Téma: Asztro Show

VARGA ZSU-ZSI 2015 jan. 06. - 07:32:51
(402/502)
SZIA!Semmi nem kötelezõ nem tartanak fegyvert senki fejéhez h betelefonáljon!!!
1/10
tombenko 2015 jan. 05. - 20:53:02 1/10 Előzmény Pintér Ildikó
(401/502)
Szerintem már neki is szégyellnivaló volt ez a csalásáradat.
VARGA ZSU-ZSI 2015 jan. 05. - 17:06:26 Előzmény Pintér Ildikó
(400/502)
Lomini 1968-2014.
VARGA ZSU-ZSI 2015 jan. 05. - 17:02:03 Előzmény Pintér Ildikó
(399/502)
:((((
Pintér Ildikó 2014 dec. 29. - 01:58:45 Előzmény Daiana Isfan
(398/502)
Szeretnem meg tudni h miert nincs musoron Lomini mester? mi tortent vele? Igaz h eltavozott kozulunk? miert titkoltak el?
1/10
Földlakóó 2014 dec. 05. - 00:51:15 1/10
(397/502)
Ez a mûsor olyan, mint saját paródiája. Ha például egy Bagi-Nacsa mûsorban lenne ilyen, még nevetnék is rajta, és magamban gratulálnék nekik, hogy milyen viccesek, milyen jó humoristák.
De ezek itt az Asztro-Showban komolyan gondolják! Megrökönyödve néztem a mai adásban, amit a Veronika nevû jósnõ és a mellette ülõ Baranyai Sándor veterán "kikiáltó" mûvelt. A mûsor vége felé, miután a jósnõ küldött "szerencseenergiát" (!?) pár beépített telefonálónak (akik már ki tudja, hányadik kamu néven mutatkoztak be, de minek, mikor a hangjuk ugyanaz, jól ismert), kezdõdött a nagy elõadás: Egy telefonálónak milliószoros energia!
A jósnõ nyitott bal tenyerével "sugarazva" a jobb kezével veszettül pörgetett ingát ordítozott, hogy: "Egymilliószoros szerencseenergia!!! Hát senkinek nincs szüksége egymilliószoros szerencseenergiára? Nézzék, milyen hatalmas energia, hogy pörgeti az ingát, ki akarja tépni az ujjaim közül!"
Amikor elfogyott a levegõje, a másik, a Baranyai Sándor kezdett kiabálni, hogy: "Most telefonáljon!!! Egymilliószoros szerencseenergia!!! Ki lesz a következõ?"
Így ordítoztak felváltva kb. negyed órán keresztül, a jósnõ csak pörgette az ingát, méltatlankodtak, hogy nincs telefonáló. Az egész jelenet olyan képtelen, átlátszó és abszurd volt, hogy arra gondoltam, hogy: Ez komoly? Ezek tényleg azt gondolják, hogy ezt hülyeséget bárki elhiszi? Hiszen látni, hogy õ pörgeti az ingát, nem az állítólagos szerencseenergia, ami ha létezne is, biztos nem lenne ilyen fizikai megnyilvánulása. Hiszen akkor az összes lottónyertes pörögne a tengelye körül, de minimum lobogna, kócolódna a haja állandóan.
Az adás végéig csak kiabáltak, hogy hol a telefonáló, miért nincs telefonáló. Aztán elbúcsúztak, hogy senki ne tegye le a kagylót, mert az adás folytatódik a neten.
Na, ilyenkor nyílik ki a bicska az ember zsebében!
Vajon kik azok, akik ilyen gagyi színjáték láttán telefonáltak, és tartották a vonalat, várva az adásba kapcsolást? Vagy nagyon hiszékenyek, vagy nagyon kétségbeesettek, hogy már csak a csodában reménykednek. Nagy bajban lévõ csóró emberek, szegény nyugdíjasok, akik ezeknek a jósmûsoroknak a célközönsége, becsapják, hitegetik õket, elszedik a kevés pénzüket is. A "jósok" és "mágusok" a földön fekvõ emberekbe rúgnak még egyet.
Talán az lehetne mentségük, ha õk is valóban ilyen középkori hiedelmekben, varázslatokban hívõ, babonás emberek lennének, akik tényleg elhiszik, hogy amit csinálnak, "varázsolnak", az hatásos, hogy ezzel tényleg segítenek.
