Téma: Asztro Show

churchil00 2010 szept. 25. - 02:30:53
(102/502)
Zagiba Zoltán vs. Lomini az RTL KLUB két jósbikája és a népek butítója

Azt hittem, hogy a kereskedelmi televíziók ennél mélyebbre nem süllyedhetnek, de valószínûleg az RTL Klub sem akart lemaradni a konkurens TV2- tõl és elõvarázsolta kiválónak nevezett jósait.

Zárójelben jegyzem meg, hogy mostanában hölgyek nem láthatóak a csatornán, a két mágus viszi az adásokat. Valószínûleg megfordultak K.P. szereposztódíványán és láthatjuk, hogy már nemcsak az izmos szépfiúkra hanem az érett férfiakra is gerjed. No, de kik is õk valójában.

Zagiba Zoltánt , Zoltán néven ismerhette meg jópár évvel ezelõtt a nagyérdemû a BP Tv és a Hálózat Tv adásaiban. Színvonal no comment. Van múltja a szakmában és mesterien tudja csûrni, csavarni a szavakat, mozgatni az ingáját és megnyugvást adni az elkeseredett utolsó fillérjüket is rááldozó az öngyilkosság elõtt álló nyugdíjasoknak. Megmondja a rontást, ha kell rendbe teszi az egészséget és az anyagi helyzetet. Megmarkolássza a gömbjét és energiát küld ha kell, Zoltán egy kétlábon járó csoda ezáltal. Ha rosszat lát mély sóhajok közepette, szinte a sírás szélén állva közli az eredményt. Színészi tehetségére várhatóan Alföldi Róbert is felfog figyelni és hamarosan színházban is láthatjuk majd. Megfigyelhettük, hogy arca milyen árnyalatokban pompázik. Az elején egy olyan hófehér pofit varázsoltak neki, hogy még a halál is elkérte a sminkese telefonszámát, mert megirigyelte. Mostanában azt a hatást kívánják kelteni, mintha Zoltán napozott volna és kaki barna színt varázsolnak az arcára. De ez olyan mintha a reggeli nagydolga lenne ott elmaszatolva. De miért nem küldik el szoláriumba nemes egyszerûséggel vagy abból a rengeteg pénzbõl amit lenyúlnak a nézõktõl akár egy vagy két heti Thaiföldi nyaralásra és máris összeszedné azt a bizonyos barnaságot ami Lominiben alapból megvan.

Lomini mint látható nem az idén barnulhatott le és a kis bozontos kecskeszakálla pedig, benedvesíti terike néni évek óta száraz punciját is, olyannyira, hogy mielõtt magához nyúlna, a telefonért nyúl és meghallgatja búgó baritonját. Lominin látható, hogy szakadt pólókban vezeti az adást és szinte mindig ugyanazokban, szegény biztos olyan rosszul keres, hogy nem tud normális ruhatárat elõvarázsolni. Pedig csak annyit kellene tennie, hogy 5-4-3-2-1 és ruha. Zoltánt a hûvös elegancia jellemzi öltözködésileg és sokféle színû inge van amellyel feldobja a mûsorokat. Néha azért átesik a ló másik felére és betud olyan színeket villantani, amely már egy melegbárban is túlzás lenne. De, Zoltánt színes egyénisége miatt szeretik. És igen, szeretik, hiszen a sok agymosott nyugdíjas sírva hálálkodik neki adásban, hogy segített. Persze, könnyû mindenkit meghülyíteni, és a sok szerencsétlen barom hisz benne. Zoltán a csendes nyugodt, szerény „gyilkos”, míg Lomininek rettenetesen nagy arca van, kb. akkora mintha egy egész istállónyi lovat egymás mellé tennénk. Õ nem teketóriázik, neki kártya sem kell, hiszen az univerzum kivetíti a megfejtést.

Jelentkezhetett volna Vágó István Legyen Ön is milliomosába és minden kérdés elõtt csak ezt mondta volna 5-4-3-2-1 és vágta volna rá a megoldást.

