10/10
aluar 2012 szept. 20. - 08:50:14 10/10 Előzmény OneTreeHill
(346/466)
Nikolasz és Daphné friss házasok.Épphogy meg volt az esküvõjük,és utána együtt ünnepeltek a Holdkõ társasággal,amikor Nikolasz idézést kapott a tárgyalásra.Az ügy még a régi:a gyújtogatás,amiért anak idején szembekerült Manosszal.
Nagyon nehéz a helyzet,és ezért Petrosz,Lukasz és Nora titokban megegyeznek abban,hogy Nora lesz Nikolasz védõje,Petrosz pedig a vádat képviseli Lukasszal az oldalán.Ezt azért teszik,hogy valamiképp megmentsék Nikolaszt,mert a helyzet nagyon nehéz.Hogyha idegen volna a vádló,szinte biztos,hogy Nikolaszt lecsuknák.
Mindezt viszont nem osztják meg a Holdkõ társaság többi tagjával,azért,hogy a tárgyalás alatt az indulatok,érzelmek teljesen valóságosak legyenek.
Így aztán mindenki azt hiszi,hogy Daphné és Nikolasz már csak Nórában bízhat meg,és mindez szembeállítja egymással a társaság tagjait.Manosz pedig szintén Nikolasz ellen vall azzal,hogy neki a gyár és a részvényesek érdekeit kell képviselni.
Nora megszerzi Steiosztól a vallomást,amelyben teljes mértékben elismeri,hogy õ volt a gyûjtogató,viszont Nórától kicsikarja ennek fejében azt az ígéretet,hogy Nora segít neki meghalni.
Most felpörögtek nagyon az események....
Amúgy miért nem nézed az rtlmost.-on?Én is ezt teszem,mostmár csak 7 napig nézhetõek vissza a részek,de ezeket most nem érdemes kihagyni szerintem.
OneTreeHill 2012 szept. 19. - 14:08:38 Előzmény CoCo-Chanel
(345/466)
a kommentedhez kapcsolódva, szóval kiderült, hogy mi történt azon az éjszakán Évavál?
Manosz erõszakolta meg ... és mégis ennyire szerelmes belé 20 éve???? és Nikolasz is tudta?

Én is nagyon kíváncsi vagyok mi köze Krisztosznak Fotishoz!!!!

Ezek a szörnyûségek mind egy este alatt történtek?

Köszi!
OneTreeHill 2012 szept. 19. - 14:03:43
(344/466)
Sziasztok! Nagyon jó ez a sorozat, de sajnos nem tudom mindig nézni. a múlt héten szinte egyet sem láttam egészben! Mikor házasodott össze Nikolasz és Daphné?
Melitta együtt van az olasz tanárral?
Mi van ezzel a tárgyalással? mi van a háttérben, ami Petroszt, Norat és Lukaszt illeti?
Egyetlen baj a sorozattal, hogy nagyon lassan történnek az események. viszont végre egy életszerû sorozat :)!!!!!
Nafi 2012 szept. 14. - 14:29:59
(343/466)
-sp-Lukasz, ahogy elõjött kábultan, és azt kérdezte,hogy vége is van? sp- Ezen hangosan nevettem :)

Sajnálom,hogy az elsõ résznél anno elkapcsoltam a tévét...nagyon jó sorozat, nem olyan nyálas, képtelen eseményekkel teli,mint dél amerikai sorozatok..
3/10
offtopic
csikosi 2012 szept. 11. - 13:54:44 3/10 Előzmény makailaci25
(342/466)
egyszerûen nem kell válaszolni rá.
nem is tartozik ide a fórumunkba.
3/10
csikosi 2012 szept. 11. - 13:53:17 3/10 Előzmény Szindy
(341/466)
mit vársz tõle, csak beleszól, de semmi értelme.
Szindy 2012 szept. 09. - 13:01:24
(340/466)
ohh :D haa nem tetszik , nem kell olvasniii. :P. egyszeru
makailaci25 2012 szept. 09. - 08:16:53 Előzmény Szindy
(339/466)
Tegyél má' szert olyan klaviatúrára, amin vannak ékezetek is a jobb olvashatóság végett. Má' egész olcsón lehet ilyent kapni.
CoCo-Chanel 2012 szept. 08. - 13:55:58
(338/466)
Sajnálom...
azért nem írtam, mert nem volt erõm hozzá... néztem a sorozatot, mégsem tudok véleményt alkotni, mert végig mamámra gondoltam... rá koncentráltam és imádkoztam érte... másfél hete kórházba került és ma délelõtt végleg elvesztettük...