De nem hisznek benne õk sem. Tudják, hogy amit csinálnak, az csak átverés, szélhámosság. Ha hinnének a varázslásuk hatékonyságában, akkor nem beépített embert, kamutelefonálót kapcsolnának be a konkrétabb igéreteknél, a nagy szerencsék, milliós nyeremények mágiájánál. Ugyanazt a 8-10 beépített embert kapcsolják be ilyenkor, és õk szolgáltatják az összes pozitív visszajelzést is.
Telefonos maffia!
Sittre velük!
Vagy máglyára! Ha már ennyire vissza akarják hozni a középkori szintet, legyen a büntetésük is középkori!
Ott ordítsák ki a lángok közül, hogy: "HOL A TELEFONÁLÓ?"
1/10
DarkGirl 2014 nov. 27. - 13:05:03 1/10
(396/502)
Betiltani az összes ilyen jellegû mûsort!!
1/10
Venos 2014 okt. 21. - 13:30:44 1/10 Előzmény Daiana Isfan
(395/502)
Sok kérdés felvetõdik bennem e témával kapcsolatban.
Vajon ha tisztán látom, hogy ezek mind csalók, akkor én már tisztánlátó vagyok?
Az hogy "A mester eltávozott" nem eltitkolva van, hanem örömmel nyugtázzuk, hogy eggyel kevesebb csaló van a tévében és véletlenül sem rohanunk facebookolni ezért, mert ha öt percenként eggyel kevesebb lenne belõlük akkor sem lehetnének soha elég kevesen.
Vagy úgy szaporodnak, hogy alkalmazzák a "mindenki hozzon még egy csalót" szisztémát?
Vajon hány embert kell átverni, hogy valaki elérhesse a "Mester" címet? ezer? tízezer?
Vajon a tisztán látó-halló-érzõ egyetemen, tömött padsorokban sûrû jegyzeteléssel történik az oktatás vagy kiáll az elõadó, kicsit hadonászik, majd leír néhány varázskört a levegõbe és közli, hogy az óra tudásanyaga átadva az órának vége?
Vagy mindenkit hazaküldenek, hogy délután ötkor fogja majd érezni, ahogy az oktató küldi az anyagot az éteren keresztül?
Esetleg telefonon történik a távoktatás, ahogy azt tõlik ismerhetjük?
Vajon akit korrepetálni kell, annak mekkora lesz a telefonszámlája?
Szóval ezekben a kérdésekben olyan bizonytalan vagyok... vagy nem...?
1/10
tombenko 2014 okt. 10. - 13:59:17 1/10 Előzmény Daiana Isfan
(394/502)
Lomini MESTER?! Mestercsaló?
eddymaci 2014 okt. 10. - 12:16:43 Előzmény csikosi
(393/502)
A nemnormális lelki beteg emberek kifejezés elég szerencsétlen megfogalmazás.
A lelki beteg emberek igen is normálisak, és nagy szükségük van valamilyen támaszra, és reményre.
Abban viszont teljesen egyetértek, hogy ezeknek a csalóknak nem kell hinni.
Kezdjük az alapokkal, a nagy jósok, miért kérdezik meg a nevem és a születési idõmet, ezt nekik tudni kellene.
De engem nem is ez háborít fel igazán az efféle mûsorokban, hogy vannak, legyen úgy mint régen, éjfél után valamelyik nevesincs csatornán, hiszen ezekkel a hazugságokkal és hamis reményekkel nem csak az elfajult gondolkodású felnõtteket kábítják, hanem a mindenre fogékony ifjúságot is.
Na röviden ennyi az én véleményem.
Daiana Isfan 2014 szept. 18. - 17:11:51
(392/502)
Miért kell eltitkolni azt hogy lomini mester augusztusi honapban eltávozott tölünk .és hogy õ egy ismert személy volt ,sokan ismerték és annyit megérdemelt volna mindenki hogy tájékoztassák az embereket ,a tv nézöket !!!!
1/10
tombenko 2014 aug. 04. - 18:51:17 1/10
(391/502)
Helyes! Kezdjük a szentkoronarádióval!
