg?Aztán ennyi meg annyi!
10/10
Bigpapa 2015 máj. 06. - 07:53:42 10/10 Előzmény Mayer Ferenc
(57/163)
Sose értettem, hogy aki látta az elsõ részt (vagy nem látta), de tudja, hogy ebben káromkodnak, az minek ül be megnézni? És, ha már bement, akkor miért csodálkozik, hogy káromkodnak?
Mayer Ferenc 2015 máj. 05. - 13:51:21
(56/163)
Undorító, primitív, káromkodással teli, alja film, én éreztem égve magam a film közben meg a barátaim, ezzel lehet eladni filmet, obszcén beszéddel, gratula, alig vártuk kijöjjünk a moziból és vége legyen.
8/10
gabeszturi 2015 máj. 05. - 10:22:29 8/10
(55/163)
Az a baj, hogy más nyelven vérszegény lesz, kell hozzá a magyar nyelv, éppen a káromkodások miatt.
jnagy17 2015 máj. 04. - 22:41:53
(54/163)
Kedves Jaka! Hogyan lehet véleményt írni olyan filmrõl, amit meg sem néztél???
10/10
offtopic
Bigpapa 2015 máj. 04. - 22:03:39 10/10
(53/163)
Már bocsi, de ha nem láttad az elsõ részt, ezt meg még annyira sem, mint az elsõt, akkor miért kell ide írogatni butaságokat, amikor lövésed sincs, mi ez az egész,mirõl is szól?
Ez kb. olyan,mint ha én elkezdeném fikázni a Jancsi és a lakodalmas libák nevû (én találtam ki)tucc tucc mulatós zenekart és annak összes (200db) kazettáját úgy, hogy belehallgattam nem egész 10mp-et és,mivel nem az én mûfajom, így leugatom õket, na meg körbe írom, hogy azért, aki ezt hallgatja, az végtelenül, és mérhetetlenül alja suttyó! :D

Az Argo NEM csak egy suttyó film, tele káromkodással. Pontosan görbe tükröt állít rengeteg dolognak, amit a társadalmunk amúgy tökre normálisnak fog fel, pedig nem azok.
Elsõ részben:
Héraklész karaktere, aki testépítõ volt, de egy piercing belövése miatt 20 kiló izmot veszített. Ez mutatja azokat a testépítõket, akik lövik magukat, aztán elfogy a pénz, nincs cucc, pápá lufi izom :D
Második részben:
SPOILER

