amozijo 2007 máj. 03. - 22:41:50
(8/48)
Figyelemre méltó alkotás.
gery1 2007 ápr. 30. - 13:06:21
(7/48)
Na végre egy igazi film!
Mindenkinek ajánlom!
Persze nem egy szokásos amerikai szörnyûség!
Nincsenek benne ezerszer elõtt poénok!
Nem egy egyszerû vasárnapi vicces film!
Egyszerûen csúcs ez a film!
De csak az menjen rá, aki fogékony a "mûvész filmekre"!
frame 2007 ápr. 29. - 15:51:27 Előzmény moho_jojo
(6/48)
nem mondanám könnyû alkotásnak..
moho_jojo 2007 ápr. 17. - 20:24:27
(5/48)
nekem már volt szerencsém megtekinteni ezt a filmet moziban, itt kecskeméten vetítették elõször azthiszem, és mindenkinek csak ajánlani tudom, nekem nagyon tetszett, könnyû alkotás, de képileg nagyon ott van, tipikus Gondry képi-világ, szerintem zseniális! akit érdekel nézze meg Gondry videoklippjeit is, hiszen videoklipp rendezõként vált híressé, és nagyon jó klippeket is rendezett ( a legjobbakat ), akit érdekel itt a link : <a target="_blank" href="http://www.director-file.com/gondry/" title="http://www.director-file.com/gondry/">www.director-file.com</a>
itt azthiszem minden munkája fönnt is van
Redfield 2007 ápr. 11. - 20:36:37
(4/48)
Azért ne hevülj nagyon bele, mert ilyenkor szokott csalódni az ember. :) Én nem vártam túl sokat tõle, de nem is csalódtam. Rettentõ szép, gyermeki és aranyos alkotás, itt-ott keményebb de jól eltalált humorral, és fura, de magával ragadó képi világgal. Gyakran olyan, mintha az égbõl pottyant mesék-et néznéd, de nem zavaró. :) Az egyetlen dolog ami kicsit zavart, az az, hogy 3 nyelvet beszélnek benne össze-vissza váltogatva, és sokakat zavarni fog a film vége is. :) De az amcsik halálra dícsérik, és azt kell mondanom: azért nem hiába, és nem véletlenül. Ez a film nem fogja megváltoztatni az életed (az már túl jó lenne), de mindenképpen el fog varázsolni, és talán segít egy kicsit magadba nézni is, mind pozitív, mind negatív értelemben, fõleg szerelem és fantázia terén.
Redfield 2007 ápr. 11. - 00:49:14
(3/48)
és a filmzene is varázslatos, szép. Olyan gyermeteg kicsit, de nagyon illik a filmhez.
Redfield 2007 ápr. 08. - 23:27:41 Előzmény ecetera
(2/48)
Nos... a Gólyakalifa több, mint kötelezõ, ez a film pedig több, mint élmény. Na ezt jólmegasszondtam. :) Igaz: nehezen értettem meg így elsõre, különbözõ nyelveken beszélnek benne, és tényleg nehéz elkülöníteni az álmot a valóságtól, de a képi világ varázslatos, a humora ütõs, a komoly része pedig nagyon is érezhetõ az álmok és illúziók árnyékában. Elképesztõen elragadó film. Elragad a szürke hétköznapokból is. Ezt érdemes moziban megnézni, én is sort kerítek majd rá. ;)
ecetera 2007 ápr. 06. - 10:04:17
(1/48)
Nagyon várom ezt a filmet....:)