Téma: Az ajándék

9/10
kate77 2015 aug. 17. - 14:50:03 9/10
(8/48)
Nekem kifejezetten tetszett a film, pedig elég kritikus vagyok :). Abszolút nem unalmas, de aki annak tartja, sem kéne "hulladék"-nak neveznie (szerintem pl. a túlpontozott Valami követ nézhetetlen, unalmas, mégsem illetném a "hulladék" kifejezéssel). De mindegy is. Jól összerakott, jól felépített mozi (kellett is, hogy lassan bontakozzon ki), izgalmas, végig ott van benne a feszültség, szó szerint még az utolsó pillanatokban is. Hosszú ideje nem láttam igazán jó filmet, most végre ismét van jó moziélményem a közelmúltból :). 9/10
headavid15@hotmail.com 2015 aug. 17. - 07:37:19
(7/48)
10/10?? Te valami mas filmet nezhettel, mert ez egy hulladek.
10/10
bernulli 2015 aug. 16. - 22:54:04 10/10
(6/48)
Amerikában a múlt hétvégén debütált produkció igen sikeres nyitást könyvelhetett el, hiszen a mindössze 5 millió dollárból készült produkció 12 millió dolláros bevételt hozott össze - olvasom. (Amerikában jobban járnak moziba, úgy látszik)http://www.mozimaniaapp.hu/2015/08/09/a-fantasztikus-negyes-akkorat-bukott-mint-az-olajto/
10/10
bernulli 2015 aug. 16. - 21:58:54 10/10
(4/48)
Jó szívvel ajánlom. Nem unalmas, van üzenete, egyszerû és nagyszerû, szellemes. Idõtlen, olyan értelemben, bármely korban elõadhatnák. Nem vitték túlzásba a mellékszálakat, ezért írtam, egyszerû, mégsem unalmas. Elõtte féltem tõle, mert vannak hasonló kezdetû lapos filmek, de kellemes csalódás ért. Az utolsó félóra is sûrû. Ízléses - ha valaki nem szereti az öncélú ijesztgetést, megnézheti. Utólag értesültem, a forgatókönyv írója és a rendezõ azonos az egyik fõszereplõvel. Gratula. Bevallom, ritkán járunk moziba, feleségem jó megérzésének köszönhetõ, hogy ezt láttuk. Tízbõl tíz. " Egy ilyen rendezõi bemutatkozás után kijelenthetõ, hogy nem járunk rosszul, ha Edgerton nem csak a vásznon, hanem a kamerák mögött is aktív részese marad a filmes életnek." - írja a filmtekercs és 8-ast ad. Ez is tartalmas reflexió: http://www.movieaddicts.hu/2015/08/11/az-ajandek-kritika/
10/10
ADIZS 2015 aug. 15. - 23:04:56 10/10
(3/48)
Hatalmas film, évek óta a legjobb thriller amit láttam, sõt, az év filmje címre is esélyes nálam.
Az ismertetõ alapján meg azt gondolhatja az ember, hogy egy tök sablon dolog a "közös sötét múlt", aztán valójában nem az és ha az ember belegondol, hogy ez mennyire hétköznapi dolog, akkor még dob is egyet a húbaszki faktoron. 10/10.

(Én meg megértem, hogy valakinek csalódás volt a film, nem mindenki szeretheti az ilyen feszült, lassan kibontakozó thrillereket, de könyörgöm, erre 1 pontot adni? Legyen már valami átmenet emberek, ha nem tetszett a film, nem egybõl 1-est kell nyomni. Hát ha ez a film 1 pont a tízbõl, akkor szerinted ennél rosszabb film nincs, csak ezzel azonos szinten lévõ szemetek? Ezt maximum akkor hiszem el, hogy így gondolod, ha életedben 3 filmet láttál.)
10/10
Alenlau 2015 aug. 14. - 23:04:06 10/10
(2/48)
nagyon jó film! és elgondolkodtató
talán olyan, mintha nehezen akarna elindulni -- kibontakozni... de végül minden összeállt
és ez ritka: szeretném még egyszer megnézni
2/10
FK002 2015 aug. 14. - 07:57:23 2/10
(1/48)
nekunk sajnos hatalmas csalodas volt a film.hetek ota vartam a premiert mert az elozetes alapjan nagyon izgalmasnak tunt.de valojaban szamunka vegig nagyon lapos es u almas volt.az elso 10perctol vartam,h beinduljon a film vegeig.