Zoltánnál megfigyelhetõ a szakmai tudás és alázat, mármint ha ezt szakmának lehet nevezni, de a kóklerek között kiemelkedik, de Lominirõl sajnos ez nem mondható el. Azt sem tudtuk eddig, hogy a világon van. Valószínûleg eddig vasgyûjtésbõl élt, de bezárt a méh és új szakma után kellett néznie. Persze a munka büdös, ezért gondolta hülyítsük a népet. S valami csoda folytán mint amikor a bûvész nyulat varázsol a cilinderbõl, úgy kapta õt elõ valaki az RTL klubnál. S gondolom megkérdezhették tõle: - Tudsz jósolni ? Erre Õ hagyjá’ má nekem életemben nem volt kártya a kezemben a römi kártyát leszámítva. Hmm. ez baj nem tudunk így képernyõre rakni. Nesze, itt egy pakli kártya menj haza és bûvészkedj vele. Majd másnap közölhette, hogy dik má én nem tudom elolvasni ami ezen van. Számolni is csak ötig tanítottak meg, de azt oda-vissza. Én csak ennyit mondok: 5-4-3-2-1 és már mindent látok is. Figyelj, felvettünk ! Teri néni ezt úgy beveszi majd mint kacsa a nokedlit. S mivel csökkenhetett ezáltal a kókler szakmai színvonal, ezért elõrántották Zoltánt, s biztosan volt az a pénz amelyért újra képernyõre vágyott.

De így kerek a világ, Zoltánunk varázsol, gyógyít, problémákat old meg, Lominink a népbutítás magas iskolájával spékeli ezt meg, és a sok begyepesedett agyú szerencsétlen meg hívja és nyaldossa õket körbe.

Ez kell az embereknek ? Hová süllyedhet még a televíziózás, kérdem én ? Miért engedik ezt a szabadrablást, hogy csóró nyuggereket így lenyúlják ?
offtopic
CrazyBoy 2010 szept. 24. - 22:39:44
(101/502)
Nálam 95,7%-ban mûködik, ez nem vicc, az ösvény.
1/10
bluesman 2010 szept. 24. - 20:56:12 1/10
(100/502)
"Én tudom, tapasztaltam, mûködik.És nem egyszer-kétszer, hanem az esetek 90%-ában"

Jó neked, csak gyõzd fizetni a telefonszámlát! :)
1/10
Vilora 2010 szept. 24. - 19:13:40 1/10
(99/502)
Figyu, nem is azzal van baj (fogjuk rá), amikor valaki személyesen elmegy egy ilyen jóshoz, és ott direkt kontaktusban van vele, maga húzhatja a kártyákat mittomén melyik kézzel fogalmam sincs hányat, a jós megérinti, elvarázsolja, hipnotizálja, transzba ejti, belelát a fejébe, meglátja az auráját, átadja a pozitív energiákat, megátkozza, leveszi a rontást... stb., hanem, hogy az emberek elhiszik, hogy telefonon keresztül azzal, hogy bemond egy "Jolika 72 éves" dolgot, azzal majd a kókler jós mindent tudni fog róla, és mindenben segíteni fog, mert látja ugye, hogy õ A Jolika, és véletlen sem egy a 108 másik 72 éves Jolika közül, aki él az országban. Még ha kérné az egész nevet, az egész születési dátumot, azzal szorozna, osztana, az idõt is jobban húzná, de azt még valahogy el lehetne hinni (bár azt is csak a formaság kedvéért kellene kérni, hogy ne legyenek ennyire átlátszóak a blablái), viszont így etetni a szerencsétlen népet, hogy Jolika 72.. 5543221, sõt néha vissza sem számolni, csak rögtön rávágni a választ, és ezért még pénzt is kapni...bravo! Nekem is jó dumám van, tudok sokat beszélni, én is elmegyek telefonálós jósnak, adogatom majd mindenkinek a tanácsokat ész nélkül, ami eszembe jut. Meg pont a tegnapelõtti adásban volt, hogy telefonált szerencsétlen nõ, hogy meglopták, ki lehetett az? Mondja Lomini, hogy a közelben kell keresni a bûnöst, de feszegeti a nõ, hogy konkrétan mondja meg, h ki volt az? Na nem lehet ugye lebuknia a jós úrnak, mondott egy olyat, hogy közeli családtag, de nem mondhat többet. A nõ nem hagyta ennyiben, és még mindig konkrét választ akart, erre Lomini: a fia. Na abban a másodpercben ki is kapcsolták a nõt, nehogy válaszolhasson, hogy van-e egyáltalán fia, ott él-e velük, vagy már 2 éve nem látták, esetleg ha van, akkor még csecsemõ netán, de ha tényleg van fia, és a nõ hisz is ennek a szélhámosnak, akkor valszeg ki fog törni a családi botrány. :DDDD Nem is értem, ha ennyire látja, hogy ki lopott a telefon másik végén siránkozó családtól, akkor miért nem derít fel komoly bûncselekményeket, fõleg ha személyesen is meglátogatná a tetthelyet. Olyan erõs jeleket kaphatna a mennyei atyától az univerzumból, hogy minden gondja megoldódna a rendõrségnek, nem is kellene alkalmazni õket. :DDD
10/10
zeplus 2010 szept. 24. - 13:29:58 10/10
(98/502)
Nehéz egy olyan országban értelmesen vitatkozni, ahol az emberek 80 %-a funkcionális analfabéta, magyarán tud olvasni, csak éppen nem tudja, hogy mit olvasott.Én nem akarok senkit semmirõl meggyõzni.Én tudom, tapasztaltam, mûködik.És nem egyszer-kétszer, hanem az esetek 90%-ában.Tehát engem nem fog tudni meggyõzni egy olyan ember, aki soha életében nem járt még ilyen embereknél, nem találkozott vagy beszélt ilyennel.Természetesen vannak itt is kóklerek, sarlatánok, de mutass nekem egy olyan szakmát, hivatást, amiben nincsenek.Ami meg a tudományt illeti, számomra marha érdekes az, hogy nagyon fejlett állítólag az orvostudomány, amit ugye tényként kezelünk, ugyanakkor egyre több a betegség, egyre betegebbek vagyunk.Vagy itt van a pszichológia..Láttatok már olyan elmebeteget, aki "gyógyultan távozott"?
Nem azzal van a gond, ha valamiben nem hiszel,(én sem hiszek mindenben!!!) hanem azzal, hogy fikázol számodra ismeretlen dolgokat, embereket és általánosítasz..
1/10
bluesman 2010 szept. 24. - 10:25:34 1/10
(97/502)
Van-lesz ettõl még lejjebb tisztelt rtl programigazgató "úr"?
1/10
bluesman 2010 szept. 24. - 10:14:16 1/10
(96/502)
"de én is ezt mondom, aki hülye, azt nem kell sajnálni"

