Téma: Asztro Show

Kéglimugli 2015 nov. 15. - 17:21:35
(462/502)
Ezek a fene nagy mestermágusok és csodálatos jósok hogyhogy nem láttak elõre egy olyan nagyszabású tragikus eseménysorozatot, mint a párizsi terrortámadás? Érdekes, egy telefonálót sem figyelmeztettek egy esetleges párizsi út veszélyeire. Egy jövõbeli telefonáló igazán megkérdezhetné õket, kiváncsi lennék, mit hebegnének magyarázatképpen.
Talán el voltak foglalva a pénzenergia küldéssel?
Akkor mostantól itt a felhívás részükre: Ha olyan kiváló jósok és mágusok õk, amilyennek mondják magukat, akkor konkrétan, pontosan jósolják meg (nem általánosságban), hol és mikor lesz az ISIS következõ merénylete?
pókusz hókusz 2015 szept. 11. - 20:51:52
(461/502)
Ma az Astro-Világban és az Asztro Showban is szinte ugyanazok a kamuhívók voltak.elképesztõ...
Kiss Kriszta 2015 júl. 27. - 15:50:34 Előzmény Földlakóó
(460/502)
Vagyok. En elfogadom a velemenyed. Nem vedem magam. Mast meg foleg nem. Szelmalom harc lenne. Megnezem a videot mert en lemaradtam rola :) en mar eleg messze jarok. Es csinalom a dolgom. Te megkerdojelezed de en tudom h amit teszek azt hitelt erdemloen.

Egy megjegyzes: ahogy olvastam a megfigyeleseidet konkretan ra vagy kattanva a mufajra. Es akar szar akar nem a nezettsegi indexet noveled.

Reszemrol ebbol a beszelgetesbol kiszalltam mert sem eleje sem vege. Decemberben magyarorszagon leszek s ha van 1 orad szivesen latlak. A szamom : 00353831998300
robicsek2 2015 júl. 03. - 15:25:46
(459/502)
Akinek van józan paraszti esze, az ezekre magától is rájön.
Akinek meg nincs, az akkor se hiszi el, akármilyen bizonyítékkal állsz elõ.
1/10
Földlakóó 2015 júl. 03. - 02:25:47 1/10
(458/502)
A jósmûsorok kamutelefonálóiról szóló két leleplezõ filmecske végül egy 10 részes sorozattá nõtte ki magát. Fent van a Youtube-n: Asztro-átverés 01 - 10.
Hat nõi és négy férfi beépített emberrõl készítettem összeállítást, de jóval többen vannak/voltak. A bemutatott kamutelefonok mennyisége csak töredéke a ténylegesen megtörténteknek (adásonként volt kb. 6-8).
Aki belenéz ezekbe a videókba, az szembesül a jósmûsorok pofátlan szélhámoskodásával, az átveréssel, ahogy hülyét csinálnak a nézõkbõl. Igazmondó és hiteles ember nincs benne, az biztos. (Te se, Kriszta, ha ezt olvasod)
Azóta már változtattak kicsit a módszerükön, de a kamutelefonálók maradtak, csak más funkcióval, és továbbra is folyik a hazudozás, a hitegetés és a manipulálás.
Céljuk továbbra is a csóró, hiszékeny, babonás tévénézõk telefonálásra csábítása, minél tovább vonalban tartása, lenyúlása.
Férgek. Valaki már eltaposhatná õket. Mondjuk a törvény.
pókusz hókusz 2015 jún. 26. - 17:08:33
(457/502)
Ma is volt sok beépített ember Napsugárnál, mivel új rituálé volt.Múltkor Angélához bejelentkezett egy Luca nevû tanácsadó kolléga,akinek a hangja igencsak hasonlított az egyik kamuhívóhoz (természetesen ilyen nevû tanácsadót még véletlenül sem lehetett találni egyik honlapon sem).De amióta felkerült a leleplezõ videó azóta már újabb névvel is jelentkeznek be az adásba.