1/10
tombenko 2014 aug. 04. - 18:50:13 1/10 Előzmény robicsek2
(390/502)
A vicc, hogy ugyanez van a tv2-n is... Azt is be kell szüntetni!
baviki 2014 aug. 04. - 12:14:55 Előzmény robicsek2
(389/502)
A káros adókat nem adóztatni kell, hanem megszüntetni!!! Én ezt az rtlclubról már 15 éve hangoztatom!!!
baviki 2014 aug. 04. - 12:12:11
(388/502)
Ilyen primitív mûsort valaki komolyan vesz? percig sem bírtam nézni ezt a csalót! Õt is/ilyeneket is, meg az rtlklubot is be kéne tiltani, nem pedig lehetõséget adni nekik! Undorító! Sajnos, vannak egyszerû, bajba került emberek, akik vevõk erre a sz@rra. Az emberi butaságon lehet a legjobban meggazdagodni! Ha a rontás megszüntetése ilyen egyszerû lenne, már rég nem mûködne az rtlclub!!!
robicsek2 2014 júl. 28. - 14:33:34 Előzmény Földlakóó
(387/502)
Az ilyen ek miatt, fõleg megérdemli az RTL hogy fûzessen . Ha ..... tömik az emberek fejét, akkor fûzessenek is többet. Múltkor volt hogy a káros ételeket megadóztatták, ez ugyanaz az . A Káros mûsorokat sugárzó adókat.
1/10
Balcika2001 2014 júl. 28. - 13:48:22 1/10
(386/502)
Nagyon rossz a mûsor , úgy ahogy van , nemenjem már többé!!
1/10
Földlakóó 2014 jún. 16. - 22:58:08 1/10
(385/502)
Nem értem, hogy tud évek óta létezni ez a mûsor. Az, hogy szélhámosság, az nyilvánvaló. Pedig meg sem erõltetik magukat a készítõk, csak jó vastag bõr van a képükön. Évek óta ugyanaz a 8-10 beépített ember (magukat telefonálónak kiadva) szolgáltatja a pozitív visszajelzéseket. Többnyire nõk, de van 1-2 férfi is. Áradoznak az éppen mûsorban levõ "jós" hatalmas tudásáról, számolnak be többszázezres, vagy többmilliós nyereményekrõl, nagy szerencsékrõl, amit az éppen aktuális rituálénak köszönhetnek. Többnyire mindig más néven és életkorral mutatkoznak be, néha elváltoztatott, eltorzított hangon. Feleslegesen csinálják, akkor is fel lehet ismerni õket. Volt többször is, hogy az adott kamutelefonáló nem volt rendesen beavatva, és amikor nagy lelkesen bemondta az éppen kitalált nevét és életkorát, de ahhoz a rituáléhoz a pontos születési dátum kellett, akkor csak nyökögött, nem tudta hirtelen fejben kiszámolni, és végül rossz dátumot mondott be. Átlátszó, bugyuta trükkökkel próbálnak még több nézõt telefonálásra bírni. Némelyik kamutelefonáló síró hangon, boldogságtól zokogva áldja a nagy tudású jóst, na meg persze az Asztro-center kiváló munkatársait, hogy igaz, hogy a többedik ráerõsítésre és blokkoldásra, de sikerült a nagy nyeremény!
Egy másik esetben Alexander "mestermágus" egy állítólagos lottónyertest interjúvolt, aki szintén a mágia által lett milliomos, és akit "sikerült visszahívni". A "lottónyertes" is lelkesen dicsérte az Asztro-centeres jósok kiváló munkáját, és elárulta nyerése titkát. A titok a többszöri ráerõsítés és blokkoldás!
Így akarják rávenni a nézõket, hogy hívják az Asztro-centert és hogy ne adják fel, ha a nem használt a mágia, hívják újra és újra, erõsítsenek rá többször. De hogy miért, azt nem tudom. A kenyérboltban sem erõsítek rá naponta a kenyérvásárlási szándékomra, mindig kifizetve az árát, egy bizonytalan jövõbeli kenyérhez jutásban bízva. De hülye volnék!
Az már nem is meglepõ, hogy ugyanez a "lottónyertes" nõ két hét múlva már valódi mivoltjában, az Asztro-center munkatársaként jelentkezve, (tegezve üdvözölve Alexandert) újra a blokkoldás fontosságát ecsetelte.
Amikor a mûsorvezetõ jós (pl. Lomini "mester", vagy Müller Rózsa, a "világhírû jósnõ") hosszasan meséli egy telefonáló életét, ezzel is bizonyítva önnön nagyságát és tisztánlátását, akkor is egy ilyen beépített emberrel beszél, akinek nincs más dolga, mint mindenre helyeselni.