Tökéletesen igazad van, aki csak azért telefonál be, hogy az anyagi helyzetérõl érdeklõdjön az megérdemli az átverést. De az éremnek van egy másik oldala. Tegyük fel, hogy egy szerencsétlen beteg ember ahelyett, hogy orvoshoz menne ezekre bízza az életét( sok ember inkább ezeknek hisz mint az orvosoknak)és elhiszi azt, hogy õt meggyógyították. Na ez a tragédia! Mondogatják a csalók, hogy õk nem orvosok és el kell menni az orvoshoz, de aki feltétel nélkül hisz nekik az nem fog elmenni, inkább várja a csodát, ami egyenlõ lesz a intenzív osztállyal vagy a halállal. Sajnos ismerek valakit, akit ezek tettek majdnem a sírba(médiumok, látók, gyógyítók)
1/10
Vilora 2010 szept. 24. - 02:04:03 1/10
(95/502)
Szerdán néztem egy részt ebbõl a förtelembõl, és hallgattam mi a fene beszél közbe mindig, rosszul kapcsolják be az emberkéket? Vagy hallani ahogy esetleg a többi jóssal beszélgetnek? Felhangosítottam a tv-t, és kiderült, amit ugye eddig is tudhattunk, de mostmár nyilvánvaló is legalább, mégpedig, hogy egy nõ mondja a fülesébe a dolgokat, de nem amikor zagyvál a jós úr, hanem amikor nincs telefonáló, és el kell húznia az idõt blablákkal, vagy épp hallgat, és "meditál", rákoncentrál a köv telefonálóra, vagy küldi a pozitív energiát. Hallom mondja a nõ, Lomini meg ismétli egyesével, hogy "rossz a közérzete? gond van a családjában? kilátástalan az élete? hívjon, és mindenre választ kap..." Kár, hogy nem volt hangosabb és nem hallotta mindenki, jó kis lebukás lett volna a naív emberkék számára, bár szerintem õk még akkor sem hinnének benne, hogy mekkora átverésnek lettek áldozatai, de én is ezt mondom, aki hülye, azt nem kell sajnálni.
1/10
bluesman 2010 szept. 23. - 20:38:00 1/10 Előzmény zeplus
(94/502)
"És õk sem "csak" csillagászok voltak, hanem asztrológusok is" Õk az asztrológiát teljesen más értelemben és megközelítésben használták, mivel a tudomány igen csak gyerekcipõben járt az õ korukban. Nem hiszem, hogy pénzért jósoltak volna hiszékeny és elkeseredett embereknek, akiket aljas módon kihasználnak és becsapnak!
1/10
bluesman 2010 szept. 23. - 20:32:46 1/10 Előzmény zeplus
(93/502)
"én sem láttam még a seggedet, mégis elhiszem, hogy van"

Ez aztán a magyarázat! Én sem láttalak téged, de szerintem neked is van segged mint a legtöbb embernek, a kevés kivételtõl eltekintve. :)
1/10
bluesman 2010 szept. 23. - 15:17:23 1/10
(92/502)
Ez a "mûsor" a csalás bûncselekmény kategóriájába tartozik.

"Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el"
1/10
Netfigyelõ 2010 szept. 22. - 12:49:54 1/10
(91/502)
Ez a sok gyökér öregasszony megis érdemli,hogy élõ adásban megfejjék õket !
Lomini a telihold energiájával hülyíti õket rendesen ! :D
Húú,most nagyon transzban van,küldi a pozitív enerdzsit,a háttérben meg már fel is csendült a Gladiátor zenéje...pff!
Még ilyen parasztvakítást... :-/
1/10
epichun 2010 szept. 22. - 12:49:53 1/10
(90/502)
A mai Aszto-ban Lomini volt.
Nekem nagyon emlékeztet egy régi ismerõsre a Budapest TV-bõl - méghozzá Tihanyi mesterre, vagy tévednék? Csettint meg számol, de mintha megfiatalodott volna...

http://www.youtube.com/watch?v=YkRWhmkxtj8
cika 2010 szept. 21. - 10:14:17 Előzmény zeplus
(89/502)
Te zeplus! Te közéjük tartozol. Tuti, hogy foglalkozol jóslással, vagy valami hasonlóval. Netán az Ezo tv-ben is hirdeted magad?
10/10
zeplus 2010 szept. 20. - 16:23:36 10/10
(88/502)
Tudod, a hit kérdését le lehet úgyis egyszerûsíteni, hogy én sem láttam még a seggedet, mégis elhiszem, hogy van...
Bizonyítani meg olyan embereknek lehet, akik legalább annyi fáradtságot vesznek, hogy utánanézzenek.Mert az, hogy ez mûködik, sokaknak tény.Aki nem próbálta, mert nem hisz benne, az meg örökké csak a "véletlenekben" fog hinni.De azért azt sose felejtsétek el, hogy ha ezek a dolgok nem mûködnének, arra már rájöttek volna azalatt a pár ezer év alatt, amióta emberek ilyenekkel foglalkoznak.Galileirõl és Keplerrõl is azt gondolták, annak idején, hogy bûnözõ, ezért nem lep meg ez a hozzáállás.És õk sem "csak" csillagászok voltak, hanem asztrológusok is.Csak errõl nem divatos megemlékezni...És bizony ezek is tények...
1/10
Zsákos ember 2010 szept. 20. - 08:30:48 1/10 Előzmény zeplus
(87/502)
Ezekben a tele-jóslásokban kb. ennyi az igazság ! http://www.youtube.com/watch?v=sybB5YN_Rfw
Aki még nem látta,az is nézze meg ! Nagyon tanulságos !
offtopic
meszag 2010 szept. 20. - 08:20:12
(86/502)
Na azért hátha egy kicsit...
Menyivel jobb, ha valaki vallásos, vagy a talpon fetrengõben oldja a lelki görcseit?

Akinek ez kell, ám legyen. :)
1/10
Zsákos ember 2010 szept. 20. - 08:14:01 1/10 Előzmény zeplus
(85/502)
Szerinted az Asztro Show-ban összehordott halandzsáknak van valós alapja ?
Nagy tévedésben vagy !
Még maga Isten se létezik !
Csak pedofil papok meg (az Asztro Show/ EZO TV-ben látható) csaló,szélhámosok vannak !
Ezekbõl viszont egyre több van !
1/10
tombenko 2010 szept. 18. - 12:02:06 1/10
(84/502)
Jut eszembe, nem is nézem, esetleg véletlenül szaladok át rajta, ahogy a tévén kapcsolgatok, de már nem is röhejes, inkább szánalmas, amit itt mûvelnek.
1/10
tombenko 2010 szept. 18. - 12:00:44 1/10
(83/502)
Mivel semi bizonyíték nincs egyikre sem, sõt, minden tapasztalat és tény ellentétes velük, közel biztosak lehetünk benne, hogy a mûsor tárgya hazugság, aki pedig ebbõl él, az a tudatlan embereket téveszti meg a saját anyagi érdekében, azaz csal. De ha szerinted nem így van, akkor várjuk a bizonyítást, már ha tudsz olyat felmutatni, de elõre szólok, a "Juci néninek is bejött" nem az!