1/10
Földlakóó 2015 jún. 19. - 04:20:30 1/10
(456/502)
Ma (csütörtökön) délelõtt volt "szerencsém" megnézni az Astro-Világ és az Asztro-Show adást is. Szinte csak kamutelefonálók voltak mindkét adásban, a mûsorvezetõ jósok (Liliána és Karola) rutinosan beszélgettek a magukat telefonálónak kiadó beépített emberekkel. Hihetetlen vastag bõr van a készítõk képén. Annyi fáradtságot se vesznek, hogy néha újítsák a kamutelefonálók csapatát. Évek óta ugyanaz a pár ember játssza el a betelefonálókat, akik most már a nevüket se váltogatják annyira, mint pár éve. Színház az egész, szélhámosság.
Ha valaki ennyi év után esetleg még mindig hisz ezeknek a mûsoroknak, annak készítettem két kis filmecskét, egy férfi és egy nõi beépített emberrõl, akik szinte minden megszólalásukkor más névvel és életkorral mutatkoztak be. Ságvári Endre elbújhat mellettük (Harminckét nevem volt). Az évekkel korábbi gyûjtésembõl szemezgettem, csak úgy mutatóba.
Ha valaki kíváncsi rá, megtekintheti a Youtube-n: "Asztro-átverés, férfi kamutelefonáló" és "Asztro-átverés, nõi kamutelefonáló".
pókusz hókusz 2015 máj. 13. - 19:16:24
(455/502)
Ja és ha új jós van képernyõn az biztos hogy elõször kamutelefonálót kapcsolnak be,aki égre-földre dícséri, ahogy Kovács Juditot és Neo-t az "igazmondó mesterjóst" is.Nem értem az idõsebb korosztályt aki ezt a mûsort elvileg rendszeresen nézi hogy nem veszi észre ezt a szélhámosságot.
pókusz hókusz 2015 máj. 13. - 19:05:38
(454/502)
Sziasztok!!!
Abszolút egyetértek Földlakó hozzászólásával,de mostanában már az adás elsõ harmadától keresik a nagy szerencsés betelefonálót,akire óriási szerencse vár ha lekerül róla az átok,rontás stb.??De minden adásban minden nap van mindig óriási szerencsés???hmmmm..de ekkor néhány általános feltételnek meg kell felelni pl.:legyen a szobában zöld szín,meg ilyen -olyan szám a születési dátumban,vagy taj- esetleg szem.ig. számban. 45 percen keresztül senki sem felel meg az elvárásoknak-na ezek a kamutelefonálók-már tényleg meg lehet ismerni a hangjukat,nevüket.Ilyen pl.:Tamás és Zsolt szerintem õ egy és ugyanaz a személy,akkor Kata,Anna,Elelonóra,Marietta,de van egy idõsebb nõ is aki volt már Edit és Kati is......Nálam a csúcspontot Kovács Judit adása jelentette ahol (talán egy hívó kivételével,de nem hiszem) mindegyik hívó kamutelefonáló volt.Pár hónapja Müller Rózsánál a kamu hívó hamar letette a "telefont":Skype-os hangeffekt volt,tehát skype-ról jelentkeznek be.Ugyancsak Rózsánál volt a nagy átverés(http://www.asztro-show.hu/tv-musor) március 27.- i adás 32:50-36:00 percig figyeljétek meg hallani hogy a kártyákat "birizdálja" amikor nem látni, aztán nem sokkal késõbb megkeveri-kirakja- õket csak éppen a felsõ részét nem keverte meg amikor képernyõn volt,és egész véletlen ott voltak a jó lapok,hát szóval hihetetlen.Remélem amikor ezt olvassátok még fennt lesz az adás...
offtopic
Fehér Dávid 2015 ápr. 24. - 20:01:18 Előzmény Földlakóó
(453/502)
Ezzel a sztorival a sajtóhoz kellene menned. Tele vannak az újságok ilyen és hasonló átverések leleplezésével.