Szeretetem vele van... emléke pedig velem... Örökkön-örökké...

Az emlékezéshez nem emlék, hanem szeretet kell, és akit szeretünk, azt el nem feledjük - William Shakespeare
10/10
Gica64 2012 szept. 08. - 11:04:13 10/10
(337/466)
Szerintem meg elégé áll most a esemény.Ha jó bele gondoltok 1 hétig csak arról szólt hogy Eva túl éli e vagy sem! Marilia és Daftin viselkedése kissé unalmas már.Az igaz hogy a tegnapi részében tetszett hogy végre Marélia is el kezdett gondolkodni meg Daftin is.Merita Õ is egy ideje csak tengõdik a Olasz tanárral való kapcsolata miatt.Ez sem tegnap mutatták elõször.Nézzétek csak vissza mostanában talán a tegnapi részének volt mondani valója ,de ebben a részben is a vége felé csak.
Szindy 2012 szept. 07. - 18:53:19 Előzmény iriszke1
(336/466)
Haat igeen, nagyon sok minden tortenik mostansag. Annyiraa utalom en is Kiriakoszt , hogy mar hihetetleen. Es igazad van, tenyleg film, es kell a bonyodalom, de mar azt varom tunne el,(Amalival egyuttt :)))eleg ha meglatom valamelyiket. Igaz ugy gondolom hogy Fotisz uggyel meg valamii fog tortennii. Es latom az elozetesbeen Nikolas targyalasa koruul is sok ujdonsag lesz.
iriszke1 2012 szept. 06. - 19:20:02 Előzmény Szindy
(335/466)
Sziasztok! Olyan eseménydús mostanában a film és senkinek sincs mondanivalója. Mikor nyírják már ki azt a szemét Kiriakoszt. / Ja tudom akkor nem lenne eseménydús a film, de akkor is. / Igen Krisztosz is túl sokat tud, ha figyeltetek a Manosz titkárnõjével már régen is sunnyogtak. Nem tudom miért nem tûnik ez fel már a csapatnak. Tetszik mostanában a Manosz viselkedése, már rég így kellett volna viselkednie Evaval. De majdnem meg kellett halnia szegénynek, hogy ezt megérje: a jó bánást.
Szindy 2012 aug. 29. - 19:34:21
(334/466)
Nekem ugy remliik hogy volt szo olyanrol ,hogy christos valamilyen csapatvezeto vagy valami ilyen szerepet tolthetett be a taborban. Talan latott valamit :-?? es terveznek valamiiit Despina asszonnyal, aki mar mondta hogy nem konnyu nekii talalkozniiaa Loukassal es tarsaival.
Szindy 2012 aug. 29. - 19:30:27
(333/466)
uuupszz... megneztem a videokat en is. Sokat elarul, de nagyon kivancsi vagyok hogy mit tett Fotis ellenuk, amiert azt mondogatjak,hogy nem eppen volt olyan jo gyerek. Es valahogyan nem gondoltam Manosra, mivel kozosen cipelik a bun terheet azt hittem valamiit kozosen tettek vele, de lehet eleg a tudat,hisz sosem tudnak visszaemlekeznii. Valamint erdekel hogy Despina asszonynak mi a terve a veluuk?:-??... tudja az igazsagoot.es megiiiis. es christossal osszebeszelnek.
AAkkor azon az ejszakan ket baleset/gyilkossag tortent amiit apa/fia kovettek el. En valahogyan hiszem hogy baleset volt.
Szindy 2012 aug. 29. - 19:16:58
(332/466)
En a maii reszt sajnos nem tudtam megnezniii, valamii fontos tortent? kerlek meseljetek el. Beszelt NIkolas es Manos hogy mi tortent azon az ejszakan Evaval? akkor Manos eroszakolta meg es ezt Nikolas latta? es Eva allapota javult mar?
CoCo-Chanel 2012 aug. 29. - 18:38:45
(331/466)
Ó, basszus kulcs...

