Téma: Atlantic City

pussygalore 2015 febr. 09. - 23:10:45
(6/6)
A filmet a Mokép kiadta a nyolcvanas években VHS-en, a moziban pedig szinkronosan vetítették. Nem vagyok benne biztos, hogy a VHS-en is a szinkronnal jelent-e meg, nincsen adatom róla, ha valakinél ott lapulna ez a változat, kérem szóljon, cserélhetnénk.
Dolphus Lundgrennus 2013 okt. 10. - 17:46:52 Előzmény Ozeinafo1
(5/6)
Mallér Lajos príma rendezõ, Susan Sarandon különlegesen szép nõ, Burt egy igazi öreg oroszlán, a két Misi (Legrand és Piccoli) zseni a szakmájában, mi kell még gyerekek??? Uszkve két szabad óra és nyugalom a mûélvezethez...úgyhogy anyuka tessék szépen lefeküdni, drágám Te pedig lécci nézd a sorozatod a laptopon...és...na most már öt hozzászólás van
Ozeinafo1 2013 febr. 03. - 10:37:21 Előzmény olahmiki1959
(4/6)
az, aki a pár soros ismertetõben 7 helyesírási hibát vétett. sztem magyarul tudót is kapnának ennyi pénzért...ez erdélyi, látszik az s használata miatt az és helyett
kammerer 2012 okt. 01. - 22:11:59
(3/6)
Az tényleg nagy marha volt.
Az is "szép", hogy egy Louis Malle filmhez két komment gyûlik össze egy hónap alatt (most már három), bármelyik ZS kategóriás hollywoodi baromsághoz meg millióan hozsannáznak. Pedig ez legalább jó film, persze Malle bizonyos régi francia filmjei még sokkal jobbak.
olahmiki1959 2012 okt. 01. - 11:23:38 Előzmény Anditos
(2/6)
Nagyon jó film, értelmes a történet, jók a szereplõk, csak azt nem nagyon értem, hogy ki volt az a marha, aki erre azt írta az ismertetõben, hogy vígjáték?!
offtopic
Anditos 2012 szept. 03. - 11:23:09
(1/6)
Sajnos az elejét meg a végét nem láttam, de ami közte volt, az nagyon tetszett. :) Jó volt a film miliõje és a sztori is lekötött.