Téma: Az 5. hullám

3/10
mrlujoak 2016 jan. 17. - 21:28:47 3/10
(11/91)
Csalódtam.
Maga a sztori jónak ígérkezett, voltak jelek is közben ki-mi lehet...
Aztán a film lapos lett.
Magnolia1 2016 jan. 17. - 19:21:47
(10/91)
Ez a film egy - ha jól tudom - három kötetes regény elsõ könyvén alapszik, amit Rick Yancey írt. Én még csak az elsõt olvstam és azt nagyon szerettem. A filmet még nem láttam, de bármennyire is fikázzátok itt, a regény miatt mindenképpen meg fogom nézni.
fmaci38 2016 jan. 17. - 17:22:46
(9/91)
ilyen szar filmet már régen láttam. a fõszereplõ csajszi kurva idegesítõ benne. katasztrófa az egész film.
1/10
kovecses 2016 jan. 16. - 20:22:59 1/10
(8/91)
ÉLETEM LEGROSSZABB FILMJE VOLT.
Senki nem mondta hogy ez egy Disney Channeles délutáni matiné ahol hülyének nézik a moziba járó közönséget. Felháborító hogy ilyen filmet beengednek egy moziba. Egyszerûen nem üti meg a szintet. Ez még rajzfilmnek is rossz. Hogy lehet egy ilyen filmet scifinek eladni? Ez egy komolytalan totális hülyeség. Mit kellett szívni ehhez a forgatókönyvhöz? Mi ez? Valami Z kategóriás futottak még romantikus tini film befejezés nélkül? Befejezés, hát történet sincs. PÉNZKIDOBÁS SZENVEDVE NÉZTEM VÉGIG!!!
CsiróCsiró 2016 jan. 16. - 00:18:41
(7/91)
Nagyon vegyesek az érzéseim.

Az alapötlet nem rossz. Nem mondom, hogy egyedi, és még soha sem láttam ilyet, csak azt, hogy nem rossz.

Viszont valami miatt olyan erõtlen az egész, plusz néhol olyan gyermetegek a párbeszédek.

A könyvért mindenki odáig van, aki olvasta, és én hiszek is nekik, de valahogy a film nem ütött akkorát.

Azért egyszer mindenképpen meglehet nézni.

Chloé szokásához híven nagyon jól néz ki benne, ezt mindenképpen a pozitív oldalra sorolom ;-) :-)
barna pólós 2016 jan. 14. - 16:49:29
(6/91)
Jól hangzik.
Cressi 2016 jan. 12. - 15:36:54
(5/91)
Azért reméljük a legjobbakat! Mert Liev Schreiber az egyik kedvencem és nem csak Ray Donovan óta...
Torolt Felhasználo 2016 jan. 11. - 18:38:29
(4/91)
Jó lenne már ha az "idegenek" (mind tudjuk hogy a végén kiderül nem is idegenek, hanem a Zisten) egyszer OKKAL csinálnának dolgokat. De komolyan, hányszor lehet még eladni a "inváziózunk mert csak", vagy "kísérletezünk mert csak" történetet?
Károly Norbert 2016 jan. 11. - 09:18:23
(3/91)
És ismét az "idegenek" a rosszak!
cellasto 2016 jan. 08. - 23:31:10
(2/91)
a bemutató alapján egy ótvar kliséhalmaz tini sci-fi....
no de ne legyen igazam :)
somersby 2015 okt. 09. - 11:51:02
(1/91)
2012-ben szerezte meg a Columbia stúdió Az ötödik hullám (The 5th Wave) jogait, amelyet jövõre filmre is kívántak adaptálni.

A történetben az idegenek 5 hullámban támadják meg a Földet. Az 1. hullámban minden energiaforrást kiiktatnak, egy új középkorba taszítva az emberiséget. A 2. hullám egy masszív cunami, amely az összes partközeli várost porig rombolja. A 3. hullámban egy járvánnyal tizedelik meg a lakosságot. A 4. hullámban idegen agy által irányított emberek támadnak saját társaikra, elintézve, hogy senki ne bízhasson meg senkiben. Hogy mi lesz az 5. hullám? Ez az a kérdés, amire a 16 éves Cassie Sullivan (Moretz) – akinek a családja az elsõ két hullámot még túlélte, ám a 3-4-et már nem – a választ keresi.

Rick Yancey young adult regényének filmváltozata mögé Tobey Maguire és Graham King állt be, Susannah Grant, A szólista és az Erin Brokovich c. filmek írója dolgozott a forgatókönyvön. J Blakeson rendezhette meg a produkciót, aki korábban a The Disappearance of Alice Creed-et tette le az asztalra. A fõbb szerepekben Chloë Grace Moretz, Liev Schreiber és Maria Bello lesz látható.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?t=146&v=oWS4_Rnh900

Bemutató dátuma: 2016. január 15.