Azt hiszem már tudom, ki "ölte meg" Fótist... nem véletlenül mondják, hogy az alma nem esik messze a fájától... itt egy kis rész:

xxx spoiler xxx

http://www.youtube.com/watch?v=JG2bHwf66wg

8:10-tõl: http://www.youtube.com/watch?v=FMWQokhsGms&feature=related

xxx spoiler végexxx

Bár így is csak egy kicsit lettem okosabb... a legfontosabbat még mindig nem tudom... Mi történt és mi köze ehhez Krisztosznak?

Viszont a holnap vagy a holnap utáni részbõl végre kiderül, hogy pontosan mi is történt Evaval azon az éjszakán.
Már alig várom.

Ciaó!
zandra 2012 aug. 28. - 23:31:10 Előzmény CoCo-Chanel
(330/466)
Köszi:)
Trixi0322 2012 aug. 28. - 14:22:19 Előzmény CoCo-Chanel
(329/466)
Izgalmakban gazdagok ezek a részek, nagyon sajnálom Evát és mindenki mást is. De hamar fel fog épülni szerencsére, ami Mariliát illeti, eddig Eváról nem igen mondott bántót, de Manost nagyon piszkálja. Persze késõbb Evát is fogja, de végül mindkettõjüket elfogadja és szeretni is fogja õket.

Daphne és Nikolas kisfiának a neve Mario lesz. Minden kisgyereket úgy hívnak a sorozatban, ahogy a valóságban is. Natalinak is Natali az igazi neve. Egyébként a görögök úgy ejtik és írják, hogy (Nefeli)
CoCo-Chanel 2012 aug. 27. - 18:22:46
(328/466)
xxx Spoiler xxx

Kiriakosz elõbb-utóbb el fog tûnni. Hogy? Nem tudom... Az biztos, hogy Eva a lövés következtében súlyos állapotba kerül, kómába is esik és átültetésre lesz szüksége. Máj vagy vese... és a tökéletes donor? Hát az apa... ki más... Kiriakosz belemegy a mûtétbe, de ennek ára van.
Ami Marilliát illeti: a minta gyerekbõl, fekete bárány lesz... gondolom Evanak nehezebben fog megbocsátani, mint Manosnak, de elõbb-utóbb meg fog bocsátani. Le is tartóztatják, de olyasmiért amit nem õ követett el... természetesen Amalia lesz a fõ tanú... õ nem maradhat ki ebbõl.

xxx Spoiler vége xxx


Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 aug. 27. - 18:11:42 Előzmény Pistike66
(327/466)
Én is megértem Daphnet, mert én is átéltem egy-két árulást és sokkal rosszabb voltam, mint most Daphne... épp ezért tudom, hogy az amit most mûvel az nem helyes, ez mér sok... egyik percben vele akarok lenni, a másikban nem... gyakorlatilag dróton rángatja, mintha azt tesztelné meddig mehet el... más már rég beadta volna a törülközött, de Nikolas maradt... a kezdetektõl fogva le kellett volna ülni, megbeszélni a problémákat, majd átgondolni mit akarnak... fõleg Daphne, hiszen elsõsorban tõle függ, hogy Nikolas kap-e második esélyt. Viszont ha ad neki - s ha az emlékezetem nem csal akkor adott - akkor kezdjék elölrõl, tiszta lappal, mintha most ismerték volna meg egymást, s ne hánytorgassa fel folyton a múltat, s vágja az arcába az Evaval történt incidenst, mert ezzel csak azt éri el, hogy végleg eltaszítsa magától a férfit. Én is kedvelem Daphnet, bár a karaktere egy kicsit unalmas és épp ezért merem mondani: a nõ átesett a ló túlsó oldalára.
Én Daphne helyében egyáltalán nem bocsátanék meg apámnak... Baleset vagy nem, akkor is megölte az anyját és hazudott róla... De mindannyian tudjuk, hogy ez egy film és épp ezért Daphne is megbocsát az apjának.

Ciaó!