Amit írsz, csalásnak tûnik, profi aprólékossággal.
Döbbenet, hogy az emberek bedõlnek ilyeneknek, hisznek ezeknek a kuruzslóknak.
1/10
tombenko 2015 ápr. 24. - 17:48:03 1/10
(452/502)
Nézz bele az ÁSZF-be. Õk egy szórakoztató mûsor, a mûsorban elhangzottakat mindenki a saját felelõsségére alkalmazza. Undorító, gerinctelen férgek.
1/10
Földlakóó 2015 ápr. 21. - 00:00:31 1/10 Előzmény Kiss Kriszta
(451/502)
Szia Kriszta!
Azt írod, hogy ti nem láttok bele a mûködésbe. Gondolom ezt a bekapcsolási gyakoriságra és a várakoztatásra értetted, hogy errõl te nem tudsz/tudtál semmit. Tehát te egy hermetikusan elzárt helyen éltél, a külvilágról semmit se tudva, és csak az adásokra bújtál elõ. Anyukád Napsugár, természetesen szintén nem tudott semmit, vagy ha tudott is valamit, arról mélyen hallgatott a veled való beszélgetések során.
Azt is írod, hogy nincs csalás az adás mögött és hogy hiteles vagy.
Nem tudom, hogy te mit értesz "hiteles" alatt, de biztos nem azt, amit én. Én szavahihetõséget, megbízhatóságot értek alatta, egy olyan embert, akinek lehet adni a szavára, aki nem manipulál és nem ver át.
Ezek pont azok a jelzõk, amelyek az Asztro Show-s mûsorvezetõket nem jellemzik, tehát téged sem.
Téged is sokszor láttalak beépített emberrel társalogni, mintha valódi telefonáló lenne. Többször láttam, ahogy te és anyukád is megjátszott örömmel fogadtátok egy-egy kamutelefonáló dicséreteit, és köszöngettétek a mágiátoknak tulajdonított nyereményekrõl, sikerekrõl szóló hamis visszajelzéseket.
Azt is láttam, amikor "pénzmágnes" készítésnél örvendeztetek a kamutelefonáló által bediktált pénzsorszámnak, ami egészen véletlenül fel volt írva nektek elõre, hogy fel tudjátok mutatni, hogy íme, ezt a sorszámot kerestétek, ezért az övé a hatalmas szerencse és nyeremény.
És láttalak benneteket olyan mágiát ígérni a következõ telefonálónak, ami 24 órán belül hatalmas nyereményt hoz, hogy aztán hosszú-hosszú senkitbenemkapcsolás után azt ugyancsak egy beépített embernek végezzetek el.
Mondhatnád erre azt, hogy ti nem tudtátok, hogy ezek nem igazi telefonálók, csak azt nem hiszem el. Én, kívülálló létemre is már megismertem egy idõ után a kamutelefonálók hangját, akik nem tudom miért, többnyire mindig más néven és életkorral jelentkeztek be, de hiába, mikor a hangjuk ugyanaz volt. A gyakran hallott szinkronszínészek hangját is felismerem a különbözõ filmekben. A hallásom egyelõre még jó, gondolom a tiéd is. Te is biztos felismerted a kolléganõid hangját. Ha tényleg hiteles lettél volna, akkor megkérdezted volna a telefonálót, hogy pl.:
- Dórikám, én téged ismerlek, te az egyik operátor vagy! Miért kapcsolnak be téged ide hozzánk Mária néven? Miért neked kell elvégeznünk húsz perc várakozás után a milliókat hozó szertartást?