Természetesen egészen véletlenül ugyanezek az emberek kerülnek adásba a mûsor utolsó harmadában, a mézesmadzag résznél. Ilyenkor valami konkrét igéret hangzik el, pl. 24 órán belüli garantált milliós nyeremény. Ilyenkor már nem kapcsolnak be senkit, csak a jós "vezényel" a gyertyák fölött, vagy egyéb "mágikus" mozdulatokat végez, vagy zümmögve meditál, szóval húzza az idõt, és hívásra bíztatja az embereket. Nagy ritkán bekapcsolnak egy ilyen kamutelefonálót, akinek a jós gratulál és elvégzi az adott milliókat hozó rituálét. A többi nyomorult hívó meg gondolom, csak tartja a vonalat, várva az adásba kapcsolást, amíg a türelme, vagy a pénze bírja. Vagy átmegy az Asztro-centerbe, ahol újabb hosszú percekig szóval tartják. Látni is a képernyõn a kisablakos jósok hogyan fogynak el, lesznek foglaltak.
Néha behallatszik adásba a mûsorvezetõ jós fülhallgatója, ahogy olvassák a fülére a szöveget, hogy mit mondjon, és adja neki az instrukciókat a szerkesztõ.
Elöl ül a nagytudású, világhírû mester - látnok - médium - mágus - akárki, a háttérbõl meg egy egyszerû, közönséges mezei szerkesztõ irányítja! Mint a bábszínházban. Vagy mint az Óz-ban. Óz, a csodák csodája a XXI. században! Dorothy-nak meg csak telefonálnia kell. Jó pénzért.
Ez megy évek óta, és nem értem, hogy lehetnek még nézõk, akik hisznek nekik. Ennyi idõ alatt egy molylepke is rájönne hogy átb...ták.
Miért nem lépett még a nyakukra senki?
A csóró, szerencsétlen, hiszékeny embereket (fõleg nyugdíjasokat) csapják be, csalják ki talán utolsó pénzüket. Le kellene csukni valamennyit. Akkor legalább a sitten Alexander "mestermágus" saját magának is megpróbálhatná a sorsfordítást.
Ráérne ott cserélgetni a kártyalapokat pár évig.
Azt sem értem, hogyhogy nem tépte - verte meg õket még senki az utcán? Valamelyik lehúzott telefonáló, vagy a családtagja. Hiszen a nyugdíjasoknak többnyire vannak fiaik, unokáik, akik esetleg nem örülnek, hogy a naív anyjukat kiforgatják a pénzébõl.
És hol vannak a reklamáló telefonálók, hogy nem használt a mágia, az egész egy humbug átverés?
Ha lenne adásonként pár ilyen számonkérõ, negatív telefon, talán visszafogná a telefonért nyúló hiszékeny nyugdíjasok kezét, kételyt ébresztene bennük. Hiszen hozzájuk nem jutnak el az igazságot feltáró cikkek, nem interneteznek, nem olvasnak ilyen fórumokat.
Így lehetne figyelmeztetni õket, na meg érdemes lenne látni a mûsorvezetõ "mágus" fejét a sokadik reklamáló, õt meghazudtoló, esetleg anyázó telefon után.
1/10
csikosi 2014 ápr. 02. - 11:41:09 1/10 Előzmény detox
(384/502)
Aki hülye, na az,az is marad, ha telefonál ezeknek!
Biztos van erre pénze, és elhiszi, ilyen egyszerû a nemnormális lelkibeteg embereknek.
Inkább ételre, vagy a családjára költené az itt elcs*szett forintjait.
Ez a véleményem errõl!
1/10
budapesti 2014 febr. 28. - 15:46:39 1/10
(383/502)
Egy perce ide kapcsoltam ma ... az volt kiírva a képernyõre hogy lakástisztítás ... azt hittem rosszul látok, de nem!
Elképesztõ mikkel verik át a hiszékeny embereket akár tízezrekért (fõleg ha valaki kitartóan telefonál azaz nem teszi le a kagylót amíg adásba nem kerül)! Tudom, el lehet kapcsolni, de nekünk csak 7 adónk van mert nincs kábeltvnk, szerencsére nem nézem ezt a szemetetet ezekkel a magukat médiumnak beállító hulladék mûsorvezetõkkel együtt.

Sose volt jó véleményem errõl a mûsorról, de egyre nagyobb hülyeségeket találnak ki. Az ezo tv ehhez képest egy színvonalas mûsor volt, még egyszer mondom ehhez képest, önmagában az sem ütötte meg az átlagos szintet.