Bodi Food: Bodri a kaja kiszállítást konyha nélkül úgy oldja meg, hogy Dax kutyakaját tesz a konzerv zöldség mellé, ami friss, hazai és bio. Ma, a hazai étel házhoz szállító cégek jelentõs részénél EHETETLENÜL szar a kaja, mégis, az igénytelenek, akik életükben nem fõztek, két pofára zabálják.
Én meg okádok, amikor a nyers krumplit eladják krumpli salátának, meg a rágós tuggyisten milyen húst rántott húsnak.
Haverom rendelt egy idõben, onnan kóstoltam.
Szóval sokkal több van ezekben, csak oda kell figyelni. Persze nem neekd, te ne nézz ilyeneket. :D
10/10
idrimbe 2015 máj. 04. - 15:22:10 10/10
(52/163)
Megnéztük a filmet, és összefoglalónak így az elején annyit, hogy "ezek nagyon hülyék".
Nem mindenkinek tetszett egyformán, mert valakinél már kiverte a biztosítékot a hülyeség és a káromkodás.
Egyébként nem rossz történet, de az igaz, hogy kevesebb káromkodás helyett több ülõ poén kellett volna.
Néha mintha nem lett volna tökéletes a színészi munka. A mondanivaló és az arcmimika, tesztbeszéd nem volt teljesen összhangban.
Gondolom az utolások a magyarok találékonyságára, illetve hogy beszólnak Japánnak a BRG-vel külföldi piac megcélozását sejteti. Elképzelhetõ, mert pl. múlt héten voltak itt Németországból tanárok, akik felelevenítették, hogy látták a magyar Bud Spencert a Balatonnál, a TV-ben. Tehát még akár Németországba is eljuthat ez a film egyszer, mindenesetre a környezõ országokban biztos megnézik.
8/10
gabeszturi 2015 máj. 04. - 13:10:18 8/10
(51/163)
Én azt nem értem, hogy akit zavar a csúnya beszéd, az hogy keveredik be erre a filmre? Belökdöste valaki? A film vicces jeleneteinek nagy része káromkodásra épül, kidolgozott poén kevesebb van benne, mint az elsõ részben, de ez nem baj, sõt!
Akit ez zavar, az menjen mûvészfilmet nézni.
Mondjuk aki nem röhög 2 percig pl. a számítógép tanfolyamos jeleneten, annak úgyis mindegy, annak sótlan, sivár, szar az élete úgyis:-))).
trudy 2015 máj. 04. - 00:46:16
(50/163)
Régóta vártuk már, hogy kijöjjön az Argo 2, abszolút nem bántam meg, hogy megnéztem, csalódásnak nem lehet nevezni. Nem szerencsés ugyan, ha ennyire sok idõ telik el az elsõ rész és a folytatás között, de hálistennek annyira nem látszik a színészeken sem az eltelt 10 év és egész ügyesen beleépítették a sztoriba is. Magyar filmhez képest meglepõ módon látványosak az effektek, mozgalmas a cselekmény, vannak ütõs poénok és Kulka János "egész estés cameója" is dob a sztorin. Ami mégis számomra kifogásolnivaló, hogy a káromkodásból elég lett volna 30-40%-kal kevesebb és helyette lehetett volna inkább még több poén és vicces beszólás, elbírt volna a film még több cameójelenetet a jelenlegi hazai médiaélet szereplõivel, illetve hogy sztori a legvégén nem volt teljesen kristálytiszta. Amúgy szerintem akinek tetszett az elsõ rész, az nem haragudhat nagyon az Argo 2-re.
Jaka 2015 máj. 03. - 22:35:52
(49/163)
A filmet nem láttam, csak az elsõ részbõl láttam kb fél órát, de azt is beletekerve, de bõven elég volt az is ahhoz, hogy meglássam mekkora egy legalja produkció. De ahogy elnézem a véleményeket ez sem lett színvonalasabb. Ezek a magyar producerek még mindig komolyan azt hiszik, hogy egy film attól lesz keményen odamondó és vicces, hogy az alpáriság utolsó szikráját is elsütik benne? Annyira erõltetetten b@zdmegolnak minden mondatban, hogy már nem is tudtam eldönteni, hogy röhejes vagy szánalmas kategóriába tartozik-e. És a legszomorúbb, hogy ennek van sikere. Persze, ha erre van igény, akkor a filmesek hülyék lennének minõségi komoly tartalmat csinálni. Magyarország suttyóságból is jobban teljesít.
pizarrooo 2015 máj. 03. - 20:17:23 Előzmény licul.judit
(48/163)
A káromkodás nem poén, de a karakter, aminek ez egy jegye, az igen. ;)
10/10
Mattex1885 2015 máj. 03. - 15:12:59 10/10
(47/163)
Remek film, tele jobbnál jobb poénokkal, méltó folytatása az elsõnek. Akit meg zavar a káromkodás, az minek ül be ilyen filmre? Tudta jól, hogy mire számíthat :)
1/10
offtopic
cellasto 2015 máj. 03. - 14:24:06 1/10
(46/163)
akkor most írjak én is hasonlókat rólad,így látatlanban?
á,nem alacsonyodni a szintedre :)
offtopic
Sz Peter 2015 máj. 03. - 10:08:41 Előzmény licul.judit
(45/163)
"nem ajánlom senkinek"?

Tehát mindenki más, mindenrõl gondolkodjon úgy mint te?
Szép egy világnak nézünk elébe. ;)
licul.judit 2015 máj. 02. - 23:54:25
(44/163)
Ennyire erõltetett, rém rossz filmet rég nem láttam...nem ajánlom senkinek, bár a körülöttünk lévõ, pár 50 körüli egyén jól szórakozott. Õk is csak a folyamatos eltúlzott káromkodáson nevettek...A KÁROMKODÁS NEM POÉN!!!!!!!!!!!