De te ezt sosem kérdezted meg. És anyukád sem. Azt is tudom, hogy miért nem. Mert nagyon jól tudtátok, hogy a milliókat hozó szertartás csak egy átverés, ami csak arra kell, hogy a sok csóró, hiszékeny nyomorultat telefonálásra bírja, és tartsa az emelt díjas vonalat a lehetõ legtovább. Tudtátok, hogy az összes mágiátok csak parasztvakítás, legyen az szerencsemalom vagy pénzspirál, pénzbevonzó római pénzpecsét vagy családi pénzkapu, stb. És amikor már "egymilliárdszoros energiával" (ilyen is volt) végzitek el a szertartást, ami állítólag már másnapra milliós nyereményt hoz, akkor nem szabad valódi telefonálót bekapcsolni, mert csórikám úgyse fog nyerni, és mi van ha visszatelefonál és reklamál?
Egyébként van róla fogalmatok, mennyi az egymilliárdszoros? Akkor egy natúr, egyszeres energiával elvégzett mágiának milyen hatása van? Rendszeres lottózás mellett lesz egy kettese a lottón húsz éven belül?
Olyan adásotokat is láttam, amikor rettentõen behallatszódott anyukád fülhallgatója. Egy nõi hang mondta a fülére azt, amit mondania kellett, nevezetesen azt, hogy azt látja a kártyában, hogy a következõ telefonáló 48 órán belül hatalmas összeget nyer szerencsejátékon. Napsugár meg szóról-szóra elismételte a hallottakat. Ugye nem azt akarod mondani, hogy magának az Univerzumnak az üzenetét hallottam kiszûrõdni anyukád fülesébõl? Én inkább a szerkesztõre gondolok, aki ezzel a mézesmadzaggal akarta a hívások számát gyarapítani.
Te ott ültél Napsugár mellett, te is hallottad. A hitelességed megint megbukott. Akkor lettél volna hiteles, ha legalább felvonod a szemöldöködet és megkérdezed:
- Jé, mi ez a hang? Anyu, nem a te fülesedbõl jön? Mi az, neked úgy mondják a füledre, hogy mit látsz a kártyában?
De nem szóltál, nem voltál meglepve, sõt átvetted a szót, és telefonálásra bíztattad a nézõket. Tudtad, ez a mûsor természetes menete, hazudni kell, manipulálni kell, színészkedni kell. Minél több embert be kell csapni, rá kell venni a telefonálásra, minél több szerencsétlentõl ki kell csalni azt a kevés pénzét is.
Tehát ennyit a hitelességedrõl.
Az egész mûsor egy csalás. Semmi sem igaz benne, csak az emelt díjas telefonszám, amit hívni kell.
És valami hülye indokotok mindig volt minden napra. Vagy azért, mert telihold van, vagy mert kínai újév, vagy dupla 13-as, vagy mesterszám, vagy napéjegyenlõség, vagy a dátum számjegyeit ha összeadom, vagy kivonom, esetleg megszorzom, valahogy kijön a nyolc, amit ha elfektetek, az a lemniszkáta, a végtelen, ami ugyebár végtelen szerencse napja, ami bla-bla-bla...
Még a gyertya lángjának a rebbenése is szerintetek az Univerzum üzenete, de olyan is volt, hogy megszálló szellemek támadásával magyaráztátok, aztán ültetek a sötétben, mert lekapcsolták a villanyt.
Dimenzióváltás, bõségenergia, energetizált holdkõ, ezüstpiramis és a legkülönfélébb hangzatos nevû csodatévõ varázseszközök és mesebeli tárgyak.
Egyik hülyeség a másik után.
Egy mesebeli tárgyat hiányolok csak a mûsorból, az üssed-üssed botocskámat. Az a bot igazán elszabadulhatna ott a stúdióban, és mindenkit, aki részt vesz ennek a mûsornak a létrejöttében, addíg verhetne, amíg az össze nem sz@rja magát.
Remek adás lenne. Élvezettel nézném.
Szia.
