10/10
MassárIstván 2009 jún. 04. - 12:05:51 10/10
(14/34)
Kiváló Színészektõl kiváló elõadás!Maradandó élmény!
szonya1 2009 máj. 18. - 20:51:50
(13/34)
Pap Vera jó, bár nekem nem õ tetszett a legjobban, idõnként szerintem is túl sok volt a kiabálás. Börcsök Enikõt jobbnak láttam, több színt tudott felmutatni. Néhány dramaturgiai baki ellenére hatásos, elgondolkodtató elõadás.
Jogtudor 2009 máj. 10. - 23:49:07
(12/34)
Ma láttam a darabot és teljesen lenyûgözött.Azt hiszem Pap Vera teljesítménye felülmúlhatatlan.Azért,mert nem szerepel minden nap a TV ben,nem vacsorázik Gyõzikével,nem eszik bogarat Dundikával,adhat ilyen csodálatos szinházi élményt.Nem értek egyet azzal,aki hangosnak tartja,vagy trágárnak.Szerintem az évad legjobbja,és Pap Vera tette azzá.(Börcsök Enikõ is nagyon átélte,Hegyi Barbara is,Reviczki Gábor is,és ami fõ Hegedüs D.Géza is tettszett.
derit 2009 máj. 08. - 10:07:23 Előzmény szonya1
(11/34)
Ha van is az elõadásnak hibája - szerintem elsõsorban az, hogy nagyon tömény, túlságosan sok problémára akar rávilágítani - én szívesebben emlékszem a meghitt, családias részletekre, mint például Fesztbaum és Láng Annamari hangszeres-dalos kettõsére, vagy a lányok esti partijára a kicsi a rakással és a megosztott kézápolóval. A színésznõk frenetikusak, a férfiak közül Reviczky csillant még drámait-komikusat egyformán kiválóan. Csak sajnálni tudom, ha valaki otthagyta a harmadik felvonást, vagy megtévesztették a felszíni részletek.
szonya1 2009 máj. 07. - 13:18:41
(10/34)
Aki ilyen szellemi magaslatról bírál valamit, legyen már annyira igényes, hogy nem hagy benne a szövegében tengernyi helyesírási hibát! Ha már olyan fontosnak tartja a kultúrát, a kulturális színvonalat. Pl. mi az, hogy opcén?
STEEFFA 2009 máj. 07. - 11:15:44
(9/34)
Tegnap este láttam az Augusztus Oklahomában c. darabot.
szent meggyõzõdésem, hogy az amerikai darabok trágárság-
ban mindent felül múlnak.
Nem tudom Eszenyi Enikõ ötlete vot-e ez az elõadás, de
kritikán aluli volt az elõadás. Trágár.opcén a második
felvonás után ott hagytam.
Az elõadás borzalmas, élvezhetetlen, remélem hamar leve-
szik a mûsorról.
Kedves Eszenyi E. probáljon a színházba kulturát, értéket létrehozni és ne vulgaritást.
BORZALMAS AZ ELÕADÁS!!!!!!
Remélem, reméljük hogy további áldásos tevékenysége nem
a kultura hanyatlását fogja eredményezni.
Vissza lehetne nyúlni a régi értékekhez és nem hülyiteni az amúgyis leépült szellemi kapacítást.
Hollyvoodi értékek sekélyesek nekik való nem Erurópába!
Reméljük a hazai kultura változik. S.Lívia
EGY REMÉNYBELI SZÍNHÁZ LÁTÓGATÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yuliusz 2009 ápr. 16. - 20:58:30 Előzmény Solidar
(8/34)
Én sem szeretem az "üvöltözõs" darabokat, de itt nem éreztem ezt.
Pl. sok páros üldögélõs jelenet van az elõtérben levõ kanapén, ahol nem ordítoznak, mert miért is tennék?
Ahol viszont indulatok vannak, ott érthetõ.
4/10
Solidar 2009 ápr. 14. - 13:03:16 4/10 Előzmény Yuliusz
(7/34)
ELGONDOLKODTATÓ DARAB ÉS BÁR NAGYON NAGYRA BECSÜLÖM ESZENYI ENIKÕT, van némi gondom a rendezéssel.

Nekem "szétkiabálták" a darabot. Túl sok az üvöltözés. Lehet, ez amerikai "módi" akar lenni, nekem nem jött be. Így aztán Reviczky kiabálása,ami jogos és helyén van a vége felé, egy kicsit súlyaveszített lesz.
Yuliusz 2009 ápr. 06. - 13:19:20
(6/34)
Szombat este láttam. Aki szeret az egyik pillanatban sírni, a másikban nevetni és a végén megrendülni, az nézze meg.
A színészek fantasztikusak, Hollywood a sarkukig sem ér. De ezt mindig is tudtam.
10/10
tundere 2009 márc. 16. - 09:07:58 10/10 Előzmény galamboszs
(5/34)
Igen. Dráma. Nem lenne szabad a leírásban vígjátékot említeni! Aki nevetgélni jön, az nagyon nehezen érti meg, mirõl is szól a darab. (És képes drámai pillanatokban felröhögni...) Miért írtak vígjátékot?

A legtökéletesebb elõadás, amelyet valaha láttam. A második elõadáson voltam, de még mindig a hatása alatt vagyok. A nézõk a színészekkel együtt élték a darabot, és az utolsó felvonás mindenkinek (a színészeknek is), katartikus. Nem eljátszották a darabot, hanem végig élték. Szeretném többször megnézni, mert annyi rejtett finomság van a darabban, elsõ élményként nem lehet mind észrevenni. Köszönöm, egy életre szóló élmény volt!
galamboszs 2009 márc. 08. - 10:42:26 Előzmény bogdandy
(4/34)
Ez a darab "áru hamis megjelölése" és a "vásárló megtévesztése".Se nem vígjáték, se nem krimi. DRÁMA. Annak jó.
7/10
bogdandy 2009 márc. 05. - 23:44:22 7/10
(3/34)
nem voltam elájulva a darabtól...
az elsõ két felvonás vontatott volt, de a harmadikra összeállt a kép, kezdett értelme lenni az egésznek. papp vera és börcsök enikõ igazán remek volt, de tõlük, mint "öregektõl" ezt el is vártam: õk profik, viszont, ami igazán meglepõ volt az láng annamária játéka, személyisége. az újdonság és hitelesség erejével hatott. gratulálok neki, ez úton is!
10/10
pittim 2009 márc. 05. - 22:43:09 10/10 Előzmény rues
(2/34)
A darab tényleg nagyon jó! Nõként és háromlányos anyukaként nézni megrázó volt. Jó színészek, jó játék. Papp Vera az pappvera és Börcsök Enikõ újból adott, mint korábban a Stuárt Máriában.
7/10
rues 2009 febr. 26. - 22:15:34 7/10
(1/34)
Az esti fõpróbát láttuk, ahol a színészek dinamikus, és szenvedélyes játéka dermesztõ hangulatot varázsolt a telt házas Vígszinházba.
Papp Vera játékát csak szuperlatívuszokkal lehet jellemezni.