Meklód fia 2015 ápr. 19. - 21:56:42 Előzmény Kiss Kriszta
(450/502)
Szia Kriszta. Olvastam, hogy életvezetési tanácsadó is vagy. Tudnál-e nekem javaslatot tenni, hogy mit csináljak ebben a helyzetben? A problémám a következõ: Nem olvastam el a guminõm használati útmutatóját és véletlenül terhes lett. Nem-e késõ még az abortusz így 4 hónap elteltével? Nagyon rossz érzés, hogy a pincében kell rejtegetnem a növekvõ pocakjával anyámék elõl.
Kiss Kriszta 2015 márc. 27. - 02:06:57 Előzmény Földlakóó
(449/502)
Szia.

Mi nem látunk bele a mûködésbe. Ezért a szerzõdésünk nem errõl hanem másról szól... szólt... És 2 cég amirõl te is irtál..
Én a magamtól telhetõ maximumot megtettem minden alkalommal. sõt.. egyszer azon felett is.
Igény van rá. Ez kétségtelen. És van egy harmadik nagyon dinamikusan mûködõ külföldi/magyar oldal ahol kifejezetten csakis skype van.

Magánvéleményem: senkinek nem tartanak a fejéhez pisztolyt, h hivja a számot.
a háttérország tehát a hotline nagyon kemény és eredményes munkát végez.
Az embernek tudnia kell mit tud s mit nem.. én ott nem véletlenül lettem felmentve munkavégzés alól .-)))

Tapasztalatom: vannak sikerek, kudarcélmények mint mindenhol . De akkor nem gondoltam arra, hogy olyan nõi rajongót nyerek / ( szerintem õ az egyetlen tag a fanklubomban) aki kilószámra küldi a leveleket, a telefononom lefagyott az smseitõl, már emailezni is tud.../ aki szerelmes lett belém..

Szép volt, jó volt ez a 8 év, de jóideje nem voltam a tv környékén, talán júniusban pár adás erejéig ujra .. és akkor full energiaval hozom a magam megszokott stilusát, formáját, ami lehet nem túl népszerû, de egy biztos: hiteles. :-)

K.
1/10
gyutiboj 2015 márc. 18. - 12:31:54 1/10
(448/502)
Ezt a fost hogy engedik mûsorra vinni ez valami k..va nagy baromság. Ki hisz ebben? Ezt simán büntetni kellene ezeket a kóklereket akik simán szélhámosok, be kéne zárni, hogy a mûanyaglakat is rájuk rohadjon. Szánalmas, fõleg ez a fasz aki most kiabál, hogy miért nem hívja senki. A 21. században ez hihetetlen!!!!!!!!!!
1/10
Földlakóó 2015 márc. 06. - 20:45:29 1/10
(447/502)
Végülis... Ezek képesek rá!
Nem tart nekik semeddig se elõrántani a semmibõl mondjuk egy "quantum-telefoton" nevû csodakészüléket, amivel üzenni lehet az UFO-knak. Persze az is valami gagyi kreálmány lenne, például egy zseblámpa és egy húsdaráló keresztezõdése.
A tévéképernyõn egy alufóliába tekert fejû "ufoperátor" fogadná a nézõk emelt díjas hívásait, és vukihangon fordítaná a telefotonba az üzeneteket és kérdéseket.
Természetesen választ is kapna, csak akkor a füléhez tartaná, és a hajtókart visszafelé tekerné.
A mûsor címe pedig "Ufosó" lenne.
A sok hülye még ide is telefonálna, úgyhogy pár évig ezzel is ellennének.
1/10
Földlakóó 2015 márc. 04. - 16:50:31 1/10
(446/502)
Ja, régen azok a betelefonálós rejtvénymûsorok!
Az is nagy szélhámosság volt. Biztos ugyanaz a cég csinálta azt is, mint most ezeket a gagyi jósmûsorokat. Amikor az a mûsor kifulladt, profilt váltottak.
Több mûsorvezetõ át is mentette magát ebbe a korszakba. Például az az orditozós "népmûvészeti agyagedény", a Baranyai Sándor.
Sose felejtem el, mikor egy "k" betûs állatot kellett kitalálni nála. Órákig bizonygatta, hogy egy egyszerû, hétköznapi állat, mindenki ismeri.
Miután senki nem találta ki, adás végén megmutatta a megoldást:
KARSZTFORRÁSTEGZES
És volt pofája mosolyogva azt mondani: Na ugye?
Már akkor jó vastag bõr volt a képén!
robicsek2 2015 márc. 04. - 16:17:11
(445/502)
Ez kb olyan olyan hihetetlen mint a valóság mûsorok szereplõinek õszinte alakításai.
1/10
Földlakóó 2015 márc. 04. - 15:38:09 1/10
(444/502)
Többször is volt, hogy még a jós is így járt.
Mondták neki a fülére, hogy mit csináljon, mit mondjon, és ahogy elkezdte nagy komoly arccal csinálni, elröhögte magát.
Persze aztán próbálta megmagyarázni, hogy azért nevet, mert boldog, hogy itt lehet és segíthet az embereknek...
Ehhez pofa kell.
Az meg van jó nagy. Csoda, hogy ráfér a képernyõre!
1/10
Földlakóó 2015 febr. 28. - 16:09:00 1/10
(443/502)
Én is láttam azt a mûsort, ami szóba került. A TV ügyvédje címû adás volt az ATV-n, Juszt László mûsora. A témával foglalkozó riporter felhívta a jósmûsort este a lakásából, közben kamerázták a bekapcsolt tévével együtt. A képernyõn nagyban ment az Astro-Világ akkor még létezõ éjszakai adása. A mûsorvezetõ Rottmeisel Dóra és azt hiszem a Marcus "mágus" voltak éppen. Vagy a Neo nevû "mesterjós". De férfi volt, az biztos. Kedélyesen beszélgettek, néha a kamera felé fordulva bíztatták a nézõket, hogy lám, szabad a vonal, lehet hívni, aztán megint beszélgettek, nevetgéltek, bekapcsolt nézõ egy szál se. A riporter meg csak tartotta az emelt díjas vonalat, mivel arra kérték, hallgatta a zenét, amit bejátszottak neki, néha mondta neki egy hang, hogy várni kell. Teltek a percek, a csaj mosolyogva ismételgette a képernyõn, hogy hívjon bátran, nincs itt senki. Aztán megint beszélgettek.
A riporter végül megúnta, egy operátorhoz kapcsoltatta magát, és felháborodva szóvá tette ezt a pofátlan várakoztatást. Az meg csak hebegett-habogott valamit, hogy ilyen a mûsor szisztémája.
A riporter végül letette a kagylót kb. 10 perc után, de ha valaki a már mûsor elején telefonál és elég hülye ahhoz, hogy tartsa addig a vonalat, ilyen bekapcsolási gyakoriság mellett simán összejöhetett neki az 50 perc.
Ez már évekkel ezelõtt volt, de a módszer most is hasonló.
A mûsoridõ túlnyomó részében a legkülönfélébb varázsmozdulatokkal (kártyarakosgatás, levegõtekerés, ingarángatás, gyertya fölött vezénylés stb.) és a jól ismert hangú kamutelefonálókhívásaival húzzák az idõt. Akit neadjisten mégis bekapcsolnak, azt még továbbpasszolják a hátországba, az asztro centerbe, ahol "befejezik a varázslatot".
A jós folyamatosan méltatlankodik hogy nincs telefonáló, a mûsor végén mégis úgy búcsúzik el, hogy: Senki ne tegye le a telefont, mert az adás folytatódik a neten, mindenkivel beszélni fogok!
(tehát egy csomóan tartják a vonalat a háttérben).
Tehát kedves Kriszta, azt megértem, hogy véded a mundér nem létezõ becsületét, de nem tudom elhinni, hogy te ezt nem tudod/tudtad.
Persze miért is vallanád be, meg aztán valószínûleg aláírtál valamilyen titoktartási